موضع پلیس لندن در برخورد با معترضان


موضع پلیس لندن در برخورد با معترضان

بی بی سی : بسیاری از اهالی در نقاطی که مورد حمله قرار گرفته‌اند، از عملکرد پلیس ناراضی‌اند. پلیس لندن هم می‌گوید، کاسه صبرش دارد لبریز می شود. قرار است نیروهایش را ۳ برابر کند و این احتمال هم وجود دارد که در برخورد با جوانان معترض، از تیرهای پلاستیکی استفاده کند. اما موضع پلیس لندن در برخورد با معترضان این چنین چیست و چگونه با چنین اعتراضاتی برخورد می‌کند.

مهرزاد کهن روز گزارش می‌دهد.

تازه‌ترین تحولات ناآرامی‌های بریتانیا

بی بی سی : امروز هم لندن شاهد درگیری بین گروههایی از معترضان و پلیس بود. اعتراضات خشونت بار از شنبه شروع شد. دیشب ناآرامی های خیابانی به دیگر نقاط شهر سرایت کرد. و امروز هم ناآرامی به منطقه هکنی در شمال لندن کشیده شد، در آشوبهای لندن تا کنون، بیش از دویست نفر راهی بازداشتگاه شده اند و سی و پنج مامور پلیس راهی بیمارستان. حالا این نگرانی وجود دارد که این ماجرا می تواند دنباله دار باشد، همین باعث شد وزیر کشور ترزا می، تعطیلاتش را نیمه تمام بگذارد و به لندن بازگردد. امشب به جنبه های مختلفی عواملی که باعث این اتفاقات بود می پردازیم.

pandora - آلمان - کلن
دیگه شورش رو دراوردند.صاحب اون مغازه و ماشین چه گناهی کرده یا اون شرکت که اینا رو بیمه‌ کرده.باید بشوننشون سر جاشون یه مشت وحشی آشوبگر رو،اعتراض هم حد و مرزی داره.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
دیگه شورش رو دراوردند.صاحب اون مغازه و ماشین چه گناهی کرده یا اون شرکت که اینا رو بیمه‌ کرده.باید بشوننشون سر جاشون یه مشت وحشی آشوبگر رو،اعتراض هم حد و مرزی داره.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
پلیس باید یک عذرخواهی " بزرگ و مفصل " از خانواده مقتول بکند که او را متهم به مسلحه بودن کردند, در صورتیکه این شخص مقتول فاقد اسلحه بود !
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
اینجانب با اجازه دوستان میخوام این تظاهرات رو با تظاهرات سال 88 ایران قیاس کنم. راستش اون موقع صدا و سیما فقط از آشوب و خرابکاری معترضان نشون میداد و تصاویری از برخورد بد پلیس با مردم در تلویزیون خودمون نمی دیدیم. در عوض بی بی سی هم هیچ تصویری از مغازه های آسیب دیده تهران نشون نمیداد و هرچی بود کتک و باتوم نیروهای ضدشورش و بسیج بود.. و اما بعد
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار
حالا در لندن آشوب شده.. رسانه دولتی انگلیس ( بی بی سی ) فقط از دزدی و هنجارشکنی معترضان نشون میده و صداوسیمای ایران هم دیشب داشت برخورد تند پلیس انگلیس رو نشون میده.. و اینها همه نشان دهنده ماهیت منفعت طلبی رسانه هاست. هرچیزی که دوست دارن و منافعشون هست نشون میدن. لذا انسان باید حس منتقدانه داشته باشه و با اولین خبر سریعا راجب یک جریان نظر نده..
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

samy1221 - قطر - دوحه
تلفون بزنید به رهبر معظم انگلاب چند نفر ارز سربازان گه امام زمان رو بفرسته به انگل استان تا کاملا گندشو دربیارن این پلیس لندن از عهده این کارا برنمیان فقط مشتی ساندیس و چند بتری نوشابه آماده کنند تا از دستگیر شدگان مفصل پزیرای بشه
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
امیدوارم هر چه زودتر امنیت و آرامش به شهر لندن و دیگر نقاط بریتانیا برگرده! این نوجوانان بزهکار هم شورش رو درآوردند . دیشب به فروشگاه asda نردیک خونه ام حمله کردند جرأت نکردم بیرون برم ببینم چه خبره. این نوجوانان احمق با سوزاندن ساختمانها و غارتگری, آتش به دل میلیونها شهروند بریتانیایی زدند! هر بار این تصاویر رو می بینم بغض میکنم...خیلی ناراحتم!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
ظرف 10 سال، دولت انگلیس 3 تریلیون پاوند پول بدون پشتوانه روانه بازار کرده و این ورشکستگی اقتصادی را به مردم تحمیل کرده. به این کار غارت اموال عمومی نمیگوییم ولی وقتی مردم به مغازه ها میریزند و چند تکه لباس بر میدارند فغان بر میآوریم که غارت غارت. عجب فهم و درکی.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ghom.666 - ایران - قم
بابا مثل کشورهای اسلامی با تیر بزنید و دستگیر کنید و شبانه بکشید.درس بگیرید از قانون اسلام محمدی
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

