مارک آنتونی دلش نمی خواهد از جنیفر جدا شود


مارک آنتونی دلش نمی خواهد از جنیفر جدا شود

مارک آنتونی هر کاری که می تواند انجام می دهد تا جنیفر از او جدا نشود.

اگرچه خواننده آهنگ معروف " روی زمین" چندی پیش جدایی خود از مارک آنتونی را اعلام کرد اما گزارشات رسیده حاکی از آن است که مارک تصمیم گرفته هر کاری که می تواند انجام دهد تا جنیفر دوباره با او زندگی کند .مارک آنتونی سومین همسر جنیفر لوپز و پدر ناکس و امی ، دوقلوهای سه ساله این خواننده مشهور است .

یک منبع خبری گفت:"مارک تصمیم دارد تا آنجا که ممکن است مراحل طلاق خود و جنیفر را به تعویق بیاندازد تا بتواند نظر جنیفر را تغییر بدهد و او را راضی کند که از طلاق منصرف شود.او گاهی اوقات جنیفر را سرزنش می کند وگاهی اوقات به جنیفرمی گوید که این جدایی زندگی او را نابود خواهد کرد و از جنیفرخواهش می کند که نظرش را تغییر دهد و دوباره با او زندگی کند .

اما بنا به گفته یکی از نزدیکان داورامریکن آیدل ، او تصمیم ندارد نظرش را عوض کند . یک منبع خبری گفت:" جنیفر خیلی خوشحال است و همه کسانی که دوستش دارند در کنارش هستند و نمی گذارند او تنها بماند."

جنیفر ۴۲ ساله قبل ازجدایی از مارک گفته بود که او و همسرش به سختی تلاش می کنند تا بین کار و زندگی خانوادگی شان تعادل برقرار کنند.

او گفت:" تعادل برقرار کردن بین کار و زندگی خانوادگی هر روز سخت تر می شود. وقتی که تازه ازدواج کرده بودیم و هنوز بچه دار نشده بودم ، بیشتر اوقات می توانستیم با هم باشیم و همرا یکدیگر به همه جا سفر کنیم . من خیلی کار نمی کردم و به همین دلیل وقت بیشتری داشتم.در سالهای اول ازدواجمان من در چند تور همراه او بودم و در آن دوران یک فیلم مشترک هم بازی کردیم.اما حالا همه چیز خیلی سخت شده است ."

"در حال حاضر خیلی چیزها تغییر کرده و کارها و مسئولیتهای ما بیشتر شده است . همانطور که گفتم در سه سال اول ازدواجمان همه وقتمان را صرف یکدیگر می کردیم . در آن زمان من زیاد کار نمی کردم و بیشتر وقتم را در اختیار مارک قرار می دادم. اما بعد از آن ما صاحب فرزند شدیم و بیشتر وقتمان را وقف فرزندانمان کردیم و من هم دوباره کار کردن را شروع کردم."

khosh bavar - ایران - یزد
زن جذابی هست ولی حتما مانند Mariah Carey عقده ای و از خود راضی ! حتما مشکل یائسگی گریبانگیرش شده که گیج میزند و یا بدنبال تنوع میگردد و یا .. ! بمن چه که ایندو نفر مشکل جنسی و زناشویی دارند مانند میلیونها زوج دیگر !?
شنبه 22 مرداد 1390

neda2oo7 - ایران - شیراز
"پدر ناکس و امی ..." ؟ منظورش مکس بوده. اشتباه کوچولویی بود ولی باحال بود loool
شنبه 22 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
khosh bavar - ایران - یزد دوست گرامی شما چرا؟ "حتما مشکل یائسگی گریبانگیرش شده که گیج میزند" این حرف شما توهینیه به خانوم ها. یعنی خانوم ها وقتی یائسه میشن گیج میزنن؟ یادمون نره که تمام این رنج هایی که خانوم ها میکشند فقط به خاطر تداوم نسل انسانه و یائسگی هم بخشی از این سختی هاییه که برای بقای نسل بشر لازمه. کاش هممون یکم نسبت به جنس مخالف قدرشناس باشیم :)
شنبه 22 مرداد 1390

