خیابان پاک کنی بازداشت شدگان انگلیسی و اعزام دختران و پسران ۱۶ ساله به سربازی


خیابان پاک کنی بازداشت شدگان انگلیسی
و اعزام دختران و پسران 16 ساله به سربازی

دولت انگلیس بعنوان تنبیه به بازداشت شدگان لباس نارنجی پوشانده و با دادن جارو آنها را وادار خواهد کرد تا خیابانها را تمیز کنند.

به گزارش خبرآنلاین؛ دیلی میل نوشت: نیک کلگ مرد شماره دوی حکومت و رهبر حزب لیبرال دموکرات اعلام کرده تمام غارتگران و شورشیان باید تنبیه شده و با پوشاندن لباس نارنجی به خیابانها فرستاده خواهند شد تا کثیفی هایی را که به بار آوردند را پاک کنند!

وی در کنفرانس خبری گفت در ملاقات با میلیبند رهبر حزب کارگر و دیوید کامرون رهبر حزب محافظه کار و نخست وزیر انگلیستان چنین تصمیمی اتخاذ شده است.

همچنین دیوید کامرون در کمپین برگزار شده بنام "مبارزه با فروپاشی اخلاقی خانواده های انگلیسی" افزود تنها راه چاره برای بازگرداندن نسل جدید به زندگی بی دغدغه فرستادن آنها به سربازی است. وی گفت باید همه دختران و پسران بالای 16 ساله انگلیسی به خدمت سربازی بروند. البته وی از سرویس خدمات شهری ملی نام برد که نسخه غیر نظامی خدمت سربازی در انگلستان بوده و سربازان را به خدمات اجتماعی و کمک به نیروی پلیس وا می دارد تا سرد و گرم روزگار را بچشند.

دیوید کامرون از غلبه بر 120 هزار خانواده مشکل دار در جریان شورشهای هفته قبل خبر داد و اعلام کرد بعد از در اختیار گرفتن ریاست بر شورای اروپایی در ماه نوامبر می خواهد قوانین جدیدی در سطح قاره اروپا برای جوانان وضع کند تا مشکلاتی مانند انچه در انگلیس رخ داد، در کشورهای این قاره رخ ندهد.

طرح تمرکز بر دادگاه حقوق بشری اتحادیه اروپا طرح دیگری است که وی با پشتیبانی آلمان و هلند قرار است در اتحادیه اروپایی مطرح و به تصویب برساند.

دولت انگلیس تصمیم گرفته جیره و مواجب خانواده های شورشیان را کاملا قطع کند و این کار را از ابتدای هفته جاری شروع کرده و خانه های دولتی را نیز از آنها گرفته است.بر اساس تصمیم جدیدی دیگری که گرفته شده تیمی از کارشناسان به درب خانه های مردم رفته و به خصوص به والدین مشاوره رایگان خواهند داد تا به تربیت بچه های خود اهتمام بیشتری به خرج دهند.

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
این جور جوانها درب و داغون اکثرا پدر مادرهاشون هم مثل خودشون هستند و سالهای سال است که کار نمی کنند و پول مفت میگیرند همش هم غر میزنند و بهانه میاورند که جامعه ما رو قبول نمی کنه معلومه تا وقتی که ول بگردی و درس نخونی و مواد خرید و فروش کنی قبولتون نمی کنند انتظار دارند بدون هیچ تلاشی بهشون پیشنهاد بدهند رییس شرکت شوند
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

jengir - کره - سئول
چوب خدا صدا نداره ...بله این دولت انگلیس که سالیان سال مردمان بیشتر کشور ها رو بجون هم مینداخت , فکر کنم حالا دیگه نوبت خودشه ..اه اینهمه مردمان -ایران-عراق-و کشور های افریقایی داره گریبان گیر دولت انگلیس میشه اخه چقدر باعث ریختن خون انسانها شدن این سران و سیاست مداران این کشور?امید وارم بدون اینکه کوچکترین صدمه ای به مردم عادی این کشور بخوره این دولت روباه صفتش زود تر سرنگون بشه و یک دنیا نفس راحت میکشن
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
یک شوخی بی / با مزه و دردناک ! ضحاک خیلی خوشحال هست که مغازههای ایرانی مانند مغازههای لندن نیست, بدینجهت شاید شانس تظاهرات و اتش سوزی بیشتر میشد که احتمال سقوط رژیم ضحاک زودتر میبود ! هر چند اتش سوزی ما, مقدس و پاک و اتش سوزی لندن سواستفاده از هر نظر میباشد مانند سواستفاده ازادی عمل, دمکراسی و فقر اقتصادی !
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

