مراسم یادبود مرحوم ناصر حجازی در باشگاه راه‌آهن


مراسم یادبود مرحوم ناصر حجازی در باشگاه راه‌آهن

مراسم یادبود دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران به میزبانی باشگاه راه آهن با حضور چهره های مطرح ورزش برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین شب از مراسم های فرهنگی باشگاه راه آهن با عنوان " مهمانی و مهربانی" دوشنبه شب از ساعت 22 به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره مرحوم ناصر حجازی دروازه بان پیشین استقلال و تیم ملی فوتبال ایران با حضور چهره های مطرح فوتبال و ورزش کشور برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نزدیک به هزار نفر از علاقمندان ناصر حجازی و استقبال خوب مردم برگزار شد محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه راه آهن در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد ناصر حجازی به دلایل ماندگار شدن این پیشکسوت فوتبال ایران پرداخت و برنامه های فرهنگی این باشگاه را تشریح کرد.

در ادامه علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال نیز در سخنانی به ذکر خصوصیات اخلاقی ناصر حجازی و خاطراتی با وی پرداخت و زمانی که قصد داشت در مورد این پیشکسوت ماندگار فوتبال استقلال صحت کند بغض گلویش را گرفت. فتح الله زاده در بخشی از صحبت هایش گفت: حجازی ورزشکاری مردم دار بود که نه تنها هواداران استقلال بلکه همه مردم ایران از جمله پرسپولیسی ها او را دوست داشتند.

آتیلا پسر مرحوم ناصر حجازی نیز دقایقی در مورد خصوصیات اخلاقی پدرش با مجری برنامه گپ و گفت کرد و از مردمی که برای بزرگذاشت یاد حجازی به ورزشگاه اکباتان آمده بودند تشکر کرد. آتیلا در حالی روی سن حاضر شد که خانم شفیعی همسر ناصر حجازی به خاطر پخش کردن سه کلیپ از زندگی پیشکسوت فوتبال استقلال شرایط مساعدی نداشت و تنها اشک می ریخت.

علی دایی دیگر مهمان ویژه این مراسم بود که در سخنانی گفت: از اینکه شاگرد ناصر حجازی بوده ام به خودم افتخار می کنم. من همه موفقیت هایم را مدیون ناصرخان حجازی بودم.

در پایان این مراسم از سوی باشگاه راه آهن هدایایی به خانواده مرحوم ناصر حجازی اعطا شد که سه حواله سفر به حج از جمله آنها بود. محمد حسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه راه آهن نیز در پایان این مراسم ضمن بدرقه خانواده حجازی تا بیرون ورزشگاه از همسر ایشان به خاطر ناراحت کردن دوباره اش با پخش کلیپ هایی از زندگی ناصر حجازی عذرخواهی کرد که خانم شفیعی در پاسخ گفت: این کار هر روز من است.

باشگاه فرهنگی - ورزشی راه آهن در ادامه برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان امشب از خانواده روح الله داداشی قهرمان مسابقات قویترین مردان ایران با حضور علی دایی و امیرقلعه نویی تجلیل خواهد کرد.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از خبرآنلاین، علی دایی با حضور در مراسم تجلیل از ناصر حجازی، مرد ویژه این مراسم بود.

مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی راه آهن در مجموعه ورزشی خود، مراسمی باشکوه را برای نکوداشت نام زنده یاد ناصر حجازی برگزار کردند. 

مراسمی که با حضور خانواده اسطوره استقلال‌، علی دایی‌، فتح‌الله‌زاده و جمع زیادی از پیشکسوتان فوتبال و دوستداران ناصرخان برگزار شد و در ابتدایش محمدحسن انصاری‌فرد گفت: «‌راز محبوبیت حجازی‌، مردمی بودنش بود. چیزی که در حضور مردم جلوی بیمارستان به چشم می‌شد دید‌. او در دل مردم جای داشت و نامش سینه به سینه می‌گردد و ماندگار می‌ماند.» 