sia_sefid - ایران - تهران
زندگی با مردان و زنان معروف بی جنبه (که از روش زندگی مشخص میشه) حماقت محضه
شنبه 22 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
خوب معلوم کسیکه مدتی با سیاه پوست باشه . دیگه این گوگولی مگولی راچیکار کنه .?
شنبه 22 مرداد 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
khosh bavar - ایران - یزد. باورم نمی‌شه این نظر شما باشه. عقده‌ای و از خودراضی بودن، مشکل یائسگی، گیج زدن، تنوع‌طلبی یا مشکل جنسی و زناشویی دلیل این جدایی نبوده. تو مصاحبه‌ای جنیفر گفته‌بود که از این به بعد لااقل خودش می‌تونه درباره لباس پوشیدنش تصمیم بگیره و دیگه تحت کنترل نخواهد بود. منم تعجب کردم چون فرهنگ مردسالاری این‌جا خریدار نداره ولی در هر صورت قضاوت درباره علت خراب شدن رابطه یک زوج حتی اگه این‌قدر مشهور باشن با اطلاعات کمی که ما داریم به نظر نمی‌رسه منصفانه باشه. به قول خودتون وفادار و منصف باشیم.
شنبه 22 مرداد 1390

shayan96 - ایران - تهران
مردم کشور های غربی شاید در سال 5 بار دوست پسر با دوست دختر عوض کنند از بس که تنوع جنسی زیاده و در سکس خودشون را دارند خفه می کنند و شاید کمتر فززندانی در خانواده های غربی باشند که از نعمت پدر و مادر واقعی برخوردار باشند
شنبه 22 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
snowy me -: کاملا با شما موافقم زیرا خودم هم چنین احساسی کردم که باور بفرماید قصد اهانت و بی احترامی نداشتم, و چون چند روز پیش مطلبی در مورد یائسگی و غمگینی خوانده بودم, خواستم " فقط " حواله این J. Lo کنم که واقعا گیجه ! با سپاس فراوان از تذکرتان, پس همواره شاد و راهنما باشید !
شنبه 22 مرداد 1390

pendare nik - ایران - تهران
واقعا که جناب خوش باور!؟؟؟ شنیدن این صحبت ها از جانب شما واقعا بعیده! کاملا با snoy me موافقم! این یک مرحله طبیعی در زندگی همه زنان هست! کسی حق نداره زنی را به این خاطر تحقیر کنه! مخصوصا شما که خیلی هم ادعات میشه!!
شنبه 22 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Neda02 - : ندا جان, چون ایشان مثل شما و من یک شخص عمومی هستند, پس سزاوار هرگونه انتقاد هستند و با این خبرهایی که از این تازه بدوران رسیدهها میخوانیم که مثلا وقتی وارد یک هتل و یا کنسرت میشونند, دست به چه تقاضاهایی میزنند ! دوستیمان را بخاطر این J. Lo خراب نکن زیرا شما مرا میشناسید که قصد اهانت به کسی ندارم و انهم خانمهای ایرانی !
شنبه 22 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
khosh bavar-ایران:زوده برای یایسگی،آقایون در40سالگی این مساله رو دارن نه خانم ها بخصوص از نوع جنیفرش! اصولا این ادمها تا لحظه ی مرگ هجده سالشون تموم نمیشه.
شنبه 22 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Neda02 - : همانطوریکه شما فرمودین, زندگی زناشویی پیچیده و مبهم و مانند جدایی Arnold Schwarzenegger و Maria Shriver که بتازگی شاهد این پهلوان پنبه بودیم که با زیر پیراهن !! It's Time survived Maria .پس همانطوریکه میبینیم همه از دست همه گله مند هستند و چون من همیشه شاهد قرتی بازی J. LO در مطبوعات بودم که بیشتر به عقده ای بازی که به ان Diva میگویند که به او اصلا نمیخوره بودم که چنین لقبی هم به او گاهی اوقات دادند که او خودشو فراموش کرده کی بوده و چی بوده همانند Mariah Cary که وقتی وارد یک هتل شب 10.000 دلاری میشه, از کاغذدیواری, پرده و لوستر و و و باید بر طبق سلیقه اش عوض بشه و ایشان فراموش کرده که بعنوان ارایشگر 5 دلار ساعتی درامدش بوده که نباید از دارندگی برازندگی او صحبت کرد وگرنه خود خبرنگاران از این چرندیات بخورد خوانندگانشان مثل شما و من باشیم تحویل نمیدادند ! شاد و راهنما هم باشیم .
شنبه 22 مرداد 1390

