خنده بازار- دایی و کاشانی


خنده بازار- دایی و کاشانی

قسمت اول


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=4eeUijddfWk

لینک دانلود مدیافایر

با کلیک بر روی صفحه لینک سرورهای مختلف جهت دانلود می توانید سرور مورد نظر خود را همانند ( مدیا فایر , رپیدشیر , مگاآپلود و.... ) انتخاب کنید.

صفحه لینک سرورهای متفاوت جهت دانلود کلیک کنید

قسمت دوم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=lsjYDoconjs

لینک دانلود مدیافایر

صفحه لینک سرورهای متفاوت جهت دانلود کلیک کنید

dannni - سوئد - استکهلم
کار لنگیها به جای رسیده تو فوتبال هیچ کاری نکردن تو تلفزیون اوردن نشون مردم بهشون بخندن کمدی شدن
جمعه 21 مرداد 1390

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
. ایرانی‌ حیرت انگیز است. روزی صد هزار نفر با هم فحش ناموس به علی‌ دایی میدهند در روز باخت به عربستان و امروز همه میگویند علی‌ دایی. با وجودی که عشق به ایرانم دارم باید بگویم به کجا می‌رویم؟؟ گم شده‌ایم و نمی دانیم حتی چه میخواهیم . اگر فرزندی داشته باشم به هیچ عنوان دوست ندارم فارسی یاد بگیرد چون هیچ چیز جز ریا ، دروغ، سردرگمی، . یاد نمیگیرد.
جمعه 21 مرداد 1390

darkoob - ایران - تهران
دمتون گرم خیلی حال داد. بعدیاشم بذارید تو رو خدا
جمعه 21 مرداد 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
واقعا که اولا لنگیها خنده بازار هستند و دوما اقای شاکانی یه حرف قشنگ به داهی گفت و اون اینکه گفت تو اصلا فوتبال بلدی? تو اصلا میدونی فوتبال چیه? با این دوتا سئوال خیلی حال کردم. واقعا که!!!
جمعه 21 مرداد 1390

خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
من یک فارس هستم فوتبال دوست هم نیستم . ولی بیاییم به اسطورهامون احترام بگزاریم فارغ باشیم که پولدار هستند یا بلوچ یا ترک زبان یا فارس زبان یا کرد یا عرب زبان یا.. باشند . فقط بیاییم ما مردم همدیگر را احترام کنیم قدر قهرمانانمون را بدونمیم از هر نژاد یا زبان . پاینده ایران یکپارچه و جاوید خلیج همیشه فارس
جمعه 21 مرداد 1390

بچه شمرون - هلند - روتردام
eki bod eki nabod چه ربطی به زبان فارسی داره این چیزا تو همه جای دنیا هست مخصوصا در فوتبال البته مطمئن باش اگر ایرانی هستی و پارسی صحبت میکنی و روزی بچه دار شدی فرزندت روزی بزرگ میشه و از اینکه پارسی یاد نگرفته از شما دلگیر خواهد شد که زبان مادری یا پدری رو نمیدونه درضمن شما اگه میخوای فرزندت از دروغ و ریا دوری کنه بهش چیزای خوب یاد بده یاد ندادن زبان راه حل نیست شخصیت و کارکتور شخص مهمه اما فکر میکنم شما خودت زیاد به زبان شیرین پارسی آشنائی نداری.
جمعه 21 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
خیلی باحال بود..کپی دایی بود:))
جمعه 21 مرداد 1390

ایران بانو - ایران - تهران
این لودگیها فقط در ایران ما است که انجام میشود برای تخریب یک شخصیت مثل علی دایی .کاشکی یک کم این مشکل زبانی علی دایی را هم این مجری یک ریالی داشت تا شاید میتوانست با موفقیتیهایی که علی دایی کسب کرده طاق بزند این مسخره گیها فقط از روی حسادت و بغض شخصی به علی دایی است .علی دایی افتخار فوتبال ایران است علی دایی شهریار براستی بزرگی برای نام فوتبال ایران است که دراین سی سال واندی هیچ کس نتوانست نامی برای ایران بیاوردمنتها در مملکت گل و بلبل ما قهرمانان و نام اوران جایی ندارند یک مشت لوده و تلخک بر مسند کار ..شهریار دایی با تمام وجودم دوستت دارم ارزوی سلامتی برای خودت و خانواده نازنین و دو دختر گلت ارزو میکنم ..چشم حسودان از تو دور باد که نام تو زیبنده فوتبال ایران است .یا شاسین شهریار دایی
جمعه 21 مرداد 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
متاسفم برای کشور و مردمی که دایی تسبیح به دست و کاشانی مهر پیشانی الگو هستند.
جمعه 21 مرداد 1390

