کاریکاتور جدید خانواده درگیر - باغ وحش دیکتاتورها


کاریکاتور جدید خانواده درگیر - باغ وحش دیکتاتورها

pelle - سوئد - استکهلم
معرکه بود. مرسی
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
جای خامنه ای، مموتی، .. و گنبد طلای خمینی هم خالیه. عالی بود.
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
جناب کاریکاتوری انگلیس و برلوسکونی و فرانسه و امریکا یادت رفت بکشی ایشاا. سالهای بعد نه?
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
باید مینوشت : غذا ندین , این گاز گرفته !!!
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

martianboy - استرالیا - سیدنی
عالی بود
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
خدا کند, هرچه زودتر خامنه ای را درقفس ببینیم . چه کیف و شادمانی ورقصی. بپا خواهد شد. انوقت اخوندها خودشان را فوری خلع لباس میکنند. از ترسشان. .
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

shahryar-khan - کانادا - مونترال
danial nabi - سوئد - استکهلم ;ساندیس خور انگاری, بد جور دردت گرفته ها .. دم کاریکاتوریستمون گرم..
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
عالی بود مثل همیشه
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
من نمیدونم چرا بعضی از ادمها بدون اینکه اطلاعی از موضوعی داشته باشند فقط بلدند که مثل گوسفند همراه دیگران بع بع کنند. اقای کاریکاتوریست شما از لیبی چه میدونی? از وضعیت رفاه اجتماعی تا امنیت و سطح زندگی و فکر و اداب و روسوم رایج در جامعه شهری و قبیله ای لیبی چه اطلاعی داری? ایا می دانی مردم لیبی خوشبخترین و ثروتمندترین مردم در قاره افریقا بودند . نه قسم میخورم نمیدانی. تو تنها لیبی و قذافی را با اخباری که از رسانه های غربی شنیده ای داری قضاوت میکنی. همان اخباری که توجیه کننده ی حمله هوایی نیروهای غربی به لیبی بود. یا همان اخباری که غرب درست میکرد تا به یک عده ادمکش اسلامی پول و اسلحه بدهد تا برای غرب لیبی را ازاد کنند تا برسد روزی که شرکتهای غربی سفره خود را برای ابادانی کشور ویران شده لیبی بازکنند.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

parvaz39 - آلمان - هامبورگ
امیدوارم این باغ وحش بعد از کامل شدن تبدیل به موزه بشه و تجربه تکرار دیدن چنین حیواناتی رو نداشته باشیم. البته فقط بستگی به هوشیاری ملت تمام این کشورها رو داره.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
عجب کاریکاتور با معنایی . چه فشاری روی ساندیس خورا اورده
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
togyan - انگلیس - لندن. شما که انقدر اطلاع دارین چرا بع بع میکنید ؟ جناب عالی فرموده اید.""ایا می دانی مردم لیبی خوشبخترین و ثروتمندترین مردم در قاره افریقا بودند"". ولی نفرموده اید که یکی از کشورهای تولید کننده نفت . اینطور که معلومه جناب عالی . درامد سالیانه لیبی را با آنگولا یکی میکنید ؟جهت اطلاع لیبی 1.8 میلیون بشگه در روز تولید نفتشه. و با درامد 45 بیلیون در سال و جمیعتی کمتر از 40 میلیون داره ولی هنوز یه بیمارستان درستو حسابی نداره. لاعقل تو تلویزیون نگاه کن و وضعیت شهر را ببین و فرقی با گشورهای بدبخت نداره. حالا بحث دیکتاتوری بماند.ولی اگه شما از لیبی و وضعیت رفاهی و فرهنگی انها خیلی میدونید بنویسید .
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

ashkan - ایران - اصفهان
«danial nabi - سوئد - استکهلم» گفت: «جناب کاریکاتوری انگلیس و برلوسکونی و فرانسه و امریکا یادت رفت بکشی ایشاا. سالهای بعد نه?» ----- آقای آی کیو! یکی دو سال دیگه مردم فرانسه و انگلیس و ایتالیا و .. نخست وزیر و رئیس جمهور بعدی خودشون رو انتخاب میکنند و نیازی به انقلاب نیست! واقعا نمی فهمی؟!
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

