پرتاب بطری به سمت خردادیان در کنسرت آنتالیا


پرتاب بطری به سمت خردادیان در کنسرت آنتالیا

در دقیقه 1:14  و 1:20 دو بطری به سمت صحنه پرتاب می شود که یکی از آنها به خانمی که در صحنه نشسته و دیگری به خردادیان اصابت می کند .


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Vox-sUdjU3M

لینک دانلود مدیافایر

romano - ایران - تهران
والا ما اعتراضی ندیدیم. کار کار خودشونه (کار کار انگلیسه دایی جان ...)
دوشنبه 17 مرداد 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
متاسفانه شما مسلمانان ایرانی, خوراکتان روضه خوانی و عزا است و فرهنگ شادی و مهربانی را 1400 ساله که گم کردید.
دوشنبه 17 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
حتما شماره موبایل و ایمیل خودش را داخل بطری کرد تا بدستشان برسد ! منظور بدی نداشت ولی فقط زیاد نوشید که رویش باز شد و دست به این عمل زد, زیرا ترک عادت موجب مرض است ! دخترها در ایران از دست متللک او در امان نیستند و در انتالیا از دست شیشه او !
دوشنبه 17 مرداد 1390

shirzan48 - بلژیک - بروکسل
حتما از مخالفان HUMO بوده .
دوشنبه 17 مرداد 1390

مبحوت - فنلاند - هلسینکی
چقدر محبوبه که بهش بطری هدیه دادند. رقصش خیلی قشنگه مثل رقص اوباما.
دوشنبه 17 مرداد 1390

sasi1360 - انگلیس - لندن
وای تصور کنید ایران ازاد بشه و خردادیان بیاد تو کنسرت برفصه....چقدر بی جنبه هستیم بعضی از ماها.ادعامون هم دیگه نگو...
دوشنبه 17 مرداد 1390

nimatools - قبرس - لیماسول
دم از فرهنگ که میزنیم با کشتی هم نمیشه جا به جاش کرد ولی تو عمل بفرمایید.
دوشنبه 17 مرداد 1390

pandora - آلمان - کلن
هنرش خوبه اما حالم از اداهاش و حرف زدن و ...بهم میخوره البته دست خودش نیست مدلشه ,همجنس باز هست دیگه!
دوشنبه 17 مرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
چه بی شعورهایی پیدا میشوند
دوشنبه 17 مرداد 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
سر خودمان را شیره نمالیم ان مقدار فرهنگی هم که زمان شاه فقید بود با عنقلاب شکوهمند برباد رفت در اکثر کنسرتها یا بدمستی هست یا نزاع بر سر هر چیزی/در اکثر نقاط جهان/
دوشنبه 17 مرداد 1390

mitra yadollahi - ایران - تهران
واقعا که ما قدر و ارزش داشتهامون رو نمی دونیم
دوشنبه 17 مرداد 1390

piade - ایران - تهران
اینها همش مربوط میشه به تمدن 2000 سالمون. این تمدنه داره همینجور فوران میکنه. عجب فیلم مسخره ای بود. پر از سر و صدا و وحشی بازی. در ضمن اون چند نفر که اول فیلم میرقصیدند زن بودند یا مرد. مگه مرد اینجوری میرقصه آخه!
دوشنبه 17 مرداد 1390

Mahyar-Tpour - ایران - تهران
من ترکیه بودم.آنتالیا انقدر هواش گررررررمه و دم داره که آدم دیوونه میشه.بعدش هم سرویس دهی هتل هاش انقدر افتضاح و مسخرس که آدم میخواد خودشون همونجا بکشه. توالت های هتلش دمپایی و صابون نداره - آب قطع میشه - مردم ترکیه هم هیچچی انگلیسی بلد نیستن و آدمو دیوونه میکنن - من مامانم موقع برگشت توی هواپیما دعواش شد انقدر گرما زده شده بودیم،بقیه ایرانی ها قاطی کرده بودن انقدر وضع افتضاح بوده. خلاصه این وقایع رو به حساب بی فرهنگی نزنید چون خبر ندارین اونجا چه افتضاحیه.
دوشنبه 17 مرداد 1390

