دایی در پاسخ به مایلی کهن: حرف های این آقا برایم دو زار نمی ارزد


دایی در پاسخ به مایلی کهن: حرف های این آقا برایم دو زار نمی ارزد

علی دایی در گفت و گو با خبرآنلاین به حرف های مایلی کهن پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی دایی که مشغول تمرین دادن راه آهن بود وقتی با تماس همکار ما مواجه شد هنوز خبر از متن مصاحبه جدید حاجی مایلی نداشت اما وقتی بخش هایی از این حرف ها را شنید ، گفت:« بس کنید لطفا ، نمی خواهد بقیه حرف هایش را بگویید.اصلا علاقه ای ندارم که بدانم چه چیزی گفته. ترجیح می دهم وقتم را برای تمرین تیمم بگذارم. برای حرف های این آقا ارزشی قائل نیستم و حتی ارزش گوش کردن هم ندارد. او هفته پیش هم درباره من حرف زده بود و باز هم نخواستم جوابش را بدهم. تنها به شما می گویم که حرف های این آقا به نظر من دو زار هم نمی ارزد که بخواهیم برایش وقت تلف کنیم.»

او درباره اتهام اینکه 20 نفر را در 20 نقطه ورزشگاه می کارد هم گفت:« این آقا مدام علیه من از این حرف ها می زند. یکبار از ایشان شکایت کردم ، دادگاه به نفع من حکم داد و محکومش کردم اما   آمد حلالیت طلبید و بی خیال شدم اما انگار این قصه تمام شدنی نیست. حالا باز در ماه مبارک رمضان این حرف ها را می زند و شهامت اسم آوردن هم ندارد. آنهایی که آدم می کارند تا در ورزشگاه تشویق شان کنند ،  کسان دیگری هستند که خودش بهتر می شناسد شان. من را این هفته در تمام ایران تشویق کردند. »

دایی کمی مکث می کند و ادامه می دهد:«اصلا نمی خواهم حرف هایش را بشنوم و برایم ارزشی ندارد که او چه ؛ حتما آدم هایم را به تمام ورزشگاه ها فرستاده بودم که مردم این قدر به من لطف دارند؟ این را دیگر خود مردم تشخیص می دهند که به چه کسی لطف کنند.»

دایی درباره انتقادهای مایلی از پرسپولیس ، استیلی و مربی آلمانی اش هم می گوید:«چه دلیلی دارد که من جواب بدهم. تنها این را بگویم که من از تماشاگران خواستم که لطفا تشویقم نکنید و فقط تیم را تشویق کنید چون نیاز به آرامش دارد اما آنهایی که در تیم کار می کنند ، اینچنین برایش حاشیه درست می کنند. بعد هم دم از علاقه به تیم می زنند. باز هم تکرار می کنم حرف هایش برایم ارزشی ندارد و نمی خواهم برای شنیدن شان وقتم را هدر بدهم.»

قیصرمنم - ایران - اصفهان
چاکر علی دایی، این تشویق بکاری نیست بلکه به صورت خودجوش اتفاق می افتد، هر جایی که علی دایی حضور داشته باشه مردم به صورت خودجوش دوستش دارند.. این مردک(مایلی کهن) دیوانه روانی و عقده ایه...حرف مفت میزنه./
یکشنبه 30 مرداد 1390

