تدریس با مدرک جعلی


تدریس با مدرک جعلی

مرد جوانی که با مدرک جعلی اقدام به تدریس در دانشگاه کرده و دانشجویان را اغفال می کرد، از سوی ماموران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مهر، متهم که یاسر نام دارد دارای مدرک دیپلم ردی بوده و با جعل مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه های علمی کاربردی، دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور واحدهای شهرستان اسلام آباد غرب اقدام به تدریس می کرد.

متهم با شیوه های خاصی اقدام به اغفال دو نفر از دانشجویان کرده و با جعل شناسنامه آنها را به عقد دائم خود در آورده و با آنها ازدواج کرده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، مادر و خواهر متهم در امر ازدواج و فریب کاریها، او را مورد پشتیبانی قرار داده اند.

بنا بر این گزارش، مادر و خواهر متهم طی یک عملیات پلیسی دستگیر و جهت بازجویی به اداره مبارزه با جرائم اقتصادی و جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی منتقل شدند.

متهم به اتهام کلاهبرداری، جعل، سرقت و فریب در ازدواج روانه زندان مرکزی کرمانشاه شد و برای همدستان وی نیز قرار وثیقه صادر شد.

مسئولین دانشگاه نیز از متهم اعلام شکایت کرده بودند.

ماموران اداره اگاهی شهرستان اسلام آباد غرب، متهم را در شهرستان تهران دستگیر و جهت بازجویی به اداره آگاهی کرمانشاه منتقل کردند.

zartusht67 - المان - فرانکفورت
تمام دولتمردان ایران مدارکشان تقلبی است از مردم عادی چه انتظاری دارید
یکشنبه 23 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
این جمله (.. متهم طی یک عملیات پلیسی .. ) حکایت از مهارت بی اندازه نیروی افتضاحی فقط در دستگیری زنهای خانه دار و سیگار فروشهای خیابون هست ولی در مواقع قتل و غارت شهروندان این عملیات پلیسی معنا و مفهومی نداره که هیچ، مقصر اصلی خود شهروندان هستند.
یکشنبه 23 مرداد 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
بابا شهرستان تهران نه, شهر تهران. این جایی که شما از اون به عنوان شهرستان یا کردید نه سر داره نه ته. اگه شهر به این بزرگی را شهرستان نام میبرید پس شهرستان را چه میگویید?
یکشنبه 23 مرداد 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
عجب مردمانی پیدا میشن ..چقدر بیکارن ....نمیدونم چرا یاد نمیگیرن مثل بقیه مردم به زندگی عادی خودشونو ادامه بدن .... ماه هیچ وقت پشت ابر پهنون نمیمونه !!!
یکشنبه 23 مرداد 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
اگر ملک خورد ز درخت رعیت سیبی.. وای به حال افراد محروم.
یکشنبه 23 مرداد 1390

h.k - دانمارک - اودا
مگرمسئولین سیاسی وکارگزاران دولت ایران نسبت به پست ومقامی که دارند.مدرک دارند?اگربنابرمدرک باشد روحانی بایددراموردینی فعالییت میکرد.یااقای غرضی,علی ابادی ,و......گاهی وزیر نفت نمیشدوگاهی وزیر پست وتلگراف,یاشهردارتهران ,یادرامورورزش.کدامشان مدرک بالای دانشگاهی وتخصصی درموردکارشان دارند?بدبختی کشوروملت ایران دراین است.هاشمی رفسنجانی,علی خامنه ای,شاهرودی,یاوزرای کشورکدام مدارک راداشتند?درایران پس ازانقلاب هیچوقت کاربه کاردان سپرده نشده وهمه مشکلات ملت ومملکت وعقبماندگی ایران ازهمسایگان ازبی مدرکی مسئولین است.تاکی بایدتاوان نادانی واقوام گرایی ورشوه خواری دیگران راملت ایران بدهند.نه اینکه ملت ایران همه مقصرند..ودرانتخابات به این افرادرای میدهند.نتیجه همین خواهدبود.
دوشنبه 24 مرداد 1390

reza19357 - ایران - کرج
شهرستان تهران؟؟!!!!!!
دوشنبه 24 مرداد 1390

ghomarbazz - کانادا - ونکوور
بی سواد تو تقسیمات کشوری شهرستان بزرگتر از شهره
دوشنبه 24 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.