سخنان تکا‌ن دهنده فریاد شیران: آزار و اذیت جنسی گسترده در مدارس فوتبال ایران


سخنان تکا‌ن دهنده فریاد شیران:
آزار و اذیت جنسی گسترده در مدارس فوتبال ایران

خودنویس : ناصر فریاد شیران از مربیان فوتبال ایران با انتقاد شدید از وضعیت مدارس فوتبال در ایران می‌گوید که در این مدارس بصورت گسترده افرادی به دنبال مسائل جنسی هستند و بچه‌ها را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌دهند. وی با اشاره به اینکه به همین دلیل از این شغل کناره‌گیری کرده اضافه می‌کند که برخی مسئولین این مدارس از مادران بچه‌ها هم سوء استفاده می‌کنند.

یک مربی با سابقه فوتبال با انتقاد شدید از مدارس فوتبال در ایران می‌گوید که ناهنجاری‌های اخلاقی گسترده‌ای در این مدارس وجود دارد.

ناصر فریاد شیران، از مربیان با سابقه فوتبال در گفتگویی تفصیلی با پایگاه خبری قانون با بیان اینکه مخالف مدارس فوتبال است می‌گوید در این مدارس آزار و اذیت گسترده جنسی وجود دارد و علاوه بر آن برخی سوء استفاده‌های دیگر از قبیل رشوه و سوء استفاده از مادران بچه‌های بی‌سرپرستی که فرزندان‌شان را برای آموزش به این مراکز می‌آورند وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه پیشتر مدرسه فوتبال داشته می‌گوید: «خانواده‌هایی که بچه‌های گل‌شان که امید و آرزوهایشان بود دست ما سپردند را سالم به آنها تحویل دادیم و یک چیزی هم به آنها یاد دادیم. یعنی در مدارس فوتبال تنها بحث آموزش فوتبال نبود، اما اکنون اینگونه نیست.»

فریاد شیران ادامه می‌دهد: «در یکی از شماره‌های روزنامه ایران آمده بود که یک فردی ساک یکی از باشگاه‌های تهران روی دوشش بود و در منیریه در حال قدم زدن بود. یکی از بچه‌ها از این شخص می‌پرسد شما به کدام باشگاه تعلق دارید؟ می‌گوید من در فلان باشگاه هستم. بچه ذوق‌زده می‌گوید من می‌خواهم تست بدهم. آن فرد هم قبول می کند و می‌گوید فردا فلان ساعت بیا برویم تست بدهی. اما آن بچه هیچ‌وقت به محل تمرین نمی‌رود. آن فرد وقتی به این بچه معصوم تجاوز می‌کند او را می‌ترساند و از او می‌خواهد شاگردهای دیگر را هم بیاورد که از آنها هم سوء‌استفاده کند. این فرد با همین روش چهار نفر را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌دهد.»

این مربی باسابقه اضافه می‌کند: «من اسم نمی‌برم. اما این مسایل واقعیت دارد و باید در مورد آن حرف بزنیم. جایی را می‌شناسم که اسم خودش را مدرسه فوتبال گذاشته است اما این محل خوابگاهی دارد که در آن نوجوان ١٤ ساله با یک جوان ٢٢ ساله در یک اتاق زندگی می‌کنند. چند سال پیش در ماه رمضان ما مراسم افطاری داشتیم. یکی از دوستان گفت بچه‌ای آمده و می‌خواهد تست بدهد و الان در استقلال جنوب است. فهمیدم که این بچه ١٥ ساله یک ماه در تهران است. آن طفل معصوم سه روز بود که غذا نخورده بود. فقط آب و نان بربری خورده بود...من نمی‌خواهم به اسم اشاره کنم اما این بچه در همان محلی زندگی کرده بود که درباره‌اش صحبت کردم. جایی که اتفاقاً در تمام رده‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسال از بچه‌های مردم پول می‌گیرد.»