قیصرمنم - ایران - اصفهان
چاکر علی دایی، این تشویق بکاری نیست بلکه به صورت خودجوش اتفاق می افتد، هر جایی که علی دایی حضور داشته باشه مردم به صورت خودجوش دوستش دارند.. این مردک(مایلی کهن) دیوانه روانی و عقده ایه...حرف مفت میزنه./
یکشنبه 30 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
ممد مایلی مثل اینکه زده بسیم اخر. اخه من نمیدونم کجای دنیا وقتی یکی معتاد بود میبرن پست مربی تیم ملی بهش میدن!؟ فیلمش هم که منتشر شده، اقا جلوی کمیته انظباطی نشسته مثل بچه گریه میکنه و میگه من مریضم برای اینکه اون قرصها رو که فیل بخوره میخوابه، نخورم مجبورم. شما اگه یکیشو بخوری من هر چی بگی قبول میکنم.. تو زر زدن و مغلطه کردن همشون به این سه سانتی ا.ن نگاه میکنن. ای خدا روزی برسه که این ات و اشغالها رو از صحنه های اجتماعی و عمومی مثل سگ بندازن بیرون. پولهای دزدی رو ازشون پس بگیرن و ببرنشون اون گرمترین نقطه دنیا بدن خندق بکنن و اجر بسازن. مخصوصآ این مایلی کهن رو.مردک بیغیرت رفته تو مجلس میگه من درسته که فوتبال علمی بلد نیستم اما یه مسلمون واقعی هستم. بعد رای هم میاره و مربی تیم ملی میشه.ما گفتیم مجلس، شما بخون طویله.
یکشنبه 30 مرداد 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
من هر چی میگردم کلمه دو زار رو توی حرفای دایی پیدا نمیکنم.
یکشنبه 30 مرداد 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
نازنفست دااااااییی جون ,دوستتدارمم پسر..
یکشنبه 30 مرداد 1390

samuk66 - لندن - لندن
از دایی بعد از ماجرای جام جهانی با کریمی خیلی بدم میاد ولی این مایلی کهن دیوانست با همه مشکل داره یک فازش کمه
یکشنبه 30 مرداد 1390

fardin7777777 - ایران - تهران
آقای دائی سلام امیدوارم هرجه هستی موفق باشی وسلامت . به امید بازگشتت به پرسپولیس
یکشنبه 30 مرداد 1390

zoroye iran - اتریش - وین
مردم ایران زود تحت تاثیر حرفها و رسانه ها و غیره میشوند اگه به یکی انگ چسبیده شد چشم بسته همه اونو تکرار میکنند و زود جو گیر میشوند حالا همه انگ دیوانگی به مایلی بچسبونید بابا این ادم حزب اللهیه ok گوشت تلخه ok هر روز پاچه یکی رو میگیره ok ایا حرفهاش دروغه دونه به دونه حرفهاش حقیقته ادم باید دوروی سکه رو ببینه این ادم عصبی و حزب اللهی و نچسب و گوشت تلخه و دوست نداشتنی و غیر قابل تحمل و بده این یک روی سکس ولی ان روی سکه فوتبال سرتا سر دوپینگ باند مافیا رشوه گیری خرید سکوها و بوقزنها و مدیران فاسد و فوتبال هزار عیب ایران رو به وضوح داره تعریف میکنه کیه که ندونه ولی باز دمشگرم که جرات داره و میگه باید همه این رویه رو پیش بگیرن تا چهره فاسد بعضیها شناخته بشه و از فوتبال کنار گذاشته بشن
یکشنبه 30 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
shahram khosh maram خوش مرام جان, در پاراگراف اول, خط یکی مانده به آخر و همینطور آخرین خط .
یکشنبه 30 مرداد 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این مایلی ..قشنگ قاطی کرده بیچاره زن و بچه اش چی میکشن این بابا شب میخوابه صبح کرکره مغازه اش که همون چاک دهنشو میکشه پایین شروع میکنه به همه فحش میده.
یکشنبه 30 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
اسطوره هاشونو همه با هم درگیر تیم ته جدول بازیکنا عصبی طرفدارا قاطی:)خدایا نجاتشون بده.
یکشنبه 30 مرداد 1390

perspolisi - استرالیا - سیدنی
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول. آقا قشنگه، اولا خودت قاطی‌ هستی‌ و حق نداری در مورد مردم اینجوری قضاوت کنی‌. البته تقصیر خودت نیست، درست تربیت نشدی نمی‌دونی چه جوری حرف بزنی‌. بعدش هم برو گند کاری تیم خودت رو جم و جور کن که از پدر و مادر بازیکنا رشوه میگیرن. مسائل سرورت هم به تو اصلا مربوط نیست.
دوشنبه 31 مرداد 1390

shahram khosh maram - ایران - تهران
feminism - انگلستان - لندن سلام.مرسی. دوزار رو توی پاراگراف اول پیدا کردم!
دوشنبه 31 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.