قرائتی : ما فقط گاز اشک آوریم


قرائتی : ما فقط گاز اشک آوریم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=v026_x5myYM

لینک دانلود مدیافایر

mehrdad.n.l - هلند - امستردام
اینم بد نیست
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
گاز شیمیایی هستید شما آخوندا.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
شاد و خندان باشیم / فرزندان ایران باشیم !
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
این الآن داره جوک میگه خودشم نمیدونه. برو مرتیکه, شما همه دلقکید دیگه نیازی به طنز نیست چرا که خودتون کر کره خنده اید.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

تیراژه - سوئیس - لوزان
کاربران محترم مدت زمان زیادی هست که کامنتهای شما را می‌خوانم ولی‌ هیچوقت عضو این سایت نشده بودم و امروز مطلبی رو در این سایت دیدم که خیلی‌ جالب و تامل برانگیز بود این مطلب که در واقع کپی‌ از مطالب همین سایت هست با عنوان:ترول،که به نظرم خیلی‌ جالب آمد چون متاسفانه بسیاری از کاربران رو دیدم که وقتشون رو صرف پاسخ دادن به کامنتهای می‌کنن که در واقع(( ترول)) هستند و خیلی‌ خوب هست اگر ۵ دقیقه وقتتون رو صرف خواندن این متن بکنید.با تشکر.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
نه تنها گاز اشک اور زیرا که دینتان سرچشمه ی غم و درد است بلکه حرفهای100 من 1 غاز شما هم گاز معده / بتازید که فعلا نوبت شماست
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

تیراژه - سوئیس - لوزان
ترول (Troll) یک اصطلاح اینترنتی است و به کسانی اطلاق می‌شود که در جوامع آنلاین مثل فروم‌ها یا بخش کامنت‌های یک سایت، پیام‌هایی بی‌ربط، ناراحت کننده و فتنه آمیز ارسال می‌کنند با این هدف اصلی که بقیه را وادار به عکس‌العمل‌های احساسی کنند و باعث بحث‌های بی‌ربط به موضوع اصلی شوند. این کلمه می‌تواند هم به شکل اسم برای فرد ارسال کننده بکار رود و هم به شکل فعل برای خود عمل (مثلا ترول‌وری یا ترول کردن).برای مثال ممکن است یک نفر عمدا در مطالب خودش غلط دیکته‌ای بگذارد تا دیگران را تحریک به صحبت در این مورد کند یا اگر هوش بیشتری داشته باشد، در متنی که ظاهرا تلاش می‌کند غلط‌های دیکته‌ای و دستوری دیگران را اصلاح کند چند غلط بگنجاند تا بقیه شروع به دادن جواب‌های احساسی کنند و بحث از موضوع اصلی منحرف شود.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
تیراژه - این داستان بیشتر بسیجی های اینجاست، تا خبری بد و منفی از ج.ا. میگذارند زود با نوشتن کامنتی بیربط گفتگو را عوض میکنند. من هم بارها گفته ام پاسخ اینها را ندهید، که به هدفشان نرسند.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
fanoos / خانم جوک جدید خودم مال دیروزه میخوای بخونی؟. بسیجیه از دوستش می پرسه: شماره موبایل برادر فرمانده رو بمن میدی؟ یارو میگه: والله بمن گفته شمارش رو به کسی ندم! اما اگه میخوای, تلفنشو میدم خودت سؤال کن!. ضمنآ دوستان در فیس بوک تقاضا کردند که منبعد همه جوکها در وصف بسیجی گفته شه بهتره , ...
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
بهترین جوک حلال وقتیست که به جمعه شو جنتی و خاتمی یا سخنرانی هاله نور گوش میکنیم. خدائیش همگیتون از مموتی تا عظما بمب خنده هستید و حتی اخموترین افراد را با حرفاتون بخنده وامیدارید.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
بیشتر شبیه عزراییل اید!
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تیراژه - سوئیس - لوزان. خوش امدی و تشکر از شما بابت (Troll)
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

