ایران خواستار خویشتنداری پلیس لندن در برابر تظاهرکنندگان شد


ایران خواستار خویشتنداری پلیس لندن در برابر تظاهرکنندگان شد

به گزارش اداره اطلاعات و مطبوعات وزارت خارجه، رامین مهمانپرست، سخنگوی این وزارتخانه، در واکنش به "تظاهرات گسترده مردمی" که از شبنه شب در منطقه تاتنهام شمال لندن آغاز شده از دولت بریتانیا خواست تا "از هرگونه برخورد خشونت آمیز جلوگیری نماید و با انجام گفتگو و برررسی درخواست تظاهرکنندگان، موجب بازگشت آرامش شود."

خبرگزاری ایرنا به نقل از این گزارش نوشته است که آقای مهمانپرست ابراز امیدواری کرده است که نهادهای مستقل حقوق بشری "در راستای رعایت آزادی های فردی و صیانت از حقوق شهروندی، با ا نجام تحقیقات لازم" چگونگی کشته شدن یک جوان سیاهپوست را که به گفته پلیس، هنگام بازداشت با تیراندازی ماموران کشته شد، روشن کنند.

تظاهرات تاتنهام در اعتراض به کشته شدن این جوان سیاهپوست به بروز آشوب خیابانی و حمله و غارت فروشگاه ها توسط جوانان در این محله و چند محله دیگر لندن منجر شده و به چند شهر دیگر هم سرایت کرده است و منابع پلیس از بازداشت بیش از سیصد تن خبر داده و گفته اند تعدادی از این افراد رسما به ارتکاب خشونت متهم شده اند.

ssepehr - ایران - ایران
چقدر عجیبه از شما!! خودتون گرفتید و کشتید و پدر مردم رو درآوردید، اونوقت برای دیگران نسخه می پیچید؟!!! چکارشون دارید بزارید پلیس لندن و مقامات اونجا هر کاری که صلاح میدونند انجام بدند شاید پای بیگانگان مثل آمریکا! و ابرقدرتها در میان باشه!! البته این مطلب را از دیدگاه شما نوشتم!
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
خیلی جالبه که وقتی در کشورهای اروپایی شلوغ بازی میشه حکومت ایران خوشحال میشه ولی مردم ایران ناراحت میشند . حکومت خوشحال میشه چون میخواهد بگوید همه جا خشونت هست و پلیس همه جا مردم را میزند و دستگیر میکند در صورتی که شلوغ شدنها در اروپا با ایران و سوریه بسیار متفاوت هست و همچنین دستگیر شده گان توسط پلیس اروپا سرنوشتشان با دستگیر شدگان در ایران متفاوت هست . این اشوبگران در انگلیس بسیاری از مغازه ها را شکسته و از انها دزدی کردند .کجا مردم ایران در تظاهرات دزدی کردند ؟؟ چندین چند ماشین و خانه را آشوبگران به اتش کشیدند .کجا در ایران مردم مظلوم ایران این کارها را کردند . در ایران مردم را بخاطر تظهرات سکوت هم بازداشت کردند...
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
رو که نیست سنگ پاه قزوین. روزی نیست که در یک گوشه ایران. بازداشت. اعدام.جنایت.تجاوز. صورت نگیرد.تاچقدر بی شرمی و ریا. این اخوندها روح ماکیاولی را سفید کرده اند.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
و مردم ایران از این نا ارامیها در اروپا ناراحت میشوند چون میداندد که به سرعت دولت ایران ان را نشان مردم میدهد و میگوید ببینید فقط ما نیستیم که میگیریم و میبریم . درصورتی که دولت نامرد علی گدا بخون: این آشوبگران در لندن به اموال مردم را غارت کردند خونه ها و ماشینهای مردم را سوزاتندند تمامشان قشر 16 -22 ساله هستند از سیاه پوست بگیر تا پاکستانی و .. جوانانی که ریختند توی خیابون و کار معترضین واقعی به دولت را خراب کردند . با این حال آخوند زاده ای احمق گوش کنید نه به کسی تجاوز میشه نه کسی را شکنجه میکنند نه کسی اعدام میشه نه جرم سیاسی به کسی میبندند تا الان هم کسایی را که دستگیر کردند فقط جریمه نقدی بهشون دادند و بعضیهاشون به علط زیانهای زیاد مدتی کوتاه بازداشت میشوند . دولت احمق ایران توقع داره آشوبگران بریزند و بکشند و بدوزدند و آتش بزند و اونوقت پلیس خویشتن داری کنه . واقعا پست فطرت و عوام فریب هستید
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

