مرد اول وام مسکن را بشناسید : لیست فقط ۴۷ فقره وام مسکن آقای ش


مرد اول وام مسکن را بشناسید : لیست فقط 47 فقره وام مسکن آقای ش

خبرگزاری مهر : در حالی من و شما برای دریافت وام بانکی باید به این و آن التماس کنیم که در جدیدترین شگرد، فردی با همکاری عوامل شعبه یکی از بانکهای خصوصی کشور موفق شده است 47 فقره وام مسکن به مبلغ بیش از 80 میلیارد ریال دریافت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، شعبه یک بانک خصوصی در تهران اثبات کرده است که می توان عنوانی نظیر "وام‌خوار" را در ادبیات اقتصادی کشورمان گنجاند، چراکه این شعبه بانکی در سالهای 85 و 86 به فردی به نام "ک – ش" 47 فقره وام مسکن اعطا کرده که بر روی 30 فقره از آنها، وام دیگری به صورت مازاد اختصاص یافته است.

بررسی لیست مستند 47 فقره وام مسکن این فرد نشان می دهد که مجموع ارزش این وامها به بیش از 80 میلیارد ریال رسیده است، ضمن اینکه بانک مرکزی با محوریت بخش نظارت خود می تواند با بررسی اطلاعات این فرد که خبرگزاری مهر آمادگی همه نوع همکاری را در این باره دارد، به جزئیات بیشتری از پشت پرده اخذ این نوع وامهای بانکی دست یابد.

شعبه ای که اینگونه دست و دلبازانه وام اعطا کرده، یکی از اولین شعب بانکداری خصوصی در ایران است. وامهای اعطایی این بانک خصوصی به "ک - ش" در ازای در رهن گرفتن تعدادی پلاک ثبتی انجام شده است. این فرد بیشتر وامها را به صفت حقیقی دریافت کرده و برخی از آنها نیز به نام یک شرکت به مدیرعاملی وی اعطا شده است.

لیست 47 فقره وام مسکن این فرد دریافتی از یکی از بانکهای خصوصی کشور به شرح ذیل است:

البته باید توجه داشت که این فرد موفق شده است تنها در دو سال حداقل 9 فقره وام در مجموع به مبلغ 50 میلیارد ریال از این بانک خصوصی دریافت کند که شش فقره از این وامها - در مجموع به مبلغ 30 میلیارد ریال- را "یک‌روزه" اخذ کرده است و این هم در نظام بانکی ایران رکورد کم نظیری محسوب می‌شود.

در همین حال، گزارش مهر حاکی از آن است که این فرد در بازپرداخت وامها نیز مشتری خوبی نبوده و با بدهی کلان معوق بانکی مواجه است. به اذعان دست اندرکاران این بانک خصوصی، ترتیب وامهایی که "ک – ش" موفق به دریافت آنها شده است، معمول نیست.

خبرگزاری مهر به زودی جزئیات بیشتری از پشت پرده مرد وام مسکن ایران منتشر خواهد کرد.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
مملکت دزد پرور ناب تازی
دوشنبه 7 شهریور 1390

ستوان - ایران - ایز ایز
دزذ سوپر سالن احتمالا وابسته به جریانهای خاص..............
دوشنبه 7 شهریور 1390

mortimer - ایران - اصفهان
این یارو حتما با دولتیا زد و بند داره بعدشم کدوم بانک خصوصی؟!تو ایران همه چیز دولتیه.ما هیچ شرکت خصوصی در این حد بزرگ تو ایران داریم.
دوشنبه 7 شهریور 1390

bnajafi2003 - سوئد - گوتنبرک
"ک - ش"تنها در دو سال حداقل 9 فقره وام در مجموع به مبلغ 50 میلیارد ریال از این بانک خصوصی دریافت کند که شش فقره از این وامها - در مجموع به مبلغ 30 میلیارد ریال- را "یک‌روزه" اخذ کرده است و این هم در نظام بانکی ایران رکورد کم نظیری محسوب می‌شود.خبری دیگر حسن یالغوز ابادی پسر احمد صراط مستقیم به نام معروف حسنی شغل پدر کار مند دادک خری شعبه 2 درب اول نام مادر رقیه مبادرت به دزذی افتابه از مسچد محل کرد که با هوشیاری وترفندهای پلیس همیشه بیدار دستگیر شد.
دوشنبه 7 شهریور 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
واشنگتن پست می نویسد :‌ ” در اثر سیاست های نادرست دولت و نیز فساد اقتصادی موجود در ایران ، طبقه ای جدید از سرمایه داران در ایران شکل گرفته است . این طبقه از فرزندان برخی مقامات ( آقازاده) گرفته و خانواده صاحبان صنایع و کارخانه ها و نیز افرادی را شامل می شود که با زدوبند و با سودهای پایین میلیاردها تومان از بانک ها وام گرفته اند و این در حالی است که افزایش در آمد نفتی ایران در سال های گذشته ( ۵۰۰ میلیارد دلار در ۵ سال گذشته) این طبقه جدید سرمایه دار در ایران را بیش از دیگر طبقات منتفع کرده است. ۳۰ سال پس از گذشت انقلاب اسلامی در ایران که با شعارهای رفع محرومیت و برابری طبقاتی به وقوع پیوست ، شکاف طبقاتی در این کشور به حدی رسیده است که عده ای در نازو نعمت غوطه ورند و عده ای دیگر برای بقای خود می جنگند.
دوشنبه 7 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
طرف وثیقه کافی در رهن بانک گذاشته. نزولش را هم که داره به بانک پرداخت می کنه. دیگه چه منتی سرش دارید. اصلا مگه بانک خصوصی نیست؟ مگه معنای خصوصی اسن نیست که اختیار خودش را داره؟
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
حالا قسط هاشو پرداخت کرده یا نه؟
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.