نقدی: بسیج آماده اعزام نیروهای پاسدار صلح به بریتانیا است


نقدی: بسیج آماده اعزام نیروهای پاسدار صلح به بریتانیا است

محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج از آمادگی این سازمان برای اعزام  گردان‌های عاشورا و الزهرا  به عنوان نیروهای پاسدار صلح به شهرهای بریتانیا خبر داد.

محمدرضا نقدی، که نیروهای تحت امرش پیش از این نقش پررنگی در سرکوب‌ ناآرامی‌های پس از انتخابات داشتند، با انتقاد از برخورد دولت و پلیس بریتانیا گفت: «با کمال تاسف، جنایت‌ها و خشونت‌های رژیم مستبد پادشاهی انگلیس علیه محرومان این کشور با شدت ادامه دارد و نه تنها نصایح دلسوزان در رفتار و عملکرد مسئولین و پلیس سرکوبگر این رژیم هیچ تاثیری ندارد، بلکه شاهد این هستیم که محرومان این کشور، مشتی دزد و غارتگر لقب می‌گیرند.»

این سخنان در حالی بیان می‌شود، که پیش از این هم محمود احمدی‌نژاد، با مطرح کردن پروژه مدیریت جهانی‌ خود گفته بود:«این چه طرز رفتار با مردمی است که از فقر و تبعیض به ستوه آمده‌اند، در حالی که اینها مدعی هستند الگو و معیار زندگی حقوق بشر را به جهان ارائه می‌کنند، ولی ما زشت‌ترین رفتارها را در هجمه پلیس لندن به مردم این کشور می‌بینیم.»

اکنون محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج، ضمن اینکه خواستار اعزام دید‌بان حقوق بشر سازمان ملل به بریتانیا شده، گفته است: «اگر مجمع عمومی سازمان ملل تصویب کند سازمان بسیج آماده است تعدادی از گردان‌های عاشورا و الزهرا را به عنوان نیروی پاسدار صلح و حائل میان نیروهای سرکوبگر رژیم پادشاهی و مردم انگلیس به لندن لیورپول و بیرمنگام اعزام کند تا ناظر بر اجرای حقوق بشر و به عنوان نیروی بازدارنده از اعمال خشونت انجام وظیفه کند.»

محمدرضا نقدی همچنین گفته است که دولت بریتانیا به جای آنکه پول مالیات‌دهنگان را خرج بی‌بی‌سی فارسی بکند، خرج نیازمندان کشور خود کند.

با این حال این تنها مقام‌های نظامی و سیاسی ایران نیستند که  دولت بریتانیا را در  جریان ناآرامی‌های  شهرهای این کشور به باد انتقاد گرفته‌اند؛ کشورهایی نظیر لیبی و  زیمباوه نیز در این روزها فرصت را غنیمت شمرده و  اتهاماتی را که همواره در زمینه حقوق بشر متوجه آنها بوده به دولت بریتانیا برگرده‌اند.

برای نمونه تلویزیون دولتی لیبی، روز پنجشنبه، با انتقاد از بریتانیا گفت که دولت دیوید کامرون نیروهای «مزدور» ایرلندی و اسکاتلندی را برای سرکوب شورش‌های  شهرهای  انگلیس بکار گرفته است.

این همان اتهامی است که دولت قذافی در سرکوب مخالفان خود با آن مواجه بود.

رابرت موگابه، رئیس جمهوری  زمیباوه، نیز  که کشورش مناسبات تیره‌ای با انگلیس دارد، گفته است: «بریتانیا  و به ویژه لندن در آتش می‌سوزد و  ما امیدواریم آنها بتوانند آتش را مهار کنند و به  مشکلات داخلی خود و  آن آتشی که در گسترش است برسند و ما را به حال خودمان بگذارند.»

از سوی دیگر رامین مهمانپرست، سخنگوی وزارت خارجه ایران، نیز  روز یکشنبه خواستار آن شد که پلیس انگلیس  در برخورد «تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم» از انجام هرگونه «اعمال خشونت‌آمیز»  خودداری کند و حقوق بازداشت‌شدگان نیز مورد احترام قرار گیرد.