albalooo - انگلستان - لندن
ایران غلط کرد
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
واقعا که ! رو که نیست, سنگ پای قزوینه ! اسلام و خویشتنداری !? دو واژه مغایرت دار, زیرا طبق قانون جهاد, یا با منی ( اسلام ) یا سرت را با شمشیر خواهم زد ! شاد و شجاع باشیم که اسلام دین عجیب و غریبی است که نمیدانم ایا حرف امام حسین را قبول کنم : " اگر مسلمان نیستی ازاده باش " و یا حرف و تفسیرهایی که از جهاد زده شده ?!
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

dara20 - ایران - تهران
حکومت نامشروع و سرکوبگر اسلامی این بازی مزخرف رو از سر گرفته. اینا دست پیش می گیرند پس نیافتند. کثافتها اسلامی خوب یادشون هست که چطور بعد از صدور دستور قتل عام از سوی سرکرده رژیم سید چلاغعلیخان خامنه ای افلیج ادمکش در سرتاسر ایران بویژه در تهران جنایت افریدند.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
رو که رو نیست سنگ پا قزوین رو هم از رو بردی رامین خان
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

همه فن حریف - ایران - ایران
بابا آقا رامین تو مثل اینکه از فضا اومدی. نه اینکه توی تظاهرات ایران از هر گونه خشونت جلوگیری شد! تو راست میگی.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

انقلاب دوم - آلمان - هامبورگ
زرشک, اونهم از نوع آبدارش. غلط نکنم حتما سید علی سگ دست و محمود چاخان این درخواست را کردند. (سنگ پای قزوین).
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
ای بیشرمهای پست فطرت چقدر فریبکارید/شکنجه اعدام تجاوز مخالفان در ایران انوقت در غرب که با معترضان چنین رفتاری نیست نصیحت????
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

pelle - سوئد - استکهلم
حالا نوبت انگلیس است که شروع به دروغ پراکنی کند و بگوید دست ایران و حزب اله درپشت این شورش وجود دارد و یک دائی جان ناپلئون برای خودشان خلق کنند. روی مهمانپرست که رو نیست به مموتی گفته زکی.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
زررررررشک
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

a_bamdad - ایران - تهران
یعنی فقط می تونم بگم مرگ می خوام.من از رو رفتم دیگه
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

dannni - سوئد - استکهلم
جوک سال /
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

امیراردلان - ایران - تهران
بادرود تورابه خداقسمتون میدم یواشتر از نیروی انتظامی مردم را بزنید بدرود
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

sami_rad - انگلیس - لندن
هاهاهاها.اشغالهای عوضی نگران اینجا نباشید اینجا هم انسانند هم مثل شما ها حیوان نیستند که کسی را بکشند.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
سران حکومت اسلامی ایران وقاحت را به حد کمال رسانده اند. واقعاْ آدم حیرت میکنه از این همه پررویی..
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

sobhanjan - امارات - ابوظبی
دوســـــــــــــــــــــــــــتان خنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده دار ترین جوک تاریخ را گفتند تو گنیس باید ثبت بشه پدر سوخته هاااااااااااااااا
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
ایران گفت کیه که حکومت ایرانو حسابش کنه
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

morid - ایران - بوشهر
160نفر بگفته بی بی سی تا حالا دستگیر شده اند معاون شهردار لندن کفت مابقیه را هم گیر میاندازیم ازهمه اشان فیلم گرفته ایم... اوه شماکه این کارها را در دگر کشورها محکوم میکردید؟ ومیگفتی ضد دمکراسیه. چطور شد؟ فکر نمی کنید مردم خونسرد انگلیس هم دیگه دلشان ازهر چه ملکه و ملکه بازی خسته شده و بجان امده اند شنود مکالمات وکشتن خبرنگار افشا کننده فکر کردین مردم یادشان میره؟با اتش زدن لندن وتاتنهام یادتان میاندازند.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