sweetboy - دانمارک - البورگ
خیلی بی مزه بود.فقط قسمت دائی خوب بود.بهتر بود اسمش رو گریه بازار میزاشتن.
جمعه 21 مرداد 1390

ehsan_14 - اتریش - وین
واقعا باعث تاسف هستش یک قهرمان ملی را اینجوری مسخره کنن....بخاطر اینکه دائی پاخوار حکومت ننگین اسلامی نیست...تف به فرهنگ تازی که کل ایران را گرفته.
جمعه 21 مرداد 1390

ehsan_14 - اتریش - وین
annni - سوئد - استکهلم. تو سوئد چه غ......میکنی کمی از فرهنگشون را یاد بگیر که همه بهت نخندن.ایکوو
جمعه 21 مرداد 1390

esfahan_20 - ایران - اصفهان
annni - سوئد - استکهلم. برات متاسفم که که هنوز فرهنگ مزخرفت را دور ننداختی چه جورسوئدیها این ادمهای بی فرهنگ را تو کشورشون را دادن خودش یه سواله.
جمعه 21 مرداد 1390

ghom.666 - ایران - قم
باید گفت برا صداوسیما(سازمان لخن پراکنی)جمهوری منفور اسـ... متاسفم.و تف به انهایکه از این دلقکها مثل فتح الله زاده مزدور رژیم لذت میبرن
جمعه 21 مرداد 1390

Dara va sara - استرالیا - ملبورن
eki bod eki nabod - انگلیس - لندن.. دوست عزیز. نمیگم قضاوتت درسته یا غلط فقط میخوام به تصمیمت قشنگ فکر کنی...
جمعه 21 مرداد 1390

albalooo - انگلستان - لندن
با مزه بود مرسی
جمعه 21 مرداد 1390

iranesabz - هلند - امستردام
امروز دور دست انتری نزاد و میمونهای دست اموزش مانند مایلی کهن هست. با این جفتک پرانی ها از ارزش اسطوره فوتبال ایران دایی کم نمی شود.
جمعه 21 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
واقعا" متاسفم واسه ملت بدبخت و بیچاره ایران که باید اینچیزا رو نگاه کنن و بگن فکاهی نگاه کردیم. حتما" باید خنده هم بکنن والا نیرو انتظامی و گیر و واگیرو , اونوقت باید گریه کنن.!
جمعه 21 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اینهمه ادای غلام پیروانی ،فردوسی پور وبقیه رو در اوردند هیچی نگفتند نوبت به این اقا که میرسه فورا رم میکنه!!!!!
شنبه 22 مرداد 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
چه برنامه بى مزه و  لوسى این مجرى مثل این که قره قوروت قورت داده
شنبه 22 مرداد 1390

mahtab999 - کانادا - تورنتو
amir-amir - کانادا - تورنتو . با شما موافقم....
شنبه 22 مرداد 1390

sattar57 - ایران - خوزستان
بابا به خدا این صفحه لینک سرورهای متفاوت جهت دانلود کلیک کنید توی ایران فیلتره ما که نتونستیم ببینیم
---------------------
کاربر گرامی
لینک دانلود مدیافایر به طور مجزا در سایت قرار داده شد.
با تشکر
شنبه 22 مرداد 1390

persian_aria75 - انگلستان - شفیلد
اتفاقا این برنامه خیلی زیبا و به طور خنده داری تمام رفتار مسئولین و کسانی که در امر فوتبال هستند رو نشون میدهد و ما به عینه شاهد همچین برخوردهایی در اکثر پستهای مدیریتی هستیم و نوع رفتار و طرز گفتار وبرخورد این افراد برای ما آشنا هست و این میتونه نقد خیلی خوبی باشه ، نمی دونم چرا تا میخواهند یک برنامه طنز بسازند به عالم و آدم بر می خوره .
شنبه 22 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
من فقط از اگهی هایه پشت سر اینا یه کم خندیدم وگر نه مسخره کردن ورزشکار اصلا خنده نداره...بگذریم از جیره خوران که ربطی به ورزش ندارن و فقط به جیبشون فکر می کنند...
شنبه 22 مرداد 1390

