نا‌آرامی‌های بریتانیا؛ سوالاتی که باید پاسخ داده شود


نا‌آرامی‌های بریتانیا؛ سوالاتی که باید پاسخ داده شود

بی بی سی : اتفاقات این چند روز سوالهای زیادی را در جامعه بریتانیا ایجاد کرده است. از همه مهمتر اینکه کسانی که به خیابان آمدند که بودند و برای تکرار نشدن وقایع این چنینی چه باید کرد.

نگین شیرآقایی گزارش می‌دهد

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
هنوز هیچ درسی نگرفتید. هنوز هم مردم را احمق فرض میکنید. سزایتان همین است که ناگهان با اعتراضی رو برو شوید که بنیانتان را بر کند. مگر به اعتراض دانش آموزان که به افزایش شهریه مدارس اعتراض کردند توجه کردید؟ به اعتراض مردم علیه دزدی بانکها چطور؟ چطور انتظار دارید که باز هم با اعتراضات مسالمت آمیز روبرو شوید؟
یکشنبه 23 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
عقل ندارند راحتند ! از اخوندها یاد بگیرید ! با برچسب زدن به افراد جامعه چون ملحد, مشرک, مفرد, منافق, فتنه گر که خواهان ازادی و اسایش خود و فرزندان ایران هستند, انانرا دستگیر و روانه زندان کهریزک میکنند تا طعم ازادی و اسایش را در انجا بچشند ! پس نیازی به موشکافی این مشکلات از دید جامعه شناسی, روان شناسی و اقتصادی نیست !
یکشنبه 23 مرداد 1390

morid - ایران - بوشهر
این معترضین که همه اشان دزد وغارت گربودند. خوب حالا بایستی نوبت مردم متمدن انگلیس باشد که درخیابان های لندن حاضر شوند و این اقدام اشوبگران رامحکوم کنند ودولت اقای کامرون را تایید کنند.
یکشنبه 23 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
چو افتاده که مخالفان همه دزد بودن چقدر دزد مشاهده کنید لطفا https://www.youtube.com/watch?v=MCFRGXQoqqY
یکشنبه 23 مرداد 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
بیداری اسسسسسسسلامییه بابا...میگید نه از نبی اعظم سوئد و نقدی شجاع و مریدش بپرسین! شاهد کم اوردن,دمبشون همین دوروبراست...
دوشنبه 24 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.