عکس های رایس در آلبوم شخصی قذافی


عکس های رایس در آلبوم شخصی قذافی

از تصرف مجموعه باب العزیزیه شهر طرابلس محل استقرار معمر قذافی رهبر سرنگون شده لیبی، انقلابیون و مردم وارد منزل قذافی و فرزندانش شدند و برخی از وسایل شخصی آنها را در اختیار گرفتند.

به گزارش
عصر ایران به نقل از خبرگزاری ها، در میان دود و آوارها، یکی از مخالفان قذافی، فریاد می کشد قذافی خوک است میمون است. او در حالی این جملات را می گفت که 4 آلبوم عکس از قذافی را در دست داشت. او این آلبوم عکس ها را در اتاق قذافی پیدا کرده بود. با نگاه کردن به عکس ها به نظر می رسد قذافی بسیار شیفته کاندولیزا رایس بود زیرا تعداد زیادی از عکس های رایس در آلبوم های شخصی قذافی بود.

"محمد قروه" جوانی که به تازگی سنش از 20 سال عبور کرده است شلوار کوتاهی پوشیده و جلیقه ضدگلوله پوشیده است. او می گوید: من در خانه قذافی بودم و عینک دودی و کت قذافی را بردم.

همچنین براساس تصاویر منتشر شده از زمان ورود انقلابیون و مردم به خانه قذافی در باب العزیزیه، یک نفر یک دستگاه اسلحه طلایی رنگ تشریفاتی را در دست داشت که به همراه خود برده بود. شخص دیگری نیز کلاه نظامی و عصای قذافی را به همراه خود داشت.

عکس های کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه سابق آمریکا در البوم عکس قذافی
سال ها پیش رایس به عنوان وزیر خارجه آمریکا با قذافی دیدار کرده بود

 


منزل عایشه دختر قذافی


کلاه نظامی معروف قذافی به همراه گردنبد و عصای او پس از تصرف خانه اشپس از تصرف مجتمع باب العزیزیه محل استقرار معمر قذافی رهبر سرنگون شده لیبی در شهر طرابلس، خیمه معروف قذافی محل گرفتن عکس یادگاری شده است.

قذافی معمولا با مهمانان و سران و مقامات ارشد دیگر کشورها در این خیمه دیدار می کرد.
این خیمه در محوطه فضای سبز باب العزیزیه و در کنار منزل شخصی وی برپا شده بود. قذافی در سفرهای خارجی خود نیز سعی می کرد به جای هتل، در خیمه اقامت کند. وی در برخی سفرها از جمله سفر به فرانسه، قطر و ایتالیا خیمه اش را نیز برپا کرده بود.
خیمه قذافی در اختیار انقلابیون

 

دیدار قذافی با پوتین رئیس جمهور وقت روسیه در خیمهدیدار با نخست وزیر ایتالیا در خیمهدیدار با نخست وزیر وقت انگلیس در خیمهدیدار با حسنی مبارک رئیس جمهور وقت مصر در خیمه


homa-ir - المان - هامبورگ
خانمی که روبروی پوتین رئیس جمهور وقت روسیه نشسته خواننده معروف فرانسوی. * میری ماتیو* هست.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
بااینکه اطلاعات بنده درمورد کشوری مثل لیبی کافی نیست ولی با دیدن تصاویر خیمه های غذافی به عنوان رهبر یک کشور و ماشین اوراقش میتوان حدس زد که مردمانشان به نظر نمی آید که کسی را بتوانند جایگزین او بکنند که قادر باشدبه عنوان رهبر به اندازه قذافی ساده زیستن رو شیوه و رسم زندگی خویش سازد .و معمولا رهبران هرکشوری وقتی به قدرت می رسند اولش وعده های فریبنده به ملت خود می دهند و بعد آروم آروم به اندوخته شخصی خود و بستگان خویش می افزایند .به هرحال امیدواریم ملت لیبی راه درستی را انتخاب کرده باشند که سی سال بعد به فلاکتی که ما دچار شدیم دچار نشوند.آمین
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چه عکسها و تاریخ زیبایی ! به امید چنین عکسها و تاریخ های زیبا برای ایران عزیز ما .
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

