آمادگی مجلس ایران برای اعزام گروه گزارشگران حقوق بشر به انگلیس


آمادگی مجلس ایران برای اعزام گروه گزارشگران حقوق بشر به انگلیس

خبرگزاری فارس: نایب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از رژیم انگلیس خواست با کنار گذاشتن بهانه‌‌های واهی زمینه حضور هیئت اعزامی مجلس ایران را برای بررسی نقض حقوق بشر در این کشور فراهم کند.


حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بازداشت شمار زیادی از جوانان معترض انگلیسی و قتل یک جوان سیاه‌پوست توسط نیروهای امنیتی رژیم سلطنتی انگلیس، گفت: مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را برای اعزام هیئت حقوق بشری به انگلیس برای بررسی نقض حقوق بشر در این کشور اعلام می‌کند.

وی افزود: از دولت انگلیس و مسئولان سفارت این رژیم در تهران می‌خواهیم‌ زمینه حضور گزارشگران حقوق بشری ایران را در انگلیس فراهم کنند و بهانه‌ واهی را کنار بگذارند.

ابراهیمی تصریح کرد: گزارشگران حقوق بشر اعزامی مجلس شورای اسلامی قصد دارند‌ با زندانیان سیاسی انگلیسی به گفت‌وگو بپردازند و درباره برخورد با معترضان گزارشی را تکمیل و به مجامع بین‌المللی ارسال کنند.

khosh bavar - ایران - یزد
جای بسی تاسف و تفکر است که این ضحاکان اسلامی به این مرحله از وقاحت و بیشرمی و جنون رسیدند که بدون هیچ خجالتی چنین ادعایی دارند و ادای مدعیان حقوق بشر را در میاورنند ! ولی مقصر خودمان هستیم که در ایران شاهد چنین صحنه هایی نشدیم !
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
تعجب نکنید، انگلیسیها هم با همین نوع تزویر خودشان را مدافع حقوق بشر جا زده اند. آنها چند دهه زودتر شروع کردند اما جمهوری اسلامی تازه شروع به تقلید از آنها کرده.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Khashayarshah - ایران - تهران
اتفاقا پیشنهاد بسیار جالبیه. چند تا هم بسیجی و آخوند با خودتون ببرین. بسیجی ها رو برای کشتن بیشتر و آخوند هارو هم برای تجاوز جنسی به دستگیر شدگان. حجت الاسلام تائب یادتون نره.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
یک سیاه پوست قاچاقچی کوکائین که پلیس انگلیس دنبالش بوده و مسلح بوده به طرف پلیس تیر اندازی کرده بعدااز درگیری با پلیس کشته میشه/درگیریهایه لندن زدوخورد زیادی داشته اما کسی شکنجه یا کشته نشده و حتی پلیس زیادی زخمی شدند حالا حکومت جور جهل سربداران میخواد جنایتهایه قتل و تجاوزهایه 33 سال را با این شیوه ماست مالی کنه
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

mh135241 - آلمان - برلین
تو اگه بیل زنی یه بیل در ..خودت بزن
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

sama128 - ایران - شیراز
دزدی و بخور بخور و حیف و میل ثروت و دارایی این مملکت بدبخت شده ایران را ول کردید می خواهید فضولی کنید تو کار انگلیس این همه دزدی این همه اختلاس که کمیته های سرکاری و گوشتکوب های شما در تحقیق و تفحص گزارش کردند چی شد کدامش رسیدگی شد واقعا خجالت نمی کشید نمایندگان و اقوام شصت شغله - زدو بند و وام های میلیاردی حقوق های چند میلیونی فک و فامیل بازی منشی های خانم و اون همه مسئله های فجیع در ادارات دولتی و شرکتهای تحت پوشش وزارتخانه ها حیف و میل بیت المال که از دید شما این ثروت ملت برای عشق و حال تا بیت المال واقعا خجالت هم خوب چیزیه انگلیس هرچی که هست 2 زار که چه عرض کنم تومانی 1000 تومان از لحاظ قانون مداری با کشور فلک زده ایران که باید با اتیوپی مقایسه کرد فرق داره آخوند های 2 زاری کی می خواهید اینها رو بفهمید.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
وای این بیشرفا چقدر بی حیا و پر رو اند.!!! شرم و خجالت در وجود اخوند جماعت هیچ رد و اثری نداره. بی ناموسا با این جنایتایی که فقط این دوسال اخر مرتکب شدن, که از ترسشون نه تنها نماینده حقوق بشر بلکه حتی یک خبرنگار به ایران راه ندادن و چند ژرنالیست و خبرنگار خارجی و ایرانی رو دستگیر و زندانی کردن, زندانهاشون پر زندانی سیاسیه اونوقت خودشون رو مسخره عالم و ادم میکنن با این حرکت لوس و بی معنیشون. واقعا" ادم باید نهایت گستاخی رو دارا باشه که همچون ادعایی رو اونم در سطح جهانی بکنه.!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

marka - گرگان - ایران
گزارشگران حقوق بشر تو اوین بیشتر احتیاجه تا انگلیس ! اول خود سازی بعد همسایه سازی خیلی بیشرمید که در عین نقض حقوق بشر ادعای اونو میکنید
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

