ما همه مارک‌ دوگان‌یم؛ اعتراض در مقابل سفارت بریتانیا


ما همه مارک‌ دوگان‌یم؛ اعتراض در مقابل سفارت بریتانیا

بنا بر گزارش‌های رسانه‌های داخل ایران، برخی که از آنها با عنوان «دانشجویان دانشگاه‌های تهران» نام برده شده است، در اعتراض به سیاست‌های دولت بریتانیا عصر روز یک‌شنبه ۲۳ مردادماه در مقابل سفارت این کشور در تهران تجمع کردند.

در این تجمع، معترضان، ماسکی از «مارک دوگان»،  که بر اساس گزارش رسانه‌های بریتانیا، فروشنده مواد مخدری بود که در تیراندازی پلیس کشته شده بود، بر صورت خود زده بودند و شعار «ما همه مارک هستیم» با خود حمل می‌‌کردند.

تجمع تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سیاست‌های دولت بریتانیا مقابل سفارت این کشور - عکس از ایرنا

معترضان می‌گویند بی.بی.سی دروغ می‌گوید- عکس از برنا

تصویر کشته‌شدگان شورش لندن در دست معترضین در تهران - عکس از باشگاه خبرنگاران

hosseinnadjari - روسیه - مسکو
همه بسیجین ها.. اخه شما رو سننه؟؟؟؟
دوشنبه 24 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
حقش بود دست فاطمه کوماندوها این نوشته رو میدادن : we are all mark's sighe . شرم که ندارن، علنی اومدن وسط خیابون میگن مثل مارک قاچاق فروشن. خود رئیس جمهورشون هم که گفت «برادران قاچاقچی»
دوشنبه 24 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
این فاطی کماندو توی عکس اخری منظورش چیه که میگه ما همه lt;مارکgt; هستیم!!! یعنی بغیر از ریش و سبیلی که داره ....؟!!!
دوشنبه 24 مرداد 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
وااای ایناچقدربی شرف هستن !!!!!!!!!حمایت ازیک کوکائینی هاهاااااا
دوشنبه 24 مرداد 1390

m_sangeneh - آلمان - میتل گروندا
این آدمهای مغز کوچیک نمیدونن این یارو اصلا کی هست بعدشم اون عکس روزنامه کیهان که برای شلوغیه فوتبال چند سال پیشه
دوشنبه 24 مرداد 1390

hameshehbahar - انگلستان - لندن
اینو راست گفتند همشون مواد مخدری و قاچاقچی و دزد هستند اینهو مارک و دار ودسته اش!!
دوشنبه 24 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
میبینید چه الکی الکی شدن مدافع حقوق بشر؟ تمام این 60 سال گذشته اروپا و آمریکا هم به همین الکی خودشون رو مدافع حقوق بشر نشون میدادن. هیچ فرقی بینشون نیست.
دوشنبه 24 مرداد 1390

mahboobeh - بلژیک - بروکسل
یک مشت بیشعور ن که مثل ولی فقیهشون همه چیزو وارونه میفهمن در اون دانشگاه را که این احمقا رو راه داده باید کل گرفت.
دوشنبه 24 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
تقلید کار میمونه ساندیس خورها هم همه میمون اند. آخه یکی نیست به فرصت طلب های احمق بگوید اگر هم میخواهیدفرصت طلبی کنید بجا و بموقع از آب گل آلود ماهی بگیرید نه این چنین ابلهانه که سوژه خنده و مسخره دیگران بشید.این حماقتهای شما خون "ندا"ی جانباخته ایران را از دستهای کثیف شما پاک نمیکند.
دوشنبه 24 مرداد 1390

danial nabi - استکهلم سوئد - استکهلم
متاسفم که تنها عده ای کم اعتراض کردند. مردم عادی کوشند . سرکوب با انگ دزدی مختومه شد و این به معنای این است که همواره قتل سیاهان و خارجیها گناهیست که زود بخشیده میشود. حالا باید منتظر قتل خارجی دیگری باشیم تا ملت فقیر و زود جاخور عنگلیس شاید باز تکون بخورند.
دوشنبه 24 مرداد 1390

kaghazrangi - لندن - لندن
شاید مسخره به نظر بیاد ولی این که بسیجی (حتی واسه شو) بیاد به نفع حقوق بشر شعار بده یه قدم به جلو هست. تی شرت خامنه ای هم که دیگه ای ول داره (به جای پیراهن مردونه یعقه ملایی)
دوشنبه 24 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اینا رو باید وارونه بندازی توی چاه
دوشنبه 24 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
وقتی ولی امرتون سید علی شیره ای است طبیعی است شما ساندیس خور ها هم موگان قاچاقچی و مواد فروش باشید .!!
دوشنبه 24 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
این بسیجی ها میخواهند بگویند ما هم موادفروش هستیم!!!
دوشنبه 24 مرداد 1390

