فتح‌الله‌زاده: مظلومی، قلعه‌نویی را شکست می‌دهد


فتح‌الله‌زاده: مظلومی، قلعه‌نویی را شکست می‌دهد

سرپرست باشگاه استقلال گفت: در دیدار هفته ششم استقلال و تراکتورسازی مظلومی، قلعه‌نویی را شکست خواهد داد.

علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با فارس، درباره برتری 4 بر یک استقلال مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: از بازی خیلی راضی بودم و زمانی بیشتر لذت بردم که تیم برای موفقیت تلاش کرد. بعضی‌ها صحبت از ستاره و کهکشانی می‌کنند در حالی که تیمی می‌تواند قهرمان شود که بازیکنانش باید متحد باشند.

وی افزود: از صحنه‌ای که فرهاد مجیدی در حالی که می‌توانست خودش توپ را به سمت دروازه بفرست اما چشمش دنبال میلاد میداودی بود لذت بردم و احساس خوبی به من دست داد. امیدوارم بچه‌ها تا آخر مسابقات این فداکاری را داشته باشند.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا با این پیروزی به قهرمان امیدوار شده یا خیر گفت: در فوتبال چیزی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما از روز اول هم ادعا داشتیم مدعی اصلی قهرمانی هستیم. سپاهان، تراکتور‌سازی و پرسپولیس هم مدعیان قهرمانی هستند و هر تیمی که شانس و تلاش بیشتری داشته باشد می‌تواند قهرمان شود.

فتح‌الله‌زاده در مورد رویارویی استقلال با تراکتور‌سازی در هفته ششم تصریح کرد: تراکتور‌سازی تیم خوب و منسجمی است و علاوه بر اینکه هواداران خوبی دارد مربی کارکشته‌ای هم بالای سر این تیم است اما ما هم استقلال پرافتخار‌ترین تیم ایران و آسیا هستیم. هواداران بی‌شماری داریم و اگر می‌خواهیم جام بگیریم باید مقابل همه مدعیان تلاش بیشتری داشته باشیم.
 
وی گفت: از اول هم که برای لیگ امسال قرعه‌کشی شد گفتیم که امسال قرعه سختی به استقلال افتاده اما بعد از بازی با پرسپولیس می‌توانیم آرامش پیدا کنیم.

فتح‌الله‌زاده در مورد پاداش یک میلیونی به استقلالی‌ها گفت: فعلا که پول نداریم اما می‌توانیم قول بدهیم. بچه‌ها می‌دانند وقتی حرفی می‌زنم آن را عملی می‌کنم.

وی عنوان کرد: فعلا خبری از پول نیست اما در تلاشیم که اتفاق‌هایی بیفتد. البته حدود 15 روز پیش وجهی از طرف آقای عباسی به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال داده شد و قرار است وجه دیگری به دو باشگاه تعلق گیرد. قرار شده برای حل مشکلات پرسپولیس و استقلال این فصل همچنان بودجه از طرف وزارت ورزش تأمین شود و برای فصل‌های آینده راه‌کارهایی جدیدی تعیین شود.

‌فتح‌الله‌زاده در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره اینکه چهارشنبه برای انتخاب اعضای هیئت مدیره جلسه‌ای با وزیر وزارت ورزش داشته گفت: من اصلا دیداری با آقای عباسی نداشتم و شاید فرد دیگری به دیدار عباسی رفته است. اگر من این دیدار را داشتم حتما روی سایت باشگاه استقلال خبر آن را می‌گذاشتم. من هم امیدوارم که در هفته پیش‌روی اعضای هیئت مدیره معرفی شوند.

سرپرست باشگاه استقلال درباره اینکه از افرادی مثل علی انصاری، امیدوار رضایی و رسولی‌نژاد به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره استقلال یاد می‌شود اظهار داشت: اصلا بحث حضور این افراد و یا عدم حضورشان نیست. رسولی‌نژاد از دوستان خوب ورزشی من است و در گذشته در هیئت مدیره استقلال بوده و مطمئناً حضورش در وزارت ورزش تحول ایجاد می‌کند اما واقعا من دیداری با عباسی در خصوص این مسئله نداشتم.

