جباری: باشگاه استقلال بعد از این همه سال باید حساب و کتابش مرتب باشد


جباری: باشگاه استقلال بعد از این همه سال باید حساب و کتابش مرتب باشد

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه بعد از این همه سال تیمداری باید حساب و کتاب مرتبی داشته باشد و به موقع پول و پاداش بازیکنان را بدهد.


به گزارش  فارس، مجتبی جباری پس از برتری 2 بر صفر برابر فجر سپاسی در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه استقلال بعد از این همه سال تیمداری باید حساب و کتاب مرتبی داشته باشد و مشخص باشد که چه زمانی باید به بازیکنان پول و پاداش بدهد و همان مقداری که به عنوان پیش‌قرارداد طی کرده‌اند آن را پرداخت کند.
وی در مورد اینکه باشگاه به شما برای تسویه حساب قولی داده است یا نه، گفت: فردا قرار است به باشگاه برویم چند هفته پیاپی قول داده بودند که کار به اینجا کشید. 6 هفته بدون پول دادن تمرین کردیم مربیان و سرپرست تیم باید در جریان مشکلات باشند نه اینکه تا سر تمرین نرویم بگویند بازیکن نیامد.

وی تاکید کرد: من از فصل گذشته نیز از باشگاه طلبکارم و در این فصل نیز هنوز پولی نگرفته‌ام و به همین دلیل و به نشانه اعتراض در تمرینات شرکت نکردم. درحالی که به ما قول داده بودند که پول‌ها پرداخت شود، آنها هیچ تماسی با هم با من نگرفتند.
جباری تصریح کرد: علی نظری جویباری قول داد که یکشنبه مشکل ما حل شود، اما این اتفاق نیفتاد و من سر تمرین نرفتم و صبح روز اردو خودم را به کادر فنی معرفی کردم. من نمی‌گویم باشگاه پولدار است و به ما نمی‌دهد. فتح‌الله‌زاده پول به دستش برسد به موقع پرداخت می‌کند.

هافبک استقلال خاطرنشان کرد: آرزو به دلمان مانده است که سر موقع پول بگیریم. هنوز از فصل گذشته طلبکاریم، بعد می‌‌گویند بخشی از پولت را بگیر بقیه را هم بعدا پرداخت می‌کنیم.
جباری در مورد اینکه چرا همیشه او به عنوان بازیکن معترض به مسائل مالی است گفت: افکار و طرز تفکر من اینگونه است. من بازیکنی نیستم که سر تمرین نروم و بعد بگویم به خاطر تماشاگران آمده‌ام. من دنبال این حرف‌ها نیستم اکنون شرایط تیم خوب است و اگر حرف بزنیم شاید شرایط تیم به هم بریزد، ولی بحث من قول و قرار است. من می‌‌گویم اگر می‌گویید با شما تماس می‌گیریم این کار را انجام دهند، اگر بحث قول و قرار نبود اعتراض نمی‌کردم اما یک تماس نیز از سوی باشگاه با من گرفته نشد.

وی افزود: بازیکنان با هم دوست هستند و ا گر وضعیت پرداختی‌ها درست باشد وضعیت ما نیز بهتر می‌شود. من هم وظیفه خود می‌دانم که از حقوق دیگر بازیکنان دفاع کنم.

sia_sefid - ایران - تهران
داش علی ما رو با چه کسایی که مقایسه نمیکنند!!. آخه بازیش شبیه این بود .. یا این رفتاراش!!! . این سوراخا اصلا تو کت ما نمیرن!!!
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.