تندترین مجادله تاریخ/ مایلی‌کهن و فتح‌الله‌زاده روی داهی و شاکانی را کم کردند


تندترین مجادله تاریخ/ مایلی‌کهن و فتح‌الله‌زاده روی داهی و شاکانی را کم کردند

در حالی که برنامه خنده‌ بازار با هجومجادله دایی و کاشانی سروصدای زیادی کرده، درگیری لفظی فتح‌الله‌زاده ومایلی‌کهن در برنامه ورزش و مردم لحظاتی عجیب را برای بینندگان خلق کرد
 
سایت گل ـ محمد مایلی‌کهن دقایقی پیش در برنامه ورزش و مردم تندترین مجادله اخیر را در یک برنامه زنده تلویزیونی کلید زد. برنامه‌ای که اتفاقا تلاش می‌کند نسبتی با جنجال نداشته باشد اما  مدیرفنی پرسپولیس در اواسط صحبت‌هایش ناگهان حملاتی تند را متوجه علی فتح‌الله‌زاده میهمان برنامه کرد و جملات بسیار تندش باعث برآشفتگی سرپرست باشگاه استقلال شد تا این دو با لحنی باورنکردنی و نه چندان مودبانه دورادور اقدام به یقه‌گیری کنند. این نوع گفت‌وگو آنقدر غیرمنتظره بود که بهرام شفیع مجری برنامه دست و پای خود را گم کرده و نمی‌دانست  چه واکنشی باید نشان بدهد.

مایلی‌کهن: شاید از فردا به پرسپولیس نروم

آغاز حرف‌های مایلی‌کهن که معمولاً عصبانیتش اوج می‌گیرد در مورد پرسپولیس بود. او با اشاره به نتایج بد پرسپولیس و تذکر این نکته که در این باشگاه تنها مشورت فنی می‌دهد تأکید کرد:«با ادامه این وضع از فردا به تمرین پرسپولیس نخواهد رفت. مایلی‌کهن گفت مسائلی در تیم وجود دارد و اگر اینطور ادامه دهد من در خدمت پرسپولیس نخواهم بود. حمید استیلی یکی از بهترین مربیان ایران و حبیب کاشانی هم یکی از مدیران خوب بعد از انقلاب اما این دو حجب و حیایی دارند که باعث مماشات می‌شود. ما در فوتبال مماشات؛ نداریم مثلا مربی بدنساز پرسپولیس در اردوی ترکیه نبوده و همین حالا هم یک خط در میان در تمرینات حضور پیدا می‌کند و این از دلایلی است که تیم شادابی و جنگدگی خود را ندارد.»

دایی اسطوره است و ما پشه کوره؟

مایلی‌کهن در گرماگرم اظهارنظرهای تند به پرویز کماسی بدنساز پرسپولیس، ناگهان سمت و سوی حرف‌هایش را به سمت علی فتح‌الله‌زاده برگرداند. او البته ابتدا از علی دایی شروع کرد و گفت:« یکی از مشکلات ما آدمی است که همیشه بیشترین ساعات تلویزیون در اختیارش بوده. این آدم که مدام دارد علیه مدیریت باشگاه ما حرف می‌زند کارش به جایی رسیده که به صداوسیما هم توهین می‌کند. هی می‌گویند اسطوره، اسطوره. اگر ایشان اسطوره هستند که پس ما کجا هستیم. نتایجی که من با تیم ملی کسب کردم در تاریخ سابقه نداشته آیا ما پشه کوره بودیم؟ تازه مگر چه اشکالی دارد آدمی که این همه دوربین‌های مختلف صداوسیما در اختیارش بوده مورد شوخی قرار بگیرد و مردم بخندند.»

آغاز یورش به فتح‌الله‌زاده

مایلی‌کهن در همین اثنا ناگهان الفاظی تند و غیرقابل باور را علیه فتح‌الله‌زاده به زبان آورد او سرپرست باشگاه استقلال را فردی خواند که فاقد سابقه فوتبالی است. مایلی‌کهن گفت:« من که سرمربی تیم ملی بودم فرهاد مجیدی 18 ساله را از امیدهای بهمن دعوت کردم و نتیجه‌اش این است که او الان ستاره فوتبال ماست. همین آقای مجیدی است که حرف‌های مدیرباشگاه‌اش را تأیید نمی‌کند.»

