مصاحبه اختصاصی پارازیت با فضل الرحمن اوریا


مصاحبه اختصاصی پارازیت با فضل الرحمن اوریا


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=OQEIJtCmUFg

لینک دانلود مدیافایر

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
جان سخن از زبان ما می گویی . دقیقا همینجوری که می فرمایید هر جا بمبی منفجر می شود هر جا ترور است و کشتار ، هر جا درگیری قومی است و مذهبی هر جا نا آرامیو جنگاست در افغانستان عراق، خاورمیانه ، افریقا و........ نام جمهوری اسلامی ولی وقیع به خوبی می درخشد . این آخوند ها مایه ننگ ایران و ایرانی هستند امیدوارم هر چه زودتر ایران و منطقه و جهان از دست این جنایت کار و مستبدان نجات پیدا کند . با تشکر از پارازیت و اقای اوریا خبرنگار با شرف افغان بنده ایشان را بعنوان شخصیت نمونه هفته آینده پارازیت می شناسم.
جمعه 11 شهریور 1390

paniii - استرالیا - سیدنی
دیگه باید منتظر خبر ترورش بود بنده خدا!!!!!
شنبه 12 شهریور 1390

باریک بین - ایران - تهران
تا امروز برنامه پارازیت رو نگاه می کردم و دوست داشتم. ولی متاسفانه با مصاحبه ای که با این فرد اجنبی انجام داد از این برنامه متنفر شدم. واقعا جای خجالت داره واسه ما ایرانیها که یکنفر خارجی بیاد و به ما توهین کنه بعد ما بیایم و اون رو باهاش مصاحبه کنیم تشکر کنیم که به ایران ما توهین کرده و ازش قدردانی کنیم. این رفتار پارازیت به اندازه کارهایی که مجاهدین برعلیه ایران انجام دادن برای من چندش اور بود. واقعا واسه شما ها متاسفم که دم از ملی گرایی می زنین ولی از فردی که ایرانی نیست و به ایرانیان توهین کرده حمایت می کنین. البته این جز فرهنگی هست که امروزه در جامعه ما رواج پیدا کرده و جای تاسف داره. خراب کردی پارازیت، واست متاسفم که دست خودت رو واسه همه رو کردی..
شنبه 12 شهریور 1390

باریک بین - ایران - تهران
تمامی توهینهایی که این یارو بی سواد خارجی به ایران کرد فقط لیاقت این مجری بی فرهنگ و همکارای بی فرهنگ ترش رو داشت که این شخص بی سواد رو دعوت می کنند تا هرچی دلش بخواد به ایران ما بگه. به نظر من تمامی دست اندر کاری پارازیت به عنوان زشت ترین و خبیس ترین چهره های تمام دوران پارازیت انتخاب شدند. خیلی تابلو بود که گرفته بودن پرش کرده بودند تا از امریکا حرفی نزنه و فقط تمرکز کنه روی ایران. خدا لعنتتون کنه که با توهین های این فرد بدن کوروش بزرگ رو که سنگش رو واسه منفعت دیگران به سینه می زنین رو توی خاک لرزوندین. میراث اجداد اریایی ما این بود که یک خارجی بیاد و هر توهینی رو که خواست به ما بکنه و ما ازش تشکر کنیم؟!!!!
شنبه 12 شهریور 1390

شاهین آریا - انگلستان - لندن
باریک بین – ایران – تهران – عزیزم. خداوند به همه جان داده و خرد داد خوب فکر کن. اندیشه نیکو داشته باش اگرکسی حقیقت را گفت نباید مورد تهدید وتکفیروتحقیر قرار گیرد. این افغانی عزیز اولا هم دین و هم زبان خود شماست ثانیا افغانها همچین اجنبی هم نیستند. کسی که زبانش. مذهبش. خونش چون شماست. چرا ناراحتی مگراینکه شما هم آخوند زده باشی که من باورم نمیشه زیرا علنا اظهار کرده اید که برنامه پارازیت را که برنامه استکبارجهانی است مرتبا تماشا میکنید. آری عزیز این را بدان که همه ایرانیان داخل وخارج میهن آریایی مان راست گویی این افغانی عزیز مورد تاییدشان است وهمه منتظرترورش توسط توسط سپاهیان مقدس!!؟؟میباشند. ایرانی و آریایی باشید.
شنبه 12 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
باریک بین - ایران - تهران. ایشون یه کارشناس هست ونظرش روگفت, البته شما اگه خارج از ایران تشریف بیاریدانوقت متوجه میشوید هستن انسانهایی که نظرشون رو میگن و اهمیتی به پولهای نفتی که ایران پخش میکنه نمیدن, زنده باد خلیج پارس. س
شنبه 12 شهریور 1390