علی دایی سرمربی راه آهن در مراسم تجلیل از ناصر حجازی در ورزشگاه اکباتان، خاطره‌ای از روزهایی گفت که با ناصرخان شروع کرد: «همیشه افتخار می‌کنم که بخش بزرگی از موفقیت‌هایم را مدیون آقای حجازی هستم. یادم هست در زمستان سرد می‌آمد و اختصاصی با من تمرین می‌کرد تا علی دایی شوم.»

این گفته‌های دایی سبب شد تا طرفداران حاضر در مجموعه با فریاد دایی با معرفت‌، برای او سنگ تمام بگذارند.

بعد از پایان مراسم هم دایی بود که در میان خیل عظیم جمعیت گیر کرده بود. جمعیتی که از او امضا و عکس یادگاری می‌خواستند. جمعیتی که این قدر تعدادشان زیاد شد تا مربی راه آهن ناچار به فرار شود!
bache shapoor - سوئد - یوسدال
روحش شاد
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

eqqe - کلومبیا - بوگوتا
آخی ببین قد و قامت این اتیلا هم به پدرش رفته.ناراحت شدم به جان خودم .همه دارن با مرده عکس یادگاری میگیرن و اونوقت چه غمی تو چهره خانواده حجازیه
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
چقدر خوشحالم که از دین اسلام بیرون آمدم.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چه عجب ! چرا اثری از مفتخوران عمامه بسر نبود ?! فکر کنم, از بس که بخاطر روزه گرسنه بودند و مثل قران خواندنشان " تند و تند " خوردند, دیگه با شکم ورم کردهشان قدرت بلند شدن از سر جایشان را نداشتند و در این مراسم شرکت کرده و به شغل قبلی شان که همان مرده خواری بود بپردازند !
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
روحش شاد. khosh bavar - ایران - خوش باور جان باید خوشحال باشیم که توی این عکسها از مفتخورها خبری نیست وگرنه مجبور میشدیم قیافه نحس شون رو ببینیم.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
خدا رحمتش کنه..دیگه فوتبال ایران اسطوره ای مثل حجازی نخواهد دید...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

YAS ABI - بلژ - برسل
Khashayarshah - ایران - تهران هیچ فردی که با تحقیق مسلمان شده باشد امکان ندارد خارج شود . پس یا نبوده ویا صوری خارج میشود. اینجا خانواده ای برای گرفتن اقامت گفتند مسیحی هستند. داریم کسی که عمل نمیکند ولی نداریم کسی که با تحقیق مسلمان شده و باتحقیق خارج شود. ضمنا طبق سناد بین المللی نرخ گرایش به اسلام صعودی است بخصوص بین تحصیلکرده های جوان و زنان ازاده.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
YAS ABI - بلژ - برسل, تحقیق در چه موردی؟, در مورد قرآنی که نوشته یک عرب دزد و غارتگر است و اکثر مطالب آن دزدیده شده از تورات است و مابقی آن مطالب بدون مفهوم است. در مورد خدائی که افق دیدش از افق دید شتر هم فراتر نمیرود. اینکه تحقیق نمیخواهد. چنان از کلمه تحقیق استفاده میکنی که انگار که در مورد اتم شکافی صحبت میکنی. حیف اون وقتی که صرف دین اسلام بشه. من یک بیت شعر حافظ, سعدی, مولوی و یا خیام را با تمام قرآن عوض نمیکنم. کدوم سند بین المللی, نرخ گرایش به اسلام را صعودی نشون میده؟ همینطوری و الکی ننویس. حتما تحقیقت هم برای مسلمون شدنت این طوربه بوده. ساده اندیش نباش و خودتو بیخودی گول نزن!!!! معنی آزادی رو تازه اونوقت میفهمی که از دین اسلام خارج بشی. مسلمونی, یعنی تسلیم به یک مشت خرافات و چرندیات و متعصبات بی پایه عربیست.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
khashayarshah - دوست و هموطن عزیز , شما باید به آزادگی ,آزاد اندیشی و فهیم بودن خود افتخار کنید .
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
روحش شاد
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