iSam - انگلستان - لندن
danial nabi - سوئد - استکهلم. نه عزیز سالهای بعد خودت مال خودت میکشی عمو.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
togyan -: شما کسی هستید که به شیرین عبادی لقب زن بدکاره را داده بودی که از زنهای بدکاره ایرانی حمایت میکند ! پس دم از اطلاعات سیاسی نزن که باز ایندفعه با این اظهارنظرت سطح سواد سیاسی و شعورت را نشان دادی و دفعه قبل از شما خواستم که از عبادی ها و موکلان او عذرخواهی کنید که در رفتی و دیگر پیدات نشد (3 ماه پیش ) و حالا باز امدی پیش ما اظهارفضل میکنید و از ابشخور فکریت که از مطبوعات اسلامی سرچشمه گرفته دفاع میکنید ! لیبی پولدار هست که با ان جمعیت 6 میلیونی و با ان ثروت بیکران, زندگی بخور و نمیری دارند ! و بطورکلی مغلطه کاری هم نکن, که پول ملاک عمل نیست و انان خواهان ازادی سیاسی هستند که نداشتند, زیرا همینطور که می بینی, بچه بازاریهای ایران که بهترین زندگی مرفع را دارند, خود را خوشبخت احساس نمیکنند, زیرا پول طبق این topic https://iranianuk.com/article.php?id=66880 و تجربه ما انسانهای ازاد فقط ملاک عمل نیست, پس ایندفعه مثل قبل پا به فرار نگذار و یک عذرخواهی از همه بکن اول از شیری عبادی و موکلان او و الان هم از این کاریکاتوریست ! شاد و بزرگ منش باشیم .
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

odin - بلژیک - انتورپن
togyan - انگلیس - لندن -شما با این اطلاعاتت داری دم از اگاهی در مورد لیبی میزنی؟ اولآ کشوری با 1.7 میلیون بشکه تولید نفت در روز ولی 7.8 میلیون جمعیت میتونه رفاهی در کشور بوجود بیاره بهتر از لوگزامبورگ نه 4 میلیون گدا و گرسنه.قذافی صاحب این مملکت شده بود ملت و نفت و همه چی.درضمن نفت روبه ایتالیامیفروخت.خودشو نماینده خدا میدونست درست مثل سید علی یک عده ساندیس پرست دور خودش جمع کرده بود و ثروت ملت را برای بادیگاردهای دختر اوکراینی ایتالیایی خرج میکرد. هیچکس کور نبود و همه دیدن که چطور معترضین رو بگلوله میبستن. البته قابل درکه که شماها از چی دردتون اومده. همه این قاتلها و دیکتاتورها مثل یک زنجیر بهم ارتباط دارن یکی که بیافته اونیکی هم پشتش. درد شماها اینه.اما از اونجا که همگی نابغه اید درس نمیگیرین و به دزدی و چپاول ادامه میدین تا مثل قذافی،صدام،ملاعمر و بقیه دیکتاتورهابیان دم کاخ و بیت ها!با پسگردنی بکشنتون بیرون. برو عکس شیخ فضل الله روی دار ببین شاید درسی گرفتی.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

