رکورد ایرانیان در مراجعه به سایت‌های مستهجن در ظهرعاشورا !


رکورد ایرانیان در مراجعه به سایت‌های مستهجن در ظهرعاشورا !

خبرگزاری فارس نوشت: معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس گفت: بر اساس تحقیقات ارتش سایبری سپاه در زمینه مراجعه کاربران ایرانی به سایت‌های غیراخلاقی، شیراز رتبه ششم کشور را دارد.

به گزار ش خبرگزاری فارس از شیراز، ابراهیم بیانی در جمع مدیران و فرماندهان پایگاه مقاومت ادارات استان فارس اظهار داشت: بر اساس این آمار استان‌های تهران، یزد و اصفهان در رده‌های نخست تا سوم قرار دارند.

بیانی ادامه داد: همچنین بر اساس آمار دیگری در زمینه استفاده کاربران اینترنت از سایت‌های غیراخلاقی در ظهر عاشورا در بین 182 کشور جهان تهران مقام نخست و شیراز رتبه پانزدهم را به خود اختصاص داده است.

وی بیان کرد: با این آمار تکان دهنده چگونه ممکن است با وجود ماهواره‌ها دیگر انگیزه‌ای برای حضور جوانان در مساجد، روزه گرفتن و انجام فریضه امر به معروف باشد.

معاون اطلاعات سپاه فجر استان فارس بیان کرد: یکی از موضوعاتی که دشمن از آن برای جدایی مردم از دین و تهی کردن نظام استفاده می‌کند ابزار فرهنگی و بهره‌گیری از سایت‌های اینترنتی فاسد، شبکه‌ها و آنتن‌های ماهواره است که قارچ گونه در حال رشد هستند.

بیانی ادامه داد: ایجاد اباهی‌گری و تعطیل کردن امر به معروف و نهی از منکر در کشور، با هجمه سنگین از طریق ماهواره‌ها که امروز بیش از 50 درصد مردم از آن استفاده می‌کنند از برنامه‌های اصلی دشمنان است.

معاون اطلاعات فرمانده سپاه فجر استان فارس خاطرنشان کرد: هجمه به ارزش‌های دینی جامعه از جمله حجاب، عفاف، نوع‌دوستی، پرکاری و توسعه بی‌بند و باری نیز از اهداف دیگر دشمنان است که در شبکه‌های ماهواره‌ای روی آن کار می‌کنند.

وی تصریح کرد: استفاده از ماهواره‌ها و پیگیری مختلف آن به نوعی در جامعه اسلامی ایران تاثیر گذاشته است که طبق آمار، افرادی نیز به علت سیگنال ندادن برخی شبکه‌های خارجی از جمله فارسی‌وان اقدام به خودکشی کرده و یا مانع رفت و آمدهای خانوادگی شده‌اند.

این مقام مسئول تصریح کرد: پدران و مادران باید با هوشیاری مراقب فرزندان خود باشند که آنان دچار هجمه شدید ماهواره‌ها و توسعه ترویج بی‌بند و باری نشوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به هفته دولت اشاره کرد و اظهار داشت: کار مسئولان نظام تنها نباید روبان چینی باشد و آنان باید تلاش کنند که با عملکرد خود کاری نکنند که مردم که ولی نعمت هستند از آنان جدا شوند.

بیانی ادامه داد: مردم هستند که بر ما منت دارند اما پاسخگویی به مردم در برخی ادارات شایسته آداب اسلامی نیست و کار مردم با امروز و فردا شدن به تعویق می‌افتد.

sam66 - انگلستان - لندن
البته بستگی داره کدوم سایت واسه این آشغالا مستهجن حساب میشه. از از نظر این آشغالها حتی youtube و همین iranianuk هم مستهجن حساب میشه.
شنبه 5 شهریور 1390

ghomarbazz - کانادا - ونکوور-بچه تبریز
آخه بسکه سرعت اینترنت میره بالا اون موقع.. آدم هوایی میشه. خاک بر سرتون با این مملکت داریتون.
شنبه 5 شهریور 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
من نمیدانستم که تهران و شیراز جز کشورهای جهان است. مردم که ولی نعمت هستند از آنان جدا شوند. عجبا!؟ واقعا شماها چقدر عوامفریبید!؟ تجاوز در زندانها و به زنان و دخترانی که به بهانه بد حجابی به بازداشتگاهایتان میبرید فساد در دستگاه حاکمه نیست. چپاول بیت المال، دروغگوئی و ریاکاری دزدی درتشکیلات نباید نهی از منکر شود. برید اول خود را اصلاح کنید که این جریان ریشه اش در شماست و برنامه های تلویزیونتان.وقتی خودتان درفساد غرق و مفسدالارض هستید از ملت ایراد نگیرید.پول ملت را به کشورهای دیگر می بخشید در عوض دستمزد مردم را بالا می کشید و می گوئید همینی ه هست. از این مردم انتظار مبارزه و سرکشی باید داشته باشید. هرکس به نوعی در جنگ با شماست بدنیا می خواهیم نشان دهیم شما به حق نیستید و حکومتان قانونی نیست باید گورتانرا گم کنید. اگر تغییر دین میدهندیا ماهواره میبینند یا در لباس پوشیدن بدحجابی می کنند یا اب پاشی و یا کلیسای زیر زمینی دارند و یا مجالس زیرزمینی عیش و نوش همه مبارزه و روی گرداندن از شماست.
شنبه 5 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
من عمرا تو این جور سایتها برم فقط ایرانیان یوکی :d.
شنبه 5 شهریور 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
عاشورا برای جوانهای ایرانی شده روز دختربازی و پسربازی. دیگه کسی مثل قدیم ها برای این روز تره هم خورد نمیکنه! اینقدر ملت توی سرشون زدن چی شد؟ اعراب امروز دارن برای آزادی و دمکراسی می جنگن و ما ایرانیها داریم برای اعراب 1400 سال پیش عزاداری می کنیم!
شنبه 5 شهریور 1390

