بازداشت زن حامل سم در شهرری


بازداشت زن حامل سم در شهرری

ایسنا : زنی که در کنار حوض صحن امامزاده حمزه واقع در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) واقع در شهرری مقداری سم شیمیایی به همراه داشت، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا ، ماموران انتظامی مستقر در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) بامداد چهارشنبه دوم شهریور ماه سالجاری مقارن با شب 23 ماه مبارک رمضان در حین گشت‌زنی به حرکات زنی در کنار حوض صحن امامزاده حمزه مظنون شدند.

ماموران زن با مظنون ‌شدن به این فرد، وی را مورد بازرسی قرار داده که در بازرسی از وی مقداری سم‌شیمیایی کشف کردند.

این زن پس از دستگیری برای انجام تحقیقات بیشتر تحویل مراجع ذیربط شده است.

زن جوان با سم کشنده در حرم عبدالعظیم

به گزارش البرز، در چند روز گذشته شایعه ای در شهرری دهان به دهان منتشر می شد که در ان ادعا شده بود یک زن در آب شرب حرم سم ریخته و چند نفر بعد از نوشیدن از این آب مسموم و به بیمارستان منتقل شده اند.

اما پس از تماس تلفنی خبرنگار ما با مسئولان حرم مطهر مشخص شد چنین شایعه ای صحیح نیست.

حاج عباس سلیمی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل آستان حضرت سیدالکریم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار البرزنیوز توضیح داد که این شیطنت زن ناشناس دستمایه شایعه سازی قرارگرفته است.

او در تشریح دقیق این اتفاق گفت: چند شب پیش یکی از زائران با مراجعه به مسئولان حرم گفت نزدیک یکی از حوزهای آب نما در صحن امامزاده حمزه(ع) بوی نامطبوعی به مشام می رسد و از آنان خواست موضوع را بررسی کنند.

به گفته آقای سلیمی ماموران حراست پس از بررسی محل متوجه وجود ظرفی مشکوک شدند که بعد از بازکردن در آن مشخص شد محتوای این ظرف یک سم کشنده کشاورزی است. اما چون در کنار آب نما قرار گرفته بود حتی یک قطره از آن هم وارد آب نما نشده است.

به گفته مدیر روابط عمومی و اموربین الملل آستان حضرت عبدالعظیم (ع) با بررسی تصاویر دوربین های نظارتی که شبانه روز در این حرم مطهر رفتارهای شک برانگیز را زیر نظر دارند مشخص شد یک زن جوان دست به این کار زده و دقایقی بعد این فرد که از ظاهر او مشخص بود هوش و حواس کافی ندارد دستگیر شد.

این گزارش به نقل از مسئولان این حرم مطهر حاکی است، با آنکه آب حوض مورد نظر اساسا" جنبه تزیینی داشته و نه برای شرب و حتی برای وضو نیز استفاده نمی شده است با اینحال فورا" این آب وارد جوی های تخلیه و مجددا" آبگیری شده است.

به گفته مدیر دارلشفای حرم نیز هیچ فردی از میان زائران و کارکنان این مکان مقدس به دلیل مسمومیت در روز یاد شده مراجعه ای به ان مرکز نداشته اند.

آخرین وضعیت زن بازداشت شده

خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که زن بازداشت شده اکنون در اختیار نهادهای ذیربط قرار دارد تا انگیزه احتمالی او از این کار مشخص شود.

هویت این زن نیز تا کنون فاش نشده و دستیابی به تصاویر دوربین های نظارتی حرم نیز برای خبرنگار البرز میسر نشد.

مسئولان حرم حضرت سیدالکریم به زائران اطمینان داده اند با توجه به حضور نامحسوس و شبانه روزی سربازان گمنام امام عصر(عج) در جای جای حرم و فعالیت دائم مرکز دوربینهای نظارتی جای هیچگونه نگرانی نیست.

feminism - انگلستان - لندن
اینهم از معجزه های حضرت عبدالفجیع میباشد که زنکِ روانی یافت نشده, ولی به مردم مؤمن و شریف اطمینان کامل داده اند که گرچه پسر عسگری عقیم (زمان) همیشه غائب میباشد ولی سربازان گمراهش همچنان در صحنه میباشند و مشغول به صحنه سازی و صحنه گردانی هستند !
شنبه 5 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
جزروانی بودن هیچ دلیلی برای اینکارنیست.وسموم کشاورزی به ان حجم اب نمیتواندکشنده باشد.
یکشنبه 6 شهریور 1390

Royan - المان - المان
بیچاره ملتی که از ان محصولات کشاورزی استفاده میکنند.
یکشنبه 6 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.