تصاویری شگفت انگیز از ساحل شیشه ای


تصاویری شگفت انگیز از ساحل شیشه ای

محل جالبی در فورت براگ در کالیفرنیا وجود دارد به نام ساحل شیشه ای که یکی از زیباترین و معروف ترین ساحل های آمریکا می باشد. این ساحل سالها پیش از تپه های آشغال انباشته شده بود، تپه های بطری های پلاستیکی،شیشه و.. طوری که با وجود ساحل زیبای آن مردم کمتر به آن مکان می آمدند.

mortimer - ایران - اصفهان
هوووووم...زیباست.
یکشنبه 13 شهریور 1390

parvaneh_fb - ایران شیران - البرز
نتیجه میگیریم که اشغال هایمان را در طبیعت بریزیم قشنگ تر هم میشود
یکشنبه 13 شهریور 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
خیلی جالبه. اب اینها را طی سالیان شسته و شکل داده بصورت سنگهای شیشه ای دراورده. طبیعت هم هنرنمائی می کند.
یکشنبه 13 شهریور 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
 ساحلی در کشور قبرس هست که دقیقا مثل این عکسها پر ازشیشه هست !من فکر کردم نوعی سنگ هست برای همین هم کلی جمع کردم برای اکواریومم !!!
یکشنبه 13 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
خیلی محشره wow!
دوشنبه 14 شهریور 1390

vahid2591 - ایران - کرج
اگرآشغال وزباله وسیله زیبایی بودایران زیباترین کشوردنیا میشد.
دوشنبه 14 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
نگفته که انها از اشغال درست شده که. گفته. از بس اشغال میریختن یا انبار میکردن. کسی انجا نمیرفته... خوبه حالا کسی نگفت " شکرت خدا" بعدشم بندازه تقصیر خدا..
دوشنبه 14 شهریور 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
نکنه فکر کنید این سنگریزهای شیشه ای و این ساحل زیبا افریدگاری داره نه بابا.بقول زبل خان علامه دهر تمام اینها از تکامل تدریجی بوجود امده اند.داروین بیچاره یک نظریه داد که انسان نسلی از میمونهای تکامل یافته است و ربل خان پیرو شدید این نظریه است.منظورشان این است که یکسری میمونهای زرنگ مدرسه و بعد دانشگاه سپس انسان شدند و شکل ظاهریشون بتدیج پیشرفت کرد تکامل یافت و انسان شد.اما بیچاره میمونهای تنبل همانطور میمون ماندند.واقعا میشه این همه طبیعت زیبا و این همه نعمات و برکات که خداوند مهربان به انسان ارزانی کرده را انکار کنیم و با یک خودفریبی بگوئیم خدائی وجود ندارد و همه چیز در این دنیا از تکامل تدریجی بوجود امده واقعا میشه?این دنیا و مخلوقاتش علت است و معلولش خداوند است.و هیچ علتی بدون معلول نیست و نخواهد بود.با احترام به تمامی عقیدها.
دوشنبه 14 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.