شکست پرسپولیس در میان اعتراض شدید هواداران


شکست پرسپولیس در میان اعتراض شدید هواداران

تیم فوتبال پرسپولیس هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور را در حالی با شکست مقابل شهرداری تبریز پشت سر گذاشت که بیش از 60 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادی تهران از پایان نیمه اول شعارهای تند خود علیه حمید استیلی و حبیب کاشانی را آغاز کردند.

دومین شکست تیم فوتبال پرسپولیس این بار مقابل شهرداری تبریز در ورزشگاه آزادی رقم خورد.


به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های پرسپولیس و شهرداری تبریز از هفته سوم لیگ برتر فوتبال از ساعت 22:30 در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد و با نتیجه 2 بر یک به سود شهرداری تبریز به پایان رسید.

گل‌های شهرداری را در این دیدار میثم بائو در دقیقه 46 و وریا غفوری در دقیقه 58 به ثمر رساند و تک گل پرسپولیس را علی کریمی در دقیقه 90 وارد دروازه شهرداری کرد.
پرسپولیسی‌ها با این نتیجه دومین شکست خود را در این فصل تجربه کردند تا با همان تساوی هفته اول و کسب یک امتیاز در انتهای جدول باقی بمانند.

داور این بازی محسن قهرمانی بود. وی به سعید دقیقی از شهرداری و وحید هاشمیان از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

پرسپولیسی‎ها دور ورزشگاه چرخیدند و عذرخواهی کردند

تماشاگران پرسپولیس این بار به حبیب کاشانی هم رحم نکردند و علاوه بر حمید استیلی علیه او نیز شعار دادند اما بازیکنان در پایان بازی برای نخستین بار دور ورزشگاه چرخیدند و از تماشاگران عذرخواهی کردند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به دیدار شهرداری تبریز رفت که از حمایت بیش از 50 هزار تماشاگر برخوردار بود. این بازی که با قضاوت محسن قهرمانی برگزار شد، البته حواشی دیگری هم داشت که در زیر بدان اشاره می شود:

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز بازی با پیراهن های مشکی بدنهای خود را گرم کردند، این در حالی بود که پیراهن تمرین تیم شهرداری قرمز بود.

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس زیر نظر "رالف زومدیک" و محسن عاشوری بدنهای خود را گرم می کردند.

* با اینکه جواد کاظمیان در ترکیب اصلی پرسپولیس نبود اما از سوی هواداران این تیم بشدت تشویق شد.

* هواداران تیم پرسپولیس میثم بائو بازیکن فصول گذشته تیمشان که هم اکنون در تیم شهرداری حضور دارد را به شدت تشویق کردند

* علی کریمی محبوب ترین بازیکن این روزهای پرسپولیس است که پیش از آغاز بازی مقابل شهرداری از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت.

* در زمان معرفی بازیکنان تیم پرسپولیس عکسی روی اسکوربورد ورزشگاه نقش بسته بود که در آن شیث رضایی کاپیتان تیم پرسپولیس بود.

* مهرداد اولادی بازیکن تیم پرسپولیس که به علت مصدومیت توانایی همراهی تیم را نداشت می خواست از جایگاه ویژه بازی با شهرداری را دنبال کند که به دلیل نداشتن بلیت وی آی پی از حضور او در جایگاه ممانعت به عمل آوردند.

* پیش از آغاز بازی یاد و خاطره مرحوم بابک معصومی گرامی داشته شد.

* در جایگاه ویژه خبرنگاران تعداد زیادی افراد متفرقه و غیر خبرنگار حضور داشتند.

* روی پیراهن علیرضا حقیقی دروازه بان تیم پرسپولیس برخلاف دیگر بازیکنان این تیم نام حامی مالی سرخپوشان درج نشده بود.

* مربیان تیم پرسپولیس قبل از بازی سمت نیمکت شهرداری رفتند و مربیان این تیم خوش و بش کردند.

* میثم بائو و ابوالفضل حاجی زاده از جمع بازیکنان تیم شهرداری سمت نیمکت پرسپولیس آمدند و برای حضور در میدان از استیلی رخصت گرفتند.

* پیش از آغاز بازی برای احترام به روح مرحوم بابک معصومی یک دقیقه سکوت در ورزشگاه اعلام شد.