shabparast - ایران - شمال
بابا جنیفره دیگه کسی که ....... 100 میلیون دلار بیمه کرده بود .حالا هم مارک انتونی مثل 2تا دیگه دلش زده میخواد عوضش کنه.
شنبه 22 مرداد 1390

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
البته انجوری که من اینجا در مجله ها خواندم مارک آنتونی مردی است که خیلی سعی میکند که روی زنش کنترل اعمال کند و به لباس پوشیدنش هم گیر میداده و در تمام کارهایش هم دخالت میکرده مثل وقتی که جنیفر یکی از داورهای آمریکن آیدول بود و خلاصه زندگی باهاش راحت هم نبوده
شنبه 22 مرداد 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
Neda02 - کانادا - اتاوا. مردسالاری مثل پرچم بریتانیا(یونیون جک) مرز نمیشناسه. همه جابوده و همه جا خواهد بود.
شنبه 22 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
pendare nik و baran828 -: دوستان با سپاس از تذکر و توجه تان ! ولی لطفا اینطور وانمود نکنیم که مردها همیشه محق بوده و خانم ها همیشه قربانی ! بمن اصلا ربطی نداره که J. LO با کی بوده و نبوده, همانطوریکه در پایان کامنت اولم ذکر کردم ولی چون از این شناخت منفی از طریق مطبوعات دارم, مثل بقیه انتقادگران که از هالیودیها انتقاد میکنند, یکچیزی حواله اش کردم ! شاد و انتقادگر باشیم !
شنبه 22 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
متاسفانه بد منظورم را رساندم و منظورم اصلی و واقعیم این بود : مردها همیشه ظالم و خانمها همیشه قربانی اعمال جامعه و زندگی !
شنبه 22 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
khosh bavar - ایران - یزد . دوست گرامی اصل قضیه خیانت این مرد بوده به همسرش بوده البته بعد مثل سگ پشیمان شده بقیه اش را نمی دانم چون اخبار مورد علاقه ی من نیست/
یکشنبه 23 مرداد 1390

snowy me - سوئد - مالمو
khosh bavar - ایران - یزد اخلاق خوش و انتقاد پذیری و همین طور با منطق صحبت کردنتونو همیشه تحسین میکنم. مطمئن بودم که منظور بدی ندارید و چون دورادور شناخت اندکی از شما دارم (با خوندن کامنت هاتون البته) یکم روش حساس شدم. پس همواره دوست خوش باور ما باشید :)
یکشنبه 23 مرداد 1390

ensanam arezoost - ایران - خارگ
Neda02 - کانادا - اتاوا...موافقم عزیز
یکشنبه 23 مرداد 1390

trust,no,one - انگلستان - برمینگهام
shayan96 - ایران - تهران و تو ایران همزمان با 5تاشون ارتباط دارن lol
یکشنبه 23 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
@قابل توجه دوستان: چه زیباست که شاهد انتقاد و حساسیت شما عزیزان در مورد این سوتفاهمی که باعث شدم بودم و واقعا لذت بردم که با هوشیاری و احترام کامل صدای اعتراضتان را بگوشم رساندید که جای بسی خوشبختیست که ما باید همیشه " مراقب و هوشیار " باشیم, تا دچار اشتباهات گذشته مان نشویم, پس همواره شاد و انتقادگر باشیم .
یکشنبه 23 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.