ترانه دیوار با صدای داریوش و فرامرز اصلانی


ترانه دیوار با صدای داریوش و فرامرز اصلانی


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=i05XpOvrlBI

لینک دانلود مدیافایر

صفحه لینک سرورهای متفاوت جهت دانلود کلیک کنید

aria-aria-nl - هلند - روتردام
ای جانم دو تا اسطوره.جانا سخن از زبان ما میگویی.
یکشنبه 23 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
بعضی از سیاستمدارهای شارلاتان " الکی " مشکلی که اصلا " وجود خارجی " ندارد, انرا پدید اورده و انرا بمردم تحویل میدهند تا با راه حلهایی ساختگی و مصنوعی ان مشکل را مثلا برطرف کنند ! حالا شده کار این خواننده که با فروش نوارهای غمگین امرار معاش میکند چه در زمان شاه و چه در زمان ضحاک ! شاد و خوش بین باشیم .
یکشنبه 23 مرداد 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
حقیقتی بزرگ و تلخ !!!! فقط سکوت
یکشنبه 23 مرداد 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
خیلی زیبا و با معنی بود, عشق من داریوش.
یکشنبه 23 مرداد 1390

piade - ایران - تهران
عجب شاعری. به به.
یکشنبه 23 مرداد 1390

jacki55 - انگلستان - لندن
سرزنه و پاینده بشید (داریوش و فرامرز اصلانی) .و تشکر میکنم از دستاندرکاران این سایت که این اهنگ را در این سایت قرار ادند. پاینده باد ایران.
یکشنبه 23 مرداد 1390

siabala - ایران - تهران
زنده باد سلطان داریوش
یکشنبه 23 مرداد 1390

parsi_persia - ایران - تهران
نقطه عطف صدا...... داریوشششششش
یکشنبه 23 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
بسیار ،بسیار زیبا درود فراوان به داریوش عزیز و فرامرز اصلانی .
یکشنبه 23 مرداد 1390

jafar_palang - دانمارک - کپنهاگ
دمت گرم داریوش جان دوست داریم
یکشنبه 23 مرداد 1390

barge sabz - انگلستان - لندن
خیلی زیبا و دلنشین بود.نگران از روزگاری هستم که جایگزینی برای شما عزیزان نباشد.زنده و استوار باشید.در ضمن اگر غمین است نشان از واقعیاتیست تلخ که بر ما مسطلیست .به امید روزهای شاد برای ایرانی و ایران زمین.
یکشنبه 23 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
جناب خوش باور شما برید با آهنگهای شاد و بزن و برقص شهره و شهرام خوش باشید . داریوش خواننده بزرگی است که هم در رژیم استبداد شاه و هم جمهوری جور و فساد با مردمش بوده و برای آزادی و صلح خوانده است و می خواند .
یکشنبه 23 مرداد 1390