* تماشاگران پیش از آغاز بازی با سر دادن شعارهایی با بابک معصومی وداع کردند.

* پشت درب وی آی پی ورزشگاه آزادی تجمع شده بود و به علت تعدد حضور تماشاگران در این جایگاه به افرادی که بلیت وی آی پی هم داشتند اجازه ورود نمی دادند.

* تماشاگران تیم شهرداری در دقایق میانی نیمه اول علی دایی را تشویق کردند که این حرکت آنها با واکنش تماشاگران پرسپولیس روبه رو شد.

* تماشاگران پرسپولیس از دقیقه 45 دست به تشویق علی دایی زدند و علیه حبیب کاشانی شعار دادند. آنها با خواندن شعارهایی خواهان جدایی حبیب کاشانی از پرسپولیس بودند.

* پرسپولیسی ها در بین دو نیمه حتی به تشویق مهدی مهدوی کیا نیز پرداختند.

* میثم بائو در دقایق ابتدایی نیمه دوم دروازه پرسپولیس را باز کرد. این بازیکن پیش از گلزنی شادی نکرد.

* تماشاگران پرسپولیس در حالی علیه حبیب کاشانی شعار می دادند که سرپرست باشگاه به علت کسالت در ورزشگاه حضور نداشت.

* محمد پنجعلی عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس تماشاگران پرسپولیس را دعوت به آرامش می کرد.

* در دقیقه 54 سعید دقیقی در محوطه جریمه پرسپولیس با علیرضا حقیقی برخوردی داشت که شهرداریچی ها اعتقاد به پنالتی داشتند. بازیکنان و مربیان شهرداری از اینکه داور با آنها هم عقیده نبود، بشدت اعتراض کردند.

* تماشاگران پرسپولیس به عدم تعویض جواد کاظمیان اعتراض کردند و به تشویق این بازیکن پرداختند.

* مازیار زارع در زمان تعویض با سامان آقا زمانی سمت این بازیکن نرفت و از سمت دیگر زمین به سمت رختکن رفت. باید دید استیلی به اعتراض مازیار زارع به تعویض چطور واکنش نشان می دهد.

* تماشاگران پرسپولیس پس از دریافت گل به شدت علیه حمید استیلی شعار داده و یکصدا خواهان جدایی این مربی از پرسپولیس بودند.

* پرسپولیسی ها علاوه بر شعار علیه استیلی و کاشانی علی دایی را تشویق می کردند و بنری از این مربی در دست داشتند.

* تماشاگران پرسپولیس 10 دقیقه قبل از پایان بازی ورزشگاه آزادی را ترک کردند.

* علیرضا حقیقی در زمان پخش آهسته گل دوم شهرداری از اسکوربورد چگونگی بازشدن دروازه اش را تماشا می کرد.

* تماشاگران معترض پرسپولیس از پرتاب بطری آب به زمین هم دریغ نکردند.

* هواداران پرسپولیس باسردادن شعارهایی خواهان وداع استیلی با پرسپولیس بودند. آنها به شیث رضایی هم رحم نکرده و علیه او شعار دادند.

* هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که از این شکست به شدت ناراحت بودند عذرخواهی سایر بازیکنان را نپذیرفتند و خواستار حضور تنها علی کریمی بودند. اعتراض هواداران این تیم تمامی نداشت و تا دقایقی پس از پایان بازی ادامه داشت. در این بین علی کریمی به شدت از سوی هواداران تشویق شد. کریمی نیز در حالی که بازوبند را روی مچ دستش بسته بود از هواداران عذرخواهی کرد.

* بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس که تا دقایقی بعد از بازی نیز در سکوها باقی مانده بودند به نتیجه کسب شده برابر شهرداری اعتراض کردند. آنها حبیب کاشانی را مورد خطاب خود قرار دادند و خواستار جدایی او از این تیم شدند.

