امام جمعه ای با کلاه کاسکت!


امام جمعه ای با کلاه کاسکت!

اخبار رسیده از کشور ترکیه حاکی از آن است که در یکی از شهرهای این کشور، امام جمعه شهر با کلاه کاسکت خطبه های نماز جمعه را قرائت کرد.

به گزارش شیعه آنلاین، گفته می شود این امام جمعه که "محمد یونس اوغلو" نام دارد، همچنین دستکش های موتور سواری خود را نیز از دست در نیاورده بود.

سایت های مختلف ترکیه ضمن پرداختن به این خبر، نوشتند: آقای "اوغلو" به دلیل مشکل ترافیک شهر و دیر رسیدن به محل برگزاری نماز جمعه، برداشتن کلاه و دستکش را فراموش کرد!

بر اساس این گزارش "محمد یونس اوغلو" هنگام خواندن نماز، پس از تذکر مردم کلاه و دستکش خود را برداشت.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
هیچ کارشون مثل ادم نیست
شنبه 12 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
عجب, جالب بود. شایدم با این کار خواسته اعلام کنه قوانین خیلی براش مهم و همیشه به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام می زاره و توجه زیادی داره
شنبه 12 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
zartusht67-المان: راست میگی اگه اسید می پاشیدند روی افراد بیگناه- کودک ازاری میکردن- در زندان به دختر و پسر تجاوز میکردند- افراد نخبه و دانشمند را زندانی میکردند- قوانین اسلامی را رعایت میکردند- حجاب را اجباری میکردند و.. ان موقع مثل ما جز ادم حساب میشدند.
یکشنبه 13 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
این با موتور اومده بوده. چون دیر شده بوده دیگه عمامه رو بیخیال شده با همون کلاه موتورسواری شروع کرده.!!!
یکشنبه 13 شهریور 1390

jengir - کره - سئول
بجان خودم طرف هر چی زده که موادش اصل بوده و طرف تا اون لحظه هم تو جو موتور و موتور سواری مونده........
یکشنبه 13 شهریور 1390

reza_frankfurt - المان - فرانکفورت
امام جمعه های ما با ماشینهای ضد گلوله و بادیگاردهای انچنانی میایند
یکشنبه 13 شهریور 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
asiai - ایران - تهران/ بچه مغول این کارها هم که رفقای مغولت و توله سگهای مسلمان صوفی میکنند چرا پاچه مردم را میگیری.حمله تو باید صورتی دیگر داشته باشد.بعد چرا خودت را با ایرانیان جمع میزنی
یکشنبه 13 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
asiai - ایران - تهران مغول زاده جوابت را هموطنها دادند امیدوارم برایت کافی باشد چو ایران نباشد تن من مباد
دوشنبه 14 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
فریدون شیرازی- zartush67: حقیقت خیلی تلخه نه? این کارهای که در ایران انجام میشه در مغولستان هم نمیشه! پس ببین از کجا به کجا رسیدیم! در ضمن من ایرانی هستم, خوشبختانه مانند بعضی ها کاسه لیس و ساندیس خور نیستم. خوب و بد را بدون تعصب کور کننده میبینم. فریدون شیرازی: اینجا شما دارین پاچه منو میگیرین, طرف صحبت من شما نبودید! جالبه افرادی مانند شماها که ادعای تمدن چندین هزار ساله و خون اریای داشتن را دارید از ادب چیزی نصیبتان نشده! مثل طبل فقط صدا دارید و درونتان خالی است, اینو با توهینهایتان به دیگران اثبات کردید!
دوشنبه 14 شهریور 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
asiai - ایران - تهران / شما با کامنت کذایی نشان دادید که 1/ایرانی نیستید چون از یک اخوند ترکیه ای حمایت مشمئز کننده کردید.این شخص به علت ترافیک و مشکلات دیگر فراموش کرد که کلاهش را بردارد در سایت ایرانی اقایی ایرانی مزاحی کرد شما نگهبان و وکیل اخوندهای ترکیه در سایت هستی؟؟ وقاحت را به انجا رسانده که بخاطر یک مزاح همه مردم را اسید پاش و کودک ازار و دزد و مسلمان میخوانی.2/جنایتهای بشر علیه بشر دیگر در همه دنیا اتفاق می افتدبوقت صحبت از فارابی و بابک خرمدین و دیگر بزرگان شما آنور جوب میپری و به اینها افتخار میکنی و موقع اسید پاشی و تجاوز و دزدی طرف ما حواله اش میدهی؟؟مگر شما مسئول ازمایش خون هستی که تا یکجا اتفاقی می افتد شیرجه زده DNAمیگیری وسریع در لابراتور سیارت به این نتیجه میرسی که این اسید پاش فارس است.من طرف صحبت شما نبودم ولی شما با خطاب قرار دادن یک ایرانی همه مردم ایران را متجاوز اسیدپاش/کودک ازار/دزد و مسلمان معرفی کردی و وظیفه من است که از هم میهنم در مقابل توهینهای یک بیگانه دفاع کنم.
دوشنبه 14 شهریور 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
2/ asiai - ایران - تهران /.در ضمن وقتی شما این القاب را بما میدهی توقع نداشته باش که نامه فدایت شوم بگیری! در اینه تف کنی شکلات نمیگیری! بزرگترین افتخار داشتن خون پاک و مطهر ایرانی و اریایی است حتی ادعای داشتن ان افتخار است.سپاسگذارم که مرا مدعی اریایی بودن نامیدید ولی با افتخار میگویم که حتی اگر خون پلشت اقوام وحشی مهاجر هم بمن به ارث رسیده باشد با تولد در خاک پاک و مقدس اهورایی ایران مطهر گشته وزمزمه فرهنگ ایرانی در گوشم بمن شرافت ایرانی بخشیده.میهن من مکانی است که شجاعت و انسانیت و شرافت و راستگویی نخستین واژه اموخته مادران به فرزندان بوده و میباشد و وجود جسدهای متحرک و متعفن اخوندهای تازی و افکار پلید و شیطانیشان هیچ خللی در این امر ندارد.اگر ایرانی هستی تنها یک ایرانی حامی ات میباشد.روحتان را با روشنایی اشنا کنید
دوشنبه 14 شهریور 1390