در  واکنش به اظهارات رامین مهمانپرست،  کاردار سفارت بریتانیا، با صدور بیانیه‌ای چند نکته را درمورد ناآرامی‌های این کشور یادآور شده است.

جین ماریوت، کاردار بریتانیا، صریحا اعلام آمادگی کرده است که با رامین مهمانپرست یا زهر الهیان، ریاست کمیسیون حقوق بشر مجلس، یا هر مقام ذیربط دیگر درباره  «پاسخ به نگرانی‌ها»  ملاقات کنند.

سفارت بریتانیا با اشاره به قتل مارک دوگان از سوی پلیس که جرقه ناآرامی‌های این کشور بود، یادآور شده  که  کمیسیونی مستقل از دولت، در حال بررسی این حادثه است.

برپایه آخرین گزارش این کمیسیون، گرچه فرد کشته شده، مسلح بوده، اما وی به سوی پلیس تیراندازی نکرده بود و گلوله‌ای که نخست شلیک شده، متعلق به اسلحه پلیس بوده است.

سفارت بریتانیا همچنین با دفاع از رفتار پلیس این کشور گفته است که این نیرو «استانداردهای حرفه‌ای» را در مقابل تظاهرات رعایت می‌کند و از سوی دیگر  رسانه‌ها نیز این ناآرامی‌ها را پوشش می‌دهند.

سفارت بریتانیا ضمن استقبال از  سفر گزارشگران حقوق بشر به این کشور، خواستار آن شده است که دولت ایران نیز به احمد شهید، گزارشگر ویژه این سازمان اجازه ورود به ایران بدهد «تا او بتواند نگرانی‌های شدید جامعه بین‌الملل در مورد نقض‌های ادامه دار حقوق بشر در  ایران را مورد بررسی قرار دهد.»

روز پنجشنبه در پارلمان بریتانیا، نیز بحث داغی در مورد، ناآرامی‌های این کشور مطرح بود. نمایندگان حزب کارگر، حزب حاکم را به چالش گرفته  و خواستار پرداختن ریشه‌ای به مسئله فقر ،اختلاف طبقاتی و بیکاری شدند.

 اد میلیبند، رهبر حزب مخالف کارگر، ضمن تقبیح تخریب اموال مردم و غارت‌های صورت گرفته، تصریح کرد، جوانانی که دراین شورش‌ها دست داشته‌اند، چیزی برای از دست دادن ندارند.

منطقه شمال لندن که شاهد ناآرامی‌ بوده، دارای بالاترین نرخ بیکاری در میان جوانان این شهر است.

hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
اره نقدی جون بیا ملکه منتظر تو بود فقط!!
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
نقدی فکر کرده اونجا هم سوریه است!!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
عجب بامزه ای این بی پدر ! ولی ابروی خودتان را نبرید که با دیدن زنان نیمه لخت ( بخاطر فصل تابستان ) خودتان را خراب کنید و از ماموریتی اسلامی که دارید منحرف و منصرف بشوید !
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
به قورباقه که رو میدهند ابو عطا می خواند.مردک از بالا تا پاهین دستش به خون ملت الوده است.حالا سپاه به لندن می فرستد. تا چقدر احمق.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
نه بابا .پاسدار صلح از خنده روده بر شدم فقط خواهش میشه کیک و ساندیس شون بفرستید چون بدون ساندیس اینها بسیج که نیستن هویج هم نیستن اقای دراکولا.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
بامزه بود ,مرسی سردار نقدی خوشتیپ گوگولی مگولی....
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
احتمالاْ شنیدن انگلستان ساندیس های به مراتب خوشمزه تر و طبیعی تر از ایران داره. به خدا وقاحت و بی شرمی هم حدی داره. من که کاملاْ قفلم. قفل........!
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

albalooo - انگلستان - لندن
خودتو تو آینه نگاه کردی بابا رو رو برم وحشی
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