mahboobeh - بلژیک - بروکسل
yas abi-بلژ-برسل دلم واسه اون دانشجوهای تحصللنکرده و زنان ازاده به قول شما میسوزه باید تاسف خورد ب حالشون چون اگه زنی ازاده باشه هیچوقت به اسلام رو نمیاره.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
من هم از وقتی که قید دین و اسلام و مذهب را زدم انقدر احساس راحتی وسبکی و آزادگی می کنم که نگو زندگیم و روش زندگیم هیچ فرقی نکرده فقط خیالم راحته که یه بار سنگین بیهوده و بی محتوا را بدوش نمی کشم از این بابت باید ممنون جمهوری اسـ... بود که ماهیت وذات این دین را نشان داد.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
یادش گرامی
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

mahtab999 - کانادا - تورنتو
mahboobeh - بلژیک - بروکسل. درود بر تو نازنین. 100 در 100 با تو موافقم..
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. Khashayarshah - ایران - تهران...حافظا در کنج فقروخلوت شبهای تار.. تا بودوردت دعا ودرس قران غم مخور...قابل توجه شما که از سویی از قران متنفرید واز سویی دیگر یه بیت شعر از حافظ رو با کل قران عوض نمیکنید..دوست عزیز حافظی که مرادشماست ،،مرادش قران بوده
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

YAS ABI - لژ - برسل
Khashayarshah - ایران - اینهم سایت. سایتهای زیادی یتوانید مراجعه کنیدhttps://en.wikipedia.org/wiki/Claims_to_be_the_fastest-growing_religion کسی که دین ندارد درک درستی از زندگی و هدف ان ندارد. علت توجه نسل روشنفکر به اسلام پاسخ به سوالات اساسی است و زنان بخصوص برای کسب هویت انسانی و تعالی شخصیت روی می اورند. لطفا اسلام را با جمهوری اسلامی قاتی نکنید.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
Royan-آلمان ، با شما کاملا موافقم ...........آفرین
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

YAS ABI - لژ - برسل
Khashayarshah - ایران - تهران عصبانیت و توهین های شما نشان دهنده احساس تو خالی بودن و بدون تکیه گاه بودن است. فقط به سوال شما که مدرک بشترین رشد را خواستید According to Guinness Book of World Records,Islam is the world’s fastest-growing religion by number of conversions each year اتگلیسی کمی هم بدانید کافی است. 80% معتفدان ان در خارج از جهان عرب زندگی میکنند. In the period 1990-2000, approximately 12.5 million more people converted to Islam than to Christianityب
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
poriyaye_vali - قطر - دوحه _ والا تا اونجا که همه محققینی که صاحب نوشته و رساله در مورد حافظ هستن تا الان گفتن، حافظ نه تنها متنفر از اسلام عزیز بوده، بلکه از هر اخوند و مفتی ای هم به ان اگاهتر بوده، یعنی هر کسی که به اسلام عزیز اگاه شده از ان متنفر و بیزار شده، شما بخودتون و یه سری از میلیاردرهای رژیم نگاه نکنید که نفعشون در این ایین برده داری هست. «گر مسلمانی از این است که حافظ دارد،، دیو بگریزد از ان قوم که قران خوانند». داستان «چون بخلوت میرود انکار دیگر را میکند» رو هم که حتمآ شنیدی عزیز برادر؟ در همه ابیاتش از شراب خوردن و عشق گفته، چیزی که در اسلام حرام و حتا یکبار هم در قران از عشق اسم نبرده. چرا اینقدر شماها استاد وارونه کردن مسائلید؟ رو که نیست.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
درود بر ازادی ...پندار نیک ...کردار نیک...گفتار نیک...این 3 گفتار رو هر کس داشت به دین نیازی نداره...روحت شاد حجازی عزیز
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