فتح‌الله‌زاده در ارتباط با دربی در هفته هفتم و کری پرسپولیسی‌ها مبنی بر اینکه از استقلال نمی‌ترسند خاطرنشان کرد: ما به پرسپولیس روحیه دادیم تا قوی شود. من واقعا دوست دارم با یک پرسپولیس قوی روبه‌رو شویم. وقتی چهارشنبه شب پرسپولیس مقابل نفت آبادان پیروز شد برای پرسپولیس و استیلی خیلی خوشحال شدم. این تیم پرطرفدار است و من امیدوارم همیشه موفق باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از بازی جاسم کرار مقابل فولاد راضی بوده و آیا قبول دارد علی کریمی تا این هفته از او بهتر کار کرده گفت: این اولین بازی جاسم کرار بود و عملکرد بدی نداشت هر چند که در جای واقعی خودش قرار نداشت. مطمئنا اگر او در پست خودش بازی کند عملکرد بهتری هم خواهد داشت. من قبول دارم که علی کریمی یک تنه یک تیم را می‌چرخاند.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود فریدون زندی با وجود مصدومیت و اصرار مظلومی با استقلال قرار بسته گفت: این قضیه کذب محض است. زندی در یک بازی تدارکاتی استقلال مصدوم شد و متأسفانه تدارک خوبی برای او دیده نشد. به هر حال تا یک ماه دیگر او آماده بازی می‌شود.

فتح‌الله‌زاده درباره اینکه آیا فعالیت آکادمی استقلال زیر نظر رضا رجبی در حال پیگیری است یا خیر گفت: من تمام اسناد را به کمیته تخلفات فدراسیون فوتبال داده‌ام. رجبی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد  اگر مسئولان ذیربط مشکلی ببینند خودشان وارد عمل می‌شود.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که 18 شهریور و در بازی هفته ششم استقلال با تراکتورسازی،‌ مظلومی برنده می‌شود یا قلعه‌نویی به فارس گفت: مظلومی برنده این مسابقه می‌شود. قلعه‌نویی روی چشم من جا دارد و یکی از مربیان بزرگ در سطح آسیا است اما وقتی ما در استقلال هستیم دوست داریم استقلال برنده شود.

pandora - المان - کلن
بلند بگو ایشاالله,فقط استقلال /هر سال تیم امیر جدی ترین رقیب ما هست
شنبه 5 شهریور 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
جنگ بهترین سرمربی ها و تیم های در حال حاضر لیگ:)آندو نیست ولی اکشال نداره به جاش بازی با لنگ هست:)خدا کنه این تعطیلات به ضرر استقلال تموم نشه..
شنبه 5 شهریور 1390

pandora - المان - کلن
بلند بگو ایشاالله,فقط استقلال /هر سال تیم امیر جدی ترین رقیب ما هست
شنبه 5 شهریور 1390

masiha - ایران - تهران
زیر چرخهای تراکتور له می شییییییید قول میدم بهتون .........
شنبه 5 شهریور 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
عمرا ژنرال به مظلومی ببازه. امسال هم جام قهرمانی مال اسطوره استقلال امیر قلعه نوییه. امیر خان با تیمی که ستاره نداره چه بازیهایی ارائه میده تا اونهایی که میگفتند فقط با ستاره ها نتیجه میگیره فعلا خاموشی بگیرن!
شنبه 5 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
به جون هر چی مرده . استقلالی نامرده. اس اس می ره استادیوم. شیش تایی بر می گرده....
شنبه 5 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
حاج فتل خودتومظلوم بی ریختتت بااون قلعه مرغی لمپن ,روهم کیلوئی چند???
شنبه 5 شهریور 1390