Rahiyane noor - ایران - تهران
زنده باد روحیه بسیجی ..
دوشنبه 17 مرداد 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
فقط خردادیان نیست. کمی در یوتیوب جستجو کنید فرهنگ چند هزار ساله ایرانی را در کنسرت ابی و داریوش می توانید ملاحظه کنید.
دوشنبه 17 مرداد 1390

Esfahan_20 - ایران - اصفهان
اینها یعنی منظورم رقاصها یا ایرانیهای که اونجا هستن و ادعا دارن که سیاسی هستن و اومدن که بیان پناهنده بشن ابروی سیاسیها را بردن باید گفت فرار رقاصها و بونجلها
دوشنبه 17 مرداد 1390

ali1111 - ایران - تهران
این اتفاقات همه جا می افتد ولی برای ما که دائم از فرهنگ ایرانی و اریایی و...سخن می گوییم خوب خیلی زشت تره.
دوشنبه 17 مرداد 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
و یک نکته که با دقت میتونید ببینید: در 1:14 یک بطری پرتاب میشه بدون برخورد، از جلوی صورت خانم رد میشه. اون نیم ثانیه صبر میکنه و بعد با ظاهرسازی صورتش را میگیره شروع و آه و ناله می کنه و چند ثانیه بعد هم از صحنه خارج میشه در حالی که چیزی بهش برخورد نکرده.
دوشنبه 17 مرداد 1390

Raha-2001 - ایران - تهران
Mahyar-Tpour - ایران - تهران - دوست عزیز، منهم آنتالیا بودم ولی به این کنسرت به دلایل شخصی نرفتم. هوا درسته که بسیار گرم بود ولی در مورد هتل و مردم آنتالیا کمی اغراق می کنید. هتل را خودتون انتخاب کردید و لطفا وقتی از جاهای دیگه خبر ندارید اینطور بی رحمانه قضاوت نکنید. هتلی که حتی ١ ستاره هم نداره از این بهتر نمیشه خوب! راستی من تفاوت این حرف شما را متوجه نشدم که فرهنگ مردم ما چه ارتباطی می تونه به هتل و مردم آنتالیا و گرما داشته باشه! بی فرهنگ بی فرهنگه، چه هوا گرم باشه چه نباشه. چه هتل خوب باشه و چه نباشه
دوشنبه 17 مرداد 1390

romano - ایران - تهران
ParsaUK - انگلستان - منچستر می گم شما اگر مسلمان ایرانی نیستید بچه پاریس تشریف دارید بسلامتی. بابا خارجی ، نامسلمون با کلاس فرهنگ رقص 1400و شادی سال پیش!
دوشنبه 17 مرداد 1390

saeed_national - ایران - تبریز
بچه سوسولها مثل زن میرقصن،اخه باباجون مردی گفتن،زنی گفتن!!!. من که از خجالت حتی نتونستم فیلمشونو تا اخر نگاه کنم.
دوشنبه 17 مرداد 1390

sakura - ژاپن - توکیو
حالا به کجاش خورده ??
دوشنبه 17 مرداد 1390

asiai - ایران - تهران
Mahyar-Tpour: بستگی داره کدام هتل باشه, برخی از هتل ها ی ارزان قیمت سرویس دهی خوبی ندارند. هتل های 4 و 5 ستاره حتما دمپای 1 بار مصرف دارند اما صابون و شامپو که باید باشه! کدام هتل رفتید?
دوشنبه 17 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Mahyar-Tpour - : دوست عزیز, اصلا چرا این ویدئو کلیپ را مثل بقیه جدی میگیرید ! این پرتاب کردن بطری یک امر طبیعی و استثنایی هست که در هر نقطه جهان " ممکن " است اتفاق بیافتد, زیرا هر جا مشروب هست, بخاطر بیظرفیتی و ترس نداشتن از عواقب کاری که میکنند دست به چنین حماقتی میزنند که از این پرتاب کردن بطری هم شدیدتر است ! و همانطوریکه فرمودید اصلا ربطی به فرهنگ ندارد !
دوشنبه 17 مرداد 1390