papa_847 - امارات - دبی
روحش شاد . حجازی هر وقت انتقاد میکرد هیچگاه به کسی توهین نمیکرد خواهشا یه کم به هم احترام بذارید تو نظراتتون . پیروز باشید
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
YAS ABI - لژ - برسل, مدرکی کی که از .wikipedia آوردی, در مورد رشد تولید مثل مسلمانان است که بر اساس آن تعداد مسلمانان هم در حال رشد است. در یک خانواده مسلمان, یک بچه تازه به دنیا آمده, با خواندن اذان در گوشش مسلمان میشود. شما به این میگوئی تحقیق در اسلام؟ این بچه چند ماهه با تحقیق مسلمان شده است؟ خودتو میتونی گول بزنی, این مسئله خودته. ولی گول خوردنتو بلند نگو و اینجا هم ننویس. این صفحه رو نگاه کن ( https://www.iranianuk.com/article.php?id=66645 ) اسلام یعنی مقایسه ارزش انسان با شتر. یک مسلمان با شتر سنجیده میشود و این لایق اوست, زیرا اگر ما شتر نبودیم مسلمان نمیشدیم.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

pouriya - ایران - رودسر
Khashayarshah - ایران - تهران - یار گرامی‌، با تایید کامل از نظراتتان در مورد دین اهریمنی تازی و ابراز شادیم از اینکه چون شما یار خردمندم که همه روزه بر تعدادشان افزون میشود. تنها یک یادآوری کوچک در مورد نام زیبایی که برای خود برگزیده اید، نوشتار درست خشایار شا بوده و بدون ه میباشد. پیروز باشید. و با درود بر زنده یاد ناصر خان حجازی نماد انسانیت و مردمی...
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

Royan - المان - المان
مستانه شرق - المان - هایدلبرگ مرسی مستانه جون , وای که چه جای قشنگی زندگی میکنی من دوبار هایدلبرگ بودم واقعا قشنگه.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