baran828 - ایران - تهران
من امیدوارم همیشه همون تیمی ببره که قلعه نویی مربیشه.
شنبه 5 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
اکثر رفت و برگشتیا اسم این ۵نفر که میاد نمی‌تونن جلو خودشون رو بگیرند چون اینا عقده شده براشون و میان چیزی میگن که ما بهشون بخندیم : استقلال سرورشون،امیر،فرهاد،پرویز رفت و برگشت و حاجی :)) بابا کمپرس یخ بذرید اینقدر بچه گونه کامنت ندید زشته جلو اینهمه آدم !.
شنبه 5 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
چقدر به من انگ این زده شد که امیر رو به استقلال ترجیح میدم.اینجا از کامنت‌ها معلوم می‌شه کیا استقلال رو به امیر میفروشند،من می‌خوام سر به تان امیر نباشه وقتی‌ جلو استقلال مربیگری می‌کنه!اما متأسفانه اینقد مربی‌ خوبیه که اغلب جلو استقلال هم موفق،گرچه در ۲ سال گذشته با سپاهان در تهران به استقلال باخت،هر ۲ فصل رو !
شنبه 5 شهریور 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
katrina فعلا اونی که میره استادیوم و جر خورده بر میگرده لنگی ها هستن. لنگی های ته جدولی سنگ پا را هم قورت دادن . شماها اول رتبه تون در جدول یک رقمی بشه بعد برای تیمهای صدر جدولی استقلال و تیم ژنرال بندازین.
شنبه 5 شهریور 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
خوشبختانه اس اس الان در جای همیشگیش یعنی قله جدول نشسته. درسته که یک ژنرال راننده تراکتور هست ولی گلهای کاپیتان مجیدی بزرگ کار رو تموم میکنه. استقلال اماده بردن تراکتور و پرسپولیس هست. توصیه میکنم برین دعا کنین زیاد نخورین شاید توی این ماه رمضون مستجاب بشه! البته هرگز نشه فراموش: استقلال سرورته.
یکشنبه 6 شهریور 1390

pull.over - قطر - دوحه
شانستقلال در چهار بازی آینده سوراخ سوراخ خواهد شد..تراکتور،پرسپولیس،سایپا.ملوان.میگی نه؟ نگا کن.
یکشنبه 6 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. cantona - اااخی ندیدبدیدهای اس تقی چقدرزودخودتون روگم کردید >!!! صبرکن تیم درپیتی تون سوتی بده ببین چطورشیرجه میخوره ته جدول ..مرفاوی یکبارتوعمرش حرف درست زدکه گفت بالاخره دست پنهان لابی های جنرال مرغی رومیشه ..مردک چاله میدونی واسه من مربی شده البته ازسراستفراق ,تراختور,هم زیاده..روح ناصرخان شاداون زمان که با عبدالهی کارمیکردن شانستقلال فابل تحمل بود..وعده ماتودربی ..وقته گریه ابی.
یکشنبه 6 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
حتما وقتی‌ تو دربی له‌ شدید اسم تک‌تک این لنگیا که الان .. پاره کردند رو میارم و باهاشون کار دارم،میبینمتون کوچولوهای زرتپلیسی و رفت و برگشتی‌
یکشنبه 6 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
katrina-لندن:کتی جان به لندن خوش امدی.میبینم یک تنه پوز این اسقلولی های همیشه سوزان را حسابی زدی.خسته نباشی شیردخترسرخ دل,,ارتش سرخ به هواداران اصیل و فهمیده,, همچون شما ها افتخارمیکنه.زیاد این زپرتی ها را به گریه ننداز,,گناه دارن طفلی ها,,,,دیگه اشک هم واسه زارزدن ندارن.زنده باشی سرخبانو
یکشنبه 6 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
nader46-مرسی عزیزم اره ازشمال دل کندن بااون همه خاطره سخت بود ولی عملی شد.این اس تقی هاخیلی پرروهستن مطمئنم بابردبعدی پرسپولیس هرکدوم شون تاول میزنن به اندازه نارگیل دیگه پمادهم جواب نمیده هه هه بس که جنبه دارن .نادرجونی خیلی بهم انرژی دادی ممنونم.
یکشنبه 6 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
طرف از سوراخ موشش دراومد و یه دمی تکون داد:))وقتی‌ تیمش سوراخ می‌شه چند هفته غیب میشه چون وجودشو نداره حرف بزنه راستی‌ منچستر امروز ۸تا چپوند به آرسنال :))ویوا سرّ الکس
یکشنبه 6 شهریور 1390