love-iran - ایران - مشهد
کثافت ها رو دست اخوند ها بلند شدن واقعا دولت انگلیس داره حقوق بشر رو نشون میده با یک عده ادم چیکار که نمیکنه دختر و پسر 16 ساله خدمت سربازی اجتماعی دختر مردم خیابون تمیز کنه چایی بریزه جیره و مواجات خانواده هاشون قطع میشه خودشون دارن میگن غلبه بر 120 هزار خانواده مشکل دار واقعا که خب یعنی 120 هزار نفر ادم نیستن تو کشور شما و حق با شماست امیدوارم روزی رو ببینم که هم شما هم اخوند ها از روی زمین پاک شده باشید
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

کاپیتان - ایران - تهران
چه خوب میشه این لباس رو تن همه طرفداران این آشوب گران ببینیم. همون هایی که به دولت انگلیس درس مردم داری می دادند و از اراذل لندن حمایت می کردند.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

shabparast - ایران - شمال
پول مفتی که حاصل ریختن خون ملتهاست رو خوردن حالا داره سرشون در میای امیدوارم این کشور به خاک و خون کشیده بشه
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
یک مشت گرگ در ظاهر انسان متمدن دارند بر انگلیس حکومت میکنند
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
خوب می گذاشتید نیروهایه جور وجهل اخوندی می امدند و کلا یک تجاوز 24 ساعته انجام میگرفت تا قدر کشور و قانون پادشاهی انگلیس می فهمیدند
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
برده داری نوین زائیده نظم نوین جهانی. سلطنت منفور انگلیس را به خاک خواهند کشید همین بردگان سیاهپوست.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
دیوید کامرون ببینیم که چطور با این وحشیانِ جنگلی , دزدان و قاچاقچیان برخورد خواهی کرد !! کاربرانی که در لندن نبوده و از چگونگی این آشوب و هیاهو هم کمترین اطلاعی ندارند و تنها تخصصشان شایعه پراکنی و خاله زنک بازی در آوردن است, لطفا خاموش باشید و جوسازی نکنید ! شما بفرمائید مشکلاتِ خانوادگی اتان را رفع کنید و اگر اندک توانائی دارید, کانون و جامعۀ کوچک خانه اتان را که از هم پاشیده شده , بسازید.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
اتفاقا بهترین کار اینه که همشون بار هواپیما کنند و بفرستند افغانستان تا ببینید زندگی یعنی چه یا سومالیا!!!
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Royan - المان - المان
love-iran - ایران - مشهد پس توقع داشتی بفرستشون کهریزک که بهشون تجاوز کنند؟
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
هه هه هه چه راه حلی پیدا کرده. چطوره همشونو سوار کشتیهایی کنی که تاریخ مصرفشون گذشته برن به جزیره برمودا. مثل دولت سوئد که سال 2001 تعداد زیادی از سالمندان را از آسایشگاهها سوار کشتی کرد که ببره سفر. بعد گفتند که کشتی یک دفعه غرق شده و هیچکس زنده نمونده. طرح تعدیل اقتصادی بود.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

