۳ روز بی‌هوشی نتیجه یک لحظه اعتماد


3 روز بی‌هوشی نتیجه یک لحظه اعتماد

سارق حرفه‌ای که با تعارف نوشیدنی مسموم مردم را بی‌هوش می‌کرد دستگیر شد به چندین فقره سرقت به این شیوه اعتراف کرد.

به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به پرونده هنگامی آغاز شد که کارگران فضای سبز شهرداری در بلوارکشاورز با ظنین شدن به مردی که از 2 روز پیش در فضای سبز این محل به خواب رفته بود، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند. با حضور ماموران در محل مشخص شد این فرد از 2 روز پیش بی‌هوش در این محل رها شده است. با انتقال فرد مسموم به بیمارستان، وی روز سوم به هوش آمد و گفت: مسافر شهرستانی هستم که پس از اعتماد به فردی که خود را کارمند اداره‌ای معرفی می‌کرد که من نیز برای انجام کار اداری قصد حضور در این اداره را داشتم پس از تعارف‌ چای بی‌هوش شده و حالا به خود آمده‌ام.

وی افزود: فرد شیاد پس از این اقدام مجرمانه پول و مدارکم را سرقت کرده است.

با تشکیل پرونده‌ای در این ارتباط پرونده برای پیگیری و تحقیقات به پلیس آگاهی ارسال شد.

در حالی که تحقیق در این زمینه ادامه داشت، چندی بعد مرد مالباخته هنگام بازگشت به شهرستان در ترمینال غرب به‌طور اتفاقی مرد شیادی که او را بی‌هوش کرده بود، دید و موضوع را به ماموران کلانتری 209 اطلاع داد. با راهنمایی وی متهم دستگیر و در بازرسی از وسایل وی یک فلاکس چای آلوده به مواد بی‌هوشی کشف شد.

با تحویل متهم به پایگاه پنجم پلیس آگاهی، معلوم شداسناد و مدارک هویتی فرد شیاد مربوط به مالباخته دیگری است که او نیز بی‌هوش شده است.با شناسایی صاحب مدارک معلوم شد اموال چندین نفر دیگر که به این شیوه سرقت شده است، سرهنگ اسدی رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی از مردم خواست چنانچه اموال آنها با تعارف چای از سوی مردی میانسال سرقت شده است برای شناسایی وی به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
من اگه سوار اتوبوس یا حالا هر وسیله نقلیه دیگر شم عمرا اگه از کسی نوشیدنی بگیرم و بخورم :d
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
آقایان نباید اصل مساله را فراموش کنیم بچسبید به اصل قضیه:. کدوم داروخانه احمقی به این مردک شیاد دارو و وسایل بیهوشی داده؟ بگیرید خفتش کنید منزل از پایبست ویرانست
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
fanoos-شهمیرزاد:فانوس جان،نه فقط نوشیدنی‌!بلکه میوهای سالم مثل سیب و پرتغال و.....که مواد بیهوشی را از طریق سرنگ داخل میوه‌ها تزریق می‌کنن،،،بگذریم بعضی‌‌ها شاید مانند* راسپوتین *بتونن از طریقه چشم آدمی‌ را تسخیر کنن،،جریان کشیش راسپوتین قدیمی‌ و واسه شوخی‌ بود،،اما هستن کسانی‌ که با چشم طرفو هیپنوتیزم و به کارهایی‌ وا میدارن،،که طرف خودش هم متوجه نمیشه.شاد باشی‌ عزیز
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
nader46 - انگلیس - لندن نادر جان دقیقا همین طور هست که گفتید ..واقعا دوره زمونه بدی شده , به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد !! ای دل غافل ..آره بعضی ها شگرد خوبی دارن برای فریب دیگران و... پس بیشتر مواظب خودتان باشید و همیشه شاد و پیروز ..
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.