daniall - فرانسه - نانت
khosh bavar - ایران - یزد جناب خوشحال این حقیقت فرهنگی من و تو رو میگه, شما شاد و هپی باش و همیشه اهنگ شاد گوش بده ولی خواهشا نظر لوس و بیخود نده یکمی هم به همون کاربرهای کمی که با کامنتهای خنکت حال نمیکنن احترام بذار, اینقدر هر چیزی رو انگولک نکن,لطفا.
یکشنبه 23 مرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
دوست داریم داریوش.کاش یک کنسرت تو,اروپا میزاشتی..کف کردیم واست ,,کاردرست.
یکشنبه 23 مرداد 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
khosh bavar - ایران - یزد. موی بشکافی به ‌عیب دیگران// چو به ‌عیب خود رسی کوری از آن
یکشنبه 23 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
zagros_finland - فنلاند - هلسینکی-دوست عزیز شهره و شهرام هم بموقعش خیلی زیبا میخوانند .گوش دادن به آنها هم هیچ اشکالی ندارد .چه مانعی دارد برای هر نوع سلیقه یک سبک خواننده و موزیک باشد. عیب مردم ما مخصوصا روشنفکرهامون این است که فکر میکنند اگر کسی بجز شجریان یا موزیک کلاسیک گوش نکند آدم توخالی و مبتذلی است در صورتیکه این برداشت اشتباه جامعه ماست و چنین چیزی در دیگر کشورها به این شکل وجود ندارد.
یکشنبه 23 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
zagros_finland -: جناب زاگرس فنلاند, خوشبختانه برای رقصیدن نیازی انچنانی به موزیکهایی که نام بردی ندارم, زیرا با اینجور اهنگها هم حال نمیکنم ! صحبت از " مسئولیت " هست که هر یک از ماها باید داشته باشیم و از ان استفاده " صحیح " بکنیم و داریوش و فرهادها همانند دانشمندی بودند که از علمشان بعنوان اسلحه سواستفاده میکنند و انها هم با بزرگ جلوه دادن مسائل اجتماعی چنان جویی درست کرده بودند که انگار روبرو جهنم و پشت سر قتلگاه ادمه که مردم بیسواد و عوام را 100 چندان جریحه دار کردند ! اگر دوست داشته باشید بهتر و مفصلتر دلیلهای مرا بدانید, میتوانید به لینکهای https://persiauk.com/article.php?id=63743 , https://persiauk.com/article.php?id=63781 داده شده رجوع کنید که هم در ان تاپیکها و هم در اینجا به نحوه برخورد انها از من که از داریوش انتقاد کردم که همان ازادی بیانم است و هم خود داریوش هم انتقادگر بود, میبینید که با برچسب زدن بمن مانند دهاتی, گوسفند و ساندیسی و و و خواهان تحمیل افکار و عقیده شان
دوشنبه 24 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): بر من هستند که جای بسی تعمق و تفکر را دارد ! و برایتون متاسفم که سیستم پادشاهی را دیکتاتور مینامید و هیچ فرقی بین انتخاب واژههایی که بکار میگیرید نمیگذارید, جان کلام اگر شاه مستبد بود, پس امام علی و حسین و ضحاک ساندیسی چه نام دارند که اگر مسلمان نبودی در زمان علی و حسین ما را گردن میزدنند و ضحاک ساندیسی خانه های مردم بهایی را در شمال با خاک یکسان کرد ?! شما و من مسئولیت بزرگی داریم, پس باید مراقب رفتار و گفتارمان باشیم . شاد و انتقادگر هوشیاری باشیم .
دوشنبه 24 مرداد 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
توی این سایت دو نفر هستند که در هر مورد کامنت میگذارند چون فکر میکنند کوپن کامنت شان باطل میشود.اینها معتاد شده اند و اگر یک جا کامنت نگذارند خوابشان نمیبرد.وقتی ادم کم بخواند و کم گوش کند و زیاد بگوید و زیاد بنویسد کم میاورد و جفنگ مینویسد و یا همش تکراری و خسته کننده و سوهان اعصاب شده و پریدن قورباغه را با ازدواج عایشه نسبت داده و فحش کاری میکند ویا دیگری هر روز نظرش را تغییر میدهد و فکر میکند در فضای مجازی همه منتظر اظهار نظر او هستند و همش میگوید دیگران از من انتظار دارند.بله !!!! فقط احمدی نژاد و دکتر روازاده و خامنه ای هپلو نیستند توی همین سایت روانی به اندازه کافی داریم.
دوشنبه 24 مرداد 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
دانش اموزی برای امتحان شفاهی جغرافی فقط افغانستان را خیلی خوب از حفظ کرده بود وقتی معلم در مورد ترکمنستان را پرسید گفت ترکمنستان همسایه ایران و ایران همسایه افغانستان است وحالا افغانستان 647.500کیلومتر مربع و 28میلیون جمعیت و . معلم دید همه در مورد افغانستان درست است چیزی نگفت و پرسید لهستان و شاگرد گفت بله لهستان در اروپاست و اروپا همسایه اسیاست و افغانستان در اسیاست و حالا افغانستان 647.500کیلومتر مربع و 28 میلیون و...!!! این حکایت کاربران کوپن دار این سایت است که با اطلاعات صفر همیشه جزو اولین کامنت نویسان و فحاشان هستند که با کامنتهای تکراری و کسل کننده شان اعصاب همه را به بازی گرفته اند.ایا اینها با هدف مشخصی دراین سایت نیستند؟؟
دوشنبه 24 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
مرسی.زنده باشید
دوشنبه 24 مرداد 1390