esfanie - آلمان - اسن
یک موی عرب لیبی‌ به تموم ملت بی‌ غیرت ایران میارزه.مردونه خودتون دیدین دیگه.آلمان -اسن.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
نوبت اخوندها داره میرسه با طرفداران کثیفشان
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
خیمه سید علی گدا کی فتح میشه ؟؟
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

ghom.666 - ایران - قم
به امید روزیکه ما هم این پیروزی را ببینیم و اخوندها و دین تازی ضد بشری از ایران پاک ما به زبالدان تاریخ ریخته بشه
جمعه 4 شهریور 1390

qatar_boy - قطر - دوحة
درود بر ایران دوستان رجیم اسلامی...
جمعه 4 شهریور 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
نفر بعدی بشار اسد و اخرین سنګر دیکتاتورهای قرن ۲۱ در خیابان پاستور تهران !!! ولی حاضرم قسم بخورم کسی عمامه خامنه ای را برای عکس یادګاری بر سر نخواهد ګذاشت
جمعه 4 شهریور 1390

Pezhman - اتریش - وین
arashbehdin - امریکا - اتلانتا مرسی ار اطلاعات داده شده در مورد زرتشتیهای هند.
جمعه 4 شهریور 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
esfanie - آلمان - اسن, با درود, از شهر Essen چه خبر؟ من به این شهر زیاد آمده ام. آیا میدانستی که شهر "اسن" یکی از متراکمترین " Dichte " شهر آلمان است؟
جمعه 4 شهریور 1390

romano - ایران - تهران
دوستی تو این سایت گفته یک موی عرب لیبی‌ به تموم ملت بی‌ غیرت ایران میارزه! ما به اندازه تمام انقلابیون لیبی هم جنگ مسلحانه کردیم هم انقلاب کردیم هم به اندازه تمام این کشورها آدم تو زندان داریم. اگر این حرف رو از روی احساس زدی باهم کار اشتباهی کردی چون ملت خون دادن،‌جون دادن. شما فکر می کنی یک جوون 18 ساله تو لیبی تفنگ برداره هم وطنش رو تو این سن بکشه ولو که طرف مقابل با قذافی باشه آینده این مملکت رو تضمین می‌کنه. نه عزیزم تو لیبی قبلی50 هزار آدم کش بود حالا بهش 2 میلیون دیگه اضافه شدن. اینه که ایرانیها نمی‌خوان آدم بکشن چون یاد گرفتن که خون شستن را با خون محال است. ایرانیها یاد گرفتن کشته بشن واسه هدفشون اما کسی رو نکشن. من زیاد هم موافق راهپیمایی بدون خشونت در شرایط فعلی نیستم. ولی شما فکر کن حداقل 5 میلیون انسان در تهران وجود داره که بارها سعی کرد بدور از دزدی، غارت ، آدم کشی خواستشونو با صدای بلند در مقابل تفنگ دور زن بارها بیان کنه. چرا همچین جمعی رو متمدن نمی‌دونی. شما فکر می کنی خامنه‌ای 100 نفر رو 25 خرداد کشت! بعدها خواهی فهمید در تمام شهرهای ایران حدود 2000 نفر کشته شدند.
جمعه 4 شهریور 1390

iman1764 - ایران - کرمان
esfanie - آلمان - اسن.. تو یکی دیگه حرف نزن بی غیرت .. خودتن و امثال توی .. که خارج از ایران نشستین و از هیچ چیز اینجا خبر ندارین. پس ببند
جمعه 4 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
آمریکایی ها به این کار عادت دارند. با شاه فقید هم همین کار رو کردند. در ظاهر دوست و در باطن دشمن. در ظاهر دشمن حکومت ولی وقیح ولی در باطن دوست قسم خورده. منافع کشورهای غربی در ادامه حیات ننگین حکومت خامنه ای و اراذل و اوباشش بوده و خواهد بود. اونها بفکر منافع خودشون هستند و برای کسب منافع در منطقه بوجود دیکتاتوری احمق و جنایتکار بنام خامنه ای که برای ادامه حکومتش حاضره تمام ایران رو ویران کنه داره.
جمعه 4 شهریور 1390

