جنتی‌:شیپور بیداری در انگلستان را روز قدس و ۲۲ بهمن و ۹ دی نواخت


جنتی‌:شیپور بیداری در انگلستان را روز قدس و 22 بهمن و 9 دی نواخت

ایلنا: خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به مناسبت‌های مختلف در روزهای اخیر گفت: روز 28 مرداد روز ننگین تاریخ مملکت است. روزی که تلاش‌های آیت‌الله کاشانی با آن سختی‌هایی که در تبعید گذرانده بود توسط شاه نادیده گرفته شد.

احمد جنتی در خطبه‌های امروز نماز جمعه تهران، گفت:حرکت آیت‌الله کاشانی یک حرکت ضد‌رژیم بود که مصدق را هم به سرکار برگرداند و این مصدق بود که قدر خدمت آیت‌الله کاشانی را ندانست و خیال کرد که دیگر نیازی به روحانیت ندارد و طرح جدایی دین از سیاست را پی‌ریزی کرد.

وی با اشاره به فضای مسمومی که در سیاست کشور ایجاد شده است، گفت: در حال حاضر در داخل کشور مسائل زشتی اتفاق می‌افتد، مگر قدرت چه ارزشی دارد که این کارها باید بشود.

جنتی خاطر نشان کرد: به هر حال عده‌ای در فکر این هستند که برای ریاست‌جمهوری به هر قیمتی رای جمع کنند و در این مسیر استفاده از‏ روابط و پول بی‌حساب و کتاب شده است.

وی افزود: این افراد سعی می‌کنند با جذب بی‌بند‌و‌بارها،ملی‌گراها و سلطنت‌طلب‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری فعالیت کنند، اما من به آنها می‌گویم که این آرزو را با خود به گور می‌برند، چرا که ممکن است آدم‌های بی‌دین و هرزه را جذب کنند، اما خیل عظیم مردمی که در 9 دی به میدان آمدن را از دست خواهند داد.

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به درپیش بودن روز قدس، تصریح کرد: روز قدس را در پیش رو داریم که روز حساسی است در تاریخ ما چرا که این راهپیمایی روز قدس بود که الگو‌بخشی پیدا کرد و غیر از اینکه موجب تحکیم پایه‌های قدرت این نظام شد و دشمنان داخلی را طرد کرد، به آنها فهماند که ما مردم با نظام و ولایت فقیه هستیم و به امام خود وفادار هستیم.

وی افزود: این مسأله به خارج هم پیام داد که مردم مسلمان روی زمین باید در مقابل اسرائیل بایستند و ابراز تنفر کنند و این پیام را دنیا هم کم و بیش دریافت.

جنتی افزود: روز قدس کار را به جایی رساند که در حال حاضر اسرائیل بدترین تاریخ ایام حیات ننگین خود را سپری می‌کند. در اسرائیل این حرف‌ها نبود و مردم مهار شده بودند و کسی جرأت نداشت که حرفی بزند یا بر ضد رژیم شعار بدهد. در فلسطین این کار شده است و این حرکت ادامه پیدا خواهد کرد و ما منتظر روزی باید باشیم که این حرکت‌ها به نتیجه برسد و مردم با تمام وجود اعلام می‌کنند که ما امام عادل و عدالت می‌خواهیم.

وی تاکید کرد: عدالتی که در آن شک و شبهه‌ای نیست، عدالتی است که توسط امام عصر پایه‌ریزی می‌شود.

جنتی خاطرنشان کرد: دیگران هم کم و بیش به این شرایط دچار می‌شوند. نمونه آن همین شورش‌هایی است که در کشور انگلستان رخ داده و شیپور بیداری را در این کشور روز قدس و 22 بهمن و 9 دی نواخت و ما باید به‌خاطر این نعمت‌ها شکرگذار خداوند باشیم.

دبیر شورای نگهبان با اشاره به درگیری‌های اخیر نیروهای امنیتی با گروهک پژاک، گفت: ریشه‌کن کردن پژاک هم حرکت مهمی بود که من تشکر می‌کنم از ریشه کردن آنها چرا که مردم کردستان امنیت نداشتند و نیروهای ما مردانه وارد شدند و امنیت را به مردم شریف این منطقه بازگرداندند.