afshin7174 - ایران - تهران
واقعا که انگلیسی ها آدمهای وحشی هستند که مردمشون رو فقیر میکنند بعد میکشنشون .
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
تنها کسیکه بهترین توضیح را میتواند بدهد یکی از کاربران عزیزیست که خانه انها درست در محل اغاز قتل و درگیریها بوده.اون کسی نیست جز 46 نامش را نوشتم چراکه شاید مایل نباشد .
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

farhadfb - ایران - تهران
این انگلیس هر چی سرش بیاد حقشه چون این اسلام و آخوندهارو اینا گذاشتند تو سفره ما و باید بدبختیهایی که سر ملت ها آوردند جواب بدهند و این قانون طبیعته. ***درود بر کوروش کبیر و خاندان او***نفرین بر اعراب و اجدادشان و حامیانشان****
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

alexxx - اتریش - وین
دقیقا" این تیپ ادمهایی هستن که جمهوری اسلامی دوست داره و خودش هم در ایران این گونه افراد رذل و شرور رو به جون و مال مردم انداخت حالا هم از این دزدها و اراذل و اوباش بیشرف مثل بچه خودش دفاع میکنه حتی میخوان گروه محافظ حقوق "به شر" به انگلیس بفرستن. اینا ذاتن شر و شر پرورن.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

iSam - انگلستان - لندن
khosh bavar - ایران - یزد. نه عزیز اون سیاه لش و لات با اسلحه به پلیس همیشه متواضع و بدون اسلحه انگلیس شلیک کرد و هیچگونه هم قانع نشد و با هماهنگی, نیروهای ویژه بهش شلیک کردند. ببینم تو ایران دچار منجلاب چطوریه عمو؟
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
با این حجم عظیم شرارت و خرابکاری پلیس انگلیس هنوز کسی را نکشته و دارد موفق به کنترل اوضاع می شود. مقایسه کنید با ایران که با خشونت های نه چندان جدی معترضان نظامیان مردم را به گلوله می بندند و برای آنکه شرارت تظاهر کنندگان را بیش از آنچه واقعا هست نشان دهند، خودشان اقدام به شیشه شکستن و آتش زدن می کنند. پلیس ناکارامد ایران باید به علم و تجربیات روز مجهز شود.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
فرق شورش انگلیس با راهپیماییهای مردم ایران ..1 -در انگلیس واقعا دزدها و اوباش شورش کردند .آن هم به دلیل آزادی بیش از حدی که وجود داره ..2 -تازه پس از چند روز خرابکاری توسط این اوباش پلیس انگلیس تهدید کرده اگر این خرابکاریها ادامه داشته باشد از گلوله های پلاستیکی استفاده خواهد کرد ..در راهپیمایی مردم ایران ..مردم راهپیمایی مسالمت آمیز داشتند ولی اراذل و اوباش حکومت با حمله به بانکها و شکستن شیشه های اتومبیلها سعی کردن که اعتراضات مردم ایران را به خشونت بکشند 2 - حکومت از همان اول برای سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم ایران از گلوله های جنگی استفده کرد .و بازداشتگاههایی مثل کهریزک را ایجاد کرد ..نتیجه گیری اخلاقی. وقتی که حکومت ایران به دولت انگلیس میگوید در برخورد با معترضان خویشتندار باشد!! ..نشان دهنده آن هست که حکومت ایران پست ترین و ریاکارترین حکومت در دنیا هست ..
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
فرق شورش انگلیس با راهپیماییهای مردم ایران ..1 -در انگلیس واقعا دزدها و اوباش شورش کردند .آن هم به دلیل آزادی بیش از حدی که وجود داره ..2 -تازه پس از چند روز خرابکاری توسط این اوباش پلیس انگلیس تهدید کرده اگر این خرابکاریها ادامه داشته باشد از گلوله های پلاستیکی استفاده خواهد کرد ..1 -در راهپیمایی مردم ایران ..مردم ایران راهپیمایی مسالمت آمیز داشتند ولی اراذل و اوباش حکومت با حمله به بانکها و شکستن شیشه های اتومبیلها سعی کردن که اعتراضات مردم ایران را به خشونت بکشند 2 - حکومت از همان اول برای سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز مردم ایران از گلوله های جنگی استفده کرد .و بازداشتگاههایی مثل کهریزک را ایجاد کرد ..نتیجه گیری اخلاقی. وقتی که حکومت ایران به دولت انگلیس میگوید در برخورد با معترضان خویشتندار باشد!! ..نشان دهنده آن هست که حکومت ایران پست ترین و ریاکارترین حکومت در دنیا هست ..
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

