صحبت کردن دختر با پدرش در غیاب مادر حرام است


صحبت کردن دختر با پدرش در غیاب مادر حرام است

به گزارش شیعه آنلاین، شیخ "محمد العریفی" چهره جنجالی و سرشناس وهابیت در عربستان سعودی در فتوایی که اخیرا صادر کرد، صحبت کردن دختر با پدرش را تنها در صورتی حلال دانست که مادرش نیز حضور داشته باشد.

این مفتی وهابی در ادامه گفت: نشستن دختر نزد پدر و صحبت کردن با وی اگر در حضور مادرش نباشد، شیطان را به میان می کشاند و ممکن است به گناه منجر شود، به ویژه اگر آن دختر لباس های نامناسب پوشیده باشد.

گفتنی است این مفتی وهابی تاکنون چندین بار شیعیان و مراجع تقلید شیعه را مورد اهانت های وقیحانه قرار داده است.

دیگر مفتی ها و چهره های سرشناس سعودی در مورد صدور چنین فتواهایی و یا بیان این گونه اظهاراتی توسط "العریفی" می گویند: او با این گونه اظهارات و مواضع، تنها به دنبال شهرت است.

baran828 - ایران - تهران
دیگه این وهابیها از همه چندش ترن!الهی بمیرم برای بابام !تجسم میکنم حرفشو تو خانواده ی خودمون تازه فکرش کثیف ترم بنظرم میاد.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
گویی که دولت ایران خود بهتر است. رساله خمینی ارا بخانید. برای خوابیدن هوس مالش ران دختر 8 ساله ازاد است. من درک نمی کنم. این ها همه دم از تقوا و پا کی و ایمان می زند. این چه ایمانی است. که با دیدن یک تار مو به خطر می افتد.و همه را هوسی می کند. این چه مردهای به اراده هستند. مگردر اروپا شب و روزدر خیابان تجاوز صورت می گیرد. چون زنان بی حجاب هستند. در مغز مریض این جانوران چه می گذرد.فقط یک مسلمان به این فکر می افتد. اگر دختر لباس مناسب نداشته باشد پدر به تجاوز می کنند و تقصیر خود دختر است. کجایند این مسلمانان لیبرال.اگر یک کشیش مسیحی چنین گوید. از کلیسا اخراج می شود.و به دادگاه
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

سارا-تهران - ایران - تهران
این آشغال کله ها فکر کنم با دیدن ماده حیوونا هم از کنترل خارج شن
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
بخاطر اینکه تمام این عربها ( عربستان و امارات و کشورهای دیگه منهای عربهای عزیز و غیور ایران زمین) به دختر خودشون و به خواهر خودشون هم نظر دارند . از قدیم گفتند کسی که با مادرش زنا کنه با دیگران چه ها کنه . این لعنتی ها به خاطر زن و ثروت اومدند و ایران را ویران کردند کشتند و تجاوز کردند و جانشینهاشون که آخوند ها باشند هنوز دارند به ایران حکومت و جنایت میکنند و ما هنوز تغظیم میکنیم جلوشون و ازشون استجابت دعا میخواهیم . افسوس
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

مهدیار - ایران - تهران
وهابیه دیگه. اسمش روشه . سخت نگیرین یه چیزیه تو مایه های منگل
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

hafeze shirazi - ایران - تهران
از بس که وجود خودش و بقیه اعراب چندش آور و کثیف است دنیا را همین دید و فکر نگاه میکنه.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

فلرتیشیا - هلند - روتردام
خاک بر سرش با این فتوا دادنش.. معلومه به دختر خودش نظر داره...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

mashady - انگلیس - منچستر
کسی که به اینجور مسائل فکر میکنه مریضه . و اونی که وقیحانه ازش مطلب مینویسه و در میان جمع بیانش میکنه دیگه خیلی مریضه
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

romano - ایران - تهران
اولا اینها ربطی به اسلام نداره دوما اسلام دین نیست و ادامه ادیان قبله (در قرآن هم چیزی بنام اسلام نداریم منظور راه و کما ماقبلکم است) سوم در اسلام تحریف فراوان داریم حتی در قرآن هم این تحریفها صورت گرفته (دیگه اختلاف آداب نماز و .. واضحه) چهارم اینکه سنت و مذهب افراد ربطی به دینها نداره اینها مغزشون خرابه چه بی دین چه بادین دلیلشم تاریخشونه. اتفاقا پیغمبر یکی از ... عربهای زمان خودش بود که هم دختر زیاد شوهر داد و هم زیاد زن گرفت که بساط این چیزها رو از میان اینها کم کنه نه ابوذر اغراض مابعدطبیعه ارسطو رو می خوند نه جناب ابوبکر جبر و مقابله مثل خوارزمی. بزرگان ما سعی کردند از حجم این توحش مذهبی با گیسو پیمانه لب لعل و .. بکاهند (تو کافر دل نمی بندی نقاب زلف و می ترسم. که محرابم بگرداند خم آن دلستان ابرو) مشکل ما این است همانقدر که وحشی به طرف دین زمان انقلاب رفتیم حالا می‌خواهیم آنرا جمع کنیم و این یعنی دست نیافتن به دموکراسی. پیشتر بعنوان یک دیندار با گرایش به عرفان از همه دوستان این سایت بخاطر بدیهایی که بنام دین رفته عذر می‌خواهم.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

smile_with_flowers - کانادا - ونکوور
حالا که اینطور شد من هم یه فتوا میدم که صحبت کردن مادر با پسر در غیاب پدر حرام است :) عقل که نباشه جون در عذابه :)
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