pandora - آلمان - کلن
واسه اولین بار دلم نمیاد به لنگیا چیزی بگم که بیش از این اذیت بشوند.راه رفتن بازیکنان لنگ و به قول جواد خیابانی لشگر شکست خورده رو بعد از بازی دیدم،حقیقتاً دلم واسه اونهمه هوادار سوخت ! ۲باخت در ۳ بازی،بابا این هوادار چه گناهی داره گیر یه مشت مدیر و مربی احمق افتاده آخه !حالا می‌دونم لنگیا میان به من میگن لازم نیس باهاشون همدردی کنم،اما ایندفعه واقعاً دلم نمیاد چیزی بگم لنگی‌های این سایت با اینکه همیشه به من توهین کردند رو ناراحت کنم.هفته بعد با مس سرچشمه بازی دارید که امروز ۴تا از ملوان خورد و توی ۳ بازی ۸ گل خورده،میتونید منتظر یه برد پر گل باشید:)
جمعه 21 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
دو بازی قبلی رو به داوری باختیم.اما واقعا در این بازی همه چیز را باختیم. تماشاگرانمون که اونجوری کردند.بازیکنان هم که به غیر از علی کریمی روز روزشون نبود یا بهتره بگم بازیکنانی در حد پرسپولیس نیستند.شاید اگر جنازه من در زمین حضور داشت به خاطر تعصبی که دارم یک کاری میکردم. به هر حال وقتی دو بازی رو به راحتی آب خوردن حقت رو میخورن و هیچ کس هیچ اقدامی نمیکن یک بازی هم اینجوری میشه. نمیدونم ولی وضعیت پرسپولیس واقعا ناراحت کننده س. من همیشه از کاشانی و استیلی حمایت میکردم اما دیگه دارم کم میارم. شانستقلالی ها رو مسخره میکردیم که خط دفاعیتون ضعیفه.اما ما در این سه بازی شاهکار کرده ایم. گذشته از اشتباهات داوری خط دفاع ما اشتباهات جبران ناپذیری کرده است که خیلی سخته توجیح کردنشون. به امید اینکه پرسپولیس تیم محبوبم و هواداران این تیم دوباره به زودی متحد شوند.پرسپولیس اول بشی آخر بشی دوست داریم.
جمعه 21 مرداد 1390

eki bod eki nabod - انگلیس - لندن
ایرانی‌ حیرت انگیز است. روزی صد هزار نفر با هم فحش ناموس به علی‌ دایی میدهند در روز باخت به عربستان و امروز همه میگویند علی‌ دایی. با وجودی که عشق به ایرانم دارم باید بگویم به کجا می‌رویم؟؟ گم شده‌ایم و نمی دانیم حتی چه میخواهیم .. اگر فرزندی داشته باشم به هیچ عنوان دوست ندارم فارسی یاد بگیرد چون هیچ چیز جز ریا ، دروغ، سردرگمی، .. یاد نمیگیرد.
جمعه 21 مرداد 1390

zoroye iran - اتریش - وین
واقعا استیلی برای پرسپولیس کوچیکه و در حد مربیگری نیست با این همه بازیکن نتونی ازاونها بازی بگیری و در ازادی ببازی واقعا جای هیچ حرفی باقی نمونده هدف نابودی پرطرفدارترین تیم ایران و اسیاست ج ا از ازدحام میترسه مامور سیاسی اوردن در راس پرسولیس تا این تیم رو نابود کنن و مایلی کهن رو تو اب نمک خوابندن تا اونو سرمربی پرسپولیس کنن باید کاشانی مزدور و کادر فنی باید استعفا بدن و دایی رو برگردونن زمان دایی تیم بازیکن نداشت ولی تاکتیک داشت و تیم برنامه داشت روی زمین واقعا قوی بودن زمان دایی اگه تیم دفاع وی داشت هیچ تیمی جلودارش نبود معلوم نیست استیلی با بازیکنها چه کرده جای هیچگونه دفاعی نیست ولی پرسولیس اول بشه اخر بشه دوستش داریم مثل کشورمون که در تاریخ مورد هجوم تازیها - مغولها-ترکها و.. بوده ولی دوستش داشیم و داریم پرسولیس هم گیر وطنفروشها سیاسی افتاده این هم میگذره
جمعه 21 مرداد 1390