samuk66 - لندن - لندن
بلیس باید خیلی شدید تر از این برخود کنه. اینا ادمای خلاف.دزد.موادفوش.. الاف هستند و هیچ دنبال هیجی بجز زدی نیستند.اصلا نباید بلیس کاری به زیر سن داشته باشد
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
قراره جمهوری اسلامی یه هیئت حقوق بشر !!!!!!!! بفرسته ببین پلیس انگلیس برخوردش با آشوب گران ببیخشید معترضان بر اساس موازین حقوق بشر بوده یا نه.!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگر نه اینکه مموتی مدیریت جهان رو بر عهده داره باید مواظب همه چیز باشه .!!هاهاهاهاهاهاهها
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

سوشیانس - ایران - اهواز
کسایی که این جریان را با حوادث بعد از انتخابات مقایسه می کنند یا خیلی احمقند یا فراموشکار ! اعتراض در ایران با راهپیمایی سکوت شروع شد (25 بهمن )ین پلیس بود که اعتراضاتو به خشونت کشید نه مردم!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
afshin7174 - ایران - تهران . همین مانده بود تو عاشق ملایان نظر بدی هرکس که باورت دارد چون خود توست کووووووور در برابر جنایات ملای کثیف/ بینای فلسطینی ملا لاور و دیگر کشورها/
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
iSam -: عزیزجان, برایم غیر قابل درک و تصوره که شما در لندن تشریف دارید و از این موضوع بی اطلاعید که مقتول مسلح نبوده و پلیس خودش اینرا عنوان کرد ! در ضمن " بنی ادم اعضای یک پیکرند, پس لطفا اینقدر به سیاپوستها اهانت نکنید که بخاطر رنگ پوست مادر زادی و نبود امکانات تحصیلی و از طرفی به انها هم شرایط کاری را سخت کردند که فاقد مدرک و شغلی هستند که خود را سرگردان و بی صاحب میپندارند که دست به چنین اعتراضی میزنند !
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
مبحوت - فنلاند - هلسینکی . مستر مبهوت?.من موافق دولت انگلیس نیستم به علت رل کثیفش در عنقلاب 57/ ولی این ربطی به ملت ندارد شما هم تلسکوپ اسلامی را از فنلاند بسوی انگلیس زوم کرده ای??نه اقا این وحشیگریها اعتراض نیست اینها یک مشت مردمی هستند که هنگام درخواست پناهندگی و مهاجرت رل موش مرده را بازی کرده و حال یک بهانه پیدا کرده اند که همان کثافتی را که در کشورهای خرابشده ی شان بوده در کشور میزبان پیاده کنند مثل عنقلاب که بی گناه و گناهکار را بعنوان ساواکی قتل عام کردند ساختمانها و بانکها را سوزاندند و با کار وحشتناک سوزاندن 400 انسان بی گناه در سینما رکس ابادان به مقصود کثیفشان حقنه ی خمینی رسیدند..ادای ازادیخواه را در نیاور امثال تو در این سایت فراوان/
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
adamkoki - ایران - تهران - هفت چنار:درست گفتید ولی‌ یادتون نره تظاهرات و اعتراضات سال ۸۸ در ایران سیاسی بود ولی‌ در لندن بیشتر به دزدی و غارت مردم هست و البته خبرگزاریها هم سیاست خودشونو دارن.گرچه دست اینها از همون انتخابات رو شد بسیج،پلیس،لبسهخسی به اموال ملت خسارت میزدن و بعدش مسولیتش رو گردن مردم معترض می‌‌انداختند!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Davidoff - اوکراین - خارکوف
یادمه چند سال پیش در جریان انتخابات اوکراین درگیریهای چند روزه ای بین مردم و پلیس بوجود آمد ولی شخصا ندیدم که حتی یک شیشه مغازه و یا ماشینی خورد و آتش زده شود! درگیری فقط بین مردم و پلیس بود! اونوقت همین انگلیسی ها که ادعاشون .......میکنه در عرض سه روز لندن را مثل یک شهر جنگ زده کردند! وقتی اینها به خودشون رحم نمی کنند انتظار اینکه بما رحم کنند بیجاست! اون صحنه که مثلا به شخص آسیب دیده کمک می کنند ولی اموالش را می دزدند نمونه بارز سیاست ابرقدرتهاست!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
khosh bavar - ایران - یزد.در انگیلیس همه قوامین اموزشی و حقوق بشر و مدنی و سیاسی و اجتماعی و مذهبی و..... برای همه یکسان و ازادی کامل را میتوان داشت.همین بچه ها حقوق هفتگی و خانه مجانی که دولت حتی پول اب و برق و گاز و ......را هم برایشان در نظر گرفته هر هفته دریافت میکنند.کسانیکه معتاد ند نیز میتوانند هر روز به داروخانه ها مراجعه کنند و داروهای.......
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
اکثر دستگاههای امنیتی در اروبا خارجی ستیزند. حقشونه هرچی این انگلیسهای کور شده به سرشان میاد. جلوشون باید مثل فولاد ایستاد تا دیگر مظلوم کشی نکنند کثافتها.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
khosh bavar - ایران - یزد.بقیه.مجانی دریافت کنند.برای الکلی ها قوانینی هست که از حقوق هفتگی بیشتر و امکانات رفاهی بیشتر برخوردارند. برای معلولین از ماشین صفر کیلو متر تا هرگونه امکانات رفاهی و حتی حقوق اضافه به همسر یا ههر کسیکه مراقبت از بیمار میکند و برای افراد تنهاایکه مایل نیستند به مراکز سالنمدان مراقبت شوند هر روز صبح تامین اجتماعی شخصی فرستاده تا فشار خو و غذای گرم سه وعده و البسه و......
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
khosh bavar - ایران - یزد.شما میفرمایید سیاه و سفید!!!!!!همین حرف در ااینجا بزرگترین جرم محسوب میشود.حالا شما میگید تحصیل سیاه و یا این چرندیات.متاسفم.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
یک مشت دزدو حمایت کردن به هر دلیلی سطح درک سیاسی پایین دولت ایرانو نشون می ده. واقعا لطف کنید به جای قضاوت کردن بدون سواد یک مقدار وقت صرف سیاست خوندن کنید.ابرو برا ایران نذاشتید.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
پلیس انگلیس در این اعتراضات از اموال عمومی و شخصی مردم حفاظت میکنه و پلیس ایران(اراذل و اوباش ولی وقیح) هم در اعتراضات سال 88 به اموال عمومی و شخصی مردم آسیب میزدند!!!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
parviz1 - : منم برایتون متاسفم که با این لحن تبادل نظر کردن بجایی نخواهید رسید و اینطوریکه معلومه شما متوجه منظورم نشدی !
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

