دندان‌های تیزجوان روستایی سگ نگهبان را بیهوش کرد


دندان‌های تیزجوان روستایی سگ نگهبان را بیهوش کرد

جوان روستایی وقتی سگ نگهبان خانه ویلایی در شمال تهران به سمت وی حمله کرد با دندان‌هایش شکم وی را گاز گرفت و سگ را بی‌هوش کرد.

این صحنه باورنکردنی زمانی رخ داد که در خانه ویلایی باز ماند و سگ گرگی با دیدن پسر جوان که در جست‌وجوی کار به تهران آمده بود به سمت وی حمله‌ور شد.

اواخر مردادماه سال جاری شکایت عجیبی در دادسرای الهیه تهران مطرح شد که در آن یک تاجر به حمایت از سگش خواستار مجازات پسری جوان شده بود و در برابرش این پسر نیز به خاطر زخم‌های روی بدن و شکسته شدن دندان‌هایش خواستار پرداخت دیه بود. «حمید» که عکس‌هایی از سگش همراه داشت وقتی پیش‌روی بازپرس ایستاد، گفت: «جی‌سن، یک سگ نگهبان تربیت شده از نژاد اصیل آلمانی است که 4 سال پیش با قیمت بسیار بالایی خریده‌ام تا از خانه‌ام در شمال تهران مراقبت کند. این سگ هیچ اذیتی برای اعضای خانواده و میهمان‌هایم نداشت و همه او را دوست داشتند».

وی افزود: «بیشتر اوقات در حیاط خانه ویلایی‌ام گشت می‌زد و حتی زیاد پارس نمی‌کرد. آزارش به هیچ‌کسی نرسیده بود تا اینکه روز حادثه وقتی من با خودرویم وارد حیاط ویلا شدم جی‌سن خودش را به من رساند. نوازشش کردم، هنوز در باز بود و رفتم ریموت را از داخل ماشین بردارم که ناگهان دیدم سگم به سمت خیابان دوید. تا به خودم آمدم، دیدم جی‌سن خودش را به پسر جوان رسانده و روی وی پرید. آنها با هم گلاویز شدند. هر چه فریاد زدم اثری نداشت تا اینکه سگم زوزه‌ای کشید و بی‌جان روی زمین افتاد». حمید گفت: «ابتدا تصور کردم آن جوان با چاقو سگم را کشته است. وقتی او بلند شد، دیدم چاقویی در دستش نیست و دهان وی خون‌آلود بود. البته جراحاتی هم در دست و صورت داشت. خودم را بالای سر جی‌سن رساندم؛ نفس می‌کشید اما بی‌هوش بود. آن پسر ترسیده بود و با ناراحتی به من گفت شانس آورده است. وقتی پرسیدم چه کرده‌ای؟! گفت که شکم سگم را گاز گرفته و نمی‌داند چه شده که جی‌سن بی‌هوش شده است. وقتی شکم سگم را نگاه کردم دیدم کاملا گوشت و پوستش کنده شده و 2 دندان پسر جوان هم روی بدن سگم جا مانده است. باور نمی‌کردم، سریع جی‌سن را نزد دامپزشک بردم. دکترش هم تعجب کرده بود. از آن روز جی‌سن به خاطر کشیده شدن محل گازگرفتگی که کاملا از بین رفته نمی‌تواند راه برود و من از این پسر شکایت دارم». در برابر ادعاهای حیرت‌آور این مرد تاجر، پسر جوان که ظاهری ساده داشت، گفت: «من بچه روستا هستم و از هیچ حیوانی نمی‌ترسم. هر سگ گله یا آواره‌ای به سمتم بیاید شگردهایی دارم که از دستم فرار کند اما این سگ خیلی وحشی بود». وی که «قاسم» نام دارد، افزود: «قرار بود سر یک ساختمان در تهران رفته و کار کنم. پرسان‌پرسان خودم را به آنجا رسانده بودم. ناگهان سگ‌ گرگی به سمتم حمله کرد. ابتدا سعی داشتم او به من نزدیک نشود اما فایده نداشت. وقتی روی من پرید به زمین افتادم. دستم را گاز گرفت که مشتی به صورت و نزدیک چشم راستش زدم. در همین گیر و دار بود که صورتم به شکمش چسبید سریع دهانم را باز کرده و با تمام قدرت شکم سگ را گاز گرفتم، به اندازه‌ای فشار دادم که احساس کردم دیگر هیچ دندانی در دهانم نمانده، وقتی سگ زوزه‌ای کشید و آرام گرفت، دهانم را باز کردم. هنوز هم فکم درد می‌کند و 2 دندانم شکسته و خواستار دیه هستم».