Hamid1970 - ایران - ابادان
بابا افتاد کف جدول
جمعه 21 مرداد 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
استیلی از لحاظ روحی مشکل داره..کسیکه شاهین بوشهر رو به گند کشید واگه میثاقیان نبود این تیم به دسته یک میرفت..چه جوریه که یه مربی نا موفق فصل قبل به راحتی اب خوردن میاد ومیشه سر مربی پرطرفدارترین تیم اسیا..غیر از اینه که اقایون احساسات اینهمه هوادار رو به بازی میگیرندفقط وفقط به فکر جیب خودشونن..گذشته از مربی این تیم بی مهره است..غلامرضا رضایی،سامان اقا زمانی،علی عسکر وعلیرضا محمد باید گورشونو گم کنند و ازین تیم برن..اینهمه هوادار بازی دیشب به عشق علی کریمی اومده بود..حتی خود من بازی رو به عشق علی کریمی دیدم
جمعه 21 مرداد 1390

fardin7777777 - ایران - تهران
من به شخصه علی دائی رو خیلی دوست دارم. کاشانی آخر نامردی رو در حق علی دائی انجام داد مطمئنم مثل قضیه تیم ملی یه دستهائی پشت پرده بودش تا علی دائی رو خراب کنن ولی چوب خدا صدا نداره . با آرزوی موفقیت برای علی دائی
جمعه 21 مرداد 1390

bavaffa - اذربیجان - باکو
مشکل پرسپولیس علی کریمی بقدری افتضاح که حد نداره این گوی و این میدان .
جمعه 21 مرداد 1390

طاطا - ایران - تهران
من به عنوان یه پرسپولیسیه دو آتیشه از باخت های پرسپولیس خیلی خوشحالم . به این دلیل که این پرسپولیس و این تیم تیم مورد علاقه من نیست. به این دلیل که مربی امروز پرسپولیس یه آدم حقیر و کوچیکه. که اصلا در شان این تیم نیست. از هوادارای پرسپولیس هم حسابی شاکی هستم. ما همه چیزمون با همه چیزمون خوب جوره. اگه بدبختیم اگه مشکلات فراوان اقتصادی سیاسی فرهنگی اجتماعی داریم به این دلیله که تمام صفحهات تاریخمون با مرده باد و زنده باد مزین شده. پارسال به علی دایی که اسطوره فوتبال کشورمونه فحش میدادیم و امسال تشویقش میکنیم. ما هر روز صبح که از خواب بیدار میشیم یه رنگ داریم یه عقیده داریم هر چه به آخر شب میرسه رنگمون و طرز فکرمون هم عوض میشه. ما اینیم ایرانی هستیم و همیشه با این مشکلات ازلی و ابدی دست و پنجه نرم میکنیم .
جمعه 21 مرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
این همه لشگرامده/به عشق شکست امده,,,,کاشانی-استیلی-مایلی کلنگ سه پاچه خارکه تاپرسپولیس رامثل استقلال,,,افتخاردسته دومی تو کارنامه ورزشی,,,,نفرستن دست بردار نیستن.عجب بدبختی گرفتار شدیم بابا مربی وکادر سیاسی,خائن به مردم نمیخاهیم.توسه بازی 6تا حمله رودروازه پرسپولیس شده.,,,که 5 تاش گل شد!!!.گل علی هم افسایدبود.
جمعه 21 مرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
bavaffa - اذربیجان - باکو :برو جلوبوق بزن,,عمو ,حاااااااال نداری
جمعه 21 مرداد 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
دیگه کل کل با لنگیا ضعیف کشیه به خدا..به نظر من اینگونه مدیریت هر سال بوده و استیلی قربانی دعوای دایی و کاشانی شده و بازیکنان هم در زمین با تمام توان ظاهر نمیشن.من اگه بودم معمارزاده رو دروازبان یک میذاشتم..حالا هفته ی دیگه ببینیم جنگ ته جدولو لنگ میبره یا مس سرچشمه:)ضمنا در هفته اول که داوریهاش در نود پخش شد داوری بازیه لنگ مشکل نداشت و در بازی استقلال شریفات نباید اخراج میشد..هفته ی دوم هم که هنوز نود نذاشته..بهونه های خنده دار نیارین دیگه..
جمعه 21 مرداد 1390