Artosh - ایران - تهران
Rahiyane noor - ایران - تهران/ بسیجی اونجا چه غلطی میکنه؟! اون باید پای منبر ملا و . بشینه. البته این خوشحال کننده هست که حتی شما هم هر حرکت وحشیانه ای را به بسیج و بسیجی نسبت میدید..
دوشنبه 17 مرداد 1390

baharmazaheri - دبی - عجمان
یقین دارم ترکیه حیات خلوت ایرانه .....دق میکنن از شادی ملت ...و منبع فتنه در کل خاورمیانه تنها جمهوری اسلامیه .کار اراذل واوباشان رژیم بود
دوشنبه 17 مرداد 1390

fetneh.gharn - امریکا - سیاتل
هر چقدر هم که هوا گرم باشه ، دلیل نمیشه این بی فرهنگی رو انجام بدهند ، من کشته و مرده این بی برنامگی ایرانی ها و هرج و مرجشون هستند همه جای دنیا کنسرت میگذارند مردم عشق و حال میکنند مال ایرانیها بر عکس ، اون وقت من نمیفهمم این همه آدم روی صحنه چه میکنه ، قربون خدا همه باید بگن ما هم بله این کمبود ایرانیهاست که میریزه بیرون .
دوشنبه 17 مرداد 1390

a.ahooraei - المان - کلن
هر انسانی آزاده که هر عملی رو تا زمانیکه به آزادی و حریم و حرمت دیگران لطمه ای نزده و فرای آزادی شخصی خود گامی بر نداشته که باعث آزار دیگران و یا آرامش دیگران رو برهم بزنه، انجام بدهد. من نمیدونم اگر کسی از خردادیانی که اجازه پیکر خودش رو داره، خوشش نمیاد،. چه مرضی هست که کنسرتش رو دیدار کنه و وحشی گری بکنه؟ چیکار داریم به دیگران. اگر فکر میکنید روش شما درسته و عاقلانست که مطمئن باش عاقلاش دنبالت میان و اونجا نمیرن در غیر اینصورت شما آدم دگم و دیکتاتور و بی فرهنگی هستی. ربطی به فرهنگ نداره، چرا که سال ٥٧ بیش از نیمی از ملت ما به فرهنگ اجنبی و تازی یا لبیک گفتند. هنوز هم عره عوره، فراوونه. 
دوشنبه 17 مرداد 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
کارهای زشت و زننده ای که برخی تماشاگران در کنسرت های ابی و داریوش و خردادیان کرده اند فرهنگ تازی است و ربطی به ایران ندارد و با آمدن ملاهای پوسیده تازی پرست بر ایران گسترده شده است. پس بیخود دم از فرهنگ چندهزار ساله ایرانی نزنید زیرا انچه در ایران کنونی هست فرهنگ عربی اسلامی است و بیشتر مردم مدهبی روز و شب در حال تو سر زنی و قمه زنی و سوگواری هستند و دنبال اینکه حسین را کی کشت. حاکمان ایران هم کوچکترین حرکتی را با کتک و باتوم و شیشه بطری پاسخ میدهند بنابراین از مردم عادی چیزی بیشتر نمیشود انتظار داشت. شاید هم همین ها یک مشت اوباش اسلامی ولی فقیه بودند که برای جاسوسی و آشوبگری سر از کنسرتهای ارمنستان و ترکیه و دوبی در میاورند.
دوشنبه 17 مرداد 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
Raha-2001 - ایران - تهران کاملا با شما موافقم دوست عزیز
دوشنبه 17 مرداد 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
هرکی بطری انداخت دمش گرم. خدایی ابروی مردهای ایرانی را برد با اون رقصش .راستی این کنسرت بود یا صف روغن 5 کیلوی ???
دوشنبه 17 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
ادمهای بیشعور همه جا پیدا میشن.هم جنس بازی عیب نیست دوستان!
دوشنبه 17 مرداد 1390