sharafYabi - انگولا - بیمبه
به احتمال 99درصد همه شان بعد از دو هفته با پناهندگی سیاسی, علی موند و حوضش. البته اگه نقدی خودش بیاد, هر جا که قیافه کثیفش را نشون بده همه در خواهند رفت و پلیس اینجا اسوده خواهد بود.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

asal.bano - انگلستان - انگلستان
سایت ایرانیان انگلستان التماس می کنم بگذارید برای همین یک بار فش بدم
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

abiabi - انگلستان - لندن
این مردک ادمکش عادت کرده به .. مفت خوردن . از چه زمانی ادمکشها شدن پاسدار صلح که ما نمیدونستیم . باور کنید دوستان این دزدها که تو خیابانهای انگلستان ریختن بیرون با این نقدی و لباس شخصیهای هیچ فرقی ندارن همه از یک قوماشن .
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
سگ هار رژیم باز قلاده اش باز شد. مزدوران بسیج ادمکش هستند نه حافظ صلح. محمد هم با قتل عام پیام صلح و دوستی و برابری را به اعراب و ایرانیان تحمیل کرد. حالا این مزدور هار افسار کسیخته که سرتاپایش الوده به جنایت بر علیه بشریت است تظاهر به عدالت و بشردوستی میکنه!!!! مرتیکه اشغال ریشوی بوگندو تمام جهان دارند به ریش کثیف تان می خندند. تو تنبانت را سفت بچسب چون همین روزها می کشیم روی سر کریه و انگلیت. مرگ بر حکومت جنایتکاران اسلامی.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

dannni - سوئد - استکهلم
غارتگر اغتشاش گر و اشوبگر تو انگلیس معترض مینام اند / معترضین تو ایران اغتشاش گر و اشوبگر مینام اند عجب
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

lord.araz - استکهلم - سوئد
جم کن بابا باقالی . تورو چه به این گنده.. همون مسئول ساندیس خورها بمون نمی خواد ادا ادم ارو در بیاری.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

iranesabz - هلند - امستردام
سنگ پای قزوین بدنام است.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
نقدی جنایتکار پررو خیلی پرتی!
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
این مردیکه خودشو مزحکه دنیا کرده وای که موردم از خنده هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاای
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
موش تو سوراخ نمیرفت جارو بدمش میبست!!!!! این جوک را بخاطر این ګفت چون صحبتهای قرائتی روش تاثیر ګذاشته میخواهد که مردم بخندند !!!!!
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

lord.araz - استکهلم - سوئد
جم کن بابا باقالی . تورو چه به این گنده.. همون مسئول ساندیس خورها بمون نمی خواد ادا ادمارو در بیاری.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

ali1111 - ایران - تهران
اینها دیگه رسما دارند به دنیا اعلام می کنند که روانی هستند وبه سیم اخر زدند.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

samlondon - انگلستان - لندن
شما شلوار خودتونُ بکشید بالا بقیه پیش کش کفتار
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
من دیگر شک ندارم که دست سران نظام اسـ... در این اغتشاشات بریتانیا بوده. چون ایرانیان مقیم انجا هم میگویند که اکثرا مهاجرانی بوده اند که طرفذار نظام اسـ... بوده اند.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
عجب روی داره این چلقوز .برو بمیر
جمعه 21 مرداد 1390

makiya - انگلستان - انگلستان
یکی نیست به این بگه تو خودیشو ناراحت نکن.
جمعه 21 مرداد 1390