samy1221 - قطر - دوحه
esfanie-آلمان- ملت ایران تو این صد سال یک انقلاب مشروطه یک جنگ علیه استبداد صغیر .شورش جنگل .قیام خیابانی بعد ملی شدن صنعت نفت کودنای 28مرداد, انقلاب اسلامی که به دست مشتی آخوند ربوده شد جنگ تحمیلی که که تقریبا همه دنیا به کمک صدام شتافتند ولی ملت ایران سر بلند از این بیرون اومد کدوم ملت تو دنیا تو این صد سال اینهمه مبارزه کرده ولی حوادث اخیر نشان میدهد که ملت ایران روز به روز پخته تر میشود و روش جدید برای مبارزه در راه آزادی . پیدا خواهد کرد امیدوارم بدور از خون ریزی باشد یک زره درباره تاریخ مملکتت بخون تا بفهمی بهمین روش ما صد سال پیش انقلاب کردیم و قذافی داره 42سال حکومت میکنه و خانواده اسد همینطور و ما چهره واقعی این نظام فقط دوساله که برای همه روشن شده خیلها هنوز هم فکر میکنن میشه اصلاحش کرد هرچه باشه در طول این 32 سال انتخابات واقعی داشتیم هاشمی واقعا انتخاب شد و خاتمی همچنین در مجالس اول نمایندها بازر گان و شعله سعدی و سلامتیان بودند و خیلی دیگر از مردان لایق مملکت یران با بقیه خیلی فرق میکنه عزیزم
جمعه 4 شهریور 1390

nima-p - ایران - تهران
جالب بود مرسی
جمعه 4 شهریور 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. qatar_boy - قطر - دوحة..یه سر اگه کلاس اکابر بری بد نیست..رژیم نه رجیم
جمعه 4 شهریور 1390

afshin7174 - ایران - تهران
به امید برپایی حکومتی اسلامی در این کشور.
جمعه 4 شهریور 1390

baran828 - ایران - تهران
صرفنظر از وجهه ی ............قذافی، من اگر عکسم تو آلبوم قذافی بود خودم پیداش میکردمو میکشتمش! چندش !
جمعه 4 شهریور 1390

masterweb - ایران - تهران
esfanie - آلمان - اسن ، شما خیلی با غیرتی بیا ایران یه کاری کن مام پشتتیم ...
جمعه 4 شهریور 1390

esfanie - آلمان - اسن
masterweb - ایران - تهران . نه داداش من ۱۱ سال برا شماها توی زندون بودم ،حالا نوبت شماهاست . . المان
شنبه 5 شهریور 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
دنیای وحشی - ایران - تهران. زاهدان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند, چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند. لب کلام.
شنبه 5 شهریور 1390

esfanie - آلمان - اسن
iman1764 - ایران - کرمان . من از ایران خبر ندارم؟؟؟ خوابی‌ عزیز ،تو از ایران خبر نداری . samy1221 - قطر - دوحه . دوست عزیز ،شما نوشتی‌ که :ملت ۲ ساله که این رژیم را شناختند؟؟؟پس وای به حال این مردم،که تازه ۲ ساله این رژیم را میشناسند....نوشتی‌ که :مردم راه جدیدی برای مبارزه پیدا کردند؟؟؟ فکر کردی اینجا هنده و مردم دارند در مقابل استعمار انگلیس مبارزه میکنند؟؟تا شماها بیان با این روش (به قول خودتون :انقلاب بدون خونریزی)به جایی‌ برسیند ،دیگه مملکتی باقی‌ نمیمونه.مقابل شماها که آدم نیستند که بشه با مبارزه مدنی پیروز شد.
شنبه 5 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.