شاهرخ خان؛ زاده پاکستان، ستاره سینمای هند


شاهرخ خان؛ زاده پاکستان، ستاره سینمای هند

بی بی سی : ۶۴ سال پیش هند از بریتانیا استقلال گرفت؛ اما با هزینه ای سنگین. پاکستان از هند جدا شد و بیش از دوازده میلیون نفر در دو سوی مرز جدید آواره شدند. تقسیم هند زندگی میلیون ها نفر را دگرگون کرد. از جمله، شاهرخ خان، ستاره معروف سینمای هند که پدرش از پاکستان به هند رفت.هارون نجفی‌زاده از پیشاور گزارش می‌دهد

khosh bavar - ایران - یزد
چه احساسی‌ باید این شاهرخ خان داشته باشه که بیش از ۱ میلیارد انسان او را میشناسند ! و چقدر خوش شانس باید باشه که با آن دماغ عقابیش اینقدر معروف شد که خانوما به هنگام دیدن فیلمش یک بسته دستمال کاغذی تمام می‌کنند !
شنبه 29 مرداد 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
حسود هرگز نیاسود!
شنبه 29 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
khosh bavar - ایران - یزد, با درود دوست خوبم. داشتیم؟ ...کاراکتر شاهرخ خان جذاب است از معدود هنرپیشه های موثر بالییوود هست. این را گفتم که شما هم از زاویه ی دیگر به او نگاه کنی,غیر از فرم بینی اش! شاد باشی ؛)
شنبه 29 مرداد 1390

sweetboy - دانمارک - البورگ
اخه من موندم این با این دماغش کجاش به بازیگر میخوره.از فیلم های هندی حالم بهم میخوره.زنده باد سینمای هالیوود
شنبه 29 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
خوش باور جان اگه آدرس داری بهش بده بیاد ایران دماغش رو عمل کنه !!!!! یا حداقل یه چسب براش پست کن بزنه به دماغش که بیش از این آبروش نره گناه داره بنده خدا یک میلیارد میشناسنش !!!!
شنبه 29 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
SarayeAzadi و zagros_finland -: دوستان گرامی, همانطوریکه از کاراکتر شاهرخ خان جذاب صحبت کردید, هستند کاربرانی چون من با کاراکتر دیگر دید و نظر خودش را بیان میدارد, نه یک کلام کمتر و نه یک کلام بیشتر ! شاد و متنوع باشیم .
یکشنبه 30 مرداد 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
khosh bavar - ایران - یزد. فرمودید: هستند کاربرانی چون من با کاراکتر دیگر دید و نظر خودش را بیان میدارد, نه یک کلام کمتر و نه یک کلام بیشتر!...دید و نظر شما در مورد دماغ عقابی ایشان بود و نه یک کلام کمتر و نه یک کلام بیشتر! البته اگر معنی کاراکتر را بفهمید!!
یکشنبه 30 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
خوش باور جان متاسفانه دید و نظر شما را خیلی ها در ایران دارند ! که هنر ، دانایی وشخصیت فرد را نادیده گرفته و می چسبند به قیافه و دماغ فرد .!!!!!!!! شایدم نمیتونند جیزی بگن اینکه گیر می دن به همین چیزهای ظاهری ! اما تو کشورهای پیشرفته و مدرن دیگه این چیزها اصلا مهم نیست جهت اطلاع . مثبت و شاد باشید .
یکشنبه 30 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
zagros_finland -: دوست گرامی‌، من واقعا تعجب می‌کنم، که شما به اصل و لپّ مطلب من توجه نکردید، و آن اینکه، اولا در کشور ما مخصوصاً خانوما و آقایان هم همینطور که تلاش در پرفکت بودن زیباییشان را دارند و دست به عمل جراحی می‌زنند. دوما، که من با این کامنتم قصد دیگری داشتم که معیار زیبایی اصلا به ظاهر نیست که اینقدر به آن اهمیت میدهند تا به آن آرزو دیرنه شان هم برسند. اما در مورد نظر شما که در فرنگ اینطور نیست که مثلا در کشور ما هست، که باید اینرا تکذیب کنم، زیرا در فرهنگ فرنگی‌ ظاهر و زیبایی خیلی‌ اهمیت داره و مانند تمام فرهنگها آنرا یک هدیه خدایی میدانند و با آن درامد می‌کنند و بقول خودمان " نان قیافه را میخوره " ! یعنی‌ در آنجا هم مانند همه جا خیلی‌ پول بابت جراحی زیبایی پول خرج میکنند و در ایران ما هر که زشت تر باشه دارای شغل و کار هست و در فرنگ هم خوشتیپ بودن یک نردبانی برای پیشرفت " هم " می‌تونه باشه، زیرا واژه زیبایی یک واژه جهانی
یکشنبه 30 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): می‌باشد که همه در مورد معیار زیبایی / زشتی یک فرهنگ و نظری دارند، استثنا هم داریم که مثلا در کشورهای آفریقایی لب های بشقابی و یا خالکوبی که در فرهنگی‌ زیبا و در فرهنگی‌ مانند فرهنگ ما زیبا نیست ! شاد و خود باشیم .
یکشنبه 30 مرداد 1390

iran baleh eslam na - ایران - رشت
اسم نجسستان بیشتر به پاکستان میاد با اون اسلام افراطی که عموم مردمش بهش اعتقاد دارن.تفاوت دو رهبر ببینید چی میسازه.گاندی از هند با اون همه تفاوت قومی یک دموکراسی ماندگار و در حد خودش نمونه ساخت.محمد علی جناح از پاکستان که همه تقریبا مسلمانن پیشرو در وحشیگر. دستپخت خمینی هم که معلومه چیه.
یکشنبه 30 مرداد 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
من خیلی از شاهرخ خان خوشم می اید. یک بار از نزدیک دیدمش. بسیار خانواده دوست هست و از هیچ به بالاترینها رسیده انهم در سینمایی که ارتباطهای فامیلی حرف اول را میزند. بیشتر فیلمهایش روی میهن پرستی، صلح و اتحاد تاکید دارد. در یکی ازفیلمهایش نقش یک مهندس هندی را در ناسا داشت که به هند برمیگردد و یکی از روستاها را آباد میکند و همانجا میماند. یکی از تاثیرگذارترین افراد در هند هست.
یکشنبه 30 مرداد 1390

alidxb2011 - امارات - دوبی
اقای الوبرگ شما که فیلم هندی ندیدی
یکشنبه 30 مرداد 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
خوب که چی ؟  یک جور میگه جهانی انگار که در جیمزباند بازی کرده ! یک مشت فیلمهای ۲زاری کیلویی که بدرد خودشون و کشورهای اطرافشون میخوره !! یعنی از فیلم هندی مسخره تر و کلاس پایین تر تو دنیا وجود نداره واقعا !!
یکشنبه 30 مرداد 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
مرتیکه لوس ، ننر ، بى مزه ، ووو . به درد همون هندیهاى خودش میخوره . هندیها به اندازه عقلشون فیلم درست میکنن . حیف آدم که وقتشو و چشمشو و برقشو را صرف این گونه فیلمها کنه .
دوشنبه 31 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.