felora - ایران - تهران
داریوش جون,باعث افتخار مایی که ایران مثل تو نداشته وهنوز هم نداره! قربون ازادگیت" غیرت" وشرف" وحزن" پنهان واشکارت.. که همیشه"مردمی" بودی ویه ملت هم پشت تو هستن !
دوشنبه 24 مرداد 1390

persisch007 - اتریش - وین
به به! چه زیبا! خدا شما هنرمندها رو برامون نگه داره.
دوشنبه 24 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
آهنگ و شعر و صدای بسیار زیبا و دلنشین. فرامرز و داریوش عزیز درود بر هر دوی شما عزیزان. عالی بود.میرسی
دوشنبه 24 مرداد 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
فریدون شیرازی - ایران - شیراز. باهات کاملا موافقم کاکو.. بدبختی اینه که بعضی ها خودشان را خیلی مهم هم فرض میکنن. خوشحال شدم
دوشنبه 24 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
@قابل توجه دوستان : سلیقه ها همانند درک سیاسی متفاوت است و نباید منکر این امر بشویم ! بارها شده که ما از " گذشته " 2 طفلان مسلم جنبش سبز ( موسوی / کروبی ) انتقاد کردیم که انان با رژیم بزرگ شدند و از انان نباید انتظار جواب مشکلات امروزی نسل جوان را داشت از قیبل حجاب که با اعتراض هواخواهان ایندو نفر مواجه شدیم که با تفسیرهایی چون : انها بی خبر بودند و یا باید جنایات ایندو را فراموش کرد و و و که با اعتراض و تعجب مردم مواجه هستند و یا بارها به این موضوع اشاره کردیم که چرا مردمی که ضد این رژیم هستند به هنگام اذان و روزه گرفتن از هم سبقت میگیرنند که دشمن از این " روزنه " نقطه ضعف مردم سواستفاده کرده و بر ما ظلم میکند ! با این مثالها خواستم یک مقایسه بکنم که چه تفاوتی میبینید بین داریوش که مجذوب صدایش هستید با صدای اذان که مردم زیر ستم که به این موزیک معتادند و رو به قبله میایستند و نماز میخوانند ?! و چرا نباید سران جنبش سبز را بخشید که انها هم مانند داریوش از بیخبری و بی اطلاعی خود در رژیم میگویند و طرفدارانش
دوشنبه 24 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
قسمت 2): مانند طرفداران داریوش انان را بخشیدند زیرا انها تغییر جهت دادند ?! جان کلام اینکه, بخشش اره, ولی نباید فراموش کرد که این فراموش کردنها باعث " تکرار " تاریخ خواهد شد که بقیه اعتراض و سوالم در لینکهای قبلی بزبان اوردم, پس همواره شاد و فرزندان ایران باشیم .
دوشنبه 24 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
اگه داریوش از عزاداری دست بکشه خوبه تو کنسرتهاش هم که زنده است اصلا صدا ندارد.حیف پول. شعرهاش خوبه که انهم تشکر از شاعران بزرگ ایران در راس همه مولانا.
دوشنبه 24 مرداد 1390

korosh-8020 - ایران - قزوین
موسیقی یعنی هنر. .هنر هم از نظر من اشاره به مسائلی است که در جامعه وجود دارد. .یه نفر با شعر ، یه نفر با خوندن و یه نفر با تقاشی و . ان را به رخ می کشد.چند نفر از خوانندگان ما به مشکلات روزی که در کشور ما وجود داره اشاره کردند؟من خودم زندگیم داریوشه.چرا؟چون به موسیقی ارزش نهاد. .چون برای کشورش خوند. چون وقاحت و سنگینی هنر موسیقی رو حفظ کرد. .و این رو هم بگم که طرفداران داریوش افراد خاص هستند. . زنده باد داریوش اقبالی.
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

