چگونه معترضان را سرکوب کنم؟؛ همفکری دمشق و تهران


چگونه معترضان را سرکوب کنم؟؛ همفکری دمشق و تهران

یک گروه مخالف سوری در وب‌سایتی به نام ویکی-شام، دست به انتشار انیمیشن‌هایی انتقادی در مورد اقدامات حکومت بشار اسد، علیه اعتراض‌های مردمی در سوریه زده است.انیمیشن‌هایی که برخی از آنها به ارتباط میان دولت‌های ایران و سوریه و همکاری ایران با رژیم اسد در سرکوب معترضان اشاره دارد.

یک از این ویدئوها با عنوان «سرکوبگر بزرگترین انقلاب من» به مکالمه‌ای فرضی میان اسد و احمدی‌نژاد، سفر اسد به تهران و دیدارش با آیت‌الله خامنه‌ای و همفکری آنها جهت مقابله با معترضان می‌پردازد.

سرکوبگر بزرگ‌ترین انقلاب من

بشار اسد: ماهر کجایی؟
ماهر اسد: سرورم درست نمی‌شه، درست نمی‌شه...

بشار اسد: سرکوبشون کرد؟!
ماهر اسد: سرورم تموم نمی‌شن، تموم نمی‌شن، نمی‌دونم از کجا بیرون میان!

بشار اسد: هیچ چیزی نبود که سر این مردم امتحان نکردیم. هیچ چیز هم جواب نمی‌ده
ماهر اسد: به نظرم با احمدی‌نژاد تماس بگیریم، ببینیم آیا راه حلی برای مشکل ما داره؟

بشار اسد: آره به خدا، زدی به خال، کجا بودی تا حال؟ تلفن رو بیار ببینم...

--------------------

بشار اسد: منو به عزیزم احمدی‌نژاد وصل کن
تلفنچی: چشم سرورم

احمدی‌نژاد: الو
بشار اسد: صد سلام به بهترین نجاد، عزیز دلم، گل گلاب

احمدی‌نژاد: من سرم شلوغه، کار ضروری داری؟
بشار اسد: ملت علیه من قیام کردن، دیگه دوستم ندارن، امروز توی میدان اومدن بیرون روش نوشتن «ازت متنفریم بشار». من نمی‌تونم تحمل کنم نمی‌تونم

احمدی‌نژاد: تو باید یک کم صبر کنی. واق واق کردن مشکل رو حل نمی‌کنه، سوار هواپیما شو بیا پیش من.

---------------------------

فرودگاه بین‌المللی تهران

بشار اسد: سلام به خوشگل‌ترین نجاد. به به
احمدی‌نژاد: در رو باز کن سوار شو

----------------

احمدی‌نژاد: باز کن ‌ای شبیح (در سوریه به لباس شخصی‌ها می‌گویند شبیحه)


بشار اسد: سلاااااااااام به خوشگل‌ترین آیت به به. (پس گردنی) سلام بر تو‌ ای آیت‌الله سرکوب‌کننده بزرگترین انقلاب
آیت‌الله خامنه‌ای: چی اتفاقی برات افتاده بشار؟

بشار اسد: ملت علیه من قیام کردن، دیگه دوستم ندارن، امروز توی میدان تجمع کردن تابلو بلند کردن روش نوشته «ما از تو متنفریم»، با اینکه من رو دوست داشتن، دیگه تحمل ندارم

آیت‌الله خامنه‌ای: ببین، راه حل آسونه، شهر‌ها محاصره بشن، آزادی‌ها مصادره بشن، راه رفتن رو توی خیابون‌ها ممنوع کن، هر نوع حرفی رو حذف کن، تروریسم در انقلاب جزو فرعیاته، دروغ است که برای ما اصله.

بشار اسد: یعنی بر اصل «دروغ بگو دروغ بگو تا باورت کنن» اعتماد کنیم؟ دروغ هم بعداً باورپذیر می‌شه، اما ببین، اگر درست نشد من و تو باهم به درک می‌ریم‌ها، موافقی؟ بزن بریم

 


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=bhmHEqw-_LY

لینک دانلود مدیافایر

صفحه لینک سرورهای متفاوت جهت دانلود کلیک کنید

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
مقام عظمای وقاحت خامنه ای یادش رفته راه حل کهریزک رو هم به بشار اسد یادآوری کنه. شاید هم توی سوریه به اندازه کافی بسیجی ندارند!!! گور پدر همشون
یکشنبه 23 مرداد 1390

romano - ایران - تهران
یکذره آرتیستهای ما یاد بگیرن اینطوری روحیه می‌دن به مردم نه با خلایق آنچه لایق! بابا تو این سایت و همه جا دست از توسری زدنتون بردارید حال خودتون بهم نخورد عین پیره زن هی نق نق می‌کنید این بچه پروها پروتر بشن. آخه غیرت خودتون کجا رفته شما که مردم رو متهم به بی غیرتی و سست عنصری می کنید. بابا یکم به مردمتون روحیه بدید. انرژی بدید. هل بدید. حالتون از خامنه‌ای و غیره بهم نخورد!
یکشنبه 23 مرداد 1390

