قهرمان بازی‌های پارالمپیک بیکار است


قهرمان بازی‌های پارالمپیک بیکار است

قهرمان بازی‌های پارالمپیک 2004 آتن و 2008 پکن با انتقاد از مسئولانی که دستور رئیس جمهور برای استخدام وی را پشت گوش می اندازند، گفت: به خاطر مشکلات جسمانی که داشتم مجبور شدم ورزش قهرمانی را کنار بگذارم اما به علت بی توجهی مسئولان بیکار هستم!

کاظم رجبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: پس از بازی های پاراآسیایی گوانگجو از ناحیه آرنج با مشکل مواجه شدم و عکسبرداری ها نشان داد چنانچه بخواهم به ورزش ادامه دهم آسیب جدی می بینم. پزشکان گفتند دست راستم دچار آرتروز شده و با این شرایط صلاح نیست به وزنه زدن ادامه بدهم.

وزنه بردار دسته 100 کیلوگرم معلولان افزود: همان زمان به آقای احمدی نژاد نامه نوشتم و مشکلات خودم را تشریح کردم و ایشان لطف کردند نامه مرا در اختیار آقای سعیدلو، رئیس وقت سازمان تربیت بدنی، قرار دادند و قرار شد تا این نامه را تحویل آقای شروین اسبقیان، مدیرکل تربیت بدنی آذربایجان شرقی، قرار داده و در همانجا استخدام شوم.

رجبی تصریح کرد: آقای اسبقیان به من گفت با توجه اینکه در ماه های پایانی سال قرار داریم تو بعد از عید به اینجا مراجعه کن تا کار استخدام انجام شود اما وقتی در موعد مقرر به آنجا مراجعه کردم گفت سهمیه قهرمانان را برداشته اند و در این خصوص استانداری آذربایجان شرقی باید تصمیم گیری کند. من سپس نزد آقای علیرضا بیگی، استاندار آذربایجان شرقی، رفتم و ایشان گفتند مدرکم چیست و چند سالم است. من گفتم فوق دیپلم حسابداری دارم و 33 ساله ام و ایشان گفتند از سن اشتغالت گذشته است. من سال ها در ورزش قهرمانی فعالیت کرده ام و برای این مملکت افتخار کسب کرده ام آنوقت ایشان فکر کرده اند که من در این سال ها عاطل و باطل بوده ام.

وی گفت: می خواهم بدانم در صورتی که رئیس جمهور دستور داده در خصوص استخدام من اقدام شود مسئولان استانداری آذربایجان شرقی چرا کوتاهی می کنند. پس از آن قرار شد به باشگاه شهرداری تبریز بروم اما پنج، شش ماه است که می روم و می آیم اما به نتیجه نرسیده ام چراکه می گویند اول باید هیئت مدیره باشگاه تشکیل شود و بعد به من کار دهند.

کاظم رجبی که در رقابت های وزنه برداری پارالمپیک 2004 آتن و 2008 پکن مدال طلا کسب کرده و چندین عنوان قهرمانی جهانی و آسیایی در کارنامه دارد، در پایان گفت: من به دلیل مشکلات جسمانی از ورزش حرفه ای کنار کشیده ام و قید آن را زده ام. امیدوارم بتوانم با مساعدت مسئولان کاری پیدا کرده و مخارج خانواده ام را تامین کنم.

sia_sefid - ایران - تهران
نایب قهرمان بوکس تو ایران دربان شرکت تو خرم آباد!! (سپهوند) .. دیگه این بنده خدا که پاراالمپیکیه و معلول . مرگ بر مسئولان مفت خور و الاف!
شنبه 5 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.