بلاژویچ سرمربی مس کرمان شد


بلاژویچ سرمربی مس کرمان شد

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان پس از انجام مذاکرات نهایی با مسئولان باشگاه مس کرمان، هدایت تیم فوتبال این باشگاه را برعهده گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، میروسلاو بلاژویچ که بامداد امروز چهارشنبه برای انجام مذاکرات نهایی با مسئولان باشگاه مس کرمان وارد ایران شده بود، عصر امروز با مسئولان این باشگاه به توافق رسید تا هدایت مس کرمان تا پایان فصل یازدهم رقابتهای لیگ برتر را برعهده داشته باشد.

در این نشست که عصر امروز چهارشنبه در تهران برگزار شد، عبدالرضا داوری رئیس هیئت مدیره، حمید حاج اسماعیل زاده مدیرعامل و حسن واحدی سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه مس کرمان حضور داشتند و در پایان قرارداد با بلاژویچ به امضا رسید تا این مربی 76 ساله هدایت کرمانی ها را برعهده بگیرد و جانشین صمد مرفاوی شود.

واحدی سخنگوی باشگاه مس کرمان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید این خبر گفت: قرارداد ما با بلاژویچ بر اساس ضوابط و مقررات فدراسیون فوتبال است و سعی کرده ایم همه خواسته های فدراسیون را در این مورد رعایت کنیم.

میروسلاو بلاژویچ که قبل از این نیز هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشت، پس از عقد قرارداد با مسئولان باشگاه مس کرمان، راهی کرج شد تا نخستین حضورش در تمرین این تیم را تجربه کند. تیم فوتبال مس کرمان اردوی آماده سازی بین تعطیلاتش را در کرج برپا کرده است.

vahid2591 - ایران - کرج
مانفهمیدیم دم خروسوببینیم یاقسم حضرت عباسو.میگن سقف قرارداد350میلیونه بعدش مربی گرون میارن ایاامکان داره بامبلغ کم همچین مربی به ایران بیاد.
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
کار مس رو این اصلا نمیتونه راه بندازه
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
این دیگه چی‌ میگه با این سن و سال و آن هیأت مدیره مس رو بگو که تو این همه پیغمبر سراغ جرجیس رو گرفتند ، در این که مربی خوبی‌ بوده شکی نیست ولی کمی پیر نیست ؟
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

ensanam arezoost - ایران - خارگ
پیر که چه عرض کنم کمی تا قسمتی خرف...سر اولین جلسه تمرین تیم مس کارش فقط سیگار کشیدن بود
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.