آقای فریادشیران با اشاره به اینکه حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد می‌گوید که مسئولان این مدارس فرم‌هایی را تهیه کرده‌اند تا بوسیله‌ی این فرم‌ها متوجه شوند مادر فردی که برای آموزش آمده تنهاست یا خیر تا بتوانند از وی سوء استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مسئولان فوتبال توجهی به این مساله ندارند و دوست ندارند راجع به این مسائل صحبت کنند می‌گوید بحث اصلی عدم رعایت استاندارد‌ها نیست؛ بلکه عدم صلاحیت‌ گردانندگان این مراکز است. وی می‌گوید: «آری اذیت و آزار جنسی اتفاقی است که خیلی‌ها معتقند در برخی مدارس فوتبال می‌افتد و در عین حال مسئولان آکادمی فوتبال نمی‌خواهند درباره‌اش صحبت کنند. آنها می‌گویند صحبت کردن درباره آزار جنسی در مدارس فوتبال امری غیراخلاقی است.»

فریاد شیران در پایان هم می‌گوید که در حال حاضر مدارس فوتبال زیادی در روزنامه‌ها تبلیغ می‌شود؛ مدارسی که هیچ اسمی از بانی آنها در کار نیست و تنها یک شماره تماس است.

در حال حاضر در محله‌های مختلف تهران ٥٠٠ مدرسه فوتبال وجود دارد.

senator7 - آلمان - برلین
لابد این پسر بچه ها که در مدرسه فوتبال بهشون تجاوز شده رعایت حجاب اسلامی را نکرده بودند اما مشکل اینجاست که طلبه هایی هم که در فیضیه قم تست میدهند با همین شرط مواجه میشوند پس باید فکر اساسی برای حجاب کرد.
شنبه 12 شهریور 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
وقتی در حوزه علمیه به اخوندها هم رحم نمیشود توقع داریم در محلات تهرون و دیگر نقاط به بچه ها رحم شود در کشوری که تئوریسین های دینی اش با لوات چایی مینوشند از این بهتر نمیتوان شنید !
شنبه 12 شهریور 1390

mirhosein - ایران - تهران
بله دیگه، وقتی ما مردم ندیده و نشناخته به افراد اعتماد می کنیم، همین میشه دیگه
شنبه 12 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
اینکاربزرگترین توهین به فوتبالیستهای ایران است.
شنبه 12 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
شیرمادرت حلال.تاسف بارترین خبری که تاکنون ثبت شده.واویلا.دولت بایداقدام ویکدورمجازاتهای سنگین راشروع کند.رزیلترین افراد این کارهاراانجام میدهند.وواقعا فریادشیران برازنده اینمرداست.
شنبه 12 شهریور 1390

winnie1987 - یوکی - بیرمنگهام
ما را به مقام والای انسانیت رساندند... هیچ کشوری در دنیا حجاب رو اجباری نکرده مگر ایران. همه چیز تحت سانسور شدیده. اما باز هم... البته من شنیدم بودم تو حوزه های علمیه هم از این کارها میکنند. مکتب اقایون اخوندها برای رستگاری و سعادت بشریت جواب نمیده. چه باید کرد وقتی متد درمانی یک طبیب جواب نمیده? یک, گواهی ومدرک طبابتش و باطل کرد. دو, ادعای حاذق بودن و کاربلدی رو ازش گرفت. سه, در مقابل جانهایی که به علت اشتباه طبیب گرفته شده یا درد و عذابی که ملت به خاطر ان متحمل شدند مجازات شود. چهار, مردم دیگه بهش مراجعه نکنند..
شنبه 12 شهریور 1390

hassan5 - ایران - تهران
در گذشته های دور این مسائل در کشتی رایج بود الان یلطف و مرحمت جمهوری اسلامی در تمام فدراسیون ها رایج شده است
شنبه 12 شهریور 1390

mortimer - ایران - اصفهان
آخه ما واسه دینمون عنقلاب کردیم.lol
شنبه 12 شهریور 1390