majid63 - فرانسه - پاریس
افرین صد افرین .
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
bavar - ایران - یزد. من خانم شیرین عبادی را به حد پرستش قبول دارم و هرگز چنین بی احترامی به خانم شیرین عبادی نکردم. یا ادم دروغگویی هستی یا اینکه اشتباه اسمی کردی. من هرگز جمهوری کثیف اسلامی راقبول نداشته ام و در تمام کامنت هایم در شفافیت کامل علیه رژیم کثیف اخوندی گفته ام. ولی اینکه تو مرا متهم به همکاری با جمهوری اسلامی میکنی, من را به یاد مجاهدین خلق میاندازی که میگفتند هر که با ما نیست پس با رژیم هست. و بعدش هم ترور شخصیتی. پس خوبه یه خورده صادق باشیم. در هر حالت من دوستدار تمام کسانی که علیه جمهوری اسلامی اینجا نظر میدن هستم. چه مجاهد, چه سلطنت طب, چه ملی ها و چپها. فقط و فقط مرگ بر جمهوری کثیف اسلامی. درضمن یادمون نره که با خودمون یه خورده صادق باشیم.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
odin - بلژیک - انتورپن . قبل از هر چیزی, مرگ برجمهوری اسلامی. ولی چرا مثل مجاهدین برچسب میزنی? این رقم 4 میلیون گدا را از کجا شنیدی???? غیر از اینکه در رادیو و تلویزیون کشور مقیمت شنیده ای. در اینکه قذافی و پسرهاش خانم باز بودند و خیلی فساد های اخلاقی دیگر داشتن هیج جای شک نیست. ولی چه کسی را تو پیدا میکنی که در راس قدرت باشه و از این کارها نکنه. مگه کلینتون نبود, اصلا چرا راه دور بریم همین مسعود رجوی بعد از اشرف رفت با دختر 18 ساله بنی صدر بود و بعدش هم رفت با زن بهترین دوستش (( مریم )) روهم ریخت و انقلاب ایدلوژیک کرد. الان هم مجاهدین در انتظار نشسته اند که از لیست تروریستها امریکا بیاند بیرون و بعد هم مثل همین اسلامگرهای تندرو در لیبی, به کمک امریکا مسلحانه وارد ایران شوند وبه قول خودشان ایران را نجات بدهند.خوبه فقط یه خورده عاقل باشیم.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
Dara va sara - استرالیا - ملبورن. من اگر در اینجا حرفی زدم که شما را ناراحت کرده واقعا معذرت می خواهم. باور کنید نمیخواستم اهانت کنم. ولی در پی فرمایش هایتان انجا که می فرمایید " هنوز یه بیمارستان درستو حسابی نداره " باید خدمتتون عرض کنم اشتباه به شما گفتند. کمی در مورد لیبی تحقیق کنید یا حداقل چند لیبیایی را گیر بیاورد و پای صحبت انها بشینید. انچه که در رسانه های غرب در مورد لیبی منعکس شده بود همه جنبه تجاری داشته و فقط برای پختن مغز مردم برای حمله به لیبی بوده.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
togyan - : امیدوارم که اشتباه کرده باشم که اگر اینطوره, از شما پوزش میخواهم . شاد و بخشنده باشید .
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
togyan - تو مگر لیبی رفته ای که از وضع زندگی مردمش خبر داری؟ کسانی که به کشورهای عربی سفر کرده اند میگویند انجا یک ویرانه است و با این ده ها بیلیون دلار پولی که هدر داده کمترین کار را کرده است. در گزارش های خبری هم از طرابلس چیزی جز یک روستا ندیدیم. بهتر است پیش از ادعا کردن، رفرنس ات را هم بدهی. تازه خود مردم لیبی و دیگر کشورهای عربی از قذافی متنفرند و برای سرنگونی اش روزشماری میکردند. روشن نیست به چه دلیل سنگ این جانور جنایتکار را به سینه میزنی.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

