شعله‌های خشم مرد جوان ، جان همسرش را گرفت


شعله‌های خشم مرد جوان ، جان همسرش را گرفت

مرد خشمگین که در پی اختلاف با همسر 24 ساله‌اش، او را خفه کرده و جسدش را در انبار کاه سوزانده بود، از سوی ماموران انتظامی نیشابور دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان نیشابور از توابع استان خراسان رضوی تماس گرفت و از مرگ همسرش خبر داد. ماموران انتظامی با حضور در محل حادثه که یک خانه روستایی بود، با جسد سوخته یک زن در انبار کاه روبه‌رو شدند.

با هماهنگی قضایی جسد زن جوان به پزشکی قانونی و شوهر مقتول برای تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال یافت.

مرد جوان در اظهاراتش به پلیس گفت: برای انجام کاری از خانه بیرون رفته بودم. پس از بازگشت به خانه همسرم را نیافتم. به جستجوی وی پرداختم تا این‌که جسد سوخته او را درون انبار کاه پیدا کرده و با پلیس تماس گرفتم. تصور می‌کنم، همسرم خودکشی کرده است. او چند باری قصد خودکشی داشت که من مانع شدم؛ اما این بار خیلی دیر شده بود. در حالی که تحقیقات از مرد جوان ادامه داشت، کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که زن جوان ابتدا خفه و سپس جسدش به آتش کشیده شده است.

با مشخص شدن این موضوع، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

تهدید به قتل زن جوان از سوی شوهرش

به این ترتیب ماموران که به شوهر مقتول ظنین شده بودند، با حضور در محل حادثه به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند و مشخص شد این زن و شوهر مدام با یکدیگر مشاجره و درگیری داشته‌اند. حتی از چند ماه پیش نیز مرد خانواده همسرش را تهدید به قتل کرده بود.

با به‌دست آمدن این اطلاعات و گزارش موضوع به بازپرس ویژه قتل نیشابور، شوهر مقتول به اتهام قتل بازداشت شد. مرد جوان در بازجویی‌های پلیسی به تناقض‌گویی پرداخت و سعی می‌کرد خود را بی‌گناه معرفی کند؛ اما سرانجام دچار عذاب وجدان شد و روز گذشته به جنایت اعتراف کرد.

اعتراف به قتل و سوزاندن جسد

متهم به قتل در اظهاراتش به پلیس گفت: از چندی پیش اختلاف‌های من و همسرم شروع شد. او به رفتارهایم سوءظن پیدا کرده بود و همین موضوع به اختلافاتمان دامن زد، به طوری که درگیری‌هایمان همچنان ادامه داشت و همسرم دیگر حاضر به ادامه این زندگی نبود. متهم اضافه کرد: روز حادثه بار دیگر با هم درگیر شدیم و او را کتک زدم. در حالی که بدحال شده بود، تصمیم به قتل وی گرفتم. بنابراین همسرم را کشان‌کشان به انبار کاه منتقل کرده و پس از قتل، جسدش را آتش زدم تا ردپایی از جنایت باقی نماند. وی افزود: با صحنه‌سازی قصد داشتم مرگ او را خودکشی جلوه دهم که پلیس از جنایت رازگشایی کرد.

بنابر این گزارش، مرد همسرکش با قرار بازداشت موقت روانه بازداشتگاه پلیس شد تا با پایان گرفتن تحقیقات و بازسازی صحنه قتل، متهم روانه زندان شود تا بزودی در دادگاه محاکمه شود.

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
اگه هر روز توی خیابونها و توی تلویزیون حکومتی صحنه های اعدام و سنگسار و .. نشون بدند حتما از این جنایات کاسته میشه. البته ائمه جمعه هم میتونند برای کاستن از این نوع خشونتها از خون ریزی برای حجاب اجباری و اشد مجازات برای بدحجابی هم سخنوری بفرمایند. حتما باید دست به دامان روحانیت شد و از بکارگیری علوم انسانی و روانشناسی و.. که غربی ها برای نابودی جهان اسلام درست کرده اند هم پرهیز نمود. از همه مهمتر حذف کلمات شیطانی مثل عشق، محبت، زیبایی، علاقه، و .. از کتب درسی مخصوصا پیش دبستانی ضروری و واجب است. در این رابطه میشه به مقام عظمای وقاحت خامنه ای هم مراجعه کرد تا ایشان فصل الخطاب باشند. حتما موفق میشید!!!
جمعه 4 شهریور 1390

bacheyebameyan - نروی - اسلو
خدایا چه ادمأیی چجوری دلش اومد زن جونشو آتیش بزنه واقعا که آدم می‌تونه از حیوون پستتر بشه
جمعه 4 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.