soheil rad - ایران - بابل
لنگ آفتابه شانس آورد داور مثل همیشه به دادشون رسید یک پنالتی واضح به نفع شهرداری گرفته نشد و گل کاملا آفساید لنگ هم در کمال تعجب پذیرفته شد تا بار این شکست تحقیر امیز لنگ کمتر بشه. حاج کلنگ مایلی یه شیشه وردار ابغوره جمع کن توش هه هه هه تا کی این داوریها باید به نفع لنگ افتابه باشه
جمعه 21 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
این استیلی هم داره مثل فصل قبل دایی رکورد میزنه.تیمش رفت ۱۷ جدول یعنی‌ یکی‌ مونده به آخر،ببین لنگ رو به چه روزی انداختند،همه این نتایج درخشان ثبت میشه همینه که هوادار اینقدر ناراحته.اما یه خبر خوب دیگه اینکه دروازه بان اصلی‌ و با تجربه مس سرچسمه یعنی‌ حسن حوری بازی بعد محروم هست،واقعاً می‌شه راحت چندتا گل به این تیم بزنند.شانس با لنگ یار شده از این بحران خارج بشه
جمعه 21 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
هفته اول که تراکتور باخت من گفتم خوشحال شدم امتیاز نگرفته چون این تیم مدعی میشه در ادامه،اما لنگی‌ها فکر کردند از باخت امیر ناراحتم که اینجوری میگم.حالا ۶ امتیاز داره و دیشب رسید به صدر جدول البته بدون محاسبه بازی‌های امروز.این تیم یقه استقلال رو میگیره متاسفانه
جمعه 21 مرداد 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه که من بازی را ندیدم ولی اینجوری که از متن خبر و کامنتها معلومه تیم سنگین بوده و بی‌ برنامه ، در خوشبینانه‌ترین حالت میتوان گفت که بعد از اردو و بدن سازی‌های معمول تیم هنوز شرایط طبیعی خود را پیدا نکرده و یا نوک پیکان انتقاد را به طرف کادر فنّی بگیریم در هر صورت باید بردبار و صبور بود تا ببینیم در هفته‌های بعد پیشرفتی حاصل میشود یا خیر ، هرچند که شخصاً با نظر دوستمون poriyae_vali موافقم که چطور از سرمربی ناموفق فصل قبل در راس این تیم استفاده شده است ! ولی خب ایران است و چند تا مربی که اینها هرسال در تیمهای موجود میچرخند و دستمزد میلیونی میگیرند ، کی‌ بی‌ کیه ، بخور بخوره دیگه
جمعه 21 مرداد 1390

M.Tajvar - ایران - بندرانزلی
آه ماانزلیچیها بدجوری گریبانگیر این لنگیها شده.. حالا با این تیم برید آسیا ببینیم چه غلطی میخواین بکنید. زنده باد ملوان
جمعه 21 مرداد 1390

sia_sefid - ایران - تهران
درست میشه×!!
جمعه 21 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
برد امروز استقلال برابر تیم پر مهره مس هم جالب بود.تیمی که ۳ بازیکن تعویضیش بیاتی نیا،کلاه کج و کیوان امرایی باشند تیم ضعیفی نیست.نکته جالب توجه این ۳ هفته این هست که صبا باطری همچنان در سر هست و امروز تیم علی‌ دایی رو تو زمین راه آهن بردند و مثل استقلال ۷ امتیازی شدند.یادمه چند روز پیش از آغاز لیگ که استقلال در بازی تدارکاتی به صبا باخت،بعضی‌ از کارشناسان عزیز در این سایت شروع به مسخره کردن صبا و باخت استقلال به این تیم کردند.لنگ هم توی ترکیه تیم‌های در پیت رو می‌برد و اینا خوشحال بودند،حالا که ۳ هفته گذشته ببینید صبا و استقلال کجا هستند و لنگ کجاست.البته واضح هست که لنگ میاد بالا،خیلی‌ هم میاد بالا ! همینجور واضح هست که صبا نمی‌تونه به این روند ادامه بده و همیشه بالای جدول باشه.منظور من این هست که خوبه درس بگیریم که زود نظر ندیم که بعد ... به هر حال امیدوارم لنگ از این وضعیت خارج بشه،اونا نماینده ایران در آسیا هستند و اصلا خوب نیست به این حال و روز باشند
شنبه 22 مرداد 1390

rostam91 - سوئیس - سوئیس
میثم بائو در دقایق ابتدایی نیمه دوم دروازه پرسپولیس را باز کرد. این بازیکن پیش از گلزنی شادی نکرد!!!. اشکال نداره، حتما پس از گلزنی شادی کرده! آخه کدوم بازیکن رو می شناسید که پیش از گل زدن شادی کرده باشه!!؟. تماشاگران پرسپولیس در حالی علیه حبیب کاشانی شعار می دادند که سرپرست باشگاه به علت کسالت در ورزشگاه حضور نداشت. خب پشت سرش عیبی نداره اما اگه حاضر بود، حتما تماشاچی ها ازش می ترسیدن، بهش بد و بیراه نمی گفتن!.
شنبه 22 مرداد 1390

