همسرم را با جنین ۹ماهه‌اش کشتم


همسرم را با جنین 9ماهه‌اش کشتم

با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان تهران و البرز راز قتل زن جوان و جنین 9 ماهه‌اش کشف و همسر مقتوله به جرم قتل دستگیر شد.

به گزارش فارس ، سرهنگ «حمیدرضا گل صباحی» رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز با اعلام این خبر، گفت: در اردیبهشت ‌ماه سال جاری در پی شکایت پدری مبنی بر فوت مشکوک دختر 35 ساله‌اش که 9 ماهه نیز باردار بوده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه «سمانه» در شهریور سال گذشته فوت کرده بود از همان تاریخ رسیدگی به علت و چگونگی فوت نامبرده از سوی پزشکی قانونی مورد بررسی قرار گرفت تا اینکه در اردیبهشت‌ماه سال جاری علت مرگ برابر نظریه پزشکی قانونی مسمومیت با سم اعلام شد، بنابراین با مشخص شدن این موضوع جریان پرونده از حالت فوت مشکوک وارد مرحله تازه‌ای شد و دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار قرار گرفت.

گل صباحی افزود: برای به دست آمدن سرنخ‌های اولیه خانواده مقتول به پلیس آگاهی دعوت و از آنها بازجویی به عمل آمد و مشخص شد که «سمانه» در مدت 13 سال اول زندگی خود نازا بوده و قادر به بچه‌دار شدن نبوده است و همین امر باعث اختلاف شدید در زندگی آنها شده بود به همین خاطر شوهر وی به نام «عباس» پس از آشنایی با زن دیگری به نام «مینا» تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد و این موضوع را نیز با همسرش در میان می‌گذارد که با مخالفت شدید وی مواجه می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز گفت: برابر اظهارات خانواده مقتول، با وجود اینکه مشکل ناباروری سمانه مرتفع شده بود اما همسرش ارتباط خود را با «مینا» قطع نمی‌کند و به صورت پنهانی و نامشروع با مینا رابطه داشته است و به همین خاطر با به دست آمدن این اطلاعات عباس و مینا به پلیس آگاهی دعوت شده و تحت بازجویی قرار گرفتند.

گل صباحی افزود: «عباس» با ارائه دست نوشته‌ای که مدعی بود از سمانه به جا مانده است ادعا کرد که همسرش اقدام به خودکشی کرده و قبل از این اقدام علت خودکشی خود را نوشته است.

سرهنگ گل صباحی اظهارداشت: با توجه به تناقض‌گویی‌های عباس و مینا آنها تحت کنترل نامحسوس قرار گرفتند تا اینکه سرنخ‌های دیگری مبنی بر اینکه عباس در قتل همسرش دست داشته است به دست آمد بنابراین با هماهنگی مقام قضایی نامبرده دستگیر و تحت بازجویی های فنی پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان تهران و البرز گفت: «عباس» پس از ارائه مدارک و مستندات لازم و تفهیم دلایل لب به اعتراف گشود و اذعان کرد که همسرم پس از باردار شدن و پی بردن به ارتباط من و مینا اشتیاق چندانی به زندگی با من نداشت و همیشه بدخلقی می‌کرد و این رفتار او باعث شد که روز حادثه عصبانی شده و با تهیه سم کشنده نقشه قتل را طرح ریزی کرده و همسرم نیز در شهریور 89 وقتی سم را خورد، حالش وخیم شده و پس از انتقال به بیمارستان در حالی که جنین 9 ماهه در شکم داشت فوت کرد.

گفتنی است ، متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

Neda02 - کانادا - اتاوا
حیوان.
دوشنبه 14 شهریور 1390

sara83 - بلژیک - کرترگ
کدوم حیونی همچین کاری میکنه!!!اون طفل معصوم چه گناهی داشته!!
دوشنبه 14 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
چقدر ادم بی معرفت باشه که دست به این کارها بزنه
دوشنبه 14 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
دیگه حالم از البرز بهم میخوره همش جنایت قتل و ......
دوشنبه 14 شهریور 1390

monsef_TARIN - ایتالیا - ساونا
مشکل جنایتهای اینجوری و هزاران معزل فرهنگی ما و ترکیه و مصر و مراکش .. دیگر کشور های اسلامی میدونید چیه ؟ . متاسفانه بیشتر مردها زیاده خواه هستند و در همون حال بیشتر مردها و زنهای ایرانی کمبود محبت دارند ، و به دلیل همین زیاده خواهی میخواهند به هرچیزی دست پیدا کنند ، و در نتیجه زنی که کمبود محبت دارد سریعا خود را متمایل به جذب مرد حریص نشان داده اما بدون اینکه به عاقبت آن فکر کند ، و این مرد حریص و به نوعی لوس, که یاد گرفته به خواسته خود به هر نوعی برسد نهایتا از جنایت سر در میاورد و یا آبرو ریزیهای آنچنانی . و . یا خود طعمه کینه بستگان آن زن میشود که از نهان چنین ارتباطی آگاه شده اند
دوشنبه 14 شهریور 1390

ستوان - ایران -
خاک عالم تو سرت جل عالم به تنت
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
حیوان هم به خاطر هوسبازی زن و بچه خودش رو نمیکشه که تو کشتی. لعنت به تو.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

ضد ولایت وقیح - ایران - تهران
لعنت ابدی را برایت آرزومندم
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
هوس باز کثیف حالا باید پدرشو در بیارن حسابی. من نمیدونم یعنی بچه از زن آدم مهمتره؟ بعضی ها انگار فقط به خاطر بچه دار شدن ازدواج میکنن. اینجور آدما بویی از انسانیت نبردن. آخه مردک حیوون ها هم تولید مثل میکنن تا دلت بخواد. راست میگی آدم باش، انسان باش. فقط بچه آوردن نشونه ی انسانیت نیست.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

Ali432 - انگلستان - لندن
لعنت بر هر چه ادم هوسباز و مریض که به بچه خود هم رحم نمیکند.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

a.ahooraei - المان - کلن
خاک بر سرش ,اگه داستان زندگی ابراهیم با هاجر و سارا را خونده بود, کار ابراهیم رو میکرد که بعد از حامله شدن سارا, هاجر رو از خونه بیرون کرد و این نسل اعراب تازی از نسل هاجر و نسل یهود از سارا بوجود اومد, البته چرته و یک افسانه بیش نیست چراکه ابراهیم با کلی انسان بوده , اگه بوده و هاجر هم با بچه خودش که نسل گیری نکرده که همه اعراب از اون باشند.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خاک بر سر نفهمت کنن
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
چه خوشگل.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! به همین راحتی?????????????????
چهار‌شنبه 16 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.