شمبلیله - انگلیس - لندن
فقط lol اینها چی میگن !!!!!!
جمعه 21 مرداد 1390

Pull.over - قطر - دوحه
واقعا مسخره ای نقدی جون.asal.bano - انگلستان - انگلستان:کامنتت باحال بود :-)
جمعه 21 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
آنجا الان فقط مشکل اراذل و اوباش را دارند و اگر اراذل بسیجی هم به آنها اضافه شوند مسئله تجاوز هم به آن افزوده خواهد شد چرا که برادران محترم بسیج که همگی فرشتگان روی زمین هستند علاقه ای زیادی دارند که بیرق اسلام را در سرزمین کفر فرو کنند تا آنجا هم از نعمتهای حکومت اسلامی برخوردار شوند! بنا بر این بر دولت فخیمه انگلیس واجب است که این پیشنهاد سخاوتمندانه پفیوز اعظم سردار نسیه را بپذیرند تا طعم حقوق بشر اسلامی را بچشند و نظم و انظباط از نوع اسلامی آن در بلاد فخیمه و مدینه مکرمه لندن برقرار شود! از ما گفتن بود که گفتیم!!
جمعه 21 مرداد 1390

kishoomatt - نروژ - برگن
جالب امروز خبرهای ایران را گوش می دادم به مردم معترض سوریه می گفت تروریست و اغتشاش گر پشت سرش به معترض های انگلیس می گفتن برخورد وحشیانه پلیس انگلیس با تضاهرات مسالحت امیز مردم معترض عجب اعتماد به نفسی دارن اینها.
جمعه 21 مرداد 1390

nasim1 - انگلیس - لندن
تو محل کارم روم نمیشه سرم رو بلند کنم.باید واژه جدیدی پیدا کردوقاحت و حماقت یا امثال اینها کارساز نیست.
جمعه 21 مرداد 1390

farzad23 - مجارستان - بوداپست
داره دنباله بلیت مجانی به انگلیس میگرده مرتیکه ..
جمعه 21 مرداد 1390

handsome507 - مالزی - کوالالامپور
اگر می گفت نیروی سرکوب تظاهرات بهتر بود شاید اونها هم ازشون میخواستند که بیان لندن مخالفان را سرکوب کنند ولی نیروی پاسدار صلح !! نه بهشون نمیاد نه اصرار نکن نفدی جان بهتون نمیاد.
جمعه 21 مرداد 1390

Royan - المان - المان
آبکش به کفگیر میگه سه تا سوراخ داری.
جمعه 21 مرداد 1390

afshin7174 - ایران - تهران
من به عنوان یک بسیجی این کار آقای نقدی رو تایید میکنم و حاضرم به انگلیس برم و تا پای جان از مردم انگلیس در برابر دولتش دفاع کنم.
جمعه 21 مرداد 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
سرکوب منش به بریتانیا می رود! حتماً علم الهدی را هم می خواهد با خودش ببرد. واقعاً که تا گلو مسته.
جمعه 21 مرداد 1390

مهران خان - ایران - تهران
اوه اوه ، پای بسیج به اونجا باز بشه ، نسل بعدی انگلیسیا شکل و قیافه شون تغییر می کنه!
جمعه 21 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
2 کلمه هم از مادر شوهر دراکولایی بشنویم...nasim1 - انگلیس - لندن عزیز من یاد گرفتم وقتی کسی مگه از پرسین هستی با سر بلندی می گم بله و وقتی می گن رژیم ایران میگم اینا ایرانی نیستن ...و به ارامی براشون توزیح می دم ...عزیز ما ایرانی هستیم و خیلی نجیب و با اصالت که این ددمنشان رو با وقار و متانت تحمل می کنیم...ودم نمیزنیم ...ولی وای به روزی که ورق بر گرده...اون روزه که تک تک اینها ارزو کنند ای کاش هرگز زاده نمی شدن
جمعه 21 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
nasim1 - انگلیس - لندن .عزیز اول کامنت قبلی من سوئه تعبیر نشه ..منظور هیولا نقدی بود...شادوایرانی باشیم
جمعه 21 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
وقتی دولت عنگلیس وا داده چرا که نه. دولت و سلطنت دزد عنگلیس قرنهاست مال فقیر را میدزدند. برید قبرستون.
جمعه 21 مرداد 1390