فراوانی - آلمان - کلن
آقا جان وقتی توی حوزه علمیه اسلامی قوربونش برم همه از بیخ بله توی مدرسه فوتبال اگر نباشه باید شک کرد
شنبه 12 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
حتما کفاشیان بود .. میخندید و میگفت : ما هم بله . مشکلش کجاست مگه؟ .. ما میگفتیم در خلوت و کهریزک درست نیست .. الان هم داریم تو همون راستا قدم میزاریم. قرار هم همین بوده که وزنه ها رو از دوش برادران بسیجی برداریم و به داخل ورزش اینها کشیده شه.ساخت خانه های عفاف برای جامعه ی اسلامی ایران هرگز مناسب نیست ! ولی ساخت مدارس عفاف موجب میشه که زشتی عمل با فرهنگی بودن فضا پاک شه!!..!! حالا آقا ناصر یه چیزی هم من میگم خیلی جدی بگیر : تو زیاد تو خونه نیستی و رفت آمدهات در خارج از منزله .. اگه خواستی میتونی یه مدت خونه بمونی .. مطمئنم کم کم انتقادهای تندت از بچه های محلتون بیشتر میشه .. گذشت اون زمانا که حرمتی بود و پاکی!! خدا شاه رو بیامرزه
شنبه 12 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
خوب اخلاق و منش ایرانی بدست یک مشت تازی ...به نابودی کشیده شده است.
شنبه 12 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
از قدیم هم توی شهرهای مذهبی بیشتر همجنس بازی و یا سوء استفاده جنسی از پسرها رواج داشت. علتش هم تماس کم با جنس مخالف بود. جنس مخالف در این فرهنگ حکومتی یعنی رابطه جنسی و بس. رابطه دیگری در این فرهنگ عقب افتاده وجود نداره. وقتی روح انسان ارضا نمیشه نیروی جنسی جایش رو میگیره. آخوندها کثافتی به این جامعه زده اند که سالهای طولانی برای رفع این کثافت باید زحمت کشید و خوندل خورد. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
شنبه 12 شهریور 1390

احتراز - آلمان - دورف
نادر فریادشیران نه ناصر.
شنبه 12 شهریور 1390

Royan - آلمان - آلمان
تنها چیزی که خمینی به ایرانیان وعده داد مقام والای انسانی بود و آب و برق مجانی و پول نفت که ایرانیان هم استقبال کردنند اینها تنها چیزهائی بودنند که زمان شاه از ایرانیان دریغ شده بود مفت خوری و چپاول و این هم مقام والای انسانیت.
شنبه 12 شهریور 1390

golabdon - ایران - ایران
اینقدر انحطاتت اخلاقی ,فرهنگی ,سیاسی,اقتصادی و.. خودمان را گردن تازی,اخوند,اسلام,در و دیوار و... نیندازیم.هموطن وهمت ودگرگونی نیازااست.ایران
یکشنبه 13 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
این تجاوزات نتیجه شهوتهاییست که بعلت نبودن مکانی برای تخلیه گریبانگیر اجتماع ایران وعربستان شده .حتی پسرم که دانش آموز ابتدایی بود به چشم خود این مسایل را در مدرسه ولایت دیده بود
یکشنبه 13 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این بابا قاطی کرده !!. این روزها مد شده هر کی میخواد مطرح بشه میاد از این چرندیات میگه! ..البته در هر جایی ممکنه چند تا آدم فاسد پیدا بشه ..ولی اگه واقعا اینطور بود که این بابا میگه قبل از او خیلی آدمهای شریف در فوتبال هستند که این موضوع مهم رو کشف میکردن ..نه اینکه یک شبه این بابا برای مطرح شدن این چیزا رو کشف کنه ...
یکشنبه 13 شهریور 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
والا ما نمیفهمیم که این جامعه حیوانیست که ما در ان زندگی میکنیم از تجاوزات کشیشها گرفته در غرب تا تجاوزات اخوندها و حالا سرایت کرده به ورزش تمام این بچه های طفل معصوم بیگناه که فقط میخواهند از دوران کودکیشان و نوجوانیشان لذت ببرند تا شاید در اینده کسی شوند در جامعشان. تجاوز و کشتن این طفل معصومان هیچ فرقی با هم ندارد و روزی گریبانگر همین متجاوزین را میگیرد. تورنتو
دوشنبه 14 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.