mersede - انگلستان - منچستر
سلام . چه قدر جالب که این آقا موتور سوار بوده تو ایران امام جماعتش هم موتور سوار نیست و اکثرا ماشین سوارندچه برسه که امام جمعه باشه که غیر از ماشین و راننده کلی خدم و حشم داره
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
فریدون شیرازی: این جنایات در همه کشورها کما بیش اتفاق میافتد اما متاسفانه در ایران سیر صعودی سریعی داشته! همه توهینهایی که کردید نشانگر شخصیت شماست از کوزه ان بتراود که درون اوست! در ثانی من از اخوندی دفاع نکردم! و دل خوشی از این جماعت ندارم اما مانند شماها به دیگران با عینک بد بینی و کین نگاه نمیکنم! اگه وضعیت ایران الان اینگونه میباشد تقصیر ترکیه, کشورهای متحده عربی و.. نیست ! اگه این کشورهای عقب افتاده دیروزی پیشرفت میکنند و ایران پسرفت میکند دلایلش مشخصه! پس حسادت کردن و نسبت دادن انواع توهین ها به بقیه کشورها, دردی را دوا نمیکند! این اخوند به خاطر اینکه مردم را تشویق به استفاده از کلاه و دستکش کند اینگونه پوشیده, اصل خبر را 2 هفته پیش دیدم قبل از اینکه سایت کذایی شیعه انلاین انرا دستکاری کند! حتی گفتم این اخوند اگه 1 کار مفید انجام داده همینه! روح من اشناست به روشنایی این توصیه بیشتر لازم شماست! من مانند شماها با عینک حسادت و کینه به دیگران نگاه نمیکنم! امیدوارم روزی برسد که روحتان از این کین و حسادت دور شود.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
فریدون شیرازی - ایران - شیراز ازشما بعیده که اینهمه ادعای تمدن بزرگ آریایی داره دهنت رابه .. بازکنی. هموطن خودترابه انواع تهمتها وتوهینها متهم میکنی بعد میگی خون مطهر دارم. درسته نسل مغول درایران وجود دارد ولی آیا فقط مغول را تو می بینی؟ اسکندرزاده ویونانی نژاد و رومی وسزار زاده هم کم نداریم . میدونی که سلوکوس سردار یونانی بعد از فتح ایران 70 سال زبان وفرهنگ یونانی رادرایران اجباری کرد؟ کم نیستند ایرانیانی که عاشق اروپا واجدادشانند وبرای اروپا له له می زنند. باید قبول کنی که ایران دیگر اون ایرانی که شما می گید نیست.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
. فریدون شیرازی - ایران - شیراز قبل از مهاجرت آریایی ها به ایران ،در ایران اقوام زیادی زندگی می کردند. الان هم بلوچ ، ترکمنهای گلستان ، ترکان آذربایجان ، اعراب خوزستان وجنوب. اکراد ، افغانیهای مقیم ایران ، مغولها نوادگان اسکندر سرداران روم همه جز لاینفک مردم ایرانند وحق زندگی در ایران وسایر کشورهای جهان رادارند. تفرقه نینداز . قرار باشد شما هم مثل هتاکان برخورد کنی می شی مثل آنها. فرقی با آنها نداری. همه اقوام راوحشی فرض نکن . اگر اینطور باشه لشگر هخامنش که به مصر هم رسید و سرزمین فرعونیان رافتح کرد آنها هم از نظر مصریان وحشی حساب می شوند. زمان قدیم بود وجنگ وکشورگشایی هر کس لشگر زیادی داشت فاتح بود وغالب. الان هم همینه منتها نه در قالب لشگر کشی .
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

آزادیخواه - ایران - تهران
zartusht67 - المان - فرانکفورت نمی دونم این ترکیه ایها جای تو را در آلمان اشغال کردند که اینقدر نفرت از اینها داری لطفاً توضیحی دراین باره بده. هیچوقت به قومی یا مردم یک کشور توهین نکن چون همه جهانیان مثل تو حق حیات وزندگی دارند و مخلوق خداوند و قابل احترام. از حضرت زرتشت فقط اسمش را یدک نکش گفتارت رانیک پنداری همان آیین زرتشت است وایزد هم از شما راضی.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

asiai - ایران - تهران
ازادیخواه- ایران- تهران: هموطن عزیز, متشکرم. خوشحالم از اینکه هموطنی دارم که با کین و نفرت به بقیه نژادها نگاه نمیکند و انها را تحقیر نمیکند. امیدوارم روزی برسد که همه در ایرانی ازاد, در کنار هم بدور از تفرقه باشیم.
سه‌شنبه 15 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.