بازپرس پرونده پس از شنیدن ادعاهای مرد تاجر و جوان روستایی با توجه به اینکه سگ باید در کنترل صاحبش بوده باشد اقدام «قاسم» را دفاع از خود دانست و با تبرئه وی در زمینه صدمه زدن به سگ نگهبان، مرد تاجر را در زخمی شدن پسر جوان گناهکار دانست. بنا بر این گزارش، پس از صدور کیفرخواست قرار است این پرونده عجیب به دادگاه جزایی عمومی ارسال شده و حکم صادر شود.

romano - ایران - تهران
آخ که یک مو از ابروی سگ حاج آقا کم نشه حاجی می‌گم در مورد بچه مردم چی فکر نمی‌کنی اون سگ کسی باشه براش عزیز باشه. سگ اصیل نژاد آلمانی؟ دیگه ماکه خودمون سگباز حرفه‌ای هستیم می‌دونیم تو خود ایران سگ اصیل ایرانی پیدا نمی‌شه چه برسه اصیل آلمانی 600 رگش که برات تو گرمدره کرج جفت انداختن هه هه. شایدم سگ اصحاب کهف بوده ترسیدی سر پل صراط ملق بشی. البت احتمالا سر پل بهتون تقلب برسونن. سگت اگه هاپو آلمانی بود بدون دستور تو تکون نمِیخورد از جاش.
دوشنبه 7 شهریور 1390

zoroye iran - اتریش - وین
عجب داستانیه بجای اینکه بیچاره دهاتیه شکایت کنه اون تاجر بی انصاف شکایت کرده باید خسارت به دهاتیه بده
دوشنبه 7 شهریور 1390

zoroye iran - اتریش - وین
دهاتیه چه پدیده ای بوده هاهاها دمش گرم برا خودش گودزیلایی بوده
دوشنبه 7 شهریور 1390

kara - هلند - روتردام
هیچ سگی‌ بیخود به کسی‌ حمله نمی‌کند. حمله بیخود فقط مخصوص آدمهاست. حتا حیوانهای وحشی هم بدون دلیل حمله نمیکنند. از طرفی‌ این آقا می‌گوید از هیچ حیوانی نمیترسد و شگردهأی بلد است که سّگ‌ها را فراری میدهد. در ضمن سّگ‌ها حس ششمی دارند که درون انسان را تشخیص میدهند. احتمالأ این سّگ تشخیص داده که این آقا سّگ‌آزار است و خواسته او را ادب کند که کم آورده. خدا به داد برسد اگر این پسر به مقامی برسد.
دوشنبه 7 شهریور 1390