Arian1 - ایران - ابادان
به چه زبانی باید به این حکومت ومزدوران شیطان صفت انهافهماند که مردم ایران مذهب شیطانی واجباری انها را نمی خواهندو گورشان را از کشورمان بکنند.
شنبه 5 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
حتماْ راه حل این ماجرا هم قطع اینترنت و جمع آوری ماهواره هست تا دیگه مردم از فکر سکس و . در بیان. بیان تو خط رهبری و صبح تا شب به فکر بیت و . باشن..!
شنبه 5 شهریور 1390

mortimer - ایران - اصفهان
آخه تاسوعا عاشورا باب همین کاره.دو روز تعطیلی پشت سر هم.lol...حالا بگذریم ما چقدر بدبختیم که سپاه شده ناظر اینترنتمون.
شنبه 5 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
محدود کردن نتیجه معکوس دارد عاشورا مال تازیان است ایرانی با وجدان و پاکنژاد مسلمان نمیشود
شنبه 5 شهریور 1390

feminism - انگلستان - لندن
از قرار در روز عزای حسینی جوانانِ تشنه لب شکمی از عزا در آورده اند !
شنبه 5 شهریور 1390

sia_sefid - ایران - تهران
ای بابا . چه عجب یه آمار درست دادید!! حالا راجع به آمار سکس قبل ازدواج هم بدید بد نیست . شاید رهبر از مملکتی که ساخته لذت ببره! .. البته فاتی کماندوها که رکورد دار هستن ولی کلا تو ایران یه آمار اینجوری هم بدین بد نیست!
شنبه 5 شهریور 1390

baran828 - ایران - تهران
ترو خخخخخخخخخخخخخخدا تروخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدا یکی مواظب من باشه !مامان وبابام پیشم نیستن الان یه دسته گلی آب میدما !
شنبه 5 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
خوبه که خودتونم میگید بیشتر از 50% مردم ماهواره دارن. پس این بیش از 50% مردم آدم نیستن؟ خودشون عقل ندارن و شما کله گندیده ها باید براشون تعیین تکلیف کنید؟ خودشون با این آمار رسما دارن اعتراف میکنند که بیشتر از 50% مردم برای این آخوندهای کثیف تره هم خرد نمیکنند و شب و روز به ریش لجن گرفتشون میخندند. حالا آمار واقعی بماند.
شنبه 5 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
انگار دشمن این سایتها رو مخصوصا واسه جوونای ایران ساخته که از امربه معروف و .... منحرف کنه. اسکولا این ایراد جامعه ایست که خود احمقتون درست کردین, والا این سایتها برای تموم مردم دنیا حتی راحت تر از مردم ایران قابل استفاده است ولی واسه هیچ ملییتی چنین جزابیتی که واسه نسل جوون ایران داره نداره. چرا ? از ولایت وقیح بپرسین. چرا ? از رئیس نیروی انتظامی بپرسین. چرا ? تا اون دندتون نرم, اوزگلای ایکبیری.......!
یکشنبه 6 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
ای ابلهان جهان.اگرازماهواره واینترنت باشد.کشورهای عربی وترکیه که مالک,ترکسل,است..همه بیدین یامسلمانی راکنارگذاشته باشند.درصودتیکه دراروپا70درصدشان روزه میگیرند.پس اشکال ازحکومت اسلامی که شماحاکمانش هستید.ودرضمن روزی برسدکه درایران تنهااسمی ازاسلام مانده باشد.
یکشنبه 6 شهریور 1390

esfahan_20 - ایران - اصفهان
دیگه این ماهاای تازی برا ما شده مسخره عربهای 1400سال پیش.
یکشنبه 6 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. نه بابا! پس عزیزم کدوم سایت ها می ری بگو ما هم بریم! شیطون
یکشنبه 6 شهریور 1390