zoroye iran - اتریش - وین
سناریو از قبل نوشته شده استیلی مربیه کوچیکیه و بعد از چند باخت کنار میره و مایلی رو با برنامه میارن و بیچاره طرفدارها این دو هیچ وقت با پرسپولیس نتیجه نمیگیرن و تیم رو به هم میپاشونن هدف تخریب پرسپولیسه و نیامدن تماشاچیها به استادیوم اخه از مردم و ازدحام و شادی هراس دارن بیچاره ها مردم .این تیم بدنسازی درستی نداشته بازیکنها سنگینند و انگار وزنه به بدنشون بستن زمان دایی بازیکنها خوب بازی میکردند فقط بازیکن مصدوم زیاد داشت الان هم بازیکنهای بهتری گرفتن ولی تیم نه تاکتیک مشخصه داره و نه برنامه و این اقای استیلی یه ارنج درست نمیتونه بینه اقای استیلی 6 بازیکنت تیم ملی بودن ok اونا رو بزار کنار هر وقت اماده شدن ازشون استفاده کن با این بازیکنها وارد شو معمارزاده2-محمد3-شکوری4-شیری یا شیث 5-نورمحمدی6-بادامکی7-اقازمانی8-نوری9-رضایی10-فشنگچی11-هاشمیان اینه که ملی پوش نبودن و بازیکنهای خوبی بودن اینها همش بهانس این اقا در حد پرسپولیس نیست دایی باید میموند اواخر فصل تازه تیم هماهنگ شده بود باید نگهش میداشتن لعنت بر کاشانی وتمام نون به نرخ روزخورهای سیاسی
شنبه 22 مرداد 1390

htn - ایران - تبریز
دوستان دوران سروری پرسپولیس و استقلال چند سال است که به پایان رسیده است و دیگر قابل برگشت نیست و گل شما به شهرداری نیز آفساید بود دیگر باید کم کم تیمهای شهرستانی را باور کنید .
شنبه 22 مرداد 1390

htn - ایران - تبریز
یاشاسین زنده باد تیمهای با غیرت شهرستانی از جمله تراکتورسازی و شهرداری تبریز که امسال به لطف خدا غوغا خواهند کرد و پوزه دو تیم پوسیده تهرانی را به خاک خواهند مالید انشا له
شنبه 22 مرداد 1390

آبی ترین - ایران - تهران
به نظر من شاکانی باید بره و داهی باید بیاد.
شنبه 22 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
zoroye iran - اتریش - وین . اونجا بسته شد:. چیز جدیدی نبود بخوام جواب بدم،در مورد سقف و مجیدی گفتم که ضایع شدی اما انتظار ندارم اعتراف کنی‌،تو میتونی‌ باز هم بگی‌ حق با تو بوده.امیدوارم برات تجربه شده باشه و فهمیده باشی‌ با کی‌ طرفی‌.لینک الان که از فارس دادی حرف مایلی بوده،بحث ما سر این بود؟تو واقعاً نمی‌فهمی چی‌ میگی‌ ؟ بحث سر این بود که مجیدی هیچکجا به صراحت نگفته فینال جام حذفی تبانی بوده،اگه راست میگی‌ این رو ثابت کن از زبان فرهاد ! نه زبان خبر نگار و مایلی.اینه که میگم ضایع شدی :)) کیا رو هم گفتم،بحث سر یک جمله هست که تا اینجاش ضایع شدی عزیزم.فوتبالش تموم نشده.سر زن هم که داشتید،این هم ضایع شدی.کم میاری به همه توهین میکنی‌.همه هم این رو میدونند.الان هم توهین کردی پس باز کم کمپرس،خمیر دندون و پماد،اینا رو واردم چون لنگی زیاد آتیش زدم،آدم باید دارمون آتیشی که میزنه هم بدونه:))سیستم علی‌ اصغری هم که دنبه پایه گذاری کرده،همه میدونند چیه.
شنبه 22 مرداد 1390

nader46 - انگلستان - لندن
htn - ایران - تبریز:گویند:شب درازاست وقلندربیدار.
یکشنبه 23 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.