nikiniki12 - المان - ماینز
afshin7174 باعرض معذرت فقط به نظرت بایدمیخندیدم تاحالاانگلیس بودی ?????میدونی مردم انگلیس چطورزندگی میکنند?????? المان
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

persiangulf_57 - انکلستان - لندن
سلام دوستان . بعد از خواندن نظر دوستان متوجه شدم که اکثر دوستان ساکن انکلیس صحبت از غارت و دزدی و ارازل و اوباش میکنند . دوستان واقیت این است این ادمهای طبقه سوم یا فقیر یا کنسلی هستند که در هر زمانی که مناسب باشد اقدام به دزدی میکنند هر شب بین یک تا دو فروشکاه در لندن سرقت و خالی میشود . روزی نیست که در لندن زورکیری نباشد حتا جلوی چشم ادم دوچرخه و وسیله نقلیه را سرقت میکنند ولی چون اکثرا بیمه هستیم خوشحال هم میشویم شما دوستان که در انکلیس زندکی میکنید میدانید که اقتصاد بسار خراب است و همه در فشار هستند و مردم فقیر منتظر یک جرقه تا همه جا را غارت شود.
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
انگلیسها در وحشیگری و بی تربیتی در تمامی اروپا معروف هستند حالا هم موقعیت خوبی پیدا کرده اند برای وحشیگری و غارت اموال دیگران !no wonder Amecrican call the them British chippy
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

مهدی کیانمهر - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس. تو فرومایه هم تلسکوپ تعصب ضددینی رو زوم کردی از پاریس به تهران و عربستان؟ در ضمن این جریانات انگلیس شایعه اس! مگه نه؟ اینا الکیه!!! آشوب کجا بود در مغرب زمین؟ همه آشوبها ماله مردم جهان سومه؟نه؟ مردم متمدن غرب که اینجوری نیستن! کار القاعده است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. حالا باز بگیر بالا .... نفرین کن و فحش بده!
شنبه 22 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.