mohsen_raja - ایران - تهران
یه ضرب المثل تهرانی هست که می‌گه: نشا..شب درازه! یه ضرب‌المثل اصفهانی هم هست که می‌گه: شب درازِ-س قلندرَم بیدار-س! یه ضرب‌المثل چینی هم هست که می‌گه: شیا او هاوو دان خوتین یعنی جوجه رو آخر پاییز می‌شمارن! حضرت امام هم در سخنرانیشون در بهشت زهرا فرمودند: دلخوش نباشید به این دو سه برد، ممکن است با یاری خداوند تبارک و تعالی دو سه برد دیگر تا آخر فصل حاصل شود و لاکن آن شش تا سال 52 و آن افتضاح چند سال پیش که با همه ستارگان نتوانستیم تیم 9نفره پرسپولیس را ببریم هرگز از یاد ملت نخواهد رفت.
یکشنبه 6 شهریور 1390

cantona - ایران - شاهین شهر
لنگیه پاره پاره ، ببین چیزی ندارن بگن از هم تعریف میکنن. ته جدولی های دو رقمی رفت و برگشتیه فلک زده هههههههههه
یکشنبه 6 شهریور 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
بچه ها, همه باهم. یک. دو ..سه. بی بی بیب بیب. بی بیب. بی بی بیب بیب. بی بیب. استیلی به من گفت. چی گفت. دیشب به من گفت. چی گفت. با ترس و لرز گفت. چی گفت... من از اس اس میترسم. من از فرهاد میترسم. من از پرویز میترسم. من از اس اس میترسم.
دوشنبه 7 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
بابا بهتره یه نگاه به جدول لیگ در ۴ سال اخیر کنی‌.آخر پائیز لنگ همیشه زیر سرورش بوده همچنین زیر تیمی که امیر مربیش بوده.شک نکنید آخر این فصل هم همین میشه.رفت و برگشتی‌‌های ۸۹ داغه داغ و جدید.زور بزنید بلکه تو خواب تونستید آمار داربی رو مساوی کنید:)
دوشنبه 7 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
به نظر شما نتیجه رفت دیدار تیمهای پرسپولیس و شانستقلال کدام گزینه است?. 1-برد پرسپولیس. 2-باخت شانستقلال. 3-گزینه 1و2. لطفا عدد گزینه مورد نظر را به شماره 1352(6-0) ارسال کنید..
دوشنبه 7 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. cantona - ایران - شاهین شهر-توهم ازهمکارای دلاکت تعریف کن مشکلیه???///shahram khosh maram - ایران - تهران-خوش مرام فکرکنم businessگرمابه ات گرفته سرت شلوغه سالی یکبارمیایی ?!یک سوال امسال شهریور اس تغ لال دوباره 6 تایی میشه . 1 - بله . 2- بله . 3 - امسال 12 تایی میشه . 4- همه موارد فوق صحیح است///. mohsen_raja - ایران - تهران-مرسیییییی محسن جان لذت بردیم .
دوشنبه 7 شهریور 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
Katrina-بریتانیا - لندن: اره سرم شلوغ شده و وقتم کم شده. میبینم تو هم مثل همه پرسپولیسیها عادت داری همه چیز را با واحد لنگ و گرمابه بسنجی. متاسفانه باید بهت یه واقعیت تلخ رو بگم: پرویز امسال یه رفت و برگشت دیگه واسه لنگ کنار گذاشته. ببخشید که با این خبر اشکت رو دراوردم ولی گفتم بهتره از الان اماده بشی!