Royan - المان - المان
عجب آدم آشغال پوفیوزی ! سگت آلمانی بوده چرا تو ادای ضد خارجی ها در میاوری. لابد فکر کردی مردم بچه بزرگ کردن که سگ تو بهشون حمله بکنه ؟واقعا چه توقعی از پسره داشتی؟ مرتیکه وقیح حتما یه نسبت فامیلی با . خامنه ای داره .
دوشنبه 7 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
چه زیباوصادقانه حرف زده.سلام میکنم به دهاتی های وطنم.دهات یعنی صداقت,راستی,شجاعت,امین,اماشهرهاهموطنان مارااسیب رساندند.حقه,کلک,دودوزه,اگرچه همانهایی هستندکه ازدهات مهاجرت کرده اند.وازخودبومیان هرشهر,,شهریترشده اند.روستاییان ماخیلی زحمتکش ودرعین حال قانع هستند.وحقه وکلک یادنگرفته اند.دروغ نمیدانند.چراکه همه همدیگررا تانسلهای قبلی میشناسند.متاسفانه شهری های مابین دوگانگی گیرکرده اند.نه فرهنگ روستایی ونه فرهنگ شهری.وامان ازدست دهاتیانی که جدیاپدرش به تهران مهاجرت کرده است..وقتی به ده اجدادی اش برای دیدن اقوام میروندوبرمیگردند.باکوله باری ازچرنیات ,,منظورجوانان ونوجوانان,,که هنوزخامند......دخترهاچه نگاهی میکردند وپسرهاچه میکردن.مردم چه مجذوب من بودن....ازاینحرفا.بچه جان ادم غریب دربین عده ای که همدیگررامیشناسندجلب توجه میشه.اشتباه فکرنکن.وگرنه بیهوشت میکنند بفهمنداینحرفهارازدی.خوشباشید.
دوشنبه 7 شهریور 1390

love-iran - ایران - مشهد
چه گازی گرفته که دندون هاش رو سگه مونده وای این اگه با یک ادم درگیر بشه چیکار میکنه
دوشنبه 7 شهریور 1390

soltan969 - انگلیس - لندن
اگر این اقا اینجا تو انگلیس بود باید تمام خرج دوا ودرمان این اقا رو کاملا متقبل بشه و اخر سر هم باید یک پول قلمبه به اون پسر روستایی میداد و سگش رو هم پلیس میگرفت و با تزریق سم میکشت .انگلیس لندن
دوشنبه 7 شهریور 1390

fariborzkhan - ایران - ایران
تو روح خودش با سگش. ارزش جون انسان اینقدر کم شده؟
دوشنبه 7 شهریور 1390

Reza-azad - آلمان - روستوک
از فردا استخدامش میکنند تو گارد
دوشنبه 7 شهریور 1390

ماه شب هفت - ایران - کرج
واقعا دم این پسر روستاییه گرم -- بابا از خودش دفاع کرده دیگه حتما باید میزاست سگه تیکه پارش کنه ---من بودم پسررو استخدام میکردم
دوشنبه 7 شهریور 1390

parvaneh_fb - ایران - البرز
خوبه عجب تارزانی بوده بچمون خدا بهش رحم کرده!!!
دوشنبه 7 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
این مطلبو که خوندم یاد سگ خودم افتادم و فقط گریه کردم. دلم واسش خیلی تنگ شده. داغ منو تازه کردید.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
مردتیکه خجالت نمیکشه. به جای اینکه فکر اون پسر باشه. تازه ازش شکایت هم کرده. آخ که یه سری از این پولدارای شمال تهران چه اعجوبه هایی هستن. در دنیا لنگه ندارن از گند دماغی و غرور بیجا. در ضمن سگ پارس نمیکنه. عو عو میکنه. شاید هم واق واق. اما به خدا پارس نمیکنه.این اعراب کثیف حتی نمیتونن واژه پ را تلفظ کنن . اونوقت واژه ای را برای تحقیر ما وارد فرهنگمان کرده اند که خودمان به حساب خود برسیم و خود را تحقیر کنیم...!
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