YAS ABI - بلژ - برسل
Khashayarshah - ایران - تهران. In the period 1990-2000, approximately. 12.5 million more people converted to Islam than to Christianityب معنی این جمله اینستکه طی90 تا 2000 تعداد گروندان یعنی پیرو دین یا مکتب دیگر بودند و مسلمان شدند 12.5 میلیون بیشترربودند نه زایمان.!!ضمنا باز هم که توهین کردی نمیتونی مثل ادم حرف بزنی?!
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
pouriya - ایران - رودسر, دوست عزیز و مهربان, از یاد آوری و تصحیح نام من بسیار سپاسگزارم. سعی خواهم کرد در آینده ای نزدیک آنرا تغییر دهم. شاد و سرافراز باشید.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. odin - بلژیک - انتورپن.میشه لطف کنیدچندتا ازین محققین رو معرفی کنید؟همینهایی که میگی گفتند حافظ از اسلام متنفر بوده..خوب حالا فرض میگیریم که متنفر بوده پس تکلیف اون بیت شعری رو که از حافظ نقل کردم چی میشه؟شما میدونید اسم "حافظ" خواجه شمس الدین محمد است ولقب حافظ را اصولا بر چه مبنایی به ایشان داده اند؟تا اونجایی که من میدونم فقط بخاطر اینکه قران رو از حفظ بوده ..راستی استاد وارونه کردن مسائل رو با حال اومدی:))اشتباه میکنی دوست عزیز..کدوم مسئله رو وارونه کردم؟..همه چیز روشن و واضحه
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
YAS ABI - بلژ - برسل, هموطن عزیزم, من چه کاره ام که بخواهم به شما توهین کنم؟ من شخصا معتقدم که باید به باورهای دیگران احترام گذاشت. اما دین اسلام از این ادیان استثناست. زیرا این دین بخصوص فرقه شیعه که واقعا تحفه جدا بافته است, ضربه سنگینی به تمدن من وتو که ایرانی هستیم, زده است. میتوانی تصور کنی که نظر حضرت محمد در مورد فرقه شیعه چه میتوانست باشد؟ اگر آنها را گردن نمیزد, موجب تعجب میشد. زیرا سنت و پیام او چیز دیگری بود. آیا توجه کرده ای که در مذهب شیعه به علی بیشتر از محمد توجه میشود. دین شیعه علی را تا درجه خدا بالا میبرد. خود حضرت علی, حسن و حسین سنی بودند, نه شیعه. همینها مذهب شیعه را بر حسب اینکه خلاف دین آنها بود, باید کافر میدانستند.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
YAS ABI - بلژ - برسل, اما شما اینهارا نمیتوانید بپذیرید. زیرا باور شما بر منطقتان سنگینی میکند و شما به هر نحوی که شده میخواهید, عقیده خودتان را حفظ کنید. در واقع احساس و عقیده شما از طریق والدین و روحانیت دستکاری شده است و نمیتواند مستقل عمل کند. در ضمن ارزش جان انسان و شتر را اسلام برابر مینماید, نه من. اگر توهینی در اینجا به شما شده است, از همان اسلام شماست. در ضمن این جمله 12.5 million more people converted to Islam than to Christianity را که نمیتوان بنای تحقیق گذاشت.همانطوری که منبع wikipedia را گفته بودید و متوجه شدید که برداشتتان از مفهوم آن اشتباه بود, درستش اینست که منبع این جمله را هم بگویید که هرکس بتواند به آن مراجعه کند.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
poriyaye_vali - قطر - دوحه, یک بیت از حافظ را محکم گرفتی ولی صدها بیت اورا که در مورد شراب و عشق و یار گفته است رها کردی. به شما میگویند آدم با انصاف. این فکر را هم نکردی که حافظ در مدرسه ای که معمولا از طریق قرآن خوانی, سواد آموزی میشد, خواندن و نوشتن را آموخته است. این دلیل بر اعتقاد او به اسلام نیست.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
Khashayarshah - ایران - تهران, با نظرت در این مورد موافقم. کاش افرادی مانند شما بیشتر داشتیم که اهل مطالعه باشند.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
Royan-آلمان ، هموطن عزیزم حق باشماست اما آلمان تقریبا همه جاش قشنگه....
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. Khashayarshah - ایران - تهران..همان یک بیت شعر کافیست ونشون میده که حافظ یه مسلمان معتقد بوده..حافظ رو از اول تا اخرش بارها وبارها خوانده ام وقرار نیست که همه غزلیاتش رو اینجا بگم..فقط اون بیتی که مربوط به بحثمون بود رو گفتم.سعدی هم مثه حافظ به اسلام اعتقاد داشته .سعدی اگر عاشقی کنی وجوانی ..عشق محمد بس است وال محمد..
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