دوشنبه 7 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
shahram khosh maram - ایران - تهران. دمت گرم داداش شهرام.نه فقط استیلی که همه لنگیا از اینا میترسند.امیر هم که جای خود داره:)
دوشنبه 7 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
بیکار الدوله سایت،میدونم از کجا داری میسوزی،،وقتی‌ که چند نفری نمیتونید حریفه یک شیر دختر سرخدل شوید،،باید هم اینجوری جلز ولز کنی‌،،میبینم این شیردختر هم چین زده تو برجکتون که دارین گیج گیج میزنید.آرسنال،من یونایتد،لیورپول،تیمهای همیشه قرمز هستن،،آبی آبلیموها باید امثال چلسی،را ساپورت کنید،،آرسنال هم با مشتی بچه ،بازی را باخت،،همونجور که این بازی به sr الگس هم نچسبید،آرسنال هم بد شانسی و بد شگونی لباس آبی دچارش شد.
دوشنبه 7 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
کاترینا شیر دختر عزیز،من فکر کردم واسه تعطیلات به لندن آمدی،،اما حالا که کلا move کردی به لندن،امیدوارم،تو این شهر شلوغ و بارانی و پرشورو هیاهو،،موفق بوده و به همهٔ آرزوهات برسی‌.وقتی‌ میگم شیر دختر ارتش سرخ ،،بی‌حساب نمیگم،هم چین اشک این چند استقلولی،،درب‌و داغون را در آوردی که،،دیگه زنجیر پاره کردن،،و حتا نیمیتونن حرمت یک بانوی ایرانی را نگاه دارن،اینهم بگم که کینه استقلولی جماعت،،از کینه شتر هم بدتره،،خوشم میاد که نفس همشونو یک تنه گرفتی‌،،این جماعت عادتشون چند تا یکی‌ کنن،،همیشه یک پرسپولیسی با چند تا کور و کچل استقلولی کل کل می‌کنه،،یه دونه از سربازان ارتش سرخ واسه انبوه این جماعت شکست خورده کافیه،،،این نظر سنجی هم آخر خنده و حال بود،،کلی‌ حال کردیم،،امیدوارم همیشه خندان بوده و بدور از کینه‌های شتران باشی‌.
دوشنبه 7 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
. بینوا یک سال شده خودتو پاره میکنی‌ آدم حسابت کنم اما نمیکنم:)) الانم می‌خواستم کاترین بفهمه نباید خودشو در حد بی‌ ادب هایی مثل تو پایین بیاره.بیکار تو هستی‌ که توی اکثر مطالب کامنت میدی،من به زور میام بخش ورزشی روی امثال تو رو کم کنم و برم به کارم برسم.این شیر دختر که میگی‌،دوست دختر و عشق من بوده و هست:)) خودتو بیشتر از این ضایع نکن پس.برو به تیم سوراخت بچسب که ۸تا میخوره.ترکیب منچستر رو دیدی؟۳تا بازیکن مطرح داشت ! اورا،رونی و نانی ! بقیه جوون بودند از آرسنال جوونتر ! پس ببند و بهونه نیار،اونم مثل لنگ سوراخه.حالا هم باز مثل سابق جوابتو نمیدم که گنده نشی‌،این دفعه هم دلیلشو گفتم چی‌ بود:)) می‌خواستم کاترین شخصیت خودشو مثل شما نکنه.ضمنا هیچ لنگی اینجا حریف من نیست،هرکی‌ ادعا داره بیاد جلو،تو و امثال تو که از پارسال قاطی‌ باقالیا شدید.گنده هاشم اومدن و له‌ شدند.حالا باز اکس بزن و توهم بزن بگو یه لنگی واسه ما کافیه،بیشتر میخندیم
دوشنبه 7 شهریور 1390