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
به هنرمندان باید احترام گذاشت.
دوشنبه 17 مرداد 1390

zoroye iran - اتریش - وین
واقعا باعث تاسفه
دوشنبه 17 مرداد 1390

Royan - آلمان - آلمان
arashbehdin - امریکا - اتلانتا حرف شما کاملا درسته oghab - فنلاند - هلسینکی / این هنر است درسته که شخصا از خردادیان خوشم نمیاد ولی مرد بودن با اسید پاشیدن تو صورت دختران و باتوم زدن به سرشون ثابت نمیشه.
دوشنبه 17 مرداد 1390

Pezhman - اتریش - وین
درود بر هنرمندان.بویژه وخصوصا" خردادیان.بجای تهمت و نق و نوق کردن, بعضیها بهتره بی هنریشان را با فحش و ناسزا گفتن به هنرمندان لاپوشی و مخفی نکنند.اگر مردید نشون بدید رقص ایرونی چگونه است.گرتوبهتر میرقصی بفرمایید.این گوی واین میدان.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
oghab - فنلاند - هلسینکی:بهتر بلدی برقصی بیا جلو!
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
حیف پول که ببری ترکیه خرج کنی
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

rostam91 - سوئیس - سوئیس
اون آقا و خانومایونی که هی "فرهنگ ایرانی، فرهنگ ایرونی" می فرمایند، خواهشا مغلطه نفرمایند و همینجا این مغالطه رو تعطیل فرمایند! والا ما که ندیدیم کسی که فرهنگ اصیل ایرانی رو بدرستی شناخته باشه اینکارا رو بکنه. اصلا مگه ما چن ساله فرهنگ باستانیمون رو داریم می شناسیم؟ و چند ساله که با فرهنگ هزاروچهارصد ساله عرب زندگی می کنیم؟ فرهنگ عربی رو با زور وارد کشور و خونه هامون و مخمون کردن و همین خانوم آغاهای عزیز نفرمودند که این وحشی گری ها از قوم عرب به ارث رسیده، اما همینکه مردم دارن با فرهنگ اصیلشون تازه و بطور تاتی تاتی آشنا می شن، شروع به پارازیت پرانی کردند! خلاصه اینکه دیگه تکرار نشود!
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Raha1984 - المان - هامبورگ
واقعا رقص ایرونی زیبا و پر از ناز و کرشمه است و فقط مخصوص خانمها !! وقتی مردها مون این رقص رو میکنند واقعا چندش اور و غیر قابل تحمل و زنانه میشوند !! ادم دیگه دلش از مرد زده میشه !
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

مستانه شرق - المان - هایدلبرگ
مرد هم مردهای قدیما....................................
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

Mahyar-Tpour - ایران - تهران
عزیزان من آنتالیا با ایرانی های دیگه صحبت کردم،همشون از هتل های 4 ستاره - 5 ستاره بودند و همشون هم میگفتن افتضاحه.یکی می گفت آب قطع میشه، یکی می گفت غذاهاش آشغاله،یکی که اصلاً می گفت آسانسور هتل خراب بوده و باید 5 طبقه رو از پله برن بالا !!!. آدم همین جزیر ه ی کیش رو میره دیگه بدترین و قدیمی ترین هتلش هم همه چیز سر جاشه و آب و برقش قطع نمیشه!!. بعدش هم ترکیه یک کشور توریستیه و بـــایـــد نظم داشته باشه و سرویس دهیش خوب باشه ولی اصلاً افتضاح بود. مردمش هم انگلیسی بلد نیستن آدم نمی تونه بره از مغازه هاش یه چیزی بخره.
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Raha1984 عزیز, از دیدگاه احساس حق داری که چنین نظری داشته باشید که مثلا مردها خودشون را مثل زن تکون میدهند ولی از نظر حقوق سیاسی اجتماعی " اصلا " ما نباید اجازه اعتراض بخودمانرا بدهیم که باز باعث " قیم " شدن برای زندگی مردم میشه که عاقبت این قیم شدن به فضولی و بی ظرفیتی بعضی ها ختم خواهد شد که نتیجه ان همان حجاب و اشپزخانه و کراوات اسلامی میباشد, پس همواره شاد و ازاد باشیم !
سه‌شنبه 18 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
خونه ی قمر خانمه یا کنسرت؟!بی کلاسا!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.