صدور برگه جریمه ۵.۵ متری برای سواری پیکان در اردبیل


صدور برگه جریمه 5.5 متری برای سواری پیکان در اردبیل

برگه جریمه 5.5 متری برای سواری پیکان که صاحب آن بیش از هفت سال است جریمه تخلفات خود را پرداخت نکرده است، جالب توجه بود.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل امروز در گفت‌وگو با فارس در اردبیل،‌ اظهار داشت: ‌این برگه خلافی به طول 5.5 متر متعلق به یک سواری پیکان مدل 83 است که بیش از هفت سال است از پرداخت جریمه خود ممانعت کرده است.

علی مریخی افزود: این خودرو که بیش از 2 میلیون و 500 هزار تومان در همین مدت جریمه شده است با وجود ایجاد فرصت‌های مختلف برای مراجعه و بهره‌مندی از بخشودگی جرائم تاکنون مراجعه نکرده و با احتساب جرائم مازاد در حال حاضر باید 3 میلیون و 880 هزار تومان جریمه پرداخت کند.

وی تصریح کرد: ‌اگر تا پایان شهریور ماه این فرد خاطی جرائم خود را پرداخت نکند مبلغ آن به 4 میلیون تومان می‌رسد در حالی که خودروی او کمتر از 2 میلیون و 87 هزار تومان نرخ‌گذاری شده که باید علاوه بر فروش خودروی خود و صرف مبلغ آن برای پرداخت جرائم باید مبالغ دیگر را نیز روی آن بگذارد تا جریمه پرداخت کند.

مریخی با بیان این‌که راهنمایی و رانندگی بارها به این راننده خاطی در پرداخت نشدن برگه‌های جریمه تذکر داده است، خاطر‌نشان کرد: ما در دو سال گذشته بارها تذکرات و اخطارهای لازم را به این راننده متخلف از طرق مختلف اعلام و ابلاغ کردیم اما این راننده خاطی بدون کوچک‌ترین توجهی به ادامه روند بی‌قانونی خود دامن زده است.

فرمانده راهور استان اضافه کرد:‌ طبق قانون جدید راهنمایی و رانندگی در صورت پرداخت نشدن جرائم در موعد مقرر جریمه مضاعف شامل این برگه‌ها می‌شود که از رانندگان انتظار داریم در موعد مقرر بدهی خود را پرداخت کنند تا دچار چنین مشکلات و معضلاتی نشوند.

Royan - المان - المان
بابا خوش به حالتون چقدر قیمتهای جریمه پائین است که در طول 7 سال و 5.5 متر برگ جریمه تازه شده دو میلیون و 500 هزار تومان.واسه همینه که مردم دائم خلاف میکنند یا ارزون است میپردازند یا خر تو خر جریمه را نمی دهند.
جمعه 11 شهریور 1390

abidel1362 - کویت - سلوی
بابا چرا اینقدر گران کجای دنیا اینقدر گرانه که ایران گرانه . این بیچاره از کجا بیاره بده . اخه ماشینش پیکانه
جمعه 11 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.