امیراردلان - ایران - تهران
بادرود من مجلسی در ایران نمیشناسم اگر شما دوستان آدرسی دارید به مابدهی بدرود
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

bnajafi2003 - سوئد - گوتنبرک
خداوندا ما را از دست بندگانت محفوظ بفرما شیطان با خودمان.این بیی ناموسها همه چیز را به مسخره گرفتند. کهریزک را در دو قدمی خودشان نمیئبند هوس رفتن به انگلیس میکنند.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ملاصدرا - ایران - شیراز
رطب خورده کی کند منع رطب!!!!!!!!!. شما اگه راست میگین همین گزارشگر حقوق بشر که پشت در ایران مونده را راه بدین نمیخواد از مردم انگلیس دفاع کنین. مرگ خوبه برای همسایه!!!!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
عجب وقاحتی/عجب کثافتی/عجب رذالتی/عجب فیلمی/ مرگ بر خودتان بر توله هایتان فامیلتان و طرفداران داخل خارج و در این سایت شما کثافتها
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

zamanphp - ایران - اصفهان
عجب رویی دارند این بیشرف ها
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ملاصدرا - ایران - شیراز
آخوندهای محترم!اگه ممکنه یه گزارشگر حقوق بشر هم به سوریه بفرستین البته اگر مردم سوریه را هم بشر میدونین!!!!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
این دولت و طرفدارانش خیلی وقیح و پررو تشریف دارند
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

mashady - انگلیس - منچستر
جمهوری اسلامی سیاست حمله رو در پیش گرفته میگن بجای دفاع باید حمله کرد حمله بهترین دفاعه . میخواد به انگلیس بگه تو هم مثل ما مشکل داخلی و مخالف حکومتی داری
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
کل اگر طبیب بودی چیز.. خود دوا نمودی, با خر مرد رندی نمیتونید جنایات و کثافت کاریهای جمهوری اسـ... را رفع و رجوع کنید. مرگ بر اصل ولایت فقیه یعنی علی یه دست.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ARTEMIS-SW -: صحیح است, صحیح است, صحیح است ! پس تا بعد خواخور جان .
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

FARZAD.. - انگلیس - منچستر
چه با حال خنده دار خیلی رو می خواد
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

hashamdar - ایران - تهران
کل ناارامیها در دنیا همه بعد اعتراض مردم ایران شروع شد پس نتیجه اینکه همه زیر سر جمهوری اسـ...ه ایران تا وقایع ایران و کشتارها رو دنیا فراموش کنه.و بیشرمانه آمادگی خود را برای اعزام هیئت حقوق بشری به انگلیس برای بررسی نقض حقوق بشر در این کشور اعلام می‌کند.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
با حمایت از یک مشت دله دزد زیر25سال نشون دادید سیاست مدار نیستید. عقب افتادگی سیاسی تا کجا.متاسفم.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

hassan5 - ایران - تهران
اقای ابراهیمی دست از کلاهبرداری بردار.شاید شما بتوانید چند تا ساندیس خور را خر کنید ولی بدانید که سر دنیا را که نمیتواند کلاه بگذارید.راستشو بگو چند نفر را با دست خودت اعدام کردی؟؟؟
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
مرسی برار خوش باور تی بلا اوشان سر..
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس دوست عزیز. اینهایی که گفتی قسمت کوچکی از صفات کثیف و ضدبشری این جانورها بود. ولی خوب گفتی ممنون. شاد و مثل همیشه کوبنده باشی. مرگ بر خامنه ای و حکومت جنایتکارش
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
کثافتهای بی شرف پرو نوبتتان میرسد مردم درسی بهتون میدهند که تو تاریخ مانده گار بشود
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
sourena.de - آلمان - اشتوتگارت . گرامی این اشغالها بعدی از جنایت و وقاحت بوجود اورده اند که گاهی ا رزو می کنم ایکاش ایرانی نبودم یا بیرگ بودم مثل اکثریت / ولی امیدوارم تا روزی که زنده هستم زنده بگور شدن این قاتلها و دینشان را ببینم همین/مرگ برملا دینش خدایش و تمام اطرافیان و طرفدارانشان/شاد باشی
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
زنده باد ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس مونده بودم راجع به این دیوانگانه مجنون چی بنویسم...بسیار زیبا گفتین...مرسی
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.