آریو - تایلند - بانکوک
چه حرکت قشنگی‌ کرده این‌بار پارازیت،وقتی‌ که تو ایران نمیذارن طرف حرفشو بزنه،عالی‌ بود،.
شنبه 12 شهریور 1390

ariobarzan - انگلستان - اکسفورد
خیلی خب بابا. حالا اینقدر جوگیر نشو جورنالیست. این بابا رو ولش کنین تا پس فردا درباره اون هفده دقیقه و بیست ثانیه اش ور میزنه
شنبه 12 شهریور 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
نمی دانم بعضی ها نمی فهمند یا خود را به نفهمی می زنند این خبرنگار افغان چند بار گفت که مردم ایران را دوست دارد و با مردم ایران هیچ مشکلی ندارد . اما مردم و کشور افغانستان حتی مردم ایران و منطقه از دست آخوندهای حاکم به ستوه امده اند. و روی حرفش با آخوندهای جنایت کار جمهوری اسلامی بود . مزدوران جمهوری اسلامی بد جوری قات زدند هر جا یکی میاد از حکومت دیکتاتوری بد بگه میگن اها به ایران و ایرانی توهین شد.!!! در حالیکه خودشون دارن روزها مردم ایران رو اعدام میکنند و ایران رو کردند یه زندان . دشمن مردم ایران آخوندهای حاکم هستند و بس .
شنبه 12 شهریور 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
نمونه ارتباطات بین المللی و دیپلماسی ایران در جهان ...
شنبه 12 شهریور 1390

haj hasan - ایران - قم
افرین ودرود بر تو که حقیقت و گفتی.مرگ بر جمهوری اسلامی
شنبه 12 شهریور 1390

gol andam - سویس - زوریخ
راست میگه این اخوندا بیشتر کشورها رو با ایران و ایرانی بد کردن ابرویه ما همه جا رفته ...وقتی درون هستی به خاطر خفقان به خاطر تلاش برایه ادامه زندگی ادم نمیدونه چی در اطرافش می گذره...مرگ بر جمهوری اسلامی
شنبه 12 شهریور 1390

ghom.666 - ایران - قم
درود بر شرفت برادر افقان.ننگ بر ج....اسلامی هر جا که باشه
شنبه 12 شهریور 1390

shaanxi1 - ایران - تهران
ایران سرطان است. ایران منزوی ترین است ( دو تا کشور یک میلون نفری جنوب خلیج فارس رو دنیا حساب کرد ). هرجا بمبی منفجر میشو د کار ایران است کار طالبان نیست . تنها مشکل پیش پایه افغانستان برای سوئیس شدن ایران است . اگر ایران دخالت نکند افغانستان به صورت اتوماتیک سوئیس میشود . البته او در مورده اینکه آیا ۵۰ درصد کشاورزی افغانستان تریاک است یا اینکه دختر را از روی پشت بام پایین آوردن و دماغ او را بریدن، و اینکه تجارت پسر به قول خودشان صغیربرای .. و هزاران هراز مشکلات فرهنگی و اجتمایی دیگر، جلوی سوئیس شدن را میگیرد یا نه حرفی نزد. . این آقا با این همه ادای ژورنالیستی، فرق بین گپ زدن تو حیاط خونه رو با مصاحبه تلویزیونی نمیفهمه. ازش می پرسن نظره شما راجبه سفر کرزای به اجلاس چیه ؟ شروع میکنه راجبه نظرات به قول خودش شخصی حرف زدن . . ضعیف ترین قسمت پارازیت این بود. .
شنبه 12 شهریور 1390

khorramdin babak - .فرانکورت - .فرانکورت
danial nabi - سوئد - استکهلم .کجایی .حالا چرا خود را دوباره پنهان کردی.دل ما برای تفسیر های شما تنگ شده. تا اخر برنامه را دیدید. فکر کردید. اگر پخش قطع کنید. هیچ کس دیگر مصاحبه را نمی بیند. یاد بگیر. به این می گویند مطبوعات ازاد.باریک بین - ایران - تهران .شما از جه صحبت می کنید.کجا این به مردم ایران توهین کرد. او فقط چهره کریح اخوندها تفصیر کرد.شما بامطبوعات ازاد مشگل دارید. و با هذیان گویی کوشش میکنید ما رااز موضوع منحرف می کنید
شنبه 12 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
باریک بین - ایران - تهران چرا حرف بیخود میزنی؟این بنده خدا چندبار تاکید کرد که ما با مردم ایران مشکلی نداریم و خیلی هم براشون احترام قایلیم و منظورش حکومت ایران بود که در منطقه شیطنت میکنه و نمیذاره امنیت در افغانستان برقرار بشه.حالا اگه به تو برخورده معلومه از مزدورای حکومتی!
شنبه 12 شهریور 1390

