صحبت های حاج منصور ارضی در مورد کشتن مشائی


صحبت های حاج منصور ارضی در مورد کشتن مشائی

مشائی را قایم اش کرده اند بچه ها پیداش کنند میکشنش فعلا در هزاران حصار قرار گرفته این یهودی امت من گفته ام هر کس اونو بکشه من پولشو می دهم خدا شاهده جدی میگم چون اینا خیلی خطرناک هستند ( خنده حاضران )


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=J2BU7hvs88Q

lucas71 - سوید - اوپسالا
فاحشه است.....از قیافه اش پیداست......! یعنی چی? .
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. واقعاً افسوس و حیف که سر نوشت کشور عزیزمان ایران با یک پتانسیل ۵۰ میلیونی جوان و خلاق به دست چه لاش خور‌های دوران قرون وسطا افتاده این به سر آن و آن به سر این نه تبلیغ و خدایی ناکرده اشتباه فهمیده شود ولی‌ تا قبل از این احمقی نژاد مخصوصا در این مدت ۲ سال اخیر بعد از این دزدیها و قتل و غارت‌ها و به راه افتادن ساندنیس خور‌های موتوری چی‌ که بر سر کشور نیاوردند خدایا انتقام ندا‌ها عسگر اولادی‌ها سحابی‌ها و و و عزیزان در بند و در زندان‌های مخوف این رژیم از احمقی نژادی ها و از یکا یک این‌ها بگیر. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان.
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

DADA_ST - هلند - آمستردام
باز پای دین رو کشید وسط تا یه عده کاسه از آش داغ تر بیفتن جلو یه ترور دیگه صورت بگیره . آقای مداح که خودتو آویزون دین کردی ازش پول در میاری میلیونی ، چرا حذف فیزیکی‌ ؟ از دایره قدرت خارجش کنین اگه میتونین . اگه راست میگی‌ سیاسی حذفش کن نه دینی . خودت هم خیلی‌ بهتر از بقیه نیستی‌ ، مطمئن باش . همتون سر و ته یک کرباشین .
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
این که مال دو هفته پیشه. چرا الان گذاشتید تو سایت؟
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

sobat - ایران - تهران
مشایی خیلی هم خوبه ،خدا زنده اش نگهدارد تا به وقتش خامنه ای و احمدی نژاد رو نابود کنه بعد هم ملّت سربلند مسلمان ایران مشایی رو نابود میکنن وایران از لوث وجود انگلهایی چون شما نجات پیدا میکند...به یاری خداوند وهمّت مردم ایران عزیز آن روز به زودی فرا می رسد....الیس الصبح بقریب.....آیا صبح نزدیک نیست ؟ صبح پیروزی حق بر باطل نزدیک است...انشاءالله و به یاری امام زمان(عج)....
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

haftsang - بلژیک - انتورپن
اهای دجال خفه شو تو داری با این اراجیف به نوعی مشایی را مطرح میکونی و میخایی بگی مشایی مخالف شماهاست و با شما اشغالا فرق داره . به این میگن تبلیغات منفی .مشایی وامسال مشایی کثافتهایی هستند مانند تو کثافت. ومیخاهید ذهنییت مردم رو عوض کنید که مشایی ضد شماهاست و با شماها فرق داره .این حنا واسه مردم ایران دیگه رنگی نداره.
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
اون گاو و گوسفندانی که پای سخنان این شیاطین مینشینند, هنوز از این چرندیات خسته نشدند؟ ما ایرانیها به چه صفت بدی گرفتار شدیم. پای منبر نشستن از تریاک هم بد تره. من که این مزخرفات را میشنوم, بالا میارم
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

sheipor - قبرس - لارناکا
جون مادرتون هوشیار باشید اینا سرشون توی یک اخوره همش فیلم
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
1- حکومت دیکتاتوری مذهبی ایران به کدام قدرت خود مینازد؟ آلمان تمام تجهیزات نظامی خودش را در کشور خودش تولید میکرد. نیروی ارتش آلمان توانست فرانسه را در طول شش هفته تصرف کند. با وجود این قدرت, وقتی که نیرو های متحده به مجازات آلمان برخواستند, پوزه ارتش آلمان را چنان به خاک مالیدند که سالها نتوانست اظهار وجود کند. فقط در شهر Dresden توسط بمب اندازهای انگلیس در طول دو شب 25000 کشته شدند.
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
2- حالا در مقایسه با ایران: ایران ابزارهای جنگیش را از کشورهای تولید کننده میخرد. در یک جنگ وسیع, تولیدی های خودش بدرد عروسک بازی هم نمیخورد. جنگ ایران و عراق با وجود همواپیما ها ی جنگی که از دوره شاه مانده بود, هشت سال طول کشید و ایران فقط توانست از مرزهای خود دفاع کند. در آخر با پیروزی هیچکدام به اتمام رسید. بنا بر این قدرت ارتش ایران برابر با هیچ است.
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
3- جایگاه امروز ایران از هر لحاظ نسبت به دوران جنگ ایران و عراق, بسیار بد تر است. امروز هیچ کشوری که اعتبار جهانی داشته باشد با ایران دوست نیست. تنها سوریه است که خودش گرفتار مسائل داخلی خودش میباشد. بنا بر این ایران مانند آن صیدی که زخم برداشته است, تنها و تنها در بیابانی در تحت دید شیر های درنده قرار گرفته است. من هیچ تردیدی ندارم که شمارش معکوس حمله به ایران شروع شده است. ایران از این مهلکه جان سالمی بدر نخواهد برد. فراموش نکنیم, اگر حمله ای به ایران بشود, مقصر آن دولت مردان نا آگاه و خرافاتی ایران میباشد. منطق اینها به اندازه ای ضعیف و بی مورد است که هیچ کشوری حاضر به دوستی با دولت ایران نیست. بنا بر این اگر روزی رسید که ایران را به چندین کشور کوچک تقسیم کردند, نباید تعجب کنیم. فقط آن موقع که دیگر دیر شده است خواهیم فهمید که این آخوند ها بودند که ایران را به این روز انداختند. .
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
از آدمکش اوین انتظاری بیش از این داشتید؟ تو کشوری که قانون حکمفرماست اینطور حرف زدن جرم داره و تهدید به قتل محسوب میشود اما تو کشوری که نوحه خوان حکمفرماست همین میشه که همه می بینیم.
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
sobat - ایران - تهران دست بردار عمو!!"به یاری امام زمان(عج)!!!!"برو چند تا کتاب بخون!
شنبه 12 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.