iSam - انگلستان - لندن
بابا شما غربتی ها دیگه شعر نگید. یه عده کثافت دراگی ریختن مملکت رو غارت کردن اونوقت میگید دولت انگلیس فلان و بهمان!؟ مردید برید و مار بالا سرتونو بکنید. دم دولت انگلیس گرم که این کثافتهای دراگی آشغال یانکی رو متمدنانه و بدون شیشه نوشابه و غیره که رژیم ناب اسلامی نصیب شماها کرد, نشوند سرجاشون.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
یه عده شدن کاسه از اش داغتر,,,ونخود هر اش,,,,بابااگر خونه من وسط این غائله نبود وبا چشم های خودم ,غارت واشوبها را نمیدیدم,,به این خرمگس های معرکه,,!!حق میدادم.اکثر غارتگر ها را به قیافه میشناسم,که همه خلاف کار وگنگ بودن ودر عجب بودم که چرا?پلیس اینقدر ملاتفت میکرد,و حتا روزسوم تهدید!!به استفاده از ماشینهای اب پاش کرد!!!!!!! خرمگس ها هم وزوز نکنن.لط فن.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
از هر 10 تا سیاه 8 واقعا نکبت هستند. و دزدی درخونشان است . ویک سری فانتزی میگن دولت انگلیس فاشیست است . نخیر این مردمان دزد و وحشی هستند. انگلیس کار درستی انجام داد .
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
یک زندان کهریزک کم دارند !
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
iSam - دوست عزیز, خوب است که شما ,من و دیگر دوستان ساکن لندن و شهرهای اطراف , شاهد و ناظر قلچماق بازی و گردن کلفتی این بیکاره ها و ولگردان خیابانی بوده ایم و بدرستی میدانیم که این جماعت از خلافکاران و نا خلفان جامعه هستند, حال عدۀ قلیلی که هم پیاله های این خلافکاران و کاسه لیسان مُلایان, میباشند نه تنها در مقابل سفارت انگلیس در تهران بلکه در این سایت نیز گُنده گوئی میکنند, کور خودشان هستند و بینای دیگران !! کاربرانی که ظاهر بشردوستانه ای به خود گرفته اند و به سینۀ خود میکوبند که انگلیس چنان شود و بهمان شود, اگر بیل زنِ قابلی هستید بفرمائید در ایران رحیم آبادی بنا کرده و در مقابل آخوندها و خونخواران جامعه که شرف, حرمت و اعتبار شما را به یغما برده اند قد علم کنید و بیلی به ماتحت خودتان بزنید !
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
واقعا باید به این دولت متمدن و قانون متفکرانشون درود فرستاد و خوبه جمهوری اسلامی با نوکراش تا بیشتر از این مایه ننگ ملت ایران نشودن خفه شن و بدونند با این حرفها و کارهایی که علیه دولت انگلیس انجام میدن فقط خودشون رو از اینی که هستند سبک تر می کنن.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
دولت همین که این ها را مثل جمهورى اسلامى جنایت کهریزک را در باره شان اجرا نکرده خیلى مثبت بوده و طرح ارسال جوانان به سربازى مسئله اى است که واقعا انسان را متکى به نفس و مقاوم ببار مى اورد و قدر زندگى در محیط غیر نظامى را درک خواهد کرد و بسیارى از شرارت هاى جوانى به کنار گذاشته خواهد شد
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
love-iran - ایران - مشهد/ شما از اونایی که میگی آخوند بد تا کسی بهت چیزی نگه بعد پا میذاری تو مسیر رهبری و جمهوری اسلامی و .. عزیزم نگفته که اعدام میکنیم..! نگفتن که تجاوز میکنیم. گفتن سربازی(یا همان خدمت رسانی به جامعه-شون) این کجاش بده؟! والا تو ایران یکی رو تو خیابان سر شعار دادن بگیرن کمه کم ۶ماه الی ۱ سال زندان و . وای به کسایی که یه سنگم بهشون انداخته باشن که اعدام رو شاخشه. همانطور که دیدیم چندین نفر از جنبش سبز که هیچ شباهتی هم به ماجراهای لندن نداشت را اعدام کردن. دست بردارید از این زیر آبی رفتن. به خدا ۹۹٪ کاربران اینجا اونقدری بارشون هست که امثال شما رو خوب بشناسند و هدفتان را بدانند.
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
همه اش تقصیر این مجتبی خامنه ای از وقتی زنش را برد انګلیس و انګلیسیها راز خواجه بودنش و فرزند تخم انګلیسش را فاش کردند دنبال انتقام بود !!!!!! البته اینجا حق با مجتبی است مخواهد بداند پدر بچه اش کیه ؟ دولت انګلیس اعلام کن بابا و همه چی اروم میشه این فقط بابای بچّه اش را میخواهد
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تو ایران بود اول تجاوز بعد اعدام
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.