فال روز یکشنبه ۲۸ آگوست - ۶ شهریور


فال روز یکشنبه 28 آگوست - 6 شهریورفروردین
    
از آن جایی که قوه درک بالایی دارید می توانید در زمینه مالی سرمایه گذاری کنید و سود ببرید.

اردیبهشت

امروز ایده های خوبی دارید  اما برای عملی کردن آنها باید دیگران هم را تحت تاثیر قرار دهید . شاید در انجام کارها عجله کنید . می توانید با اعتماد به نفسی که دارید موافقت به دست آورید تا تغییرات کوچکی در زمینه مسائل مالی ایجاد کنید .

خرداد

افراد دیگر شاید بداخلاق، بی حوصله و کسل باشند تنها باید خودتان را کنترل کنید و با این روش از دعوا و بحث هایی که ممکن است پیش بیاید جلوگیری می کنید. هر نوع رابطه ای که امروز ایجاد شود بعداً مشکل ساز می شود.    

تیر
    
در تعطیلات نمی توانید کارهای عملی زیادی انجام دهید.اما می توانید استراحت و تفریح کنید.فعالیت های زیادی وجود دارد که زیاد هم پرخرج نیست تنها اراده کمی می خواهد که موفق شوید.

مرداد

امروز احساس نزدیکی به شخصی در زندگی تان می کنید، آن قدر که می توانید افکار او را بخوانید و البته او نیز می تواند افکار شما را بخواند این امر به شما کمک خواهد کرد که تفاهمتان را بالا ببرید. هم چنین شما احساس خاصی راجع به شخصی یا نقشی که قرار است در آینده در زندگی تان ایفاء کند، دارید.    

شهریور
    
امروز،روز استراحت و آرامش است.مانند همیشه پرانرژی نیستید.شاید بیماری دیگری به شما سرایت کند بنابراین به افراد سرما خورده نزدیک نشوید.سعی کنید در خوردن زیاده روی نکنید.حد اعتدال را حفظ کنید.

مهر
    
شما مجبورید بحثی را آغاز کنید که در طی آن راجع به شخصی اطلاعات بیشتر کسب کرده و بیشتر بدانید خصوصاً اگر فکر میکنید او را همانند کف دستتان می شناسید. سعی کنید سئوالات درست و بجا را مطرح کنید و خیلی زود روی دیگر آنها را نیز خواهید شناخت.اگر اوقات فراغتی داشته باشید غرق در معماها و عجایبی خواهید شد که سلولهای خاکستری مغزتان را به کار میگیرند و به شمااجازه میدهند که همانند یک کارآگاه عمل کنید. شما عاشق هر لحظه این کار خواهید شد.    

آبان
    
امروز در دو راهی هستید که آیا احتیاط کنید یا ریسک کنید.بخشی از وجودتان به دنبال چیزهایی است که آن ها را می شناسد و تجربه کرده است و بخش دیگر نیز به دنبال ناشناخته هاست.اگر کمی بیشتر به آن فکر کنید متوجه می شوید که نیازی به انتخاب هیچ کدام از آنها ندارید بلکه می توانید از هر دوی آن ها در زندگی تان استفاده کنید.

آذر

سیاره ها امروز مقداری اعتماد به نفس اضافه برای شما می فرستند تا بتوانید با موانعی که سر راهتان است مواجه شوید. امروز به هر کسی که در گذشته توانائی های شما را قبول نداشته نشان می دهد چقدر واقعاً قابل و قادر هستید. و یک نمایش قدرت به اجرا خواهید گذاشت. اگر لازم باشد که بطریقی ثابت کنید که قدرت در دستهای شماست.

دی
    
امروز تصمیم خاصی در زمینه مسائل مالی نگیرید زیرا پولتان تمام می شود. هم چنین، خیلی مراقب اموالتان باشید. می دانید که افراد بی وجدانی در اطراف هستند که سعی دارند سرتان کلاه بگذارند

بهمن
    
به دلایل خودتان شاید از یک توافق نامه دوری کرده اید اما امروز می توانید با اعتماد به جلو بروید . ممکن است وسوسه شوید که به جزئیات ساده اما مهم بی توجهی کنید زیرا فکر کردن به آنها حوصله تان را سر می برد. این طرز فکر شما را به هیچ جا نمی رساند . بنابراین تلاش کنید تا همه چیز با به دقت بررسی کنید . این کار در نهایت بسیار با ارزش است .

اسفند
    
امکان دارد در موقعیتی قرار گیرید که برای لحظه ای نیاز به نفس گرفتن پیدا کنید در واقع گذراندن یک روز کامل که بدن روح شما را متعنم کند که ایده آل است اما مسوولیت ها بایستی اولویت ها نیز توجه کنند. به خصوص جایی که بچه ها باشند اگر می توانید بچه ها را به شریک زندگی تان واگذار کنید . یک دوست در وضعیت خودتان پیدا کنید و متحد شوید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.