katrina - بر یتانیا - لندن
shahram khosh maram - ایران - تهران -خیلیی‌ بدی ,یکم زمینه سازی میکردی چرا این خبر ناراحت کننده رو بهم گفتی‌ تمام آرایشم بهم خورد. نشستم زار زار گر یه کردم، فقط برای پرو یز خوشگله هه هه طفلی دلش رو صابون زده دیگه نمیدونه با همون صابون لیز می‌خوره سقوط می‌کنه ته جدول .
دوشنبه 7 شهریور 1390

katrina - بر یتانیا - لندن
نادر جونی مرسی‌ از اینهمه لطفت عزیزم. آره دیگه منم مثل بچه خوب تابع نظر خانواده شال و کلاه کردیم اومدیم تا کانون گرم خانواده حفظ بشه :d اینقدر بهم انرژی دادی الان با نفر بر از روشون رد میشم :dولی‌ از شوخی‌ گذشته واقعا سر به سر گذاشتن این ۶تاییها خیلی‌ لذت داره کامنت‌هاشون خیلی‌ منو میخندونه. کیسه ها تا۲۵شهر یورمی‌تونن جوک برای هم تعریف کنند.. امیدوارم که شما هم موفق باشی‌ .
دوشنبه 7 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
قابل شمارانداشت کاترینای عزیز,,شیردخترسرخبانو,,کابوس استقلولی های درپیتی,,,شادوخوشحال باشی.کتی جان اینها اینقدرهم گنده نیستن که احتیاج به نفربر واسه له کردنشون باشه,,کافیه دست به مگس کش بزنی,,تاسریع همشون طاروماربشن.عزیزپرسپولیسی هایی, سرخگل.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

nader46 - انگلیس - لندن
تو اگر یه ذره شعور داشتی،،فقط یه ذره فهم،اگه داشتی‌..خصوصیترین مسائل زندگی‌ و شخصی‌،،را توی یک سایت ورزشی،عمومی‌،،هوار هوار نمیکردی.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
یه صدائی میاد اما صدای آدمیزاد نیست:))اونی‌ که باید می‌فهمیدی رو فهمیدی.آب رو بریز همونجا که میسوزه.گفتم مثل همیشه تو و حرفات و وجودت برام مهم نیست
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
اونی‌ که زبونش رو موش خورده تا ابد همینجوری لال بمونه،اگه بعدا دهن باز کنه من میدونم و دهنش.اینجور جاها بلبل سخن گو و آواز خون، مرده
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
واقعااااا که ..من چیکارکنم ?!!!عجب گیری کردم هرجامیرم دعوادرست میشه .اینجاحرفه فوتباله نه چیزه دیگه .اصلا حوصله ندارم.
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

pandora - آلمان - کلن
آدم اگه عاقل باشه میشینه فکر می‌کنه تا بفهمه کجای رفتارش اشتباه که هرجا میره چیزی میگه که به گند کشیده بشه.آدمی‌ که موقعه سکوت حرف میزنه و موقع حرف زدن سکوت میکنه همین می‌شه عاقبت. فقط اون لال شده غلط میکنه چه اینجا چه هرجا دیگه،مستقیم یا غیر مستقیم با من حرف بزنه.اول سپتامبر روز خاک کردن یه نفر هست واسه من.شرف داشته باشه سر حرفش وایسه وگرنه هرچی‌ دید و شنید پای خودش.چون حالم از فضای متعفن بعضی‌ از تاپیک‌ها بهم می‌خوره تا جایی که بشه سعی‌ می‌کنم جایی ننویسم که ۴تا .. توش می‌نویسند.به وقتش دونه دونه اسمشونو میارم و بهشون میخندم.اینجا هم مثل تالار کردی.خوش باشی‌ با امثال خودت
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

katrina - بریتانیا - لندن
خب من سرشبی یکم حوصله نداشتم pandoraجان .میدونی که نمیتونم ناراحتیت روببینم! اونم مثل حالا که دچارسوبرداشت شدی وکاملا بی مورد هست . بعداز1سال هنوزمنونشناختی ?!. واقعا برداشتی که توکردی درست نبود .
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.