ramtin80 - بلژیک - بلژیک
قای خوش باور در کشوری که از همه خبرهاش آدم غمگین میشه که نمیشه موزیک بشکن و بالا بنداز درست داریوش هم مانند همه ما غمگین است و بدرستی ونو بیرون میده پیروز باشی
سه‌شنبه 25 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ramtin80 -: دوست گرامی, صحبت از دمکراسی هست که من دارای چنین منطق و شناختی از این خواننده هستم که حتی در زمان شادی شاه ترانه های غمگین میخواند که ابشخور فکری نسل جوان بود که عواقب بزرگ جلوه دادن مشکلات را میبینیم که از سر نعمت روشنفکران بیسواد و خوانندههایی چون فرهادها و داریوش ها این بلا را بر سرمان اوردیم و چه جالب و زیباست که من در این دنیای سایبری ازاد هستم و فقط از ازادی بیان و دمکراسی دفاع میکنم و هیچ علاقه ای ندارم که طرز فکر و شناخت سیاسی, اجتماعی ام را بر دیگران تحمیل کنم و باید حداقل به عقاید هم احترام بگذاریم ولی مجبور نیستیم از ان پیروی کنیم , پس همواره شاد و ازاد باشیم, همانطوریکه این خواننده هم از ازادی بیان و هنرش استفاده کرد که از نظر من همانند کسی است که خواسته چشمش را سرمه بکشد که باعث کوریش شد !
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

felora - ایران - تهران
khosh bavar - ایران - یزد . دموکراسی ابراز عقیده به جای خود! چقدر خوب میشد که ما این مسئله رو درک میگردیم که برای تعریف" از کسی وجود اون شخص چندان لازم نیست ولی برای" انتقاد"ویا به زبون دیگه بمباران! یه نفر باید اون شخص حضور داشته باشه! حتما دلیل ودلیل ودلیل خودشو میگه!
چهار‌شنبه 26 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چرا باید برای ایشان استثنا قائل بشویم و برایش چنین امکاناتی بدهیم ?! من احساس شما را درک میکنم که به او علاقه دارید و شما هم باید احساس من و میلیونها ایرانی را درک کنید که بعضی ها از دوران شاه انتقادها کردند و او هم زنده نیست که از خودش دفاع کند ! فلورا گرامی, ما نباید خودمانرا زیاد جدی بگیریم و فراموش نکن که ما چون عادت به دمکراسی و انتقاد نداریم, بدینخاطر من هم از عمد روی زخم ما که همان " فرهنگ انتقاد " است, دست گذاشته و بر ان زخم فشار میاورم که هم خودم در درجه اول با فرهنگ انتقاد خو گرفته و با ان زندگی کنم و هم دیگران با صدا و منطق دیگری چون من اشنا شوند و چقدر وحشتناک میبود که اگر همه از این خواننده و یا مثلا از شاه و یا از شما و من راضی باشند !? شاد و ازاد باشیم , و تا بعد خدا نگهدار .
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

felora - ایران - تهران
شما که به قانون نیوتن" معتقدین ولی از نظر من استثنا همه جا بد نیست!هر کسی که یه کمی انصاف داشته باشه هیچوقت نمیتونه منکر خدمات محمد رضا شاه وحتی پدرش بشه ولی ایراد وانتقاد واعتراض به بعضی از سیاستهای ایشون نبایددلیل براین بشه که همه میخواستند ایشون ایران و به حال خودش بذارن وبرن.
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

felora - ایران - تهران
2*نمیدونم شاید اگه منم در اون زمان بودم ویا خیلیهای دیگه, به جریانات زندانیهای سیاسی و نبودن ازادی گروه ها مثل همین زمان معترض میشدم وشاید هم نه.دوست گرامی به گفته خودتون ما نه تنها عادت به شنیدن انتقاد و دمو کراسی نداریم, با مخالفین خودمون وحتی گاهی با دوستان" خیلی با افراط ایرانی وغرور بر خورد میکنیم. خدا نگهدار شما هم باشه
پنج‌شنبه 27 مرداد 1390

+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.