تزنده - ایران - تهران
دهاتیه چیه بی تربیت اجنوی بگو قاسم اسم داره بی ادب خوبه یه 11 میلیونی گیرش میاد و میتونه یه زندگی تشکیل بده خدارو شکر که تبرئه شد
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

baran828 - ایران - تهران
دیدین بعضیها البته به دروغ !با چه افتخاری میگن :ما که اصلا ده نداریم !.........من همیشه فکر میکنم اتفاقا روستایی بودن یعنی ریشه داشتن.....تازه بعضی غذاها ،طرح ها ،آدم ها !روستاییش خوبتره.........جونم آبگوشت دهاتی که تا وقتی تهران بودم حالم از اسمشم بد میشد ولی حالا دلم حتی برای اونم تنگ میشه........
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
سگ اصییل و تربیت شده طبق دستور صاحبش عمل میکند.پس معلومه این سگ لاشی, اصل نبوده وکپی چینی بوده.اون هم به قول دوستمان: در گرمدره کرج جفت انداختن.بعد به این حاج آقا فروختند (انداختن)
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
عجب پرو ایی است ان تاجر . طرف تو خیابان بود نه حیاطت بی انصاف . باید پسر جوان تمام خسارتش را بگیرد . افرین خوب دفاع کردی. خر عیسی گر کعبه رود و باز اید باز همان خر باشد . تقلید کور کورانه از غرب . بدبخت اینجا برای سگ هم قانون داریم اگر اینجا بود پسر پدر اون صاحب سگ را می توانست در بیاورد . زنده باد روستایی شجاع
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
واسه جفتشون خیلی ناراحت شدم. هم اون پسر و هم اون سگ. پسر بیچاره که تقصیری نداره و حتما خیلی ترسیده بوده و احساس خطر کرده.کاش کمکش کنن و هزینه ی درمانشو کامل بدن. سگ بیچاره هم که.. وقتی میبینم یا میشنوم که یه حیوون صدمه میبینه حالم خیلی بد میشه، چون حیوونها رو دیوونه وار دوست دارم. گناه دارن، اسمش روشه، میگن حیوون زبون بسته. به نظر من اذیت و آزار یه حیوون با اذیت کردن یه نوزاد آدمیزاد هیچ فرقی نداره. لطفا به من اعتراض نکنید که چرا به جای پسره دلم واسه حیوون سوخته. گفتم واسه جفتشون خیلی ناراحت شدم.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

FETNEH. - ایران - نوشهر
واااای مردم از خنده . برای اولین بار یه مطلب رو توی این سایت چند بار خوندم. خیلی باحال بود. دم این پسره گررررررررررررم. خب از یه طرف دلم واسه اون حیوون زبون بسته سوخت. که به خاطر سهل انگاری صاحبش اون بلا سرش اومد . ولی دم این پسره گرم که در عرض چند ثانیه تونست بهترین تصمیم رو بگیره و خودشو نجات بده. این خیلی سخته که بتونی در بحرانی ترین لحظات که چند ثانیه بیشتر فرصت فکر کردن نداری ،تصمیم بگیری که چیکار کنی... دمش گررررررررررررررررم.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
. عجب پرو ایی است ان تاجر . طرف تو خیابان بود نه حیاطت بی انصاف . باید پسر جوان تمام خسارتش را بگیرد . افرین خوب دفاع کردی. خر عیسی گر کعبه رود و باز اید باز همان خر باشد . تقلید کور کورانه از غرب . بدبخت اینجا برای سگ هم قانون داریم اگر اینجا بود پسر پدر اون صاحب سگ را می توانست در بیاورد . زنده باد روستایی شجاع.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

سارا-تهران - ایران - تهران
Pezhman - اتریش - وین...خیلی اصطلاحت خنده دار بود(این سگ لاشی).
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
برخی از آدمهای پولدار فقط و فقط خودشان را می شناسند و به خاطر پولدار بودنشان ارزشی به دیگران قائل نیستند چون همه چیز را در پول می بینند مثلا در متن آمده حمید گفت چند سال پیش کلی پول بابت سگش پرداخته است خب آقاحمید اگه این بنده خدا می مرد باید تا 90 میلیون دیه بابت قاسم بدبخت پرداخت می کردی!! انسانیت هم چیز خوبیه پولدوستی هم حد و اندازه ای دارد.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

maryam-germany-71 - المان - برلین
حالا پیدا کنید کدوم یکی سگ بود??
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
استعداد برای بسیجی شدن البته انها غیر گاز جفتک هم میندازند
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.