shervin-iran - ایران - خرم آباد
پیام شبکه فارسی وان به تمام ایرانیان:. . آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است........با همسران خیانت، با خوشگلان رفاقت
یکشنبه 6 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
جوانان امروز حالشون از مسخره بازی هائی چون نماز خواندن و روزه گرفتن بهم میخوره و با شنیدن کلماتی چون عاشورا وتاسوعا, بالا میارند. مگر حسین که بود؟ کسی بود که میخواست مثل قذافی قلدر بشه و یزید هم دمبشو قیچی کرد. حالا ما باید چقدر گانگول باشیم که الان بشینیم و تو سر خودمون بزیم. چشمش کور, اصلا به من ایرانی چه ربطی داره که یک عرب حسین نامی را در کربلا کشتند. حقش هم بود که کشته بشه. تازه خوشحال باشه که در حکومت اسلامی ایران قیام نکرده, وگرنه قبل از اینکه کشته بشه, تجاوز جنسی هم بهش میکردند. شاید جوانان ایران بیشتر به یاد زینب ستمدیده به سایت‌های مستهجن مراجعه میکنن.
یکشنبه 6 شهریور 1390

فراوانی - آلمان - کلن
بیشترین آمار مراجعه به سایتهای مستهجن لذیز فکر کنم از حوزه علمیه قم بوده روشون نشده بنویسن
یکشنبه 6 شهریور 1390

طالب حق - ایران - تهران
اولا اگه سایت های فیلتر شده رو همون سایت های مستهجن بدونیم، در این صورت یوتیوب و فیس بوک و حتی بعضی از سایت های دانلود کتاب فارسی هم مستهجن هستن. پس اول مستهجن رو تعریف کن بعد در افشانی کن. ثانیا اگه شماها و این مسئولین محترم ، خیلی با ایمان بودید و بلد بودید امر به معروف و نهی از منکر کنید کار به اینجاها نمی رسید. غربی ها و اروپایی ها برای این که جوانان منحرف شده ما رو به سمت خودشون بکشن انقدر خلافیت دارن که این کار رو به راحتی انجام بدن. شما چی؟ شما یه ذره عقل توی اون کله تون هست که بتونید جوونای منحرف این کشور رو به سمت دین اسلام متمایل کنید؟
یکشنبه 6 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
zartusht67 - دوست گرامی تازیان هم به عاشورا کاری ندارند. این خرافات دینی و توسرزنی و قمه زنی و تغزیه از دوران صفوی آغاز شد و در دوران قاجار گسترش یافت. همه اش زیر سر ملایان بیسواد و خرافاتی است. کتابهایی بسیاری تاریخ تعزیه دوران ویرانی قاجار را بازگو کرده اند. این خرافات باید هرچه زودتر به دور ریخته شود و مردم به آگاهی برسند.
یکشنبه 6 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
Khashayarshah - درست گفتی دوست گرامی. ملایان سدها سال است دارند تلاش میکنند خرافات و پس ماندگی فکری را در میان مردم گسترش دهند. تازه در سده بیست و یکم جوانان کم کم در حال بیدار شدن از خواب زمستانی و رفتن بسوی مدرنیسم هستند.
یکشنبه 6 شهریور 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
فکر کنم این آمار درست نیست ..چون روز عاشورا خیلیها بیرون هستند یا برای عزاداری یا برای نذری و یا برای دختربازی لوول ..کسی خونه نیست که بخواد اینترنت بره ..کافی نتها هم تعطیله ..
یکشنبه 6 شهریور 1390

anty mola - عراق - اربیل
همه بیچاره گی ، عقب افتادگی ،نادانی ،جهان سومی ،فساد ،دزدی ،قتل وآدم کشی،تو سری خوری و بی ابرویی جهانی ما ایرانیان ازاین اسلام نفرین شده لجن است و بس،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
یکشنبه 6 شهریور 1390

hassan5 - ایران - تهران
جمهوری اسلامی واقعیت مذهب را بمردم کم اگاه ولی صادق نشان داد و باعث پیشرفشان شد.ومتاسفانه در مورد مردم کم سواد و ای کیو پائین باعث خسارت جبران ناپذیری شده است بطوریکه در بعضی موارد شاید بتوان تجاوز بمحارم را نام برد یعنی باعث تخریب وجدان ضغیف انها شده است
یکشنبه 6 شهریور 1390

Royan - المان - المان
Khashayarshah - ایران - تهران چرا چیزی را که من میخواستم بنویسم نوشتی؟
یکشنبه 6 شهریور 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
yashainiran - ایران - ایران سلام آقای استاد !من که اعلام کردم گفتم فقط ایرانیان یوکی ;)
یکشنبه 6 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
h.k - دانمارک - اودا/ آمارهای جالب میدید..! ۷۰ درصد اروپا روزه میگیرند؟! بابا یکم یواش ترررررررررررر....
دوشنبه 7 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.