آیت‌الله جنتی با اشاره به سالروز بازگشت اسرای جنگ تحمیلی به میهن، گفت: یکی از مناسبت‌های پییش رو بازگشت آزادگان پس از سال‌ها زندانی شدن در کشور دیگر است که استقامت چشمگیر آنها بسیاری از مامورین بعثی را به شگفتی آورد که اینها چگونه مقاومت می‌کنند و زیر شکنجه‌ها کم نمی‌آورند.

خطیب نماز جمعه تهران همچنین با تاکید بر اهمیت یاری رساندن به مردم قطحی‌زده سومالی، خاطر نشان کرد: مسأله سومالی خواب را از چشمان آدم می‌گیرد و انسان نمی‌تواند اشک نریزد. هرکسی در این راه قدمی برمی‌دارد انشاالله پاسخ خود را بگیرد و اگر همین مسلمانان کمک بکنند اینها از گرسنگی نجات پیدا می‌کنند.

جنتی در پایان خطبه‌های امروز برای سلامتی آیت‌الله امامی‌کاشانی دعا کرد.

albalooo - انگلستان - لندن
خدایی خسته نشدی از زندگی بمیر دیگه بابا
جمعه 28 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
بقول بچه های سایت : " باور کن اگه در مورد همه چیز اظهار نظر نکنی نه مسئولین مملکت از دستت شاکی می‌شن و نه مردم چیزی از دست می‌دن " ! تکبیر .
جمعه 28 مرداد 1390

eqqe - کلومبیا - بوگوتا
بابااااا شیپورچی. نبودی !!؟؟پیر شدی .. به خرسس قهوه ای سلام برسون یادمه 2 تا چوب داشت مثل نانچیکو مینداخت گردنش باهاش گردو میشکست. هنوز اون چوبو داره ؟
جمعه 28 مرداد 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫بنیانگذار اسلام نتوانست آنچه که مدِّ نظرش بود پیاده نماید لذا بعد از درگذشتش دین تیکه پاره شد و به چندین گروه تقسیم و شاخه شاخه شد،حال اینان میخواهند ایدئولژی اسلام را در غرب عَلَم نمایند.
شنبه 29 مرداد 1390

dannni - استکهلم - استکهلم
دست لاکپشت از پشت بسته عمر کلاغ رو گذروند میترسم رکورد لاک پشت رو بشکنه
شنبه 29 مرداد 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
فکر کنم آلزایمر گرفته و داره پرت و پلا میگه چون از همه جا حرف زده غیر از درد و رنج مردم ایران.
شنبه 29 مرداد 1390

samuk66 - لندن - لندن
کئ ممیری...موش کور
شنبه 29 مرداد 1390

baba55 - ایران - گنبدکاووس
معلوم نیست این پیر کفتار کی می خواد بمیره ما میان سال شدیم این عوضی هنو سرحاله .مرگ بر جنتی جنایتکار امیدوارم به زودی به درک واصل بشی امین
شنبه 29 مرداد 1390

UKGUY4U - بریتانیا - لندن
بیداری اسلامی همین بغل توی سوریه است!!!
شنبه 29 مرداد 1390

amoo uk - انگلستان - لیدز
یاده خاطره ای افتادم..اخوندی از اون 2 اتیشه ها مثله همین جنتی هر موقع نوبتش میشد به انگلیس بد و بیراه میگه حتی تهدید میکنه که بمب گذاری میکنه ..جاسوس سفارت انگلیس فورا به سفیر انگلیس موضوع میگه..سفیره انگلیس به جاسوس میگه چند دقیقه حرفایه اخونده در مورده ما طول کشید جا سوس میگه 10 دقیقه سفیره انگلیس میگه اخونده پول 30 دقیقه از ما گرفته که فوش بده نه 10 دقیقه
شنبه 29 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
خداییش انقدر مزخرف میگه که وقتی حرف میزنه مزدورای سایتم خفه میشن و ازش دفاع نمیکنن.
شنبه 29 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
آره ارواح بابات تمام عکسهای درگیری در مسابقات فوتبال رو به جای قیام مردم انگلیس جا زدید و هیچ کس هم نفهمید شماها چقدر شارلاتان هستید؟! زرشک! بزودی بعد از کله پا کردن معمر قذافی و نکبت اسد آنچنان شیپور بیدار باشی در ماتحت حکومت تروریست پرور آخوندی بکنند تا دیگر هوس حکومت به سرتان نزند. شما بدبختها هنوز نفهمید و در خوابید. برنامه ریزی برای تغییر رژیمهای تروریست پرور بخوبی در حال اجراست.
شنبه 29 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
باز جنسش خوب نبود
شنبه 29 مرداد 1390

