ده کار که برای زنده ماندن در ایران نباید انجام بدهید


ده کار که برای زنده ماندن در ایران نباید انجام بدهید

 

1- برای رفتن به مسافت های دور حتی الامکان از پاهایتان استفاده کنید و سعی کنید تا جایی که می توانید از سوار شدن به وسایط نقلیه علی الخصوص هواپیما خودداری کنید.

2- به تیر غیب گرفتار نشوید و این تیر غیب قبلاً ضرب المثل بوده اما الان حقیقت داره و تیر غیب به تیری گفته می شه که از یه جایی مثل پشت بوم شلیک میشه و مستقیم میاد میخوره به گلوی شما و بعدشم معلوم میشه که احتمالاً توسط خودتون شلیک شده!!!

3- به بدنسازی نروید و هیکل گنده نکنید. تناسب اندام حق مسلم شما نیست زیرا باعث می شود بعداً با چاقو پاره تان شود!

4- درس نخوانید، مدارک علمی نگیرید، در علم پیشرفت نکنید و دانشمند نشوید تا ترور نشوید.

5- دختر نشوید وگرنه دزدیده می شوید و مورد تجاوز واقع می شوید. از آنجایی که این امر زیاد دست خودتان نیست سعی کنید اگر خدای نکرده دختر شدید و مورد تجاوز قرار گرفتید دستتان را به زمین تکیه دهید و از سکستان لذت ببرید!

6- اگر دیدید خودروی نیروی انتظامی از دور دارد می آید آنجا نمانید و سریع خودتان را پشت درختی، بوته ای چیزی قایم نمایید.

7- به خواستگارتان جواب منفی ندهید حتی اگر طرف چیزی تو مایه های حیوان بود، در واقع اگر دیدید طرف حیوان است حتماً جواب مثبت دهید تا بعداً فوق فوقش شبی دو سه بار کتک بخورید به جای اینکه یکباره 56 ضربه چاقو بخورید یا در اثر اسیدپاشی تا ابد کور بمانید!

8- سبزی، میوه و گوشت نخورید چرا که یا وبا می گیرید یا تب کنگو!

9- مریض شدید به بیمارستان نروید وگرنه در صحرا رهایتان می کنند تا بمیرید.

10- و آخر سر اینکه این 9 تا نکته را شوخی نگیرید!

آندرلاین - ایران - قزوین
بهتر بود بنویسید: ده فرمان برای زنده ماندن در ایران
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
من که میگم 10 کار نه, بلکه 100 کار را نباید انجام داد تا جان سالم بدر ببری, که انهم ناشی از منطق غلط تفسیر اول سجود و بعد وجود میباشد !
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
11- مواظب باشید در ایران به رهبر و رئیس جمهور بد و بیراه نگوئید, ولی اگر در خارج از ایران زندگی میکنید میتوانید روزی صدبار زنده و مردشون را در چاه مستراح مسجد شاه بکنید و دیگر در نیاورید تا همانجا روحشان آرام بگیرد.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
حالم به هم می خوره وقتی می بینیم این همه واژه های عربی بکار بردید دیگه تا آخر نخوندمش. سعی=تلاش. علی الخصوص= به ویژه. حتی الامکان= تا جایی که بشود. طرف= یارو. علم= دانش. زمانی که این همه واژه ی زیبای پارسی داریم چرا اینقدر عربی می نویسید؟ روانم به هم میریزه وقتی می بینیم جایی اینجوری نوشته:
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

Royan - المان - المان
من نمیدونم چرا پوست اینها این آشغالها آنقدر بد رنگه , یک از یک کثیف تر و چرک تر هستند در مملکتی که حاکمین آن اینها هستند باید این ده فرمان هم برای زنده ماندن بکار برده بشه.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
وای خدای من - چقدر این مردک زشته , چشماش چقدر ریزه چشمهای میمون را. دارد.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

davod12 - ایران - تبریز
گزینه پنجمتون انصافا خیلی مزخرف و بی مورد بود خجالت بکشید!!!
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

morid - ایران - بوشهر
بالاخره بهتر از انگلیسه چون mi6 خیلی بی صدا ترورت میکنه وهیچ کس جرئت نمیکنه حتی یک کارت ترحیم هم برای اقوامت بنویسه. بیچاره ترور شده ها کسی نگفت قاتل دکتر کلی و پرنس دایانا کی بود ؟
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
واقعا ها!!! آدم چکار باید بکنه؟
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
واقعا که حرف حسابه
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

ghafas - ایران - مشهد
آب پاشی در پارک..الله اکبر گفت روی پشت بام ..دیده شدن در خیابان روز 18 تیر و دوم وبیست و دوم خرداد ..نگاه کردن به زن مردم در رستوران ..روزه خوردن ..داشتن عکس موسوی وکردوبی وخاتمی و....از گل نازکتر درمورد فلسطین و اعراب زر زدن...در مراسم تشعیع جنازه بابا بودن ..سر خاک ندا وسهراب رفتن ...
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

afshin7174 - ایران - تهران
یک کار برای زنده ماندن در غرب نباید انجام دهید: پشت سر یهودیان حرف نزنید !!!!!! اگر این کار را بکنید به دادگاه خواهید رفت زندانی خواهید شد شغلتان را از دست میدهید و ...
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

R-S-E - ایران - تهران
saeid.j - انگلستان - کاونتری چه روح لطیفی داری .. D:
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

chatoli - ایران - تهران
بند 5 دقیقاً تایید مجدد عرایض بنده هست در یک پست دیگه که من کامنت داده بودم .همونطور که گفته شد لازم هست که والدین قبل از اقدام به بچه دار شدن کتاب "دختر می خواهید یا پسر "را مطالعه بفرمایند تا از دختر شدن جنین از بیخ و بن جلوگیری به عمل آید .
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
afshin7174 - ایران - تهران مجبوری دروغ بگی و چرندیات بنویسی?
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
حقایقی که تلخ است
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
اکثرا کامنت های بسیار باحال و خوبی دادند دست همگی درد نکنه و همچنین دست کسی که عصاره کلام را دراین ده مورد یا به اصطلاح در ده فرمان اشاره کرده نیز درد نکند .آقا جون فقط بگین کی و چه طوری از شر این موجودات موذی عجیب الخلقه بوزینه راحت میشیم و یک نفس بلند و عمیق میکشیم که ششهای کپک زده مان بعداز سی سال یک اکسیژن پدر و مادر دار بکشه .به امید رسیدن به اون روز مقدس هیپ هیپ هوراااااااااااا
جمعه 28 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.