مایلی‌کهن ادامه داد:« از یک سال پیش برنامه‌ای به اسم شوک می‌خواهد با من صحبت کند و من راضی نمی‌شوم  چون مثل آقای فتح‌الله‌زاده نیستم که عاشق دوربین باشم. این‌ها آمدند سر تمرین با من حرف زدند آن وقت یک شیر پاک خورده‌ای حرف‌های من را بالا و پایین کرد و در رسانه‌ها نوشت در حالی که این برنامه هنوز پخش نشده.. بعد آقای فتح‌الله‌زاده هر روز یک حرفی درباره من می‌زند. یک روز می‌گوید کم آوردی، یک روز می‌گویند برو استغفار کن و یک روز تهدید به شکایت می‌کنند و ..»

مدیرفنی پرسپولیس که آتش‌اش بسیار تند شده بود ادامه داد:« آقای فتح‌الله‌زاده شما کجای این فوتبال هستید، شما با رابطه فامیلی وارد این فوتبال شده‌اید از نظر تحصیلات از من پایین‌تری و قابل مقایسه با من نیستی. ما به دنبال فوتبال پاک هستیم ولی شما مسبب فحاشی‌هایی که در ورزشگاه‌ها می‌شود.» مایلی‌کهن که حملاتش به فتح‌الله‌زاده پایانی نداشت از الفاظ تندتری هم استفاده کرد:« من از زمین‌های خاکی آمده‌ام. ما دنبال حقیقت هستیم اما شما چی؟شما اهانت می‌کنید. همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند اما اینجا اجازه نمی‌دهید این اتفاق بیفتد.شاید شما هم سهیم بودید. شما به قدر کافی صحبت ‌کرده‌اید آقای فتح الله زاده. به نام دین و دیانت و ماه مبارک رمضان انواع و اقسام توهین‌ها را کرده‌اید..»

در این میان فتح الله زاده که سکوت کرده بود با اجازه مجری برنامه قصد صحبت کردن داشت اما مایلی‌کهن بلند بلند فریاد می‌زد و اجازه صحبت کردن به وی را نمی‌داد که در این بین فتح‌الله‌زاده ناگهان برآشفت و گفت: «ادب داشته باش.» که اتفاقا این دقیقا عین دیالوگ و موقعیتی بود که در خنده‌بازار اجرا شده بود.

مایلی کهن خطاب به فتح الله زاده ادامه داد: شما می‌گوید شب‌ها نمی‌خوابید، پس چرا هستی؟ برو که فتح الله زاده جواب داد به شما ربطی ندارد.

تو تو تو!

در حالی که بهرام شفیع خیس عرق شده بود به دنبال مصالحه بود فتح‌الله‌زاده در دفاع از خود گفت:« ممکن است که من با روابط فامیلی به فوتبال آمده باشم اما شما مگر خودت از کجا آمده‌ای آقای مایلی‌کهن، مدیری که به تو حکم داده از کجا آمده. من اوایلش کار بلد نبود اما حالا نشان داده‌ام آدم کاربلد هستم. من 6قهرمانی برای استقلال آورده‌ام ...»

در این لحظه مایلی کهن گفت:« 60 تا قهرمانی بیاوری. مهم این است که شما مال این فوتبال نیستی و فتح‌الله‌زاده دوباره جواب داد:« تو از کجا آمده‌ای؟» مایلی‌کهن گفت:« تو نه شما» و فتح‌الله‌زاده سه بار با تأکید گفت:« تو ... تو ... تو ...!»

کار بالا گرفته بود بهرام شفیع اعلام کرد که برنامه در حال اتمام است از آن طرف صدای مایلی‌کهن را بستند و فتح‌الله‌زاده در دفاع از خود اعلام کرد:« او دو سال در پرسپولیس بازی کرده و می‌خواهد یقه همه را بگیرد. احترام بگذار تا به تو احترام گذاشته شود. گفتیم آقای مایلی‌کهن در ما رمضان تهمت زده و ما به کمیته انضباطی شکایت می‌کنم. اگر ایشان مدرک داشت ما خجالت می‌کشیم و اگر مدرک نداشت باید استغفار کند.»