کهن دیار - المان - دورتموند
گاز اشک آور بودید و هستید شما تازیان ولی مسیر باد عوض شده و اشک خودتان درامده- نور اسلام شما از تابش شمشیر بود/ ریشهء این دینتان در مسلخ زنجیر بود / رحمت آیینتان یا سنگ بود یا تیغ مرگ / فارغ از هرگونه فکر و اندکی تدبیر بود / فکرتان خون بود و تدبیر شما گردن زدن / کارتان یا نوحه و یا سجده و تکبیر بود / خرقه ی شوم شما در مکتب روی و ریا / از همان روزی که آمد کار آن تزویر بود / آن بهشت و دوزخ و آن حیله ی بی انتها / بدترین نقش خیال از عالم تصویر بود
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
گاز اشک آور و خوب اومدی. فقط چند تا چیز و نگفتی. منشا این گاز از کجاست؟ چه بویی می‌ده؟ اسمش چیه؟ .. اطلاع‌رسانی کن حاجی تو اون دنیا مشغول ذنبه‌ نشی یه وقت.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

senator7 - آلمان - برلین
این بیچاره لهجه داره بجای ( واو ) ( الف ) بکار میبره وگرنه اینها گاز اشک اور نیستد
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

shapur - ایرلند - دوبلین
شما اخوندها گازه معده هستید نه گا ز اشک اور حال ادم از حرفهای شما بهم میخوره
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
کثافت اشغال وقتی کپسولت خالی شد و ما مردم بهت گاز تزرق خواهیم کرد تا اشک مرده و زنده ات در بیاد. این انگل بیسواد اشغال رو اگه تحویل من بدن زنده زنده کبابش می کنم تا مفهوم اشک رو درک کنه. مرگ برحکومت نامشروع اسلامی.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
شما ها گاز سمی هستید ...وجودتون از این گاز ها سمی تر...
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
این هم جوک حلال اسلامی .). امیرالمومنین علی (ع) می فرمایند :اولین چهار پایی که فوت کرد عفیر الاغ پیامبر (ص) بود,لحظه ای که پیامبر از دنیا رحلت نمود,آن الاغ افسارش را پاره کرد و دوید تا به لب چاه بنی خطمه در منطقه قباء رسید و خودش را درآن چاه پرت کرد چاه به قبرش تبدیل شد امیرالمومنین (ع)فرمود :آن الاغ با پیامبر حرف می زد و می گفت:همراه با پدر و مادرم به فدایت گردم, پدرم از پدرش او هم از پدرش بزرگش و او هم از پدرخود برایم نقل کرد که همراه با پیامبر خدا نوح(ع) در کشتی بوده که حضرت نوح (ع) برخسته و دستش رابر پشت وی کشیده و فرموده :از نسل این الاغ الاغی به دنیا می آید که سرور و خاتم پیامبران بر وی سوار می شود عفیرمی گفت :سپاس خدایی را که مرا چنین الاغی قرار داد . اصول کافی �! �لد �فحه 184 کتاب الحجة.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
راستی دوران طلبگی در بشکه چه طور بود از ان موقع تعریف کن
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
کهن دیار - المان - دورتموند . . خیلی زیبا گفتی ایول.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Royan - المان - المان
خنداندن مردم از طریق شما شکنجه روحی است . خنده حلال! . آشپزخانه حلال! چگونگی مبارزه با کچلی! شما اگر مستر بین هم بشوید باز ملت حالشون از شماها بهم میخوره, فکر نکنید با این چرت وپرت ها خودتون را تو دل ملت جا میدهید . همه خنده های ملت ایران کاذب است آنها وقتی از ته دل و واقعی میخندند که ایران از وجود ناپاک و منحوس شما پاک شده باشه.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
ایکاش فقط گاز اشک آور بودید!!! شماها شیاد، دزد، متجاوز، جنایتکار، .. و ضد بشرید. نابود باد حکومت ضد بشری ولی وقیح و مرگ بر امثال تو و خامنه ای
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.