قتل مادر و دختر باضربات چاقو


قتل مادر و دختر باضربات چاقو

مادر و دختری بامداد یکشنبه با ضربات چاقو در منزلشان در خیابان پیروزی به قتل رسیدند.تحقیقات پلیس درباره علت و انگیزه قتل آغاز شده است.

به گزارش ایسنا، مأموران کلانتری 110 شهدا در ساعت 3بامداد صبح یکشنبه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان خبر کشف جسد دو نفر در یک واحد مسکونی در خیابان پیروزی قرار گرفتند.

با حضور ماموران و انجام بررسی‌های مقدماتی مشخص شد که اجساد متعلق به یک مادر و دختری است که با یکدیگر در این منزل زندگی می‌کردند.

با تایید خبر قتل این مادر و دختر، موضوع به ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد که با آنان در محل تحقیقات تخصصی در مورد شناسایی متهم یا متهمان به قتل احتمالی آغاز و به دستور شاهنگیان پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با بررسی صحنه وقوع جنایت و بررسی اجساد به مادر و دختر به اسامی «مینو» 52 ساله و «مینا» 22 ساله آثار ضربات متعدد ناشی از اصابت جسم تیز شبیه چاقو بر روی اجساد مشاهده و با حضور عوامل پزشکی قانونی و تشخیص هویت در محل، علت مرگ نیز «شدت جراحات وارده ناشی از اصابت جسم تیز» اعلام شد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، گفت: در حال حاضر تحقیقات در مرحله مقدماتی قرار دارد و کارآگاهان با شناسایی دیگر اعضای خانواده، بستگان و همسایگان نزدیک به قربانیان جنایت، تحقیقات خود را برای شناسایی علت و انگیزه قتل و دستگیری متهم یا متهمان به قتل آغاز کرده‌اند.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
شهر هرت به این میگن
یکشنبه 13 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
لابد اینم کار آمریکا بوده .................
دوشنبه 14 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خدایا تو ایران چه میگذره !!!
دوشنبه 14 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خدایا در ایران چه میگذرد!!!
دوشنبه 14 شهریور 1390

maryam-germany-71 - المان - برلین
حالا در میاد که کار شوهر معتادش بوده,میگی نه? نگاه کن
دوشنبه 14 شهریور 1390

lvls.shana - ایران - مازندران -بهشهر
وای که چقدر اروپا امنه :-j
دوشنبه 14 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
چه بر سر مردم بافرهنگ وانساندوست اومده.به کجاچنین شتابان?ای دادبیداد,,
دوشنبه 14 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.