بررسی پرونده مایلی‌کهن و فتح‌الله‌زاده در هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال


بررسی پرونده مایلی‌کهن و فتح‌الله‌زاده در هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال از بررسی مصاحبه جنجالی مدیر فنی پرسپولیس و سرپرست باشگاه استقلال در این هیئت خبر داد.


حجت الاسلام علیرضا علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد جدال لفظی محمد مایلی کهن و علی فتح الله زاده در برنامه زنده تلویزیونی عنوان کرد: کار هیچ کدام از این دو نفر را تایید نمی‌کنیم به ویژه اینکه این اتفاق در ماه مبارک رمضان رخ داده است. انجام کار زیبا همیشه زیبا است و اگر از سوی بزرگان انجام شود زیباتر است و در صورت انجام کار بد از سوی آنها این عمل بدتر جلوه می‌کند.

وی ادامه داد: بر اساس بند یک ماده یک آئین نامه رابطه باشگاه‌ها و سازمان لیگ حرفه‌ای اظهار نظر انتقادی اشخاص حقیقی و حقوقی اهالی مرتبط با فوتبال حتی علیه یکدیگر تخلف محسوب می‌شود و مایلی کهن و فتح الله زاده قطعا مرتکب تخلف شده‌اند. امروز پرونده این دو نفر را به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم و پس از آن نیز در هیئت رسیدگی به تخلفات به طور ویژه به این مسئله رسیدگی خواهیم کرد.

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال در مورد اینکه جریمه این دو چه خواهد بود گفت: احتمال جریمه 30 میلیون تومانی با شدت و ضعف برای هر دو نفر وجود دارد. باید پرونده به طور دقیق بررسی شود. ضمن اینکه از رسانه‌ ملی هم انتقاد داریم که در ماه مبارک رمضان چنین برنامه‌های را تولید می‌کند. همان‌طور که دیه در ماه‌های حرام دو برابر است انجام تخلفات اخلاقی در ماه مبارک رمضان جریمه‌ دو برابری دارد.

علیپور تاکید کرد: من شنیده‌ام شفیع در جای عنوان کرده ما می‌خواستیم نشان دهیم که اگر بخواهیم می‌توانیم جنجالی‌تر از 90 باشیم. این کار درست نیست. اهالی فوتبال باید عاقل باشند و تحریک نشوند ضمن اینکه مایلی کهن از ساعت 9:50 منتظر ارتباط با برنامه ورزش و مردم بود و در واقع گرفتار بازی رسانه‌ای شده است زیرا در ساعت 11:50 با او صحبت کرده‌اند.

ghom.666 - ایران - قم
دوتاشون مخصوصا فتحی اشغال مزدور حکومت هستن
یکشنبه 23 مرداد 1390

sia_sefid - ایران - تهران
دوتاشون دستمال به دست رهبری هستن . مخصوصا فتح الله زاده ی آشغال که تو دادگاه شکایت خانم عبادی از شریعتمداری .. این و دار دسته ی استقلالیش شده بود مدرک به دست و شهاد این کثافت!!! یادتون نره که این یارو واقعا به قول مایلی کلنگ با پارتی بازی اومده بود . به زودی این دیوونه ی زنجیری (مایلی) رو هم از فوتبال کلا حذفش میکنند!! حیف تیم بزرگ پرسپولیس که تو 4 سال کاپیتانش بودی!
یکشنبه 23 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.