Jacki55 - انکلستان - لندن
موافق انتقادم.اینها واقعیت هست.دائی رو من إز نزدیک دیدم شخصیت خوبی نداره و خیلی هم مغرور.زود احساساتی نشین.اینکارها باید انجام بشه تا اینکونه افراد خیال نکنند جون اسمی دارن کسی نمیتونه بکه بالای جشمت ابرو. بلکه مواظب کاراشون باشند و بدونند که برای مردم تستند و جز ملت کسی برای خودشان کاره ای نیستند.احترام جای خود و انتقاد هم جای خود.لطفاً بی جا احساساتی نشوید که همیشه این إحساسات بی جاست که ما را کور کرده. 
شنبه 22 مرداد 1390

طاطا - ایران - تهران
ایران بانو دوست عزیز باهاتون کاملا موافقم. متاسفم برای مردمی که اینهمه بلا سرشون میاد لال و کور شدن ولی وقتی کسی اسطوره شون رو مسخره میکنه لذت میبرن اینا بخاطر حسادته. اگه واقعا قصد انتقاده خب انتفاد از عملکرد باشه نه از نقص جسمی کسی. اگه قراره انتقاد باشه خیلی چیزا هست که توی این خراب شده انتقاد پذیره ولی کسی جرات نداره انتفاد کنه . علی دایی به هیچ وجه آدم مغروری نیست. من یه سوال از bache shapoor دارم . من متوجه نشدم شما منظورتون اینه که کاشانی به دایی گفت تو اصلا از فوتبال چیزی میدونی؟؟؟؟ یعنی شما از این سوال لذت بردین؟؟؟ سوال در باره ی فوتبال دونستن از آقای گل دنیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا نگید که علی دایی به تیم های در پیت گل زد چرا که همین چند وقت پیش دیدیم که عرضه زدن 5 تا گل به مالدیو رو هم نداشتیم. به قول مرحوم جمالزاده هیچ ملتی به اندازه ملت ایران قادر نیست که بزرگان خودش رو سرکوب کنه
شنبه 22 مرداد 1390

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
طاطا - ایران - تهران-ایران بانو-ایران -تهران-مرسی ازشمادوعزیز.
شنبه 22 مرداد 1390

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
بچه شمرون - هلند - روتردام, Dara va sara - استرالیا - ملبورن. دوست عزیز دیر نیست شمای عزیز هم به حرف من برسی‌...
یکشنبه 23 مرداد 1390

FAROKHZAD - آلمان - هامبورگ
ایران بانو - ایران - تهران و طاطا - ایران - تهران عزیز :. جسارتا اسطوره به کسی میگویند که پس گذشت قرنها ، نام نیکش در کتب مختلف درج شده باشد که نشانگر راسخ بودن در ایمان خود بوده و هدف در مرام خود را به تصویر کشیده باشد . اشخاصی همانند بابک خرمدین ، نمونه بارزی برای این مدعاست . اما شما که بیان میکنید آقای علی دایی اسطوره ی فوتبال کشور ماست ، شاید از جهاتی حق با شما باشد ، اما دلیلی بر ادعای شما در معنی کل نمیتواند باشد . چون هستند کسانی ( آقای علی کریمی) که هم بهتر از آقای دایی فوتبال بازی میکنند و هم و مهم تر از همه روی مردم دار دارند و حد اقل خود را در مصاحبات تلوزیونی یا میادین ورزشی در چاله میدان حس نمیکنند
یکشنبه 23 مرداد 1390

FAROKHZAD - آلمان - هامبورگ
صراحتا آقای علی کریمی، شاید از لحاظ مالی به اندازیآقای دایی نباشد ، اما بزرگواری و دستگیری از مستمندان از طرفی ، و حسن خلق در روابط اجتماعی و نیز بازی بسیار خوب از طرف دیگر ، همگی به مرور زمان از ایشان یک اسطوره میسازد . کسانی که به دلایلی در کل توان سخن گویی ندارند، خواستار داشتن جایگاه علی دایی را نیز ندارند . بهره گیری از انسانیت ، ادب ، کمال ، و صفات دیگر خوبی که برای اسطوره کردن شخصی ملزم است ، با داشتن امکانات بالای مالی یا قدرت کذایی خریدنی نیست و صرفا، شخص ، آنرا به مرور زمان و در محیط نابسامان حاضر خود کسب میکند .
یکشنبه 23 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.