Artosh - ایران - تهران
togyan - انگلیس - لندن/ شاید حرف شما درست باشد دوست عزیز. بنده هم تنها منبع اطلاعاتیم بی بی سی و یورو نیوز و .. یا همان رسانه های غربی است. حتی اگر مردم از لحاظ مادی وضعشون خوب بوده. مطمئناْ آزادی سیاسی نداشته اند که دست به این انقلاب زدند. دقیقاْ مثل مردم ما در سال ۵۷ که همه چیز داشتن و فقط آزادی سیاسی میخواستند که فریب ۴تا اخوند روضه خوان را خوردند و داشته هایشان را نیز به باد دادند. رفاه مالی باید در کنار آزادی سیاسی باشد. در غیر اینصورت باز هم دیکتاتوری هست و عده ای حتماْ در فکر پاشیدن بنیان دیکتاتور خواهند بود.
چهار‌شنبه 2 شهریور 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
ashkan - ایران - اصفهان اقای فهیم برلوسکونی 12 ساله رو قدرته بقیه شون هم حتی اگر هر سال هم شوند مجبورند و باید سیستم قبلی را ادامه دهند مثل انگلیس که البته نظام گندیده اش بزودی بدست انقلابیون خردمند ویران میشود . خیلی بی اطلاعی نظم نوین جهانی 2012 در راهه کجای کاری. نقشه شومی در فکرشان است امثال تو و کاریکاتوریست خوابید.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
arashbehdin - امریکا - اتلانتا. ببخش از اینکه دیر شد. تازه از سر کار امدم. قبل از هر چیز, شما در نظر بگیر نیروهای ناتو از هوا و دریا خروار خروار بمب و موشک بریزند روی نیروهای نظامی لیبی و بعد از زمین همانطورکه تلوزیون ها نشون میدادند کله خرهای ریشوی اسلامی الله اکبر گویان وارد شهرهای ویران شده شوند. شما اسم این را می گذاری انقلاب و رهایی از دیکتارتور?. پس مردم عادی کجابودند? نویسندگان و روشنفکران جامعه لیبی کجا بودند? دوست عزیز اسم این رو من میگذارم اشغال نظامی لیبی توسط نیروهای تندرو اسلامی با حمایت و دخالت مستقیم و اشکار امریکا و کشورهای اروپایی. دوست من مصر رو یادت میاید? خیلی زیبا بود شکوه و عظمت مردم در ان میدان و خیلی زیباتر بود ذیدن زنان و کودکان و سالمندان در کنار جوانان. همه و همه امده بودن تا یک صدا فریاد کنند که دیکتاتوری نمیخواهند .
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
arashbehdin - امریکا - اتلانتا . قسمت 2) من مطمئن که شما هم همراه خیلی از مردم دیگر با ذوق وشوق و با چشمان خیس اون صحنه ها رانگاه میکردی و برای ایران عزیز مان همان را ارزو داشتی. ایا هچوقت میتوانی ارزو این را داشته باشی که ایران هم همانند لیبی, شهر به شهر بمباران شودو تمام صنایع و کارخانه ها ویران شود. نه حتی تصورش هم برای شما اعصاب خوردکنه. اره, من قبول دارم ایرانمان بیش از 33 سال هست که اسیر دیکتاتور اسلامی هست. ولی هر چیزی راهی دارد. من و شما و فرزندانمان ودیگر هموطن ها, از هر حزب و سازمانی که هستیم باید یاد بگیریم که با هم ارتباط برقرار کنیم و با هم متحد شویم. اگر این مهم انجام شود, در کمتر 2 روز کلک این اخوندها کنده است. ... من با تعدادی لیبیایی و مصری همکاریم,خیلی عکس وفیلم از اونجا دیدیم ولی تا حالا به لیبی نرفتم. ولی همکارهای لیبیایی من همه چشم هاشون خیسه. یکیشون که سکته زد رفت گوشه بیمارستان بنده خدا. ... امیدوام کامنتم رابگیری.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
Artosh - ایران - تهران . دوست عزیز. کامنت شما خیلی برای من شیرین و دلنواز بود پاینده باشید.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

togyan - انگلیس - لندن
danial nabi - سوئد - استکهلم . درسته که تو غرب دمکراسی ها خیلی ایراد داره ولی اصلا قابل مقایسه با کشور خودمان ایران نیست که یک مشت اخوند بیسواد با کمک ادمکش های روانی مثل سپاه و بسیج, دارند خون ملت راتو شیشه میکنند. پس تو برو فعلا ساندیستو بخور.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
togyan - من آرزوی لیبی شدن ایران را نداشتم چون دو سرزمین متفاوت با مردم گوناگون هستند. مردم لیبی بیشتر عشیره ای و قبیله ای بوده و این جنگها نیز از سوی همین مردم قبیله ای انجام شده است. این مدل به ایران نمیخورد. مدل مصری و تونسی بیشتر برای ایران مناسب است. قذافی یک دیکتاتور بود که تنها نزدیکانش از امکانات بهره مند بوند و بیشتر مردم هنوز به روش سنتی عشیره ای زندگی میکنند. این موجود که بسیار به ملایان می ماند، بیلیونها دلار پول هدر داده و هزینه طرحهای رویایی خودش کرده در حالیکه میتوانست در کشورش صنعت ایجاد کند. تنها صنعتش هم نفت است آنهم بدست خارجیها ساخته شده است. من از قذافی بدم میاید چون به ان غلاب ایران و به فدرت رسیدن ملایان کمک بسیاری کرد.
پنج‌شنبه 3 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.