YAS ABI - بلژ - برسل
Khashayarshah - ایران - تهران گرچه نمیخواستم بحث را کش دهم ولی حاضرم فقط یک موضوع مشخص را طرح و بحث کنیم نه اینکه ده حرف ناقص طرح شود. اینجا هم محل پیام کوتاه است. اما مطالبی که در بالا گفتید همه اش غلط بود!!مثلا جمله سوم نقض جمله دوم است تا اخر که گفتید ادرس سایت را ندادم که دادم و اینکه برداشت من غلط بودکه برداشت شماغلط بود. یکدور دیگر همه کامنتها را بدقت بخوانید. من فرد مستقل هستم و باایران ارتباطی سیاسی ندارم . از منابع رسمی و بین المللی استفاده میکنم.اینجا با دانشگاهیان ارتباط دارم.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
poriyaye_vali - قطر - دوحه, عزیز و گرامی, تمام شعرا از جمله حافظ مجبور بودند در زمان خودشان مسلمان نما باشند. زیرا آزاد نبودند که مسلمان نما نباشند. امروز در ایرانصحبت ازاینست که قسمتهای عشق ورزی داستان شیرین و فرهاد را حذف کنند. اگر حافظ بنا بود همه اشعار خودرا با ساقی و شراب و عشق .. بگوید, بدون شک به عنوان مفسدافی الارض محکوم و معدوم میشد. بنا بر این مجبور بود گاه گاهی به عنوان باج دادن, ابیاتی هم که شما از آنها خوشتان میآید بگوید. این چند بیتی که بعنوان باج دادن گفته است, بقای افکار واقعی حافظ را که همان موارد ساقی و شراب و عشق ..میباشد, تضمین میکند. این موضوع شامل اغلب دانشمندان, فیلسوفان, شعرا و روشنفکران بوده و هست. اگر حافظ به خدا و اسلام ارزشی قائل میشد کتاب به آن مهمی را با ( الا یا ایها الساقی ادر کاساً و ناول ها, که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشگلها ) شروع نمیکرد. یا مولوی کتاب مثنوی را با ( بشنو از نی چون حکایت میکند, از جدائی ها شکایت میکند) آغاز نمیکرد. این واقعیت است که متاسفانه وقتی که اسلام را میپذیری, قبول واقعیت دشوار و بلکه نا ممکن است. .
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
poriyaye_vali - قطر - دوحه, مسئله ما ایرانیان همین است. آنگونه که ما به تمدن و ایرانی بودنمان افتخار میکنیم, اگر ما واقعا اصالت داشتیم, هرگز اجازه نمیدادیم که گروهی خائن و مفتخور بنام روحانیت که خائن به کشور و ملت ایران بوده و هستند, قوانین وحوش تازی را که تمام آنها بر مبنای وحشیگری میباشد, بر ما ایرانیان تحمیل کنند. متاسفانه ما به این خفت تن داده ایم و تسلیم شده ایم. در اینصورت ما واقعا لیاقت اینرا داریم که ارزش ما را با شتر بسنجند. ( https://www.iranianuk.com/article.php?id=66645). زیرا وقتیکه کسی ارزش گوهر خود را نداند, قیمت آنرا دیگران تعیین خواهند کرد. و قیمت ما ایرانیان را اعراب معین کردند. و نتیجه آن شد که ملتی که آن همه به فرهنگ و تمدن ایرانیش افتخار میکرد با شتر سنجیده شد. .
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
poriyaye_vali - قطر - دوحه, اگر شخصی در اروپا و یا آمریکا به یک شخص دیگری بگوید که ارزش وجود او برابر چند شتر است. آن شخص اول میتواند با شکایت کردن از شخص دوم, زندگی اورا سیاه کند. وقتیکه صحبت از غیرت به میان میآید, رگهای گردن ما تورم میکند و بیرون میزند. اما واقعیت اینست که تا مادامیکه ما اجازه میدهیم که مارا با شتر بسنجند, نسبت به آن غربی ها خیلی خیلی بی غیرت تریم .
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
روح و روانش شاد
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
به نظر می آید که خانم آقای حجازی بسیار باشخصیت است و مثل خیلی ها که سعی میکنند درچنین مواقعی برای ظاهرسازی هم که شده رو بگیرند و سرتاپایشان را درتوبره ای به نام چادر بکنند ولی ایشون حتی جوراب و کفش پوشیده هم به پا نکرده و بسیار خاکی و خودمونی به نظر میاد .یعنی ظاهر و باطن همینی است که هست .احسنت
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

OnLine. - ایران - تهران
Khashayarshah - ایران - تهران کاملا باهات موافقم چون منم دقیقا همین کارو کردم وفکر میکنم اگه یه کار درست و مفید تو زندگیم کردم همین خروج از اسلام ..بوده.چون تو ایران تحقیق کردن هم اعتباری نداره چون تمامه منابع ساخته و پرداخته خودشونه. اونایم که زیادی سنگ اسلام وممدغشی رو به سینه میزنن تا نوک دماغشونو بیشتر نمی بینن.تاز یه منگول درمیاد میگه مسیحت چون امام ندارد مشکل دارد.بمیر بابا همون سنگ اسلام ایشالا بزارن روت.که ایران و مردمش وفرهنگش وغیرتش و وطن پرستیش و با اون دینه بی اساس و از پایه دروغ و ریا تون خراب کردین.
جمعه 28 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.