به این ترتیب تندترین مجادله تلفنی تاریخ برنامه ورزش و مردم با تیتراژ این برنامه قدیمی به پایان رسید. تیتراژی که هنوز از گل‌های تاریخی فوتبال ایران مقابل استرالیا و آمریکا استفاده می‌کند. گل‌های مربوط به یک دوره طلایی که هنوز از این جور دعواها در آن خبری نبود.

soheil rad - ایران - بابل
مایلی کلنگ همون پشه کوره بیشتر نیست خودشم اینو خوب فهمیده کسی که هر بار بدون مدرک به همه تهمت میزنه و نمیتونه ثابت کنه اتهاماتشو خودش مامور اجرای سیاستهای پشت پرده فوتباله ادبیات یک لنگی همینه
شنبه 22 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
مایلی گریه هم کرد؟ کسی اگه دعوتش کرد به تلوزیون یادش نره دستمال کاغذی روی میز براش بذارین.
شنبه 22 مرداد 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
این مایلی کوهن گندش در اورده مرتیکه دودوزباز حزب الهی فکر میکنه یک ته ریش گذاشته ... شده این مردک با ممد پنجعلی اول انقلاب رفتن مرحوم حبیب خبیری بازیکن پاس و تیم ملی را لو دادن و رژیم هم گرفت و تیرباران کردش مرتیکه عوضی فکر میکنه کسی شده.وایسا تماشاچیهای استقلال بازی بعد برات کنار گذاشتن حالتو جا میارن دو سال پیش یادت از استقلالیها فحش خوردی گریه ات گرفت صبر کن حالتو جا میارن ادم فروش .
شنبه 22 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
این مایلی چرا این مدلیه؟این روزها هر کی با باشگاه لنگ ارتباط داره اعصاب مصاب نداره و میخوان به همه گیر بدن..برین مشکل باشگاتونو حل کنین.تقصیر ما چیه بازیکن خوب گرفتیم و نتیجه میگیریم..ایول فتح الله زاده مدیرانی مثل تورو همه دوست دارن:)همه ی لنگیها هم میدونن این مایلی مشکل داره:)ضمنا نامه یک طرفدار لنگو در سایت استقلال بخونین..
شنبه 22 مرداد 1390

mellita - کردستان عراق - اربیل
تیمت نتیجه نمیگیره به استقلال چیکار دارى،فتح الله زاده یکى از بهترین مدیرانه فوتباله تعجبى هم نداره که دشمن زیاد داشته باشه،مجیدى هم اگه مجیدى شده به خاطره تلاشه خودش بوده تو تو تو که بهش فوتبال یاد ندادى حالا میخواى باهاش بازارگرمى کنى. من نمیدونم این تلوزیونا چرا هر ادمه بى ادبى رو دعوت میکنن؟
شنبه 22 مرداد 1390

آبی ترین - ایران - تهران
چهارشنبه بازی با فجر شیراز از خجالت مرتیکه روانی در میایم که دیگه فوتبال یادش بره.
شنبه 22 مرداد 1390

odin - بلژیک - انتورپن
aria-aria-nl - هلند - روتردام - من از بچگی پرسپولیسی بودم و تاج رو دوست نداشتم، اما ( فحش نده صبر کن بقیه حرفم رو هم بخون) اما از وقتی دیدم تاجیها حال این مایلی رو جا اوردن و تو استادیوم از خجالت بسیجیها در اومدن و با اون حرفها ریختنشون بیرون به اندازه پرسپولیس تیم تاج و طرفدارهاش رو دوست دارم. دمشون گرم. مخلص هر چی مرد هم هستیم
شنبه 22 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
مرتیکه روانی‌ خودش به همه لقب میده،بعد میاد میگه دایی به مردم گفته گالیور پس اسطوره نیس،بابا تو که استاد پاچه گرفتن و بیانیه دادن و لقب ساختن هستی‌،یعنی‌ با این حرفش .. زد به آبروی باشگاه لنگ،مرتیکه چاله میدونی با تحصیلات تربیت بدنی قد قد هم میکنه،برو تیمت رو جمع کن که یکی‌ مونده به آخر هست الان.
شنبه 22 مرداد 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
اینهم فیلمش https://www.youtube.com/watch?v=XUbwcbz418I واقعا باید همه دنیا بیان از مربیان فوتبال ما درس بگیرن.
شنبه 22 مرداد 1390

hassan5 - ایران - تهران
مه (دائی)نور فشاند و سگ (مایلی کهن)عو عو کند..از حسادت نترکه خوبه مردکه بی سواد ادم فروش..ا
شنبه 22 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
https://footballitarin.com/video_page.php?id=267 با اجازه مسئولین سایت.
شنبه 22 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.