بچه شمرون - هلند - روتردام
وای چه شود بسیجی مسیجیا بریزن لندن و بگیر و ببند راه بندازن واقعا کمدی کلاسیک توپ درست میشه البته من آرزو قلبیم هم همینه که کاش میفهمیدن ما مردم چی کشیدیم از این جمائت حزب الله و پیشونی داغ کن, ناگفته نماند لندن آمادگی خودمختارشدن رو داره جمهوری اسلامی لندن
جمعه 21 مرداد 1390

ملاصدرا - ایران - شیراز
برادر این نیروهای پاسدار صلح را حتما با شوکر هاشون اعزام کنین!!!!
جمعه 21 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
قرص هایت را عوض کن مرتیکه خرفت
جمعه 21 مرداد 1390

edwin alenpooya - ایران - شیراز
موش به سوراخ نمی رفت گربه به دمبش بستند. یارو رو تو ده راهش نمی داند سراغ خونه کدخدا را می گرفت. کم مونده که پاسداران ساندسیی خشونت وضد بشریت ایران به سرگردگی ریشوان تمام نقدی مفت و مجانی به لندن سفر کنن و با آن چشمهای هیز و لخت ندیده حشری بشن و اسلام در خطر افتد. راستی یادت باشه رادان را هم با خود ببیرید تا هم با خانمهای بدحجاب برخورد کنه و هم دیشهای ماهواره را جمع کنه.
جمعه 21 مرداد 1390

asal.bano - انگلستان - انگلستان
نقدی بیا توی ann summer هم مقر بزن. باقیش هم خدا قوت
جمعه 21 مرداد 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫اگر دانی که نان دادن ثواب است،خودت سیر کن که بغدادت خرابست. ‫کل اگر طبیب بودی،سرخود دوا نمودی.بابا اینا خیلی پررو و وقیح تشریف دارند.
جمعه 21 مرداد 1390

ضد خ.ر - ایران - تهران
نقدی خجالت بکش ریشتو بردار و برو آب بکش.
شنبه 22 مرداد 1390

مهدی کیانمهر - ایران - تهران
خیلی از اسلام دلتون پره نه؟ از مسیحیت چطور؟ به نظرتون دینه که باعث رنجش می شه یا کسی که اونو ابزار می کنه؟ آقایان و خانمهای متفکر و فیلسوف!!!!
شنبه 22 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
afshin7174 - ایران - تهران . جان یک سوسمارزاده فقط تعفن و الودگیهای زمین را می افزاید به وطنت عربستان برو با هدیه ی جانت برای بزرگ سوسمارها خاک انجا را جلا بده/ فقط به قیافه نقدی بنگرید ببینید رهبران و امامان که اجدادش بودند چه هیولاهائی بودند.
شنبه 22 مرداد 1390

zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس
مهدی کیانمهر - ایران - تهران. دلمون از اسلام پر نیست! حالمون از این دین به هم میخوره! واقعا حجالت نمیکشید از این دین سراسر جنایت و بلاهت دفاع میکنید یا اینکه هالو تشریف دارید و حتی یک خط از آن دروغنامه محمد را نفهمیده اید؟! از کجای این آیین نقل کنیم؟ جنایات علی و محمد در حق بشریت و ایرانیان؟ ببینم شما عقب ماندگان مذهبی چقدر تاریخ تمدن و تاریخ اسلام را ورق زده اید و چقدر از آن مطلعید؟ واقعا به مهملاتی مثل بهشت و دوزخ و روز قیامت و بقیه این چرندیات اعتقاد دارید؟ واقعا که مسخره است! مثل اینکه خردمندان و دانشمندان جهان در عصر فشا و اینترنت به شما عقب ماندگان ذهنی و متعصبین مذهبی بدهکارند!
شنبه 22 مرداد 1390

مهدی کیانمهر - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - لوس آنجلس. اول یاد بگیر درست حرف بزنی و به دیگران حق ابراز عقیده بدی،توهین نکنی و .. منو نمیشناسی پس حق تداری قضاوت کنی که من متعصبم یا نیستم. با فحش دادن چیزی درمان نمی شه. تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است!
یکشنبه 23 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.