علی دایی: بازگشتم به پرسپولیس به هیچ وجه اتفاق نمی‌افتد


علی دایی: بازگشتم به پرسپولیس به هیچ وجه اتفاق نمی‌افتد

سرمربی راه‌آهن گفت: با راه‌آهن قرارداد دارم و بازگشتم به پرسپولیس به هیچ عنوان نمی‌تواند اتفاق بیفتد.


به گزارش فارس، علی دایی پس از شکست خانگی 2 بر صفر برابر صبای قم گفت: در ابتدا یک بار دیگر درگذشت بابک معصومی را به جامعه ورزش تسلیت می‌گویم. نیمه اول را خیلی بد شروع کردیم، بد بازی کردیم و 2بر صفر هم عقب افتادیم.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم با تغییراتی که دادیم بهتر از صبا بودیم و موقعیت‌های خوبی هم خلق کردیم اما متاسفانه هر چه زدیم به در بسته خورد و بازی را واگذار کردیم. هنوز هم نمی‌توانم باور کنم چطور دو گل خوردیم. اشتباه خط هافبک و دروازه‌بان ما در این بازی زیاد بود. نیمه اول صبا بهتر از ما بود اما در نیمه دوم ما بهتر بودیم و آنها دل به ضد حمله بسته بودند.

دایی درباره درخواست هواداران برای بازگشت‌اش به پرسپولیس عنوان کرد: به هیچ عنوان این موضوع نمی‌تواند اتفاق بیفتد. در راه‌آهن هستم و قراردادی دو ساله با این تیم دارم. مربی‌ای که قرارداد دارد دیگر به فکر برگشت به نیمکت پرسپولیس نیست. از هواداران هم خواسته‌ام و باز هم می‌خواهم فقط پرسپولیس را تشویق کنند. آنها باید صبور باشند چون این شعارها به هیچ عنوان نمی‌تواند به نفع پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: هواداران همواره به من لطف داشتند و من را حمایت کردند. با وجود اینکه روزهای بدی هم با پرسپولیس داشتم و هواداران جایگاه تیم را می‌دانستند اما باز هم پرسپولیس را حمایت می‌کردند.

دایی در مورد اینکه فصل قبل گفته بود هوادارانی که علیه او شعار می‌دادند خط گرفته‌اند و آیا می‌توان گفت شعار علیه کاشانی و استیلی در فصل جدید خط دهی از طرف او است، اظهار داشت: لیدرهایی که هوادار آقایان بودند فصل قبل بیانیه صادر کردند و معلوم بود این کار چه کسانی بود. امسال هم آنچه می‌بینید لیدرهای منتخب آقایان هستند. این سؤالاتی که می‌شود دروغ است و هیچ کس سال قبل در استادیوم غیر از من تشویق نشد و علیه من شعاری داده نشد. یک سال و نیم هواداران نهایت لطف را به من داشتند.

وی ادامه داد: مردم با این شعارها اعتراضشان را به نحوه کارهایی که در پرسپولیس صورت گرفته نشان می‌دهند. کسانی که این سؤال را می‌کنند خبرنگار روزنامه و باشگاه پرسپولیس هستند و این سؤالات دروغ است. مربی‌ای که با جای دیگری قرارداد دارد چه نفعتی می‌تواند از این شعارها ببرد؟ مگر من می‌توانم به 60 هزار هوادار خط بدهم؟ مردم از پرسپولیس ناراضی نیستند و تیمشان را دوست دارند.

به گزارش فارس دایی تصریح کرد: تشویق پرسپولیس در راه‌آهن تمرکزمان را برهم می‌زند. کسانی که برای دیدن بازی راه‌آهن به ورزشگاه می‌آیند تنها باید این تیم را تشویق کنند و درست نیست تیم دیگری تشویق شود چون به هیچ دردمان نمی‌خورد.

سرمربی راه‌آهن ادامه داد: چنین روزهایی را پیش‌بینی می‌کردم و می‌دانستم کار سختی در راه‌آهن خواهیم داشت اما مطمئن باشید بهتر خواهیم شد.

وی در مورد پیش‌بینی‌اش از جایگاه این تیم در پایان این فصل گفت: من پیشگو نیستم اما سعی می‌کنم که بالای جدول برسیم. تمام تیم‌ها مشکل تمام کننده دارند اما این اشکال را در آینده برطرف خواهیم کرد.
سرمربی راه‌آهن در پایان درباره شکایت‌اش از سازندگان برنامه طنز خنده‌بازار گفت: تاکنون هیچ شکایتی از این برنامه نکرده‌ام.

Jacki55 - انکلستان - لندن
بهتره تا به اون تیم هم خرابش نکردی إز فوتبال بیایی بیرون.اخه خیلی رو میخواهد باز آدامه بدی. 
شنبه 22 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
پس حتما اتفاق می افتد:)نگران قراردادت نباش با همون مدیرعامل راه آهن انصاریفرد با هم میاین لنگ:)منم دوست دارم برگرده ببینیم طرفدارا اون موقع باز استیلی کاشانی پرسپولیس جهانی رو تشویق میکنن:)))راستی تو برو به خط دادنات ادامه بده روی سکوها تا زودتر بیای:)
شنبه 22 مرداد 1390

مهران خان - ایران - تهران
آره ، همینطور که نمی خواستی سرمربی تیم ملی بشی!
شنبه 22 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
سرمربی راه‌آهن در پایان درباره شکایت‌اش از سازندگان برنامه طنز خنده‌بازار گفت: تاکنون هیچ شکایتی از این برنامه نکرده‌ام. نه برو شکایت کن ..تو که رکورد داری تا حالا 50 بار هم وکیل گرفتی ..فکر کنم یواش یواش نماینده های گینس بیان سراغت
شنبه 22 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
خدا کنه هیچ گاه اتفاق نیقته..پرسپولیس تیم بزرگیه مربی بزرگ میخواد نه تو وحمید استیلی ..پس از اری هان و مصطفی دنیزلی دیگه هیچگاه بازی زیبایی رو از پرسپولیس ندیدم
شنبه 22 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.