بازداشت شوهر۴۷ ساله به اتهام قتل همسر ۹۱ ساله


بازداشت شوهر47 ساله به اتهام قتل همسر 91 ساله

عراقی الاصل 47 ساله به اتهام قتل همسر 91 ساله و آلمانی الاصل اش در امریکا بازداشت شد.

آسوشیتدپرس نوشت: بعد از بازجویی های اولیه توسط پلیس جورج تاون درباره مرگ ویولا هرمس دراث 91 ساله، شوهر وی بنام آلبرشت گیرو ماث 47 ساله بدلیل ضد و نقیض گویی های متعدد در این باره بازداشت شده و به قتل درجه دوم متهم گردید.

ویولا اصلا آلمانی بوده و بعنوان نویسنده و روزنامه نگار معروف در دهه 1990 در آلمان با آلبرشت ملاقات نموده و با وی ازدواج کرد. هر چند آنها بمدت 20 سال در کنار هم بودند اما زندگی شان سراسر مشکل دار و پر از خشونتهای داخلی توصیف شده است. دلیل ازدواج آنها بر اساس ایمیلی که آلبرشت منتشر کرده این بوده که در آن زمان نویسنده آلمانی از درون دچار مشکل شده و تنها کسی که توانسته وی را به زندگی عادی بازگرداند، وی بوده است.

گفتنی است همسر اول ویولا، کلنل فرانسیس دراث نماینده نظامی امریکا در ایالت باواریای آلمان بود که فوت شد و از آن به بعد ویولا تنها شده و دچار افسردگی شدید شده و بعدها شوهر دومش یعنی ماث (متهم به قتل) با وی آشنا شده و وی را به زندگی عادی بازگرداند. ویولا از طبقه بالای جامعه آلمان بود و بعد از مهاجرت به امریکا در دهه 1940 مانند شهروند کلاس متوسط به بالا به زندگی خود ادامه داد.

وی در روزنامه های آلمانی هانسلبلات و بعدا در واشنگتن تایمز قلم زده و چندین کتاب منتشر کرد و بیشتر درباره روابط آلمان و امریکا مطلب می نوشت.

اما متهم به قتل و شوهر دوم دیولا کیست؟ بر اساس مدارک اثبات نشده آقای ماث یک عراقی الاصل بنام شیخ علی الماثبا (یا المصباح) است که افسر ارشد بوده است. اما مشکل اینجاست که حکومت عراق هیچ مدرکی درباره وی ندارد که موضوع را پیچیده تر کرده است. وی با طبقه نظامیان در امریکا نشست و برخاست کرده و مردی نظامی به شمار آمده است.

ماث رسما به قتل درجه دو متهم شده و بدون قید ضمانت در زندان به سر می برد تا تحقیقات در این زمینه روشن شود.

!NiuSha - نروژ - اسلو
چه کاریه آخه. مثل اینکه طرف خودشم یه چیزیش می‌شه ۲۰ سال تحملش کرده یه ۵ سال دیگم روش. چیزی به عمرش نمونده بود که!! لول.
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.