مظلومی: قبول دارم خوب بازی نمی‌کنیم؛ توقع من بالاتر از این حرف‌هاست


مظلومی: قبول دارم خوب بازی نمی‌کنیم؛ توقع من بالاتر از این حرف‌هاست

سرمربی استقلال با بیان اینکه قبول دارد تیمش خوب بازی نمی‌کند، گفت: توقع من از استقلال بیشتر از اینهاست.

به گزارش  فارس، پرویز مظلومی در خصوص دیدار استقلال برابر فجر سپاسی و برد 2 بر صفر اظهار داشت: قبول دارم که تیم ما شادابی لازم را نداشت ولی ابزار لازم را در اختیار ندارم و بازیکنانی مثل زندی، یوسفی،‌ کرار و پژمان منتظری را در اختیار نداشتم. خوشحال هستم که توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم ولی قبول می‌کنم که در دیدار مقابل فجر سپاسی خوب بازی نکردیم.

وی ادامه داد: از هفته آینده دستم بازتر خواهد بود و با بازگشت کرار می‌توانیم از این بازیکن نیز استفاده کنیم. هر چند آندرانیک تیموریان با مصدومیت بازی می‌کند و اگر چاره داشتم اصلا به او بازی نمی‌دادم تا مصدومیتش بهبود یابد.

سرمربی استقلال تصریح کرد: توقع من از استقلال خیلی بالاتر از این حرف‌هاست ولی تا زمانی که تیم جمع و جور شود، امتیازات لازم را جمع می‌کنیم و در آینده به ارائه فوتبالی با کیفیت امیدوار هستیم.

وی از جذب یک مدافع آلمانی برای استقلال خبر داد و گفت: چند مدافع مدنظر ما هستند اما یک مدافع آلمانی 27 ساله که در تیم کارلسروهه آلمان بازی می‌کند و قبلا شاگرد هنکه بوده مدنظر ما قرار دارد. امیدواریم با این بازیکن به توافق برسیم.

مظلومی در پاسخ به این سؤال که تکلیف کمیته فنی استقلال چه شد، گفت: من هیچ اطلاعی از کمیته فنی ندارم و هنوز کسی به ما معرفی نشده است.

وی در خصوص اظهار نظر فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه استقلال خوب بای نمی‌کند و چرا او بلافاصله بعد از بازی‌های استقلال در رختکن باقی نمی‌ماند و ورزشگاه را ترک می‌کند، گفت: من هم قبول دارم استقلال خوب بازی نکرد ولی مجیدی به این خاطر سریع‌تر از ورزشگاه بیرون می‌رود چون بازی‌ها دیروقت تمام می‌شود و بچه‌های او در منزل تنها هستند.

مظلومی در خصوص اینکه چرا جباری در ترکیب این تیم بازی کرد، گفت: ما لیست 18 نفره خود را با توحید غلامی که عضو تیم امید است، ‌پر کردیم و حتی می‌خواستیم میداودی را به زمین بفرستیم که با مصدومیت شیرزاد این اتفاق نیفتاد بنابراین به جباری نیاز داشتم و نمی‌توانستم دست خودم را ببندم.

وی در پایان در خصوص اینکه با بازی دادن جباری اعتراض‌ کردن در استقلال باب نمی‌شود، گفت: مطمئن باشید برخوردهای انضباطی با این بازیکن انجام خواهد شد ولی نمی‌توانیم تماشاگران را از لذت دیدن بازی این بازیکن محروم کنیم.

cat boy - گربه ها - پیشی
استقلال سروره.
شنبه 29 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
فقط پرسپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــولیس سروره
شنبه 29 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.