گفتگوی اختصاصی رهسا نیوز با رضا پهلوی


گفتگوی اختصاصی رهسا نیوز با رضا پهلوی

گفتگوی اختصاصی رهسا نیوز با رضا پهلوی و اعلام حمایت وی ازرهبران جنبش سبز
من در این برهه زمانی که بارها گفتم و باز دوباره تاکید میکنم که من یک هدف ویک وظیفه و یک رسالت برای خود مدعی نیستم و انهم کمک کردن به نجات کشورم از این وضعیت وخیمی که در ان بسر میبریم ، برای رسیدن به یک دموکراسی و اصل آزادی و حاکمیت مردم،در اصل در آینده ایران چه کسانی من الجمله خود من نقشی داشته باشم یا نداشته باشم باید واگذار بشود به انتخاب و خواسته مردم ایران که بشود به شکل آزادانه بتوان بیان کرد و آن هم در قالب یک انتخابات آزادی هست که به نظر من تعیین کننده آینده کشور میتواند باشد که به مفهوم تشکیل یک مجلس موسسانی که قانون اساسی آینده کشور،محتوای ان نظام و حتی شکل نظام را بررسی خواهد کرد...


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=P0oSjRfWFug

لینک دانلود مدیافایر

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
فعلا که رهبران در حبس خانگی اند و مردم هم بی تفاوت به این مسئله مشغول فیلمبرداری از اوضاع داخلی ایران با موبایل خود و ارسال به سایت یوتیوب هستند
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

yasamangoleziba - ایران - تهران
درودبر شاهزاده عزیزم. ما به امید دیدار شما درایران هر چه زودتر هستیم..
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
درود بر شاهزاده.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
به امید رهائی مُلکِ ایران زمین از چنگال ستمگران و تازیزادگان .
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

SHAHRYAR-KHAN - کانادا - مونترال
روح رضا شاه و محمدرضاشاه فقید شاد ,عمر شهبانو و ولیعهد گرامی پر بار باد.دوستتون دارم بی نهایت.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
سران جنبش سبزکاربزرگی انجام دادند.که خارج ازتوان دیگران بود.جدیت وخواسته مردم رااگراینگونه جدی میدانستند.هم رژیم وهم ولی وقیح راردکرده بودند.مطمانبودند.اما زمینه برای اپوزاسیون اماده شده البته انهم باهمکاری جنبش سبز.فقط شرایط برای همه قابل پذیرش بشود.وقراردادامضاشود.تافردای پیروزی کسی مثل خمینی که دروغ ازسروریش کثیفش میبارید.ومملکت رابه لجن کشید..نتواند سوئ استفاده کند.وگروه مافیایی حاکم کشودشود.منتظر توافق اعضاتاچندروزدیگر.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
شاه و خاندانش, 1 نباید موی سرشان را رنگ بکنند.2 در مورد سیاست هم نباید اظهار نظر بکند. وظیفه شاه یا امپراتور در قرن 21 , ملاقات با مریضهای بیمارستان,دیدار با کشاورزان وکارگران واحیانن مدال افتخار به مدال اوران و قهرمانان.مردم شاه یا امپراتور را بطور سنبلیک دوست دارند. مادر جان...
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

azadmard - ایران - تهران
در این مصاحبه آقای رضا پهلوی با سعی‌ زیاد هم به میخ و هم به نعل میکوبد تا هم دل سبز را ببرد و هم اصل نظام را نفی کند. هم می‌گوید با اصلاحات گرایی در رژیم اسلامی مخالف است و هم می‌گوید حاضر است با رهبران جنبش سبز همکاری کند!! دیگر چه کسی‌ در ایران هست که انتظار تغییر بنیادین نظام را از جنبش سبز داشته باشد؟ باز گشت به "دوران طلایی امام خمینی" که موسوی از آن دم میزند دیگر چه کسیرا فریب میدهد؟ تجربه مصر، لیبی‌ و یقیناً سوریه تز‌ ارتجأعی "انقلاب بی‌ خطر" سبز را برای همیشه به بایگانی سپرد. مردم ایران در مرحله گذار نهایی انقلابشان علیه فاشیزم مذهبی‌ بی‌ تردید به رویارویی مستقیم با پاسداران و سایر جنایت کاران رنگارنگ رژیم خواهند آمد.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
هدفت; حفظ دین و مراجع دینی در ایران است!??? شما هم که مثل پدرتان باج بده به اخوندهایی!!! از پدرت درس بگیر که اخوندهایش, بلایش شدند. در نظام جدید المان, نازیسم نقشی ندارد, نتیجه ایران بدون اسلام و اخوند=موفقیت.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
اعلیحضرت ، در فرداى آزادى ایران آیا من بى دین و مذهب و بى خدا هم حق زندگى دارم ؟ { البته اگر زنده ماندم } ...
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

morid - ایران - بوشهر
سلطتنت طلبان عزیز خیلی به شکمتان صابون نزنید زیرا شازده به همین زودی خودکشی میکند یا مثل عمه اش اشرف الزایمر میگیرد.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

mashady - انگلیس - منچستر
مرگ بر رضا پهلوی . مهمترین عامل تفرقه.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
morid- ایران- شما خیلی شبیه سخنگوی دولت از هم پاشیده شدۀ قذافی ( موسی ابراهیم ) صحبت میکنید : مخالفین قذافی طرابلس را محاصره و تصرف کرده بودند و او میگفت هزاران نظامی و داوطلب برای دفاع از طرابلس آماده اند و حملات را دفع کرده اند !! شما هم میگوئید که از زمین به آسمان میباره نه از آسمان به زمین !
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
دوستان.یک ناجی برای کشورپیدابشود.به نظرمن مهم نیست.چه کسی باشد.حمایتش خواهیم کرد..وملت ایران دفعه قبل فریب دین راخوردند.ومجددا تکرارنخواهدشد.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

aiming - ایتالیا - بولونیا
مرگ بر خودت. mashady - انگلیس - منچستر
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
زنده باد شاهزاده رضا پهلوی
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

conta - استرالیا - سیدنی
به این می گن رشد قارچهای سمی بعد فروپاشی هر رژیم البته این اقا زود اقدام کرد.تازه مخملی مذهبی هم هست. یک شاهی بابات هم نمی ارزی.
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

sobat - ایران - تهران
قبر بابای کثیفت وبابای بابات کچل خان دیدن ایران اسلامی رو به گور ببری...فکر کنم ایشالله تا اون موقع خود کشی کردی یا مثل عمۀ قاچاقچی ات آلزایمر گرفتی........
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

baharmazaheri - دبی - عجمان
عاشقتیم شاهزاده ....منتطرتون میمانیم ..مشهدی منچستر جاسوس رژیم ..بزودئ نسخه تو و تمامی غارتگران ضدبشری فرا میرسد. رضا پهلوی مطلع و عاشق ایران زمین وشهبانوی مهربان در رفراندوم ازاد ثابت میشودتنها لایقان اداره کشور میباشند سقوط دیکتاتوری سوریه وسید علی نزدیک است عمیقا بسوز مشهدی ..
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
جاوید شاه
پنج‌شنبه 10 شهریور 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
برور رد کارت مونگولشاه.
جمعه 11 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.