venus1000 - ایران - تهران
اولا درود بر شرف این کارشناس افغان که واقعیات انچه که این اخوند های جنایتکار ,دزدو متجاوز جمهورئ ولایت وقیح در ایران و منطقه انجام میدن گفت و دوما با تشکر از دوستان پارازیت که با اجرائ این قسمت از برنامه مثل همیشه درخشیدند و مزدورانی چون باریک بین - shaanxi1 و امثالهم میدونم بدجوری ان جایتون سوخته نیاز به آبی دارین که انجایتان ریخته بشه به قول مموتی خودتون , بعد زهی خیال باطل با این چرندیاتتون و دم از کوروش بزرگ زدن نمیتونین ذهن ایرانیان رو منحرف بکنید و اخوندها رو ملت ایران به حساب بیارین ,شماها ساندیس خور هائ کاسه لیس همون مزدور بمونین لازم نکرده ادائ حس وطن پرستی و ملیت خواهی دربیارئ. به امید ازادئ ایران و ایرانیان از چنگال خفاشان خون اشام اخوندهائ ولایت وقیح و مزدورانشان
یکشنبه 13 شهریور 1390

shaanxi1 - ایران - تهران
متاسفانه به خاطر وضیعت رژیم حاکم ایران ، شرایط جوری شده که با هرکی که به ایران توهین کنه حال میکنن . در صورتی که کامنت من هیچ ربطی به ساندیسی بودن نداره . من همین کامنت مینوشتم اگه ایران اخر دموکراسی هم بود . روشن داره میگه ۱۱ سپتامبر کاره خامنه ای بوده کار طالبان نبوده . این دیگه خداییش خیلی پر رویه. خیلی وضیت خوبی داریم ، ۲ تا کار نکرده هم به ما ژورنالیست افغان بچسبونه. ما که نگفتیم میکونوس کار طالبان بوده، آرژانتین کار طالبان بوده، حالا میگین ۱۱ سپتامبر کار رژیم بوده ؟ اگر این نظر ساندیسیه ، من سا ندیسی بشم بهتره . ضمنا آقای فضل الرحمن اوریا، لطف کنین تو مصاحبه بعدیتون ، از هموطنای عزیزتون بخواهید دست از سر سرطان منطقه بردارن، پاسپورت سرطانی به چه دردشون می خوره آخه .
یکشنبه 13 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
khorramdin babak - .فرانکورت - .فرانکورت..دوست عزیز ..danial nabi رفته گل بچینه واسه ارباباش..حیف اؤن اکسیژن سوئد که دانیال تنفس میکنه.
یکشنبه 13 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
باریک بین: اصلا هیچ نوع توهینی به ایران نشد بلکه توهین به حکومت جنایتکار و دیکتاتوری آخوندی اسلامی ایران شد.صحبت سر ایران بود چرا در مورد آمریکا باید صحبت بشه چون آمریکا الان توی افغانستان هست خوب اینو که هر بچه‌ای هم میدونه آمریکا قصدش از ورود به افغانستان چی‌ بود.
یکشنبه 13 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
وقتی رژیمی نویسنده ای همچو سعید سیرجای را بقتل میرساند.تمام قلم بدستان جهان را بقتل رسانده.
یکشنبه 13 شهریور 1390

hamiddoo - ایران - تهران
این پسره عجب آدم حاشیه ساز و وطن فروشی هست،هرچند این بدبخت هم واسه پول به این راه کشیده شده.هر وقت من برنامهاشو نگاه میکنم حالم ازش بهم میخوره.همیشه از ایران و ایرانیها بد میگه و حاشیه سازی میکنه.مگر دستم بهت نرسه هرچند میشناسمش و میدونم تقریبن کجا زندگی میکنه.
دوشنبه 14 شهریور 1390

neima - انگلیس - کاونتری
به کسانی که با حرفهای این اقا مخالفند فقط همینو بگم فرق شما با اون اخوندهایی که به هیچ وجح حاضر به شنیدن حرفی بر خلاف خود را ندارن وجود ندارد.این حقایق را تنها کسانی حاضر به شنیدنش هستندکه ازاده و ازادی خواه باشند و انسان را فقط به خاطر انسانیت اون ارج و بها بدن نه به خاطر ایرانی بودن یا افغانی بودن اون.و حق رو به این خاطر حق بگن که حق باشد نه به این خاطر که به نفع اونها باشد .
دوشنبه 14 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.