romano - ایران - تهران
دوستان ما دونوع مرگ داریم یک نوع مرگ جسمی دیگری روحی مردم ایران دچار مرگ روحی شدن. مثل مریضی می‌مونن که 20 تا طبیب به سرش اومده و هر کس یک بلایی بر سرش آورده و آخر سر هم می‌گن بابا بزار راحت بمیریم. آیا در مورد زنانی که در جنگ مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند یا مردمی که بچه‌هایشان را جلویشان کشته‌اند شنیده‌اید؟ آیا می‌دانید چرا افراد تحقیر شده یا مورد ظلم در بدی و جنایت پیش قدم می‌شوند؟ تمام اخبار این سایت در مورد جنایات افراد تعثیر گرفته از آن هستند. مردم ما همین حال را دارند آنها معلول هستند و علت ماجرا نیز نیستند. روح انها آسیب دیده ترسو نیستند ولی آسیب دیده‌اند و خواهش من این است که به آنها انرژی بدهید از توسری زدن و تحقیر بپرهیزید آینده شما بسیار نزدیک است درک شرایط و تمیز لحظه حساس داشته باشید. همه شما در یک نقطه حساس تاریخی دارید باهم مشترک می‌شوید به ان فکر کنید. اجازه ندهید حریف شما سوء استفاده کند.
یکشنبه 23 مرداد 1390

alidxb2011 - امارات - دوبی
انگلیس هم اضافه کنید
یکشنبه 23 مرداد 1390

Arian1 - ایران - ابادان
جنایتکاران ودیکتاتورها همه جا به یک شکل در مقابل مردم وکشورشان عمل می کنند تا بتوانند حکومتهای ظالمانه خود را حفظ کنند وان هم کشتار وقتل عام ازادی ومردمشان حال چه خامنه ایی جنایتکار ویا اسد.
یکشنبه 23 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
من نمیدونم چرا از روش انگلیس استفاده نمیکنه 4 روزه جواب میده انگ دزدی اقا شما اصلا با جوامع متمدن هیچ تبادل فکری ندارید. اینطوری به همه دنیا خوروندند و ساده اندیشان هم که تا دلت بخواد زیاد. سیاست انگلیسی به این میگن. وگرنه مثل شاه و مبارک تا حالا مونارکی لندن 8 بار سقوط کرده بود.
یکشنبه 23 مرداد 1390

Jacki55 - انکلستان - لندن
کأرمان به جایی رسیده که عرب جاهل واسه ما هم غار نشینی و بیابان نشان میده.
یکشنبه 23 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
romano - ایران - تهران. 1)جمع کن بابا هر صفحه ای که باز میکنیم این چرت و پرتا رو می نویسی ..این چرت وپرتا چیه در مورد مردم ایران میگی؟! ..شاید تو خودت مریض باشی یا مشکل روانی داری ولی مشکل خودت رو به همه مردم ایران ربط نده! ..مردم ایران هم دارن زندگی خودشون رو میکنند و مسلما مشکلات خودشون رو دارند ..ولی خیالت راحت نه بیمار هستند و نه روانی بلکه با آگاهی کامل برای زندگی و آینده بهتر تلاش میکنند ..مثل همین جنبش مسمالمت آمیز سبز که مسلما به دموکراسی و آزادی ختم خواهد شد ..بر خلاف طرز فکر افراد عقب مونده مثل تو که فکر میکنند که باز هم باید شورش کرد یا مملکت رو مثل عربها بهم ریخت تا مثلا به دموکراسی رسید اینها همش توهم هست و در حقیقت روانی و مریض این افراد هرج مرح طلب هستند که بجای اصلاح و سازندگی میخوان مملکت رو ویران کنند !!..کمتر اینجا شورشهای عربها رو اینجا تبلیغ کن ..در این چند ماه شورش عربها نتیجه ای بجز ویرانی نداشته ..تازه این شروع بدبختی آنهاست ..
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
romano - ایران - تهران. 2)سطح فکر مردم ایران خیلی بابلاتر از عربهاست و آنها راههی که این عربها حالا میرن 33 سال پیش رفتند و دوباره این اشتباه رو تکرار نخواهند کرد ..برای همین مردم ایران آگاهتر از آن هستند که ارزشی برای حرفهای امثال تو قایل باشند ..دموکراسی با آگاهی و بطور مسالمت آمیز بدست میاد .و باز هم امثال تو که افکار عقب مونده دارید خواهید دید که در انتخابات مجلس مردم با چه شور اشتیاقی برای گفتن حرفهای خودشان به صحنه خواهند آمد ..ویک گام دیگر به دموکراسی نزدیک خواهند شد ..
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.