حسین83 - ایران - ایران
جنتی لعنتی تو دشمن ملتی
شنبه 29 مرداد 1390

khorramdin babak - .فرانکفورت - .فرانکفورت
اقای جنتی.ایران اسلامی بخش اول. ای کودن ریاکار.طبق آمار بانک جهانی در سال 2008 درآمد کشور عربستان از توریسم یا به زبان ساده از : دکان زیارت مسلمین خانه کعبه معادل مبلغ 29.865.000.000.-دلار یا قریب سی میلیارد دلار بوده است. زائرین ایرانی که بصورت تمتع ویا عمره در همان سال به مکه رفته اند 1.937.000 نفر بوده اند که مجموعا مبلغ 4.879.000.000 دلار یا بعبارتی قریب به مبلغ پنج میلیارد دلار درآمد تقدیم اقتصاد پادشاهان عربستان کرده اند و در میان تمام کشورهای اسلامی مقام اول را به خود اختصاص داده اند. نظر باینکه هواپیمائی جمهوری اسلامی قدرت جابجائی این همه زائر را نداشته است شرکت هواپیمائی عربستان قریب به 54 درصد از زائران ایرانی را به خود اختصاص داده است.... طبق گزارش مقامات دیپلماتیک ایران در سال 2008 ماموران کشور عربستان بدترین و توهین آمیز ترین رفتار را با زوار ایرانی داشته اند و ایران از لحاظ توهین ماموران عربستان مقام اول را به خود اختصاص داده است. علمای عربستان در همان سال فتوی صادر کرده اند که ایرانیان شیعه کافر هستند. خ.
شنبه 29 مرداد 1390

khorramdin babak - .فرانکفورت - .فرانکفورت
اقای جنتی.ایران اسلامی بخش دوم. اخوند ریاکار. طبق یک گزارش دیپلماتیک دیگر زائران ایرانی ناخواسته ترین و منفورترین خارجی ها در عربستان محسوب می شده اند. با یک حساب سرانگشتی بوسیله پولی که ایرانیان سالانه به عربستان (دشمن شیعه ایرانی) تقدیم می کنند می توان تعداد 170.000 مسکن روستائی احداث کرد... یا میتوان 714.286 فرصت شغلی کشاورزی یا 200.000 فرصت شغلی صنعتی برای جوانان ایجاد کرد. یا میتوان10.000.000.000 متر مربع ساختمان مدرسه و ورزشی در کشور ایجاد کرد. ویا میتوان با پول حجاج دوسال یک پالایشگاه سوپر مدرن با ظرفیت 75000 بشکه احداث کرد. ویا با پول پنج سال حجاج میتوان ایران را به صادر کننده بنزین مبدل ساخت و دیگر برای واردات بنزین محتاج اعراب نبود.... اما افسوس که با پول حجاج ایرانی قمارخانه های فرانسه توسط شاهزادگان عربستان که انحصار بیزنس حج را در اختیار دارند آباد میشود.....و تا رسیدن ایرانیان مسلمان به مرحله فکرکردن در بهینه هزینه کردن پول برای نزدیکی به خدا راه بسیار درازی در پیش است.
شنبه 29 مرداد 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
حسین83 - ایران - ایران...بشمار.
شنبه 29 مرداد 1390

اپوزیسیون - ایران - فارس
... این جنتی به دائی ناسورها گفته زکی. لابد منظورش از امام عدالت خامنه ای است مرگ بر این سیاست پاچه خواری ای کاش این پیر خرفت بی مغز به مرض لاعلاج سرطان منجر به فلجی و مرگ دچار می شد و مردم به ظاهر برای او دعا می کردنن.
دوشنبه 31 مرداد 1390

آلن پویا - ایران - اصفهان
خدائیش دقیقا به رنگ لباش و دندوناش بیندازید ببنید از بس مشروب می خوره و تریاک مفت می کشه به همه عملی ها گفته ذکی. گویا رکورد شکن مصرف مشروب و تریاکه
سه‌شنبه 1 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.