samuk66 - لندن - لندن
اجب.............فقط خنده
دوشنبه 24 مرداد 1390

dreamcatcher - ایران - تهران
آخه میمون بازی تا چه حد مثلا خواستن تلافی ما همه ندا هستیمو در بیارن ،یه کاریکاتور درست کردن کارای اینروزاشون بیشتر به طنز شبیه هستش
دوشنبه 24 مرداد 1390

ali1111 - ایران - تهران
دیگه همون ابروئی هم که نمانده بود هم رفت...اینها جدا و رسما دیوانه شدند...
دوشنبه 24 مرداد 1390

rad - انگلیس - لیدز
میدونید فرق این 10درصد که بر وی ما 90 درصد حکومت و ظلم میکند چیه? این که انهاوحشی هستند ودل جگر دارند ولی ماها بلعکس.همه دنیا دارند به دمکراسی میرسند ولی ما چی.یک مشت عقب افتاده مذهبی چکار باهامون نمی کنند ولی صدا مون در نمیاد.
دوشنبه 24 مرداد 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
اینها احمقها نمیخوان بفهمند این یارو تبهکار بود هر چند خودشون هم یک نوع تبهکارند اشغالها .
دوشنبه 24 مرداد 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام. خوب و دقیق به عکسها و شرایط نگاه کنید تمام کسانی که در این تجمع هستن بسیجی مفت خور مغز شون به اندازه یک بچه دبستانی نیست چه برسه به دانشجو خدایا اخه تا این حد عکسی که تو روزنامه دست اون خانم چادری هست اصلا مال این جریان نبود خوبه که کمی در این عصر تکنولوژی دنبال حقایق باشیم این ادمها که تو انگلیس اومده بودن خیابون من و امثال من که اینجا زندگی میکنیم میدونیم واسه چی بود و دیدیم که از کدوم قشر بودن همه هر ماه یک پولی از دولت میگیرن بی عار مفت خور الکلی . خدایا چقدر سیاست کثیف که ایران مثلا میخواد تلافی کنه اگر دولت مردان ایران واسه حقوق بشر ارزش قائل میشن اجازه ورود گزارشگر سازمان ملل صادر کنن واقعا اگر ریگی تو کفش ندارن اجازه بدن احمد شهید از هر جا و هر کس از ایران گزارش تهیه کنه انگلیس که درش به روی همه گزارشگرها باز اول برادری خودت ثابت کن بعد .
دوشنبه 24 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
اینم از درک و شعور بسیجی. عکس یه مجرمی که تو کار مواد مخدر بوده است رو به صورتشون زدن. واقعاْ من در عجبم در سر این موجودات رذل و کثیف چی میگذره؟! ندای پاک و بی گناهمون رو با اون انکلیسی قاچاقچی مقایسه میکنن. معلومه که شما همه مارک دوگانید. ننگ بر شما که مایهء شرم بشر هستید.
دوشنبه 24 مرداد 1390

black chador - امریکا - ولدن
درست میگید همه شما مثل مارک دوگان قاتل و قاچاقچی هستیدو فقط بلدید توله درست کنید.
دوشنبه 24 مرداد 1390

amirmontreal - کانادا - مونتریال
بر منکرش لعنت . همتون رو سیاه و قاچاقچی هستین
دوشنبه 24 مرداد 1390

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
والا این یک بار رو راست گفتید. شما ها هم همگی فروشنده مواد مخدر هستید دقیقا مثل مارک دوگان.
دوشنبه 24 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ایا قابل تحسین و یا قابل تقلید نیست که با کشته شدن فقط " یک " انسان دست به چنین واکنشی زدنند که اجازه این واکنش را هم " دمکراسی " به انها تقدیم کرده تا از حقوق خود دفاع کنند که متاسفانه دشمن ( ضحاک ساندیسی ) از این " روزنه " دمکراسی وارد شده و با چاپ و پخش کردن تی شرت با عکس خود یک بیلاخ اسلامی تحویل ملکه الیزابت میکند ! ایا نباید بقدرت دمکراسی سر تعظیم فرود اورد که به همه امکان دفاع کردن از حقوق و ارمان خود را میدهد تا جایی که شخصی بنام Anjem Choudary خواهان قوانین قران و شریعت در سراسر کشور انگلیس است ! چه کسی به این شخص مفلوک و کوته فکر اجازه چنین جسارتی را میدهد ? ایات قران و یا قانون و ارزشهای دمکراسی ?! پس همواره شاد و برای سکولاریسم و دمکراسی باشیم .
دوشنبه 24 مرداد 1390