کاپیتان - ایران - تهران
یک سوال شرعی دارم : اگر پسری هم با مادرش تنها باشد آیا نیاز به مراقبت و احیانا ارشاد پیدا میکند؟این یارو فکر کنم در حضور قصاب محله شون با مادرش صحبت میکرده!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
مهدیار - ایران - تهران. دوست عزیز تقصیر وهابی بودن نیست. شیعه ها هم بهتر نیستند. ای ماهیت اسلام است. کمی تاریخ بخوان. اختلاف شیعه و سنی یکی از شاهکارهای سیاست چر چیل بود. مخارج ساخت مساجد در ایران توسط دولت انگلیس بعد از کودتا علیه مصدق پرداخت شد.چرچیل همیشه می گفت. تنها اسلام منافع ما را حفظ می کند. این شایعه نیست. از سالخوردان که ان زمان در شرکت نفت کار می کردند سئوال کنید.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

لقمان - ایران - تهران
فرقه وهابیت بر اساس یک هدف ظاهری و یک هدف باطنی تشکیل شده است. هدف ظاهری وهابیت عبارت است از اخلاص در توحید و جنگ با شرک و بت پرستی ، ولی واقعیت جنبش وهابیت،کشتار مسلمانان و افروختن آتش فتنه و جنگ در بین آنان، در جهت خدمت به فراماسونری و امپریالیسم جهانی است و این اصل، محور تمام تلاشهای وهابیت از زمان ظهور تا به امروز است، شعار اخلاص در توحید و مبارزه با شرک، شعار بسیار جذابی است که پیروان وهابیت با شور و هیجان تمام از آن سخن می گویند. ولیکن آن بیچارگان خبر ندارند که این شعار تنها دستاویزی برای رسیدن به آن اهداف پنهانی است که استعمار غرب برای تحققش این فرقه را به وجود آورده.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

saraee - ایران - اهواز
دوستان عزیز قبل از قضاوت ، تحقیق کنید بنده نه علاقه ای به شیعه دارم نه سنی و نه کلا اسلام ولی اگه این خبر رو توی اینترنت سرچ کنید می بینید که منبعش سایت ابا هست که یک سایت شیعه تندرو و عربی زبانه.. ولی توی سایت خود العریفی همچین چیزی رو من نتونستم پیدا کنم. با کمی تحقیق اجازه ندیم دیگران با هر نیتی افکار و عقایدشون رو به ما تحمیل کنن. با احترام
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

lilya - هلند - زووله
واقعا راسته که میگند: کافر همه را به کیش خود پندارد...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Ghom.666 - ایران - قم
فکر میکنن که تمام مردم دنیا مثل خودشان چشم ناپاک و حـ... هستند
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
بخدا این مرتیکه حالش خوش نست !!!کسی که خوش این کاره باشه به همگان دید منفی داره ..کافر همه رو به کیش خود پندارد ...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
راست می‌گه خوب. این انسان‌نماهای کثیف با ماده الاغ هم نمی‌تونن نتها باشن چه برسه با دخترشون.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
ببریدش دیوانه خونه طرف جنی شده.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

malek-welkin - کانادا - کلگری
این احمقا که تو قم هم زیادند ممکن است فردا فتوا بدن که نوزاد پسر نباید از اونجای مادر در بیاد!
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

ali bidin - ایران - تهران
مهدیار - ایران - تهران: خاک ...که به خاطر جهالتت از اسم یک بیماری ژنتیکی بعنوان فحش استفاده می کنی...
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

jengir - کره - سئول
ببین خود این یارو وهابییه چقدر ح ش ر ش زده بالا که خودش حتما با دخترش این کار رو کرده بعد که حالش خوب شده سریع فتوا داده تا دیگر مردم شبیه خودش از این کارا نکنن .اونم عربها که از گربه ماده هم نمیگذرند....
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

بنده ی تنهای خدا - قطر - دوحه
متاسفم واسه همتون که تحقیق نکرده نظر دادین!! یا خود سایت اگه راست میگه چرا خبر رو کامل نذاشته!!!!
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ادمی که انحراف اخلاقی داشته باشد اینطور فکر میکند مثل اخوندها
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.