تمسخر دو جوان به قتل انجامید


تمسخر دو جوان به قتل انجامید

دو جوانی که یکدیگر را مسخره کرده بودند با یکدیگر درگیر شدند که در این درگیری یک نفر از آنها به قتل رسید.

به گزارش فارس، ساعت 8 شب 22 تیر امسال مأموران کلانتری 132 نبرد از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران از وقوع یک فقره درگیری در محدوده خیابان خاوران با خبر شدند.

با حضور مأموران کلانتری در محل حادثه مشخص شد جوان 33 ساله‌ای به نام محسن بر اثر اصابت ضربه چاقو به شدت مجروح شده و در حین انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

با مشخص شدن این موضوع شهریاری بازپرس جنایی تهران و کارآگاهان برجسته صحنه پلیس آگاهی در محل وقوع حادثه و بیمارستان، پرونده جهت رسیدگی به کارآگاهان اداره دهم ارجاع شد.

در تحقیقات اولیه از شاهدان مشخص شد در زمان حادثه مقتول به همراه برادرش رضا در ابتدای کوچه نشسته بوده است که یکی از بچه محل‌های آنان به نام مهدی در حال عبور بوده که مهدی مورد تمسخر مقتول قرار گرفته و به این ترتیب درگیری آنها آغاز شده است.

همچنین ادامه بررسی‌ها حاکی از آن بود مهدی با چاقویی که از قبل همراه داشته ضرباتی را به سینه مقتول وارد می‌کند و در این حادثه رضا برادر مقتول را هم مجروح کرده و سپس از محل متواری می‌شود.

با مشخص شدن زوایای پنهان پرونده یک ماه تحقیقات ادامه داشت تا اینکه والدین مهدی به دلیل نقش اساسی در متواری بودن وی با دستور قضایی بازپرس پرونده بازداشت شدند و در نتیجه متهم نیز در تاریخ 29 مرداد ماه خود را به اداره دهم پلیس آگاهی معرفی کرد.

پس از دستگیری مهدی این فرد سایر دوستانش به اسامی میلاد، محسن، مهدی، محمود و مسعود را نیز معرفی کرد و درنهایت این افراد نیز در عملیات‌هایی جداگانه در تاریخ 30 مرداد دستگیر شدند.

مهدی در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف کرد و مدعی شد: مقتول من را به شدت مسخره کرد که همین امر باعث شد به سمت او حمله کنم اما پس از آنکه هر دو برادر مجروج شدند ترس عجیبی وجودم را فرا گرفت به همین دلیل به سرعت محل حادثه را ترک کردم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: دو نفر از متهمانی که در صحنه درگیری قصد خاتمه درگیری را داشتند به دلیل بی‌گناهی با دستور قاضی پرونده آزاد شدند اما سایر متهمان برای مشخص شدن سایر زوایای پنهان پرونده در بازداشت به سر می‌برند.

shahab46 - المان - هانوفر
مردم سر در گم,جوانان بی هدف,فقر, فحشا, دزدی, بی بنداری و....همه و همه ثمره شورش سال57 بودکه کشور عزیزمان را باین روز انداخت.ای عاشق های ایران,خسته از این زمانه,چتر قشنگ روشن باز میشه روی خونه باز بچینین دوباره هفت سین سفره ها رو,سبز رو بدین به برگها زنده کنید بهارو .
دوشنبه 31 مرداد 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
حالا اینها نمیتونن متهم رو پیدا و دستگیر کنند چه ربطی به والدین متهم داره? چرا اونها رو بازداشت کردند? بعدا میگن نیروی انتظامی خیلی کار میکنه!!!
دوشنبه 31 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
آنقدر از این خبرها شنیدم و خواندم که کم کم دچار افسردگی و ضعف اعصاب دارم میشوم. دیگر این خبرها را نمیخوانم
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام. خیلی متاسفم همه چیز عوض شده ولی لات بازی و خلاف هنوز ادامه داره اخر عاقبتش گوشه زندان اعدام بیچاره پدر مادرها یک عمر با ابرو زندگی کردن ولی تو خانواده یکی پیدا میشه که زندگی کردن به دیگران منظورم خواهر برادر پدرو مادر تلخ میکنه بدبخت مادر پدر حالا این دادگاه اون دادگاه وکیل و هزار تا بدبختی دیگه تا رضایت شاکی رو بگیرن من دلم واسه خانواده دو طرف میسوزه چه گرفتاری که ..
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تف تو روی باعث و بانی بدبختی های جامعه ایران
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

yashainiran - ایران - ایران
جوان بودند و دارای سری پر از باد غرور. از قدیم گفته اند تحمل یک لحظه چند ثانیه ای باعث عدم پشیمانی به مدت یک عمر خواهد بود
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.