neda2oo7 - ایران - شیراز
خلیج همیشه فارس-انگلیس. تازه فقط همین که نیست. بینید دولت ایران مردم سوریه رو که علیه دولت خونخوارش قیام کردند آشوبگر خطاب میکنه و ملت متحجر یمن رو آزادیخواه و امت مسلمان خطاب میکنه. (ملت یمن تا اون حد متحجر و خرمذهب هستند که دختربجه های 4-5 ساله بیگناهشون رو شب هنگام به طرز متوحشانه ای بدون بی حسی (در حمام منازل و با کارد) ختنه می کنند از ترس اینکه ناموسشون به خطر بیفته و زنان باید صورتشون رو هم بپوشونن) در حالیکه اکثریت مردم سوریه خواستار یک زندگی آزاد و بدور از خرمقدسی هستند.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

danial nabi - سوئد - استکهل
دولتها یکی بعد دیگری فاسد نزاد پرست بیگانه ستیز و.. ابن ملکه جادوگر هنوز زنده ست? عمر 8 تا خر را داره . پسر قاتلش هم هنوز رو پاست مرتیکه جلف دامن پوش جغد صفت.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
عجب پررو های بی همه چیزی اند , این سردمداران ج.ا.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

hameshehbahar - انگلستان - انگلستان
رامین مهمانپرست زر زیاد زد .اول به اون رهبر شیره ایت بگو بعد بیا وغ بزن.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
پرویی از نوع بشکه ای بدترینش است
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
هرچه بیشتر مذهبیها واسلام کهریزکی را بشناسیم.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

UKGUY4U - بریتانیا - لندن
بیخود نیست میگن از اخوند وقیحتر خدا نیافریده.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
چرخ روزگار دیگه!میچرخه و میچرخه و میچرخه.یک روز این دولت از مردم اون یکی دولت حمایت میکنه و دموکراسی دموکراسی میکنه،یک روز هم اون دولت از مردم این دولت حمایت میکنه و خویشتنداری،خویشتنداری میکنه.حالا من این وسط متوجه نشدم که دوستانی که به اظهارات ایران در مورد انگلیس واکنش منفی نشون دادند مردم انگلیس رو آدم حساب نکردند که حق اعتراض داشته باشند یا فقط دموکراسی رو واسه ایران میخوان؟
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

baraneuk - انگلستان - لندن
دیگ به دیگ میگه روت سیاه . ببین کی اومده نصیحت میکنه و میخواد یاد بده که چطور باید برخورد کرد . من ایران که بودم واسه روسریم که کوتاه بود هزارتا فحش بهم دادن تحقیرم کردن توگوشی زدن بیاحترامی کردن 60000 تومن جریمه کردن یه پرونده درست کردن که اصلا نمیدونم توش چی نوشته بودن فقط میگفتن امضا کن. یعنی از سفرم به ایران پشیمون شدم اساسی. حالا میان زر میزنن که با مردم درست برخورد کنید واقعا که رو نیست
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

SarayeAzadi - انگلیس - لندن
آمرین و عاملین قتل جوانان ایران راست راست بین مردم راه می روند و چپ و راست هم مقام می گیرند مردم استبداد زده ایران و سوریه و نهادهای سازمان حقوق بشر از دست اینها ذله شدند اونموقع از حقوق بشر دم می زنند! خدایی این شیادان حاکم بر ایران در وقاحت و رذالت, بلاهت و سفاهت در جهان "نامبر وان"هستند.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Arash آرش - بریتانیا - لندن
این آخوندهای وحشی همیشه مثل ترول ها عمل میکنند که بقیه اعصابشان خراب شود چون خودشون هیچ شخصیت انسانی ندارند که هیچ بلکه دشمن شماره یک بشریت متمدن هستند و اگه همش در حال چنگ و دندان نشان دادن نباشند، که خودشان هم به خودشان شک میبرند.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

handsome507 - مالزی - کوالالامپور
سنگ پای قزوین بازنشسته شده ، خیلی وقته این رژیم جای آن را گرفته.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

gol andam - سویس - زوریخ
یکی نیست به اینا بگه...تو خ....ه شو بشین خونت ...دایه مهربونتر از مادر به اینا میگن...
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

salarkhan - آمریکا - لس آنجلس
morid - ایران - بوشهر...!تو یا ....تشریف داری یا خودتو زدی .....آخه آشوبگر انگلیسی که بیدلیل اغتشاش میکنه چه ربطی داره به مردم نجیب ایران که فقط رایشونو میخواستند؟
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.