togyan - انگلیس - لندن
این یارو رئیس یک باند قاچاق مواد مخدر بوده. از 29 سال از زندگیش, بیش از بیست سال سابقه دزدی و فروش موادمخدر داشته. در زمان کشته شدنش اسلحه داشته این در حالی است که پلیس انگلیس حق حمل اسلحه را نداره. بعد از سقط شدنش تمام اعضای باندش به کمک دیگر باندهای تبهکار و با سو استفاده از نرمش و سادگی پلیس دست و پا چلفتی انگلیس, دست به غارت و دزدی در اماکن عمومی و اتش زدن فروشگاه میکنند. خود من تا حالا از 5 تا مغازه طلا فروشی که همه غارت شده اطلاع دارم. دوستان توجه داشته باشند که پلیس حق استفاده از اسلحه در زمان غارت دست جمعی را هم ندارد. شاید بپرسید چرا? برای اینکه خیلی قوانین مثل حقوق بشر و حق شهروندی اینجا دست و پای پلیس را بسته.
دوشنبه 24 مرداد 1390

togyan - انگلیس - لندن
تنها موقعی پلیس میتواند مسلح وارد عمل شود که طرف مقابل اسلحه داشته و شلیک کرده باشد. از طرف دیگر 95 درصد این ادمهای که دزدی کردندجوانان سیاه هستند. که همگی به نوعی در باندهای پخش مواد مخدر عضو هستند. اکثرن روزها در خیابانهای مختلف با ظاهری بسیار مرتب و با لباسهای گرانی که به تن دارند به کار پر درامد و شریفشان مشغولند. البته هستند خیلی از سیاهای که خیلی خوب هستند و زحمت میکشند و کارهای شرافتمندانه میکنند. تمام مردم انگلیس, حتی خیلی از سیاها از دولت و پلیس انتقاد میکنند که چرا این همه دست و پا چلفتی هستند و چرا قاطع تر و جدی تر با مجرمین برخورد نمیکند. حالا اینکه جمهوری اسـ... میاید عکسهای که هیج ربطی به این واقعه ندارد را منتشر میکند و یا از یک دزد و مواد مخدر فروش حمایت میکند این تنها بی شرمی و رضالت رژیم را نشان میدهد.
دوشنبه 24 مرداد 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
اوشکول ها!!
دوشنبه 24 مرداد 1390

afshin7174 - ایران - تهران
من به عنوان یک بسیجی افتخار میکنم که چنین هموطنانی در داخل کشور عزیزم دارم. ولی خوب به خیانتکاران خارج نشین افتخار نمیکنم.
دوشنبه 24 مرداد 1390

edwin alenpooya - ایران - تهران
من از کسبه همان محلم و انجا بودم خدائیش پنجاه نفر هم نبودند. ضمن اینکه معلوم بود دانشجو نیستند (چون دانشگاهها کلا در ماه رمضان تعطیلند) و اینها آدمهای اجاره ای و بسیجی بودند که توسط دونفر هم هدایت و ساماندهی میشدند
دوشنبه 24 مرداد 1390

edwin alenpooya - ایران - تهران
من از کسبه همان محلم و انجا بودم خدائیش پنجاه نفر هم نبودند. ضمن اینکه معلوم بود دانشجو نیستند (چون دانشگاهها کلا در ماه رمضان تعطیلند) و اینها آدمهای اجاره ای و بسیجی بودند که توسط دونفر هم هدایت و ساماندهی میشدند
دوشنبه 24 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
یک مشت اراذل اوباش کثیف رژیم// بیشرفهای پست فطرت هنگامیکه ان جوان با گردن اسیب دیده را دستگیر و با شکنجه در کهریزک کشتید کجا بودید????اخرین نگاه ندا..اخرین نگاه عاطفه ی 16 ساله در نکا ی مازندران بجرم داشتن دوست پسر.....ترانه ی موسوی بجرم زیبائی تجاوز . قتل و سوزاندن کالبدش و 100 جوان در همین دو سال اخیر////حال برای کشتن یک جوان خارجی در درگیری با پلیس انگلیس ناگهان غیرت کوفتیتان بجوش امد???????اگر امثال این جانوران اسلامی ایرانی هستند.....من نیستم/
دوشنبه 24 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
اولا معلوم که خیلی خود جوش بود. دوم. چند تا از بسیجیهای این وبسایت هم تو عکس بودن مثل جعفر پلنک که داره خیابونو کثیف میکنه. سوم. روزنامه کیهان یکی از معتبر ترین روزنامهای خاور میانه بوده. حال ببینید که این اسلامیون این روزنامه را به چه خواری و بدبختی انداخته اندکه چنین مینویسد.
دوشنبه 24 مرداد 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
راست میگن همه مارک هستند lol همشون هم یه mp5 زیر لباسشون دارن ,گنگ ممبر هم هستند :)
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
عکس پنجم سیبیلای این فاطمه خانوم منو کشته. از همه بیشتر هم شبیه مارکه، اصل اصله مارکه این. والا ما موندیم به حماقت و وقاحت اینا بخندیم یا گریه کنیم. خوبه ایندفعه کامیون پاره اجر همون موقع از اونجا رد نشد که سنگ و ککتل هم بندازن. اما خوب ایده ای دادن به من. همین عکسو که اون ساندیس خوره داره دم سفارت رو زمین ستاره میکشه رو پرینت میکنم میذارم جیبم ،بعد دم سفارت کثیف خودشون تو بروکسل کاریکاتور چلاغ تقی رو میکشم. اونوقت ببینم کدومشون جرات داره شاکی بشه. خود سفیر که مثل سگ از مردم میترسه.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
@ قابل توجه دوستان, متاسفانه بخاطر سوتفاهمی که شده, من فکر کردم که این سیرک تظاهرات در " لندن ! " اتفاق افتادکه چنین جسارتی بخودشان دادند و من قسمت اولم دفاع از ارزشهای دمکراسی بود ! با سپاس . شاد و بخشنده باشیم .
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
دلیل نمیشه هر که موادمخدر بفروشه یک مامور تن لش انگلیسی با تیر بکشدش که میتونست جریمه بشه. کشور هلند مواد مخدر ازادانه خرید و فروش میشه بفرمائیدخون هلندیها را ریختن. شما که از قتل این سیاهپوست دفاع میکنید همدست قاتلید و همجرم اون پلیس رزل و دولت و سلطنت اوباش انگلیس. فراموش نکنید خود خارجی محسوب میشوید ولی گویا هو چی قاتل شدید. ننگ و ذلت تا کجا.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس خیلی زیبا گفتین دوست گرامی.این دهها دسته گلی که این حکومت تو این 2سال پرپر کرد برای اینا هیچ بود اما حالا برای یه قاچاقچی بزهکار سینه چاک میکنن(البته من کشتنشو تایید نمیکنم فقط دارم مقایسه میکنم)ای ننگ و نفرین برشما و اربابانتان
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Ezhaq - ایران - تهران
edwin alenpooya - ایران - تهران . با شما موافقم.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

مانفرد - ایران - ایران
حیف اکسیژن . اینها افراد بی خانواده ای هستن که از دوران باستان و تا ابد تو کشور مابودند وهستند و خواهند بود .آخه به شما چه .بیشعورها جلوی چشمشون رو نمیبینند میخوان دایه مهربون تر از مادر بشن
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
این تجمع به همت برادران قاچاقچی ا.ن ترتیب داده شده.خوب تا آخرش بخونید. بیچارگی از سر و روشون میباره. یکی نبود بگه احمق ها چرا برای ندا و سهراب و کیانوش و بابک و امیر و ترانه و ...اعتراض نکردید؟! نکند چون اونها قاچاقچی مواد مخدر نبودند خفه خون گرفتید؟؟ ننگتان باد مزدوران
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

mansoor_uk - انگلستان - lانگلستان
ائ چاقالا ساندیساتون کو ??? حتما بخور بخوره !!!که امدین اینجا .....
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

soheil_alman - المان - فرکفورت
عجب ...ادم میمونه خدایا اخه اینقدر بشر پر رو ..خاک برسر جیره بگیر دستمال بدست تو سری خور بی سواتون کنن که شدین معرکه یک مشت ملا روزه خون...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

OnLine. - ایران - تهران
بدبختها کاش همتون سهراب وندا وبقیه بچه های که به نا حق کشته شدن بودید مزدورای ساندیس خور کاسه لیس پاپتی
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
اون هایی که تو ایران کشتند تو این ۲ سال بعد از تقلب انتخاباتی که مواد فروش نبودند مثل این آقای مارک !! دولت ایران چرا اون ها رو کشت که تازه بیشترشون دانشجو و تحصیل کرده بودند !!!؟ در اروپا و دنیای پیشرفته سیاه و سفید فقط یه رنگ شده و کسی اهمیت نمیده ولی از اونجایی که بیشتر مواد فروشا مسلمون های سیاه هستند خوب وقتی هم که مواد فروشی رو هم بخان گیر بدن به سیاها گیر میدن ،این که دیگه خورو پف کردن نداره .اون بسیجی های خائن جلوی سفارت انگلیس باید عکس محمد مختاری و پروانه موسوی رو میزدن به صورت خودشون نه عکس اون مرده که معلوم نیست کی بوده . انگلیس کشور قانون هستش و آشوب های چند روز پیش هیچی رو عوض نمیکنه و دموکراسی همچنان با ارزش و محفوظ میمونه . رژیم ایران سرنگون میشه .
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
یک عده نون به نرخ روز خور بسیجی شدند مدافع حقوق بشر! مسخره ها
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
از همه اینا که بگذریم تیتر روزنامه کیهان منو کشت!"سلطنت نمیخواهیم"!!! من نفهمیدم اینو از کجاش در آورد احتمالا از تو چیز هفت جد شریعتمداری!!
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
 به به خواهران و برادران خودجوش ساندیس خور چه دلسوز و دلرحم شدند ! مسخره ترین و خنده زار ترین انسانهای جهان ! چندش اورترین و منفورترین !
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

iran baleh eslam na - ایران - رشت
جلوی سفارت انگلیس باغ وحشیه واسه خودش
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

mashady - انگلیس - منچستر
خیلی جالبه نیروی شورش و نیروی ضد شورش هر دو از یه مرکز دستور میگیرند
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
یقینا شما اوباشان حکومت فاسد اسلامی می باشید مارک دوگان های رذل و پلید وخلافکار ایرانید. شماها یک مشت ریاکار و متجاوز به اصولی ترین حقوق مسلم بشری هستید. شما وابسته به رژیم نامشروع اسلامی دلتان به حال مارک دوگان خلافکار و اراذل و اوباش انگلستان نسوخته بلکه فقط قصد برداشت ابلهانه سیاسی از کل اشوب های اخیر را دارید و به خیال باطلتان اینگونه هم بر جنایات مستمر حکومت اسلامی سرپوش کذاشته و از انگلیس بابت سرزنش هایشان در ارتباط به نقض شدید و مدام حقوق بشر در ایران انتقام بگیید. واقعا ابله احمق و پست و بی شرافتید.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

abiabi - انگلستان - لندن
خوب راست میگن بیچارها اینها همشون قاچاقچی مواد مخدر هستن تو دانشگاهای ایران . خوب معلوم باید بگن ما او ن هستیم
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
کاسه داغتر از اش به این اشغالا میگن ...رژیم بر میگرده این فاطی ها هم سر از نجیبه خونه هاشون در می یارن...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
یعنی یه بسیجی پیدا نشد که از این تیتر خبری و این کار بسیجیها توی این سایت بطور نیمچه منطقی دفاع کنه..بابا. یعنی شما انقدر بی عرضه هستین. از ارمان ها تون لاعقل دفاع کنید. حقا که بدرد لای دیوار میخورین...
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

farzad.. - انگلیس - منچستر
گدا گشنهای پاپتی حالم بهم خورد.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

میثم 360 - ایران - تهران
موضوع خیلی جالب شد. اون جوون چون انگلیسی هستش جلبکها انگ معتاد بودن رو بهش میزنن. ولی اگر تو ایران اتفاق می افتاد اسطوره میشد. یکی خطاب به دانشجوها گفته مگه آخه شماها جوونی که کشته شده بود رو می شناختین ببخشید مگه کسی ندا اقاسلطان رو می شناخت که این همه حامی پیدا کرد و حتی مگه الان کسی آقاسلطان رو می شناسه که انقدر حامی پیدا کرده اصلا خود شما مگه آقاسلطان رو میشناختی که فکر میکنی دیگران این جوون انگلیسی رو می شناختن. پس جواب نداری بدی.
جمعه 28 مرداد 1390

mashady - انگلیس - منچستر
میثم 360 - ایران - تهران میثم جون ایرانیهای خارج نشین ندا رو به دنیا شناسوندند . هموطنان ندا با عکس ندا جلوی سفارتها تجمع میکردند . این طرفداران شهید «مارک دوگان» انگلیسیند? خیلی مسخره ست به خدا
جمعه 28 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.