دختر ۱۹ ساله‌ای که جلاد قذافی بود


دختر 19 ساله‌ای که جلاد قذافی بود

نسرین منصور الفرقانی"، دختر 19 ساله‌ای است که برای قذافی آدم‌کشی می‌کرده است.

به گزارش ایسنا، نسرین، 19 ساله که اسیر انقلابیون شده و درحال حاضر در بیمارستان است، می‌گوید 11 نفر از انقلابیون لیبی را کشته است.

این دختر 19 ساله که یکی از هزاران دختر و زن جوان تحت اختیار و رهبری معمر قذافی، رهبر فراری لیبی بوده است، می‌گوید: خانواده‌ام از رژیم قذافی حمایت نمی‌کردند. من مجبور بودم انقلابیونی را که زندانی بودند، با شلیک تیر از پا درآوردم؛ چراکه اگر این کار را نمی‌کردم آنها مرا می‌کشتند. من 11 نفر را طی سه روز کشتم و اصلا نمی‌دانستم آنها چه‌کار کرده بودند.

وی گفت: اولین نفر را که کشتم، یکی دیگر را وارد اتاق کردند. مردی که وارد شده بود از جسد خونین افتاده بر روی زمین شوکه شد. با این حال به سمت او شلیک کردم و او را نیز کشتم. من 11 انقلابی را با خونسردی کامل از پای درآوردم.

براساس گزارش روزنامه دیلی میل، نسرین 19 ساله هم‌اکنون زندانی انقلابیون لیبی است و به شدت نگران زندگی خود است. وی تعدادی از انقلابیون را کشته و امکان بخشش و عفو برایش وجود ندارد.

وی همچنین گفته که مورد سوء‌استفاده جنسی اعضای ارشد ارتش قذافی قرار گرفته است.

این دختر جوان افزود: من تا پیش از شروع فعالیت‌های انقلابی آزارم به هیچ‌کس نرسیده بود، عادت کرده بودم که زندگی عادی و نرمالی داشته باشم.

در همین حال روانشناس بیمارستانی که نسرین در آن بستری است، گفت: نسرین هم‌ یک قربانی است. برادر این دختر جوان به ما گفت که خانواده‌اش تلاش کردند تا این دختر را از گارد ویژه حفاظت بیرون بیاورند، اما از جانب سربازان تهدید شدند. تمامی دختران در گارد حفاظت قذافی مورد تجاوز قرار گرفته و سپس آموزش می‌دیدند.

نسرین منصور الفرقانی با سقوط طرابلس به دست انقلابیون زمانی که می‌خواست فرار کند از طبقه دوم ساختمانی که در آن انقلابیون را به قتل می‌رساندند، به پایین پرید و دست و پایش شکست.

aria-aria-nl - هلند - روتردام
اینم فاطی کماندوی قذافی بوده اعدامش کنید تا درس عبرت تمام فاطی کماندوهای دنیا بشه. عجب دوره زمونه ای شده.
دوشنبه 7 شهریور 1390

romano - ایران - تهران
خواهر الان همه فحشت می‌دن ولی من می دونم چه کشیدی تا همچین کثافتی بشی سخته میدونم. اینجوری مزدور تربیت می‌کنن و یک ادم جوون رو که تشخیص خوب و بد 100 درصد نداره تو دو راهی ادامه یا مرگ قرار می‌دن. الان هم که حضرات تو سوراخ موشن. خدا ازت بگذره. تجربه تو تجربه جدیدی نیست و امیدوارم عبرتی باشی برای برادران بسیجی که فکر می‌کنن تا ابد رو خاک با پاشون توسری می‌زنن ولی نمی‌دونن اونم یکروز توسرشون می‌زنه که همون واژه معروف خاکبرسر می‌شه. برات ناراحت شدم. چقدر دنیا کوتاست و دار مجازات همینجاست.
دوشنبه 7 شهریور 1390

assassin - ایران - ایران
این که دوست دختر خودمه!!!!!!!!!!!!!!!!.
دوشنبه 7 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
کارنامه فاطی کماندوهای رژیم اسلامی هم همینطوره
دوشنبه 7 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
اینهم یک بدبخت در به دری است مثل سعید عسگر و خسرو براتی و علی وکیلی راد. اینها ادمکش های اجاره ای هستند که از فرط بی سوادی و حماقت به این کار رو آورده اند (پیشنهاد می کنم فیلم the reader را ببینید) البته باید هم زندان و مجازات شوند ولی باید دید انقلابیون لیبی مثل انقلابیون ایران با اعدام صدها نفر مانند او عقده های خود را فرو می نشانند یا نه. اگر انقلاب لیبی خلخالی نداشت بدانید سرنوشتش مانند انقلاب ایران نخواهد بود.
دوشنبه 7 شهریور 1390

Royan - المان - المان
حقت است وقتی که 11 نفر آدم بی گناه را بدون آگاهی از اینکه چه کرده اند با خونسردی می کشی فقط برای اینکه زنده بمونی توقع داری ببخشندو نازت را بکشند . تو هم دست پرورده یه آشغال مثل قذافی هستی اگر ولت کنند با این سابقه آدم کشی جامعه را به گند می کشی.
دوشنبه 7 شهریور 1390

roya25 - اینگلیس - لندن
اگر یک پنجم پولی را که اروپاییان و انگلیسها خرج جنگ در لیبی میکنند در افریقا خرج میکردند. دیگر بچه ای گرسنه نمیمرد. از عربستان حمایت میکنند. که زن حتی حق رانندگی ندارد. به ایران مدرنترین تجهیزات را برای سرکوب میفروشند. چرا اینگلیس لندن
دوشنبه 7 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
150 زندانی کشته شده از زندانی پیدا کردند. زن یکی از پسرانش با آب جوش سر و چهره و بدن دایه بچه هایش را سوزانده بود. دختر و زن و دو پسرش فرار کردند.
دوشنبه 7 شهریور 1390

baran828 - ایران - تهران
بی خیال assassin!
دوشنبه 7 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
تو بزرگ بشی چی میشی 19 ساله !!
دوشنبه 7 شهریور 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
واقعا اکثر حاکمان جهان یک مشت روانیان جانی بیمارند .حال ادم از سیاست و توحش انها بهم میخورد اون از دیوانگان جانی در ایران و این هم لیبی ..... تف به همه ی شما .واقعا چندش اورین
دوشنبه 7 شهریور 1390

parvaneh_fb - ایران - البرز
چه اکشن عجب دختر باحالی
دوشنبه 7 شهریور 1390

FETNEH. - ایران - نوشهر
چقده خوشگله
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
جنایت کارها همه زشت هستند. قیافه کریه اش مثل ارباب کریه المنظرش هست.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
عجب زیباست.کاش نکشندش.اگرنمیکشت خودشرامیکشتند.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

ensanam arezoost - ایران - خارگ
چهل سال قذافی و ارتش و طرفدارانش برای غرب و رسانه های غربی دیکتاتور و جنایتکار نبودند ولی حالا منافع شون ایجاب میکنه که جنایتهای این مرد احمق را به خوبی افشا کنند تا بهانه لازم را برای دخالت و چپاول داشته باشند و...
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

yaraneh - هند